Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Sylwester Janiszewski
Voornaam: Sylwester
Achternaam: Janiszewski
Nationaliteit: Polen
Geslacht:
Leeftijd: 36 jaar
Geboortedatum: 24-01-1988
Geboorteplaats:
Katowice (Śląskie), Polen
Voornaam: Sylwester
Achternaam: Janiszewski
Nationaliteit: Polen
Geslacht:
Leeftijd: 36 jaar
Geboortedatum: 24-01-1988
Geboorteplaats:
Katowice (Śląskie), Polen
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2008-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2004
2004
35e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Vossem (Brabant), België
2005
2005
51e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2006
2006
42e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, Junioren)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2006
10e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zeddam (Gelderland), Nederland
2006
34e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2006
29e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2006
59e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross, U23)
, Hofstade (Brabant), België
2007
2007
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen, Kozienice (Mazowieckie), Polen
2007
49e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, U23)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2007
43e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2007
23e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2007
6e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen, Kozienice (Mazowieckie), Polen
2007
30e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Hittnau (Zürich), Zwitserland
2008
2008
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen, Złoty Potok (Śląskie), Polen
2008
28e in Liévin, Cyclocross, U23, Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2008
29e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, U23)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2008
31e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Treviso (Veneto), Italië
2008
1
e in Otwarcie Sezonu Szoswego, Polish season opener,
(Warszawa (f))
, Warszawa (Mazowieckie), Polen
2008
2e in 2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost, Nouan-le-Fuzelier (Centre), Frankrijk
2008
4e in 4e etappe GP Guillaume Tell, Sursee (Aargau), Zwitserland
2008
9e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen, Novo Mesto (Bohinj), Slovenië
2009
2009
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Polen, Gorzyca (Lubuskie), Polen
2009
26e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2009
3e in 3e etappe Po Ziemi Międzyrzeckiej, Polen
2009
10e in 3e etappe CCC Tour,
(Szlakiem Grodow Piastowskich)
, Polkowice (Dolnośląskie), Polen
2009
3e in Proloog GP Guillaume Tell, Luzern (Luzern), Zwitserland
2009
5e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen, Clonmel (Tipperary), Ierland
2009
5e in Praha - Karlovy Vary - Praha,
(Praha (e))
, Pragha (Hlavni Mesto Praha), Tsjechië
2010
2010
7e in Tour du Finistère,
(Saint-Eutrope - Quimper)
, Quimper (Bretagne), Frankrijk
2010
2e in Szlakiem Grodow Piastowkich prologue,
(Memorial Ireneusza Maciasia)
, Polen
2010
7e in Tallinn - Tartu GP,
(Tallinn (d))
, Tallinn (Harjumaa), Estland
2010
3e in 1e etappe Carpathia Couriers Path, Ochotnica Górna (Małopolskie), Polen
2010
5e in 4e etappe Carpathia Couriers Path, Dohnany (Zilina), Slowakije
2010
6e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Szydlowiec (Mazowieckie), Polen
2010
9e in Eindklassement Szlakiem walk mjr. Hubala, Polen
2010
5e in Szosami Zagłębia, Polen
2010
7e in 3e etappe Tour of Hainan, China
2010
9e in 5e etappe Tour of Hainan, Haikou (Hainan), China
2010
10e in 7e etappe Tour of Hainan, Danzhou (Hunan), China
2011
2011
2e in 1e etappe Memorial Henryka i Marcina Wozniakow,
(Criterium Cuprum Cup)
, Polkowice (Dolnośląskie), Polen
2011
5e in Eindklassement Lidice, Lidice (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2011
6e in 4e etappe Tour of Qinghai Lake, Xihaizhen (Qinghai), China
2011
4e in 8e etappe Tour of Qinghai Lake, China
2011
8e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Płock (Mazowieckie), Polen
2011
9e in 5e etappe Tour of Hainan, Chengmai (Hainan), China
2011
5e in 8e etappe Tour of Hainan, Sanya (Hainan), China
2011
5e in 9e etappe Tour of Hainan, Sanya (Hainan), China
2012
2012
2e in Puchar Wojta Gminy Chrzastowice,
(Chrzastowice)
, Chrzastowice (Małopolskie), Polen
2012
3e in Memorial Andrzeja Trochanowskiego,
(Baboszewo)
, Baboszewo (Mazowieckie), Polen
2012
3e in Memorial Romana Sieminskiego,
(Raciaz)
, Raciaz (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2012
1
e in 4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour, Wolsztyn (Wielkopolskie), Polen
