Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Dave Allen
Voornaam: Dave
Achternaam: Allen
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: jaar
Geboortedatum: 00-00-1942
Geboorteplaats:
Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
Voornaam: Dave
Achternaam: Allen
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: jaar
Geboortedatum: 00-00-1942
Geboorteplaats:
Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
Coureurs
Uitslagen
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1961
1961
1
e in Mike Collins Memorial 25 Time Trial,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1961
2e in South Elmsall 25 Time Trial,
(Blyth)
, Blyth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1962
1962
4e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië, Hernehill (Kent), Groot-Brittannië
1962
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Chester (Cheshire), Groot-Brittannië
1962
1
e in Wavertree 25 Time Trial,
(Liverpool)
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1967
1967
1
e in Warrington Road Race,
(Warrington)
, Risley (Warrington), Groot-Brittannië
1968
1968
1
e in Maelor Circuit Road Race,
(Ellesmere)
, Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië
1968
1
e in Hinckley C.C. Midsummer Road Race,
(Hinckley)
, Hinckley (Leicestershire), Groot-Brittannië
1968
2e in Stafford Grand Prix,
(Staffordshire)
, Stafford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1968
4e in Eindklassement Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
2e in 2e etappe Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
4e in 3e etappe Parbold Two Day,
(Parbold)
, Parbold (Lancashire), Groot-Brittannië
1968
4e in deel a Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1968
2e in Blackhills Forest Road Race,
(Wolverhampton (i))
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1968
4e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1968
1
e in Viking Trophy,
(Isle of Man)
, Douglas , Isle of Man
1968
5e in Circuit of Gawsworth,
(Gawsworth)
, Gawsworth (Cheshire), Groot-Brittannië
1969
1969
3e in Fred Roberts Trophy,
(Ellesmere (b))
, Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië
1969
3e in Welsh Road Race,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
2e in Oldham Century Road Race,
(Lach Dennis)
, Lach Dennis (Cheshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in Llandegla Road Race,
(Llandegla)
, Llandegla (Denbighshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in deel b Festival of Sport,
(New Brighton, Criterium)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1969
1
e in deel b Lazybird,
(Queensferry, Criterium (b))
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
2e in Dealgood Builders Grand Prix,
(Stone (b))
, Stone (Staffordshire), Groot-Brittannië
1969
2e in 2e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
4e in 3e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1969
4e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1969
5e in Macclesfield Grand Prix,
(Macclesfield (b))
, Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië
1969
1
e in Cheshire Circuit,
(Chelford)
, Chelford (Cheshire), Groot-Brittannië
1969
2e in Bromsgrove Grand Prix,
(Bromsgrove)
, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1969
4e in deel a Wavertree Playground Criterium,
(Liverpool, Criterium)
, Wavertree (Liverpool), Groot-Brittannië
1970
1970
1
e in Hancocks Trophy,
(Aberystwyth (b))
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1970
5e in deel b Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
1
e in deel c Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
2e in Liverpool University Spring Criterium,
(Bickerstaffe, Criterium)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
1
e in Builth Wells Rally Road Race,
(Builth Wells)
, Builth Wells (Powys), Groot-Brittannië
1970
5e in Anderson Trophy,
(Dove Holes)
, Dove Holes (Derbyshire), Groot-Brittannië
1970
5e in deel a Eccleston - A.P.R.,
(Eccleston)
, Eccleston (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
1
e in Janus Road Race,
(Goostrey)
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1970
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Malvern Wells (Worcestershire), Groot-Brittannië
1970
4e in deel b Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1970
2e in deel c Early Bird Criterium Series,
