Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Amaury Capiot
Voornaam: Amaury
Achternaam: Capiot
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 25-06-1993
Geboorteplaats:
Tongeren (Limburg), België
Voornaam: Amaury
Achternaam: Capiot
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 30 jaar
Geboortedatum: 25-06-1993
Geboorteplaats:
Tongeren (Limburg), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
de Wielersite Ranking
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2015-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2009
2009
3e in Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België, Peer (Limburg), België
2010
2010
5e in Hélécine, Junioren, Hélécine (Brabant Wallon), België
2010
2e in Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Junioren, Eerstejaars, België, Kortessem (Limburg), België
2010
7e in 3e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren, Attnang (Oberösterreich), Oostenrijk
2010
3e in 2e etappe Ronde van de Provincie Antwerpen, Stabroek (Antwerpen), België
2011
2011
3e in Tienen - Zepperen, Junioren, België
2011
8e in Le Pavé de Roubaix,
(Paris - Roubaix, Junioren)
, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2011
1
e in Menen-Kemmel-Menen,
(Gent - Menen, Junioren)
, Menen (West-Vlaanderen), België
2011
9e in 1e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren, Marchtrenk (Oberösterreich), Oostenrijk
2011
6e in 2e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren, Perg (Oberösterreich), Oostenrijk
2011
8e in Eindklassement International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren, Oostenrijk
2011
3e in Trofee van Vlaanderen Reningelst,
(Reningelst, Junioren)
, Reningelst (West-Vlaanderen), België
2011
1
e in Remouchamps - Ferrières - Remouchamps,
(Remouchamps, Junioren)
, Remouchamps (Liege), België
2011
1
e in 1e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren, Ieper (West-Vlaanderen), België
2012
2012
5e in Runkelen St-Truiden,
(Runkelen)
, Runkelen (Limburg), België
2012
1
e in Kortessem (a), Kortessem (Limburg), België
2013
2013
2e in Dilsen-Stokkem, Dilsen-Stokkem (Limburg), België
2013
1
e in Nijlen (b), Nijlen (Antwerpen), België
2013
3e in Halen (b), Halen (Limburg), België
2013
2e in Niel, Elite/U23, Niel (Antwerpen), België
2014
2014
4e in Handzame Challenge IC - Youngster Coast Challenge,
(Handzame)
, Handzame (West-Vlaanderen), België
2014
5e in Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2,
(Schoten (b))
, Schoten (Antwerpen), België
2014
4e in Dilsen-Stokkem (a), Dilsen-Stokkem (Limburg), België
2014
3e in 1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost, Nouan-le-Fuzelier (Centre), Frankrijk
2014
9e in Eindklassement Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost, Frankrijk
2014
2e in 4e etappe Carpathia Couriers Path, Jablonka (Kujawsko-Pomorskie), Polen
2014
3e in 6e etappe Carpathia Couriers Path, Tarnów (Małopolskie), Polen
2014
4e in Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Elite zonder contract, België, België
2014
3e in Lommel,
(Lutlommel)
, Lutlommel (Limburg), België
2014
6e in GP Claude Criquielion, GP du Prèsident,
(Deux-Acren)
, Deux-Acren (Hainaut), België
2014
9e in Eindklassement Paris - Arras Tour - A Travers les Hauts de France,
(Paris - Arras)
, Frankrijk
2014
7e in Paris - Roubaix, U23, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2014
2e in Jeuk-Gingelom,
(Gingelom (a))
, Gingelom (Limburg), België
2014
5e in Hasselt Rapertingen,
(Hasselt (g))
, Hasselt (Limburg), België
2014
4e in 2 Districtenpijl Ekeren - Deurne,
(Vlaamse/Antwerpse Havenpijl)
, België
2014
5e in Omloop van de Grensstreek IC 1,
(Wervik (a))
, Wervik (West-Vlaanderen), België
2014
10e in Kernen Omloop Echt-Susteren,
(Echt (a))
, Echt (Limburg), Nederland
2015
2015
4e in GP Wase Polders IC 2,
(Verrebroek)
, Verrebroek (Oost-Vlaanderen), België
2015
4e in ProRace/Velothon Berlin,
(Berlin (k))
, Berlin (Berlin), Duitsland
2015
7e in Ronde van Limburg,
(Tongeren)
, Tongeren (Limburg), België
2015
2e in GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout,
(Lede)
, Lede (Oost-Vlaanderen), België
2015
5e in Ninove Ind,
(Ninove)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2015