2012
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen, Sędziszów (Świętokrzyskie), Polen
2012
5e in Tyskie Kryterium Fiata,
(Warszawa (c))
, Warszawa (Mazowieckie), Polen
2012
4e in 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Bełchatów ( Łódzkie), Polen
2012
6e in 3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Kutno ( Łódzkie), Polen
2012
1
e in Proloog Wyscig Dookola Mazowska, Polen
2012
4e in 1e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Modlin (Mazowieckie), Polen
2012
3e in Memoriał Stanisława Królaka,
(Warszawa)
, Warszawa (Mazowieckie), Polen
2012
1
e in Memorial Henryka Lasaka,
(Sucha Beskidzka)
, Sucha Beskidzka (Małopolskie), Polen
2012
1
e in Puchar Uzdrowisk Karpackich,
(Jedlicze - Zdroj)
, Zdroj (Warmińsko-Mazurskie), Polen
2012
7e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Szydlowiec (Mazowieckie), Polen
2012
1
e in Puchar Prezydenta Miasta Ruda Slaska, Criterium, Elite/U23, Polen
2012
1
e in Szosami Zagłębia, Polen
2015
2015
6e in Memorial Andrzeja Trochanowskiego,
(Baboszewo)
, Baboszewo (Mazowieckie), Polen
2015
1
e in 4e etappe CCC Tour,
(Szlakiem Grodow Piastowskich)
, Legnica (Dolnośląskie), Polen
2015
3e in 1e etappe Tour of Malopolska, Miechow (Małopolskie), Polen
2015
4e in 2e etappe Black Sea Tour, Varna (Varna), Bulgarije
2016
2016
4e in 2e etappe GP Dzierzoniowa,
(Dzierżoniów)
, Dzierżoniów (Dolnośląskie), Polen
2016
3e in Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza,
(Mnich)
, Mnich (Śląskie), Polen
2016
2e in 1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Warta ( Łódzkie), Polen
2016
2e in 3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Kazimierz Biskupi (Wielkopolskie), Polen
2016
3e in 4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Kalisz (Wielkopolskie), Polen
2016
8e in Memorial Romana Sieminskiego,
(Raciaz)
, Raciaz (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2016
4e in Zloty Pierscien Krakowa,
(Kraków)
, Kraków (Małopolskie), Polen
2016
4e in 2e etappe Tour of Malopolska, Nowy Targ (Małopolskie), Polen
2016
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen, Świdnica (Dolnośląskie), Polen
2016
3e in Proloog Ronde van Oostenrijk,
(Österreich-Rundfahrt)
, Kitzbüheler Horn (Tirol), Oostenrijk
2016
6e in 2e etappe Ronde van Oostenrijk,
(Österreich-Rundfahrt)
, Steyr (Oberösterreich), Oostenrijk
2016
3e in 6e etappe Ronde van Oostenrijk,
(Österreich-Rundfahrt)
, Stegersbach (Burgenland), Oostenrijk
2016
4e in 3e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Polen
2016
4e in Eindklassement Wyscig Dookola Mazowska, Polen
2016
2e in Memorial Henryka Lasaka,
(Sucha Beskidzka)
, Sucha Beskidzka (Małopolskie), Polen
2016
5e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Szydlowiec (Mazowieckie), Polen
2017
2017
3e in 3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Stawiszyn (Wielkopolskie), Polen
2017
3e in 4e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Kalisz (Wielkopolskie), Polen
2017
2e in 3e etappe CCC Tour,
(Szlakiem Grodow Piastowskich)
, Polkowice (Dolnośląskie), Polen
2017
1
e in 4e etappe Baltyk-Karkonosze-Tour, Luban (Dolnośląskie), Polen
2017
6e in Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge,
(Kiev)
, Kiev (Kyyiv), Oekraïne
2017
3e in Memoriał Józefa Grundmana,
(Obornikach Wroclaw)
, Polen
2017
2e in Memorial Henryka Lasaka,
(Sucha Beskidzka)
, Sucha Beskidzka (Małopolskie), Polen
2017
8e in Puchar Uzdrowisk Karpackich,
(Jedlicze - Zdroj)
, Polen
2017
3e in Puchar Ministra Obrony Narodowej - Puchar Mon,
(Szydlowiec)
, Szydlowiec (Mazowieckie), Polen
2017
9e in Szlakiem Wielkich Jezior,
(Jeziora)
, Jeziora (Mazowieckie), Polen
2017
4e in 1e etappe Tour of East Bohemia, Lazne Belohrad (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
2017
2e in 2e etappe Tour of East Bohemia, Opocno (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
2017
3e in Eindklassement Tour of East Bohemia, Tsjechië
2017
2e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic,
(Praha)
, Praha (Pardubicky Kraj), Tsjechië
2017
3e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra,
(Polkowice - Wrocław)
, Polen
2018
2018
1
e in Trofeo Cinelli,
(Hlohovec)
, Hlohovec (Jihomoravsky Kraj), Tsjechië
2018
3e in 3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour, Stawiszyn (Wielkopolskie), Polen
2018
6e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra,
(Polkowice - Wrocław)
, Polen
2018
2e in Memorial Andrzeja Trochanowskiego,
(Baboszewo)
, Baboszewo (Mazowieckie), Polen
2018
8e in Memorial Romana Sieminskiego,
(Raciaz)
, Raciaz (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2018
2e in 3e etappe CCC Tour,
