Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2015
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Wedstrijd
BEL
Kester
Ereprijs Rene Deridder.
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
02 juni
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
Croydon
1.CRT
Criterium
GBR
Gullegem
NE
Wedstrijd
BEL
Maykop (V)
GP of Maykop
1.2
Wedstrijd
RUS
Mol (b)
Mol-Rauw
NE
Wedstrijd
BEL
Oerlikon, Afvalrace (a)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Halve Fond
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers
NE
Wedstrijd
SUI
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
6e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
Tours
GP Tours
NE
Wedstrijd
FRA
Wien, Criterium
Donauinsel Kriterium
NE
Criterium
AUT
03 juni
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Nieuwrode
Nieuwrode-Rot
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Proloog
LUX
Proloog Tour of Adygeya (V)
2.2
Proloog
RUS
04 juni
Bierbeek (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Boucles de la Mayenne
2.1
Proloog
FRA
Cesis, Mountainbike (V)
Cesis fo Sigulda
2
XCO
LAT
Combloux, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
FRA
Gatineau (V)
Grand Prix Cycliste de Gatineau
1.1WE
Wedstrijd
CAN
London (ai)
Canary Wharf
1.CRT
Criterium
GBR
Montichiari, Sprint
3
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bahrein
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRN
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour of Adygeya (V)
2.2
Etappe
RUS
05 juni
1e etappe Auenstein (V)
Auensteiner Radsporttage
2.2
Individuele tijdrit
GER
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
Calais, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Cottbus, Keirin (V)
Großer Preis von Deutschland
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, Omnium (V) (a)
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint (V) (b)
C1
Wedstrijd
GER
Fort William, Mountainbike (V)
C1
4-cross
GBR
Gatineau, Chrono (V)
La visite chrono du Gatineau
1.1WE
Individuele tijdrit
CAN
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahrein
CN
Nationaal kampioenschap
BRN
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
2e etappe Tour of Adygeya (V)
2.2
Etappe
RUS
Trexlertown, Scratch
U.S. Sprint GP
C1
Wedstrijd
USA
Trexlertown, Scratch (V)
C1
Wedstrijd
USA
Trexlertown, Sprint
Champions of Sprint
C1
Wedstrijd
USA
Trexlertown, Sprint (V)
Champions of Sprint
C1
Wedstrijd
USA
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
06 juni
2e etappe Auenstein (V)
Auensteiner Radsporttage
2.2
Etappe
GER
Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Evansville (a)
River City Bicycle Classic
NE
Wedstrijd
USA
Ghoy
GP des Commerçants
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Herselt (a)
Herselt Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
Hungerburg, Chrono
Hungerburg Classic
NE
Klimwedstrijd
AUT
2e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Etappe
USA
Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Valencia, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Valencia, Op de weg, U23, Spanje
NE
Nationaal kampioenschap
ESP
Karmi'el, Criterium
Karmiel
NE
Criterium
ISR
Louis Trichardt
Kremetart
NE
Wedstrijd
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
1e etappe Nebraska Omnium Weekend
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Nebraska Omnium Weekend
NE
Criterium
USA
Omsk
Velo-Omsk
NE
Wedstrijd
RUS
6e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Popelin
NE
Wedstrijd
CZE
Potamos Germasogias - Mount Olympus
0 - 2000 Race
NE
Wedstrijd
CYP
Randers
NE
Wedstrijd
DEN
Saint-Denis, Keirin
GRAND PRIX de VITESSE
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Keirin (V)
GRAND PRIX de VITESSE
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Puntenkoers
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Puntenkoers, Junioren
GRAND PRIX de VITESSE
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Scratch
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Scratch, Junioren
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Sprint
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Sprint (V)
2
Wedstrijd
FRA
Saint-Denis, Sprint, Junioren
2
Wedstrijd
FRA
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Tour of Adygeya (V)
2.2
Etappe
RUS
2e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Individuele tijdrit
GER
2e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Vinnytsya
GP of Vinnytsya
1.2
Wedstrijd
UKR
1e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
Zwevezele
Sint-Aldegondisprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
07 juni
Andon
GP d'Andon
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Auenstein (V)
Auensteiner Radsporttage
2.2
Etappe
GER
Baelen
NE
Wedstrijd
BEL
Bandar Seri Begawan
Pehin Yahya Cycling Race
NE
Wedstrijd
BRU
Bella Vista
GP Juan Carlos Scatizza
NE
Wedstrijd
ARG
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
Cartago, Mountainbike
C1
XCO
CRC
Cartago, Mountainbike, Junioren
1
XCO
CRC
Cartago, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
CRC
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Deurne, Dernycriterium
1.CRT
Dernyrace
BEL
Donetsk
GP of ISD
1.2
Wedstrijd
UKR
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
7e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Eupen, Mountainbike
2
XCO
BEL
Eupen, Mountainbike (V)
2
XCO
BEL
Fort William, Downhill (a)
NE
Afdaling
GBR
Fort William, Downhill (V) (a)
NE
Afdaling
GBR