5e in 2e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Aarhus (Midtjyllen), Denemarken
2015
7e in 6e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Frederiksberg (Hovedstaden), Denemarken
2015
7e in 1e etappe Arctic Race of Norway, Hårstad (Sor-Trondelag), Noorwegen
2015
6e in Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic,
(Veenendaal)
, Veenendaal (Utrecht), Nederland
2015
1
e in Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind,
(Meulebeke)
, Meulebeke (West-Vlaanderen), België
2015
12e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2015
9e in Omloop van het Houtland,
(Lichtervelde)
, Lichtervelde (West-Vlaanderen), België
2015
9e in Münsterland Giro,
(Münster (a))
, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
2016
2016
7e in 6e etappe Tour of Oman, Muscat (Masqat), Oman
2016
8e in 1e etappe Driedaagse van West-Vlaanderen, Harelbeke (West-Vlaanderen), België
2016
6e in Ronde van Drenthe, Nederland
2016
7e in Dorpenomloop Rucphen,
(Rucphen)
, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2016
14e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2016
4e in 2e etappe Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2016
4e in 3e etappe deel a Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, De Panne (West-Vlaanderen), België
2016
3e in 1e etappe Ronde van Luxemburg,
(Tour de Luxembourg)
, Luxembourg (Luxembourg), Luxemburg
2016
4e in GP de la Ville de Pérenchies,
(Pérenchies)
, Pérenchies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2016
9e in 1e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Esbjerg (Syddanmark), Denemarken
2016
4e in 2e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Sønderborg (Syddanmark), Denemarken
2016
10e in 5e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Frederiksberg (Nordjylland), Denemarken
2016
10e in 1e etappe Tour du Limousin, Oradour-sur-Glane (Limousin), Frankrijk
2016
3e in Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind,
(Meulebeke)
, Meulebeke (West-Vlaanderen), België
2016
7e in GP de Fourmies,
(Fourmies)
, Fourmies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2016
4e in Grote Prijs Marcel Kint,
(Zwevegem)
, Zwevegem (West-Vlaanderen), België
2016
7e in Kampioenschap van Vlaanderen,
(Koolskamp)
, Koolskamp (West-Vlaanderen), België
2016
15e in 1e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Bolsward (Friesland), Nederland
2016
8e in 4e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Sint-Pieters-Leeuw (Brabant), België
2016
4e in Tour de l'Eurométropole,
(Circuit Franco-Belge)
, Tournai (Hainaut), België
2016
5e in Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke,
(Binche)
, Binche (Hainaut), België
2016
4e in Eindklassement Napoleon Games Cycling Cup,
(Beker van België/Coupe de Belgique)
, België
2016
6e in Nationale Sluitingsprijs,
(Putte-Kapellen)
, Putte-Kapellen (Antwerpen), België
2017
2017
5e in Clásica de Almería,
(Almería)
, Almería (Andalucia), Spanje
2018
2018
6e in 1e etappe Etoile de Bessèges, Beaucaire (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2018
4e in 2e etappe Etoile de Bessèges, Générac (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2018
8e in 3e etappe Etoile de Bessèges, Bessèges (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2018
10e in 4e etappe Etoile de Bessèges, Laudun (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2018
7e in 6e etappe Tour of Oman, Muttrah (Masqat), Oman
2018
17e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, België
2018
13e in Ronde van Drenthe, Nederland
2018
2e in Nokere Koerse,
(Nokere)
, Nokere (Oost-Vlaanderen), België
2018
6e in Brugge - De Panne,
(Driedaagse van De Panne)
, De Panne (West-Vlaanderen), België
2018
6e in 2e etappe Vierdaagse van Duinkerken,
(Quatre Jours de Dunkerque)
, Soissons (Picardie), Frankrijk
2018
5e in Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde,
(Maastricht)
, Maastricht (Limburg), Nederland
2019
2019
10e in 1e etappe Etoile de Bessèges, Beaucaire (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2019
9e in 1e etappe Tour of Oman, Suwadi `Alwa (Al Batinah), Oman
2019
8e in 6e etappe Tour of Oman, Muttrah (Masqat), Oman
2019
15e in Scheldeprijs,
(Schoten (a))
, Schoten (Antwerpen), België
2019
9e in Ronde van Limburg,
(Tongeren)