(Szlakiem Grodow Piastowskich)
, Jawor (Dolnośląskie), Polen
2018
5e in Memoriał Józefa Grundmana,
(Obornikach Wroclaw)
, Polen
2018
1
e in 1e etappe deel a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Sędziszów (Świętokrzyskie), Polen
2018
2e in 1e etappe deel b Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Krosno (Lubuskie), Polen
2018
3e in 3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Jaworzno (Śląskie), Polen
2018
1
e in 4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Łódź ( Łódzkie), Polen
2018
1
e in Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Polen
2018
7e in Minsk Cup,
(Minsk)
, Minsk (Minsk), Belarus
2018
2e in Cud nad Wisla,
(Legionowo - Radzymin)
, Polen
2018
5e in 5e etappe Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Jindrichuv Hradec (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2018
9e in Eindklassement Tour of South Bohemia,
(Okolo Jiznich Cech)
, Tsjechië
2018
1
e in Zidovice, Zidovice (Ustecky Kraj), Tsjechië
2019
2019
3e in GP Dzierzoniowa,
(Dzierżoniów)
, Dzierżoniów (Dolnośląskie), Polen
2019
4e in Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza,
(Mnich)
, Mnich (Śląskie), Polen
2019
3e in Memorial Romana Sieminskiego,
(Raciaz)
, Raciaz (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2019
3e in 2e etappe CCC Tour,
(Szlakiem Grodow Piastowskich)
, Jawor (Dolnośląskie), Polen
2019
2e in 1e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala, Opoczno ( Łódzkie), Polen
2019
3e in 2e etappe deel b Szlakiem walk mjr. Hubala, Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie), Polen
2019
4e in 3e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala, Konskie (Świętokrzyskie), Polen
2019
3e in Zloty Pierscien Krakowa,
(Kraków)
, Kraków (Małopolskie), Polen
2019
4e in 2e etappe Tour of Malopolska, Nowy Targ (Małopolskie), Polen
2019
1
e in Memoriał Józefa Grundmana,
(Obornikach Wroclaw)
, Polen
2019
7e in Korona Kocich Gór,
(Zawonia)
, Zawonia (Dolnośląskie), Polen
2019
4e in 2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Kutno ( Łódzkie), Polen
2019
2e in 3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Radom (Mazowieckie), Polen
2019
5e in 4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Stalowa Wola (Podkarpackie), Polen
2019
4e in 5e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Krosno (Podkarpackie), Polen
2019
4e in Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Polen
2019
100e in 6e etappe Tour of Qinghai Lake, Bird Island (Qinghai), China
2019
6e in 3e etappe Tour of Romania, Ronde van Roemenië,
(Turul României)
, Targoviste (Timis), Roemenië
2020
2020
3e in 4e etappe Wyscig Dookola Mazowska, Kozienice (Mazowieckie), Polen
2020
4e in 3e etappe Beograd - Banja Luka I, Prnjavor (Serbia proper), Servië
2020
1
e in 4e etappe Beograd - Banja Luka I, Banja Luka (Republika Srpska), Bosnië en Herzegovina
2020
5e in 1e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Sędziszów Malopolski (Podkarpackie), Polen
2020
3e in 2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Nowy Sącz (Małopolskie), Polen
2020
5e in 3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Jaworzno (Śląskie), Polen
2020
1
e in 4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Łódź ( Łódzkie), Polen
2020
2e in Eindklassement Course de Solidarnosc et des Champions Olympique, Polen
2020
5e in Proloog Tour of Malopolska, Kraków (Małopolskie), Polen
2020
4e in Skodovacke Okruhy,
(Mlada Boleslav)
, Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2020
6e in Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia,
(Bratislava)
, Bratislava (Bratislava), Slowakije
2021
2021
10e in 1e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Unicov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
Ploegen
2008
Legia - TV 4 (Polen)
2009
Legia - Felt (Polen)
2010
CCC - Polsat - Polkowice (Polen)
2011
CCC - Polsat - Polkowice (Polen)
2012
CCC - Polsat - Polkowice (Polen)
2013
CCC - Polsat - Polkowice (Polen)
2015
Wibatech Fuji (Polen)
2016
Wibatech Fuji (Polen) vanaf 01-07
2017
Wibatech - 7R - Fuji (Polen)
2018
Wibatech - Merx - 7R (Polen)
2019
Voster - ATS (Polen)
2020
Voster - ATS (Polen)
2021
Voster - ATS (Polen)
de Wielersite ranking
Plaats: 1291
Punten: 41.00
Eendagswedstrijden
20%
Details:
17-04-2010
Saint-Eutrope - Quimper
Eendagswedstrijden
4.00
Close
Fotoalbum Sylwester Janiszewski
Foto: Courtesy CCC - Polsat - Polkowice
2010
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
2011
Foto: Courtesy Johan Devos
2012
Foto: © Philippe HUGUENIN
2013
Foto: © Wibatech Fuij
2015
Foto: © Wibatech - Merx - 7R
2018
Foto: © Voster - ATS
2019
Foto: © Voster - ATS
2021
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close