(Queensferry)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in deel a Circuit of the Wrekin,
(Telford)
, Telford (Telford and Wrekin), Groot-Brittannië
1970
3e in 10e etappe Tour of Ireland, Dublin (Dublin), Ierland
1970
5e in 9e etappe Tour of Ireland, Monaghan (Monaghan), Ierland
1970
1
e in Eindklassement Elizabethan C.C. Two Day,
(Wombourn)
, Wombourn (Staffordshire), Groot-Brittannië
1970
6e in 1e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in Cheshire Circuit,
(Chelford)
, Chelford (Cheshire), Groot-Brittannië
1970
4e in Leyland Grand Prix,
(Leyland)
, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1970
1
e in Macclesfield Grand Prix,
(Macclesfield (b))
, Macclesfield (Cheshire), Groot-Brittannië
1970
1
e in deel a Wavertree Playground Criterium,
(Liverpool, Criterium)
, Wavertree (Liverpool), Groot-Brittannië
1970
1
e in Tour of the Peak,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1970
4e in Westwood Autumn Road Race,
(Culcheth)
, Culcheth (Warrington), Groot-Brittannië
1970
4e in Merseyside Wheel Race,
(Merseyside (a))
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1970
7e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1971
1971
5e in deel b Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
2e in Bulls Eye Grand Prix,
(Warrington)
, Warrington (Warrington), Groot-Brittannië
1971
10e in Eddie Soens Memorial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
4e in 2e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Liverpool Phoenix Trophy,
(Rhydymwyn)
, Rhydymwyn (Flintshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Belgian Week Trophy,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1973
1973
4e in Weeton Road Race,
(Weeton)
, Weeton (Lancashire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Tour de Model Village Criterium,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1974
1974
2e in Welsh Brewers Grand Prix,
(Aberystwyth)
, Aberystwyth (Dyfed), Groot-Brittannië
1974
2e in Birkenhead North End - A.P.R.,
(Birkenhead (a))
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1974
1
e in deel a Birkenhead Park,
(Birkenhead, Criterium)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1974
2e in deel b Birkenhead Park,
(Birkenhead, Criterium)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1974
3e in deel c Birkenhead Park,
(Birkenhead, Criterium)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1974
1
e in Eindklassement Birkenhead Park,
(Birkenhead, Criterium)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1974
1
e in 3e etappe Dublin Wheelers - Tour of Fingal,
(Dublin)
, Dublin (Dublin), Ierland
1974
1
e in 7e etappe Dublin Wheelers - Tour of Fingal,
(Dublin)
, Dublin (Dublin), Ierland
1974
1
e in Skerries Grand Prix,
(Dublin (s))
, Skerries (Dublin), Ierland
1974
3e in Maelor Circuit Road Race,
(Ellesmere)
, Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië
1974
4e in Fred Roberts Trophy,
(Ellesmere (b))
, Ellesmere (Shropshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Twiggy Kermesse,
(Great Bridgeford)
, Great Bridgeford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Liverpool Century Road Race,
(Ormskirk)
, Ormskirk (Lancashire), Groot-Brittannië
1974
4e in 2e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1974
2e in 3e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1974
6e in 4e etappe Deeside Easter Four Day, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1974
3e in Britannia Trophy Mountain Time Trial,
(Birkenhead, Chrono)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Anfield 100 Time Trial,
(Liverpool, Chrono)
, Shawbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1974
2e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
1975
1
e in Anfield 100 Time Trial,
(Liverpool, Chrono)
, Shawbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1975
3e in Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië, Merseyside (Merseyside), Groot-Brittannië
1975
1
e in Manchester Wheelers 12 Hour Time Trial,
(Cheshire, Chrono (b))
, Goostrey (Cheshire), Groot-Brittannië
1975
4e in Harrogate Nova C.C. 50 Time Trial,
(Boroughbridge)
, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
4e in British Best All Rounder, Groot-Brittannië
1976
1976
2e in Anfield 100 Time Trial,
(Liverpool, Chrono)
, Shawbury (Shropshire), Groot-Brittannië
Ploegen
Er zijn geen ploegen opgenomen in ons bestand.
Fotoalbum Dave Allen
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close