, Tongeren (Limburg), België
2019
6e in 1e etappe Ster ZLM Toer,
(Ster Elektrotoer)
, Heinkenszand (Zeeland), Nederland
2019
8e in Ninove Ind,
(Ninove)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2019
8e in GP Pino Cerami,
(Wasmuel)
, Wasmuel (Hainaut), België
2019
10e in 1e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Dottignies (Hainaut), België
2019
2e in 3e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Verviers (Liege), België
2019
6e in 4e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Lierneux (Liege), België
2019
4e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Thuin (Hainaut), België
2019
10e in 1e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Hulst (Zeeland), Nederland
2019
6e in 2e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2019
10e in 3e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Aalter (Oost-Vlaanderen), België
2019
11e in 5e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Venray (Limburg), Nederland
2019
9e in 7e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2019
3e in 1e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Silkeborg (Midtjyllen), Denemarken
2019
6e in 3e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Vejle (Syddanmark), Denemarken
2019
2e in 4e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Asnæs (Sjelland), Denemarken
2019
4e in 5e etappe Ronde van Denemarken,
(Tour of Denmark)
, Frederiksberg (Sjelland), Denemarken
2019
6e in GP Jef Scherens,
(Leuven)
, Leuven (Vlaams-Brabant), België
2019
8e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2019
8e in GP de Fourmies,
(Fourmies)
, Fourmies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2019
3e in Paris - Bourges, Frankrijk
2019
5e in Paris - Tours, Frankrijk
2020
2020
4e in Challenge Mallorca IV, Palma de Mallorca (Islas Baleares), Spanje
2020
7e in 3e etappe Volta a la Comunitat Valenciana, Torrevieja (Comunidad Valenciana), Spanje
2020
6e in Clásica de Almería,
(Almería)
, Almería (Andalucia), Spanje
2020
7e in 2e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Unicov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2020
5e in 3e etappe Sazka Tour,
(Czech Cycling Tour)
, Frydek-Mistek (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2020
5e in 3e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Visé (Liege), België
2020
6e in 4e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Érezée (Luxembourg), België
2020
3e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2020
7e in Druivenkoers,
(Overijse)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2020
9e in Brussels Cycling Classic,
(Paris - Brussel)
, België
2020
7e in Antwerp Port Epic,
(Antwerpen)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2020
2e in 1e etappe Ronde van Luxemburg,
(Tour de Luxembourg)
, Luxembourg (Luxembourg), Luxemburg
2020
5e in 2e etappe Ronde van Luxemburg,
(Tour de Luxembourg)
, Hesperange (Luxembourg), Luxemburg
2020
7e in 3e etappe Ronde van Luxemburg,
(Tour de Luxembourg)
, Schifflange (Luxembourg), Luxemburg
2020
15e in 3e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Aalter (Oost-Vlaanderen), België
2020
13e in 5e etappe Renewi Tour,
(Benelux Tour)
, Geraardsbergen (Oost-Vlaanderen), België
2020
23e in Gent - Wevelgem, Wevelgem (West-Vlaanderen), België
2020
6e in Scheldeprijs,
(Schoten (a))
, Schoten (Antwerpen), België
2020
22e in Ronde van Vlaanderen, Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België
2021
2021
3e in Trofeo Luis Puig, Gran Premio de Valencia,
(Valencia)
, Spanje
2021
12e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2021
6e in Memorial José Samyn,
(Fayt-le-Franc)
, België
2021
14e in Dwars door het Hageland,
(Aarschot (c))
, België
2021
7e in Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers,
(Paris - Camembert)
, Frankrijk
2021
6e in 1e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Héron (Liege), België
2021
3e in 2e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Zolder (Limburg), België
2021
10e in 3e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Érezée (Luxembourg), België
2021
7e in 4e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Fleurus (Hainaut), België
2021
5e in 5e etappe Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, Quaregnon (Hainaut), België