Fort William, Downhill, Junioren
CDM
Afdaling
GBR
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
Gits
Trofee van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
Goiânia, Mountainbike
2
XCO
BRA
Goiânia, Mountainbike (V)
2
XCO
BRA
Gossendorf
NE
Criterium
AUT
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Gränichen, Mountainbike
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike (V)
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike, Junioren
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike, Junioren (V)
HC
XCO
SUI
Hamont-Achel (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Herselt, Elite/U23 (V)
Herselt Koerse - Zuidkempense Ladies Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Horseshoe Valley, Mountainbike (V)
2
XCO
CAN
Horseshoe Valley, Mountainbike-Marathon
2
XCO
CAN
3e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Criterium
USA
José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
NE
Wedstrijd
BRA
Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kitchener
KW Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Manhattan Beach
Manhattan Beach GP
1.CRT
Criterium
USA
7e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Midlands
Bank One Riders Trophy
NE
Wedstrijd
MRI
Morgins, Downhill
2
Afdaling
SUI
Morgins, Downhill (V)
2
Afdaling
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
3e etappe Nebraska Omnium Weekend
NE
Etappe
USA
Ognolpóskie Igrzyska LZS - Memorial Joachima Halupczoka
NE
Wedstrijd
POL
Oil Workers Trade Union OWTU Cycling Race
NE
Wedstrijd
TRD
Panticosa, Mountainbike
C1
Wedstrijd
ESP
Panticosa, Mountainbike (V)
C1
XCO
ESP
Pares
Pares circuit Race - Harley's Maintenance Road Race
NE
Wedstrijd
ANT
Philadelphia (a)
Philadelphia International Ch'ship
1.2
Wedstrijd
USA
Philadelphia (V) (a)
The Philadelphia Cycling Classic
CDM/F
Wedstrijd
USA
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Roden, Criterium
NE
Criterium
NED
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
Samobor, Mountainbike
C1
XCO
CRO
Samobor, Mountainbike (V)
C1
XCO
CRO
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
Tsugayuki
Tsugaike Kogen Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
JPN
Varde, Mountainbike
2
XCO
DEN
Varde, Mountainbike (V)
2
XCO
DEN
2e etappe Vuelta Femenina a Guatemala (V)
NE
Etappe
GUA
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
Werelduurrecord
NE
Uurrecord
Windhaag bei Perg, Mountainbike
Asvö Österreich Grand Prix
C1
XCO
AUT
Windhaag bei Perg, Mountainbike (V)
Asvö Österreich Grand Prix
C1
XCO
AUT
Zwijndrecht (b)
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
09 juni
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
NE
Ploegentijdrit
FRA
Durango (V)
Emakumeen Saria
1.2
Wedstrijd
ESP
Oerlikon, Afvalrace
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Australienne
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers (a)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch (a)
NE
Wedstrijd
SUI
Peterborough (a)
1.CRT
Criterium
GBR
Sandefjord (a)
Spinn Cup 5
NE
Wedstrijd
NOR
Schellebelle (V)
Grote Prijs De Wielkeszuigers - GP Euromat
NE
Wedstrijd
BEL
Stony Mountain, Criterium
NE
Criterium
CAN
3e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Individuele tijdrit
COL
10 juni
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Proloog Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Proloog
ESP
Nässjö
NE
Wedstrijd
SWE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
NE
Derny
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
1e etappe Tour of Ankara
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
Yaoundé - Akono
Entraînement Collectif
NE
Wedstrijd
CMR
11 juni
Bath
1.CRT
Criterium
GBR
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
Jurmala, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Criterium
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
1e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
South-East Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
1e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
2e etappe Tour of Ankara
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
12 juni
Belsele
NE
Wedstrijd
BEL
Breinigsville, Keirin
Fastest Man on Wheels
2
Wedstrijd
USA
Breinigsville, Keirin (V)
Fastest Man on Wheels
2
Wedstrijd
USA
Breinigsville, Puntenkoers
2
Wedstrijd
USA
Breinigsville, Puntenkoers (V)
Fastest Man on Wheels
2
Wedstrijd
USA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
Ljubljana, Chrono (V)
Nagrade Ljubljana
1.2
Wedstrijd
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
1e etappe Puchar Bałtyku
NE
Etappe
POL
2e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
South-East Asian Games, Op de weg, Criterium, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
South-East Asian Games, Op de weg, Criterium, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
3e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
3e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
6e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
Proloog Tour de l'Eure et Loire
NE
Proloog
FRA
3e etappe Tour de LaSalle
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour de LaSalle
NE
Individuele tijdrit
NED
3e etappe Tour of Ankara
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT
Criterium
USA
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Uitvlugt
Father's Day Race
NE
Wedstrijd
GUY
1e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Etappe
BRA
1e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
13 juni
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
1.CRT
Criterium
USA
Baskisch Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Belsele (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Caesarea, Criterium
NE
Wedstrijd
ISR
3e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
3e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
Europese Spelen, Mountainbike
JR
Wedstrijd
Europese Spelen, Mountainbike (V)
JR
Wedstrijd
1e etappe Harput - Palu
NE
Etappe
TUR
Horsens
GP Horsens
1.2
Wedstrijd
DEN
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Kauhajoki, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Koumantou, Criterium
Tienkoungoba
NE
Criterium
MLI
La Clusaz, Mountainbike
Roc des Alpes
3
Marathon
FRA
La Clusaz, Mountainbike (V)
Roc des Alpes
3
Marathon
FRA
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
Mavrovo, Mountainbike (V)
2
XCO
MKD
Menen
Memorial Noël Soetaert, Menen-Moorsele Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Algerije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
Neufvilles (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Oliveira de Azemeis (a)
Troféu Concelhio Oliveira Azemeis
NE
Wedstrijd
POR
Polleur (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Puchar Bałtyku
NE
Etappe
POL
Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
South-East Asian Games, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
7e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
2e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Wedstrijd
USA
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
4e etappe Tour of Ankara
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
Trondheim, Mountainbike
3
XCE
NOR
Trondheim, Mountainbike (V)
3
XCE
NOR
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT
Criterium
USA
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Vändra
Vändra Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
1e etappe Vadsø
DNB Varanger GP
NE
Individuele tijdrit
NOR
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Etappe
BRA
2e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Individuele tijdrit
CRC
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
5e etappe Vuelta al Tolima
NE
Criterium
COL
14 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Aka Aka, Chrono
Two Up Time Trial Aka Aka
NE
Wedstrijd
NZL
Alken, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Andorra
Trofeu Nacional d'Andorra
NE
Wedstrijd
AND
Andorra (b)
Trofeu Vila d'Andorra la Vella Memorial Jordi Perez
NE
Wedstrijd
AND
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
1.CRT
Criterium
USA
Athína
Panatinaikos Olympic Village
NE
Wedstrijd
GRE
Bavegem (a)
GP Erevoorzitter Hubert Verhoeyen
NE
Wedstrijd
BEL
Bayonne - Pamplona
NE
Etappe
ESP
Bertrange
NE
Wedstrijd
LUX
Brisbane
Lifecycle classic
NE
Wedstrijd
AUS
Castlecoote
Donamon GP
NE
Wedstrijd
IRL
Cluj-Napoca, Mountainbike
Napo Cup UCI
2
XCO
ROM
Colindres
Memorial Juan Manuel Santisteban
NE
Wedstrijd
ESP
Conchan, Chrono
Panamericano Sur Contra Reloj
NE
Individuele tijdrit
PER
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
2e etappe Eidsvollrittet
Kalas Cup/Norgescup
NE
Etappe
NOR
4e etappe Emakumeen Euskal Bira (V)
Emakumeen Bira
2.1WE
Etappe
ESP
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Gippingen (V) (a)
Radsporttage Gippingen
1.2
Wedstrijd
SUI
2e etappe Harput - Palu
NE
Criterium
TUR
Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Wedstrijd
GER
Judendorf
GP Judendorf Straßengel, Raiffeisen GP
1.2
Wedstrijd
AUT
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
Kampioenschap van Castillië en Leon, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kauhajoki
Kauhajoki Hyypanlaakso
NE
Wedstrijd
FIN
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Leogang, Downhill
NE
Afdaling
AUT
Leogang, Downhill (V) (a)
NE
Afdaling
AUT
Letlhakane
Karowe Diamond Mine Race - Lucara CM Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
Manteigas, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
POR
Manteigas, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
POR
Mavrovo, Mountainbike
2
XCO
MKD
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
Mendrisio
Mendrisio - Monte Generoso
NE
Wedstrijd
SUI
9e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Kroatië
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Andorra
CN
Nationaal kampioenschap
AND
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Libanon
CN
Nationaal kampioenschap
LBA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia
CN
Nationaal kampioenschap
LCA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nijlen (V)
Diamond Tour
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Odense
Fyen Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
5e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.2
Etappe
SVK
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
NE
Wedstrijd
POR
Oppdal, Mountainbike
2
XCO
NOR
Oppdal, Mountainbike (V)
2
XCO
NOR
Ordrup
Ordrup CC
NE
Wedstrijd
DEN
Oro Station, Mountainbike
Canada Cup XCO at Horseshoe Resort
2
XCO
CAN
Oro Station, Mountainbike (V)
Canada Cup XCO at Horseshoe Resort
2
XCO
CAN
Pec pod Snezkou, Mountainbike
C1
XCO
CZE
Pec pod Snezkou, Mountainbike (V)
C1
XCO
CZE
3e etappe Puchar Bałtyku
NE
Criterium
POL
4e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
San Antonio de Padua Classic Event Guayama
NE
Wedstrijd
PUR
Sarajevo
GP Sarajevo
1.2
Wedstrijd
BIH
Sauvenière, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Schladming, Mountainbike
Alpentour trophy
S1
XCO
AUT
Schladming, Mountainbike (V)
Alpentour trophy
S1
XCO
AUT
Sinaia
Infernul Muntelui
NE
Wedstrijd
ROM
South-East Asian Games, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Tabasalu
NE
Wedstrijd
EST
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
Tour de Gyömrö
NE
Wedstrijd
HUN
8e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
4e etappe Tour de l'Eure et Loire
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de LaSalle
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT
Criterium
USA
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Vadsø
DNB Varanger GP
NE
Etappe
NOR
Velothon Wales
1.1
Wedstrijd
GBR
3e etappe Volta Ciclista do Pará
NE
Etappe
BRA
3e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Willingen, Downhill
iXS European Downhill Cup
2
Afdaling
GER
Willingen, Downhill (V)
2
Afdaling
GER
Wolvertem
GROTE PRIJS FAMILIE VAN DOORSLAER
NE
Wedstrijd
BEL
Zedelgem
NE
Wedstrijd
BEL
15 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
3e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Ursel, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
16 juni
1e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
GP de la Fédération Ivorienne FIC
NE
Wedstrijd
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Syrie
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SYR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Oerlikon, Halve Fond (a)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers (b)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch
NE
Wedstrijd
SUI
4e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
1e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
5e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
17 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
2e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Keerbergen (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, San Marino
CN
Nationaal kampioenschap
SMR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Syrie (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SYR
1e etappe deel b Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
1e etappe deel a Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Individuele tijdrit
USA
Plzen (a)
NE
Wedstrijd
CZE
Proloog Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Proloog
NED
5e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
2e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.1WE
Etappe
GBR
6e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
18 juni
Acoria
Gran Clasica Alta Montaña
NE
Wedstrijd
PER
3e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Clásica del Caribe
NE
Klimtijdrit
COL
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Europese Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Europees Kampioenschap
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Syrie (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SYR
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
1e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Individuele tijdrit
AUT
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
6e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
3e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Ploegentijdrit
FRA
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.1WE
Etappe
GBR
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Individuele tijdrit
SLO
7e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
19 juni
Boom, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
2e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
Proloog Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Proloog
POR
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lons-le-Saunier, Mountainbike
3
XCE
FRA
Lons-le-Saunier, Mountainbike (V)
3
XCE
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
2e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Sollerön
Solleröloppet
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
7e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
4e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.1WE
Etappe
GBR
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
8e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
20 juni
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Braybrook, Cyclocross
Cranwell Park, Melbourne #1
NE
Wedstrijd
AUS
Braybrook, Cyclocross (V)
Cranwell Park, Melbourne #1
NE
Wedstrijd
AUS
Braybrook, Cyclocross, Junioren
Cranwell Park, Melbourne #1
NE
Wedstrijd
AUS
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Wedstrijd
ITA
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
Châtel-Saint-Denis
Côte des Paccots
NE
Wedstrijd
SUI
3e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
1e etappe Clásica Santa Rita
NE
Klimwedstrijd
MEX
Csömör, Mountainbike
C1
XCO
HUN
Csömör, Mountainbike (V)
C1
XCO
HUN
Durach, Criterium
NE
Wedstrijd
GER
Europese Spelen, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
1.1WE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
Grandglise
NE
Wedstrijd
BEL
Jökulmílan
NE
Wedstrijd
ISL
Jablonné v Podještěd, Mountainbike-Marathon
International MTB Marathon Malevil Cup
3
Marathon
CZE
Jablonné v Podještěd, Mountainbike-Marathon (V)
International MTB Marathon Malevil Cup
3
Marathon
CZE
Jelenia Góra, Mountainbike
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike, U23
HC
XCO
POL
Kampioenschap van Castillië en Leon, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Kampioenschap van Extremadura