2021
9e in Eindklassement Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie,
(Tour de la Région Wallonne)
, België
2021
9e in Vuelta Castilla y Leon, Spanje
2021
14e in Tour de l'Eurométropole,
(Circuit Franco-Belge)
, België
2021
18e in Paris - Roubaix, Roubaix (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2021
9e in Giro del Piemonte, Gran Piemonte,
(Piemonte)
, Piemonte (Umbria), Italië
2021
10e in Paris - Tours, Frankrijk
2022
2022
2e in Trofeo Luis Puig, Gran Premio de Valencia,
(Valencia)
, Spanje
2022
1
e in GP d'Ouverture, La Marseillaise,
(Marseille)
, Frankrijk
2022
4e in 1e etappe Tour of Oman, Muscat (Masqat), Oman
2022
3e in 2e etappe Tour of Oman, Sohar (Al Batinah), Oman
2022
3e in 6e etappe Tour of Oman, Muscat (Masqat), Oman
2022
23e in Omloop Het Volk,
(Omloop Het Nieuwsblad)
, Ninove (Oost-Vlaanderen), België
2022
7e in Kuurne - Brussel - Kuurne, Kuurne (West-Vlaanderen), België
2022
15e in 1e etappe Paris - Nice, Mantes-la-Ville (Ile-de-France), Frankrijk
2022
11e in 3e etappe Paris - Nice, Dun-le-Palestel (Limousin), Frankrijk
2022
7e in GP de Denain,
(Denain)
, Frankrijk
2022
13e in À travers les Flandres / À travers la Belgique,
(Dwars door Vlaanderen / Dwars door België)
, België
2022
24e in Ronde van Vlaanderen, Oudenaarde (Oost-Vlaanderen), België
2022
4e in GP Plumelec-Morbihan,
(Plumelec (a))
, Frankrijk
2022
10e in Tour du Finistère,
(Saint-Eutrope - Quimper)
, Frankrijk
2022
10e in 1e etappe Boucles de la Mayenne, Andouillé (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
1
e in 3e etappe Boucles de la Mayenne, Gontier (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2022
6e in 4e etappe Boucles de la Mayenne, Laval (Pays de la Loire), Frankrijk
2022
6e in 5e etappe Tour de Belgique,
(Ronde van België)
, Beringen (Limburg), België
2022
19e in 3e etappe Tour de France, Sønderborg (Syddanmark), Denemarken
2022
15e in 13e etappe Tour de France, Saint-Étienne (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2022
6e in 19e etappe Tour de France, Cahors (Midi-Pyrenees), Frankrijk
2022
5e in Aalst, Criterium, België
2022
4e in 1e etappe Arctic Race of Norway, Mo i Rana (Nordland), Noorwegen
2022
2e in 2e etappe Arctic Race of Norway, Brønnøysund (Nordland), Noorwegen
2022
3e in GP de Fourmies,
(Fourmies)
, Frankrijk
2022
18e in GP de Wallonie, België
2022
10e in Kampioenschap van Vlaanderen,
(Koolskamp)
, België
2022
6e in GP d'Isbergues,
(Isbergues)
, Frankrijk
2022
2e in Famenne Ardenne Classic,
(Marche-en-Famenne)
, België
2022
9e in Paris - Tours, Frankrijk
2023
2023
11e in 2e etappe Tour of Guangxi, Qinzhou (Guangxi), China
2024
2024
10e in Trofeo Luis Puig, Gran Premio de Valencia,
(Valencia)
, Spanje
2024
3e in Muscat Classic,
(Muscat)
, Oman
2024
6e in 1e etappe Tour of Oman, Muscat (Masqat), Oman
2024
1
e in 4e etappe Tour of Oman, Oman
2024
9e in Memorial José Samyn,
(Fayt-le-Franc)
, België
2024
4e in 2e etappe Tirreno - Adriatico, Follonica (Toscana), Italië
2024
6e in 7e etappe Tirreno - Adriatico, San Benedetto del Tronto (Marche), Italië
2024
10e in GP de Denain,
(Denain)
, Frankrijk
Ploegen
2012
Rock Werchter - S.O.S. Piet (België)
2013
Rock Werchter Cycling Team (België)
2014
Lotto - Belisol U23 (België)
2015
Topsport Vlaanderen - Baloise (België)
2016
Topsport Vlaanderen - Baloise (België)
2017
Sport Vlaanderen - Baloise (België)
2018
Sport Vlaanderen - Baloise (België)
2019
Sport Vlaanderen - Baloise (België)
2020
Sport Vlaanderen - Baloise (België)
2021
Arkea - Samsic (Frankrijk)
2022
Arkea - Samsic (Frankrijk)
2023
Arkea - Samsic (Frankrijk)
2024
Arkea - B&B Hotels (Frankrijk)
de Wielersite ranking
Plaats: 348
Punten: 1006.00
Rondes
3%
Details:
01-06-2015
Berlin (k)
Eendagswedstrijden
15.00
Close
Fotoalbum Amaury Capiot
Foto: © Rock Werchter - S.O.S. Piet
2012
Foto: © Topsport Vlaanderen - Balois
2015
Foto: Courtesy topsport-vlaanderen.be
2016
Foto: © Sport Vlaanderen - Baloise
2017
Foto: © Sport Vlaanderen - Baloise
2018
Foto: © Sport Vlaanderen - Baloise
2019
Foto: © Sport Vlaanderen - Baloise
2020
Foto: © Arkea - Samsic
2021
Foto: © Arkea - Samsic
2022
Foto: © Arkea - Samsic
2023
Foto: © Arkea - B&B Hotels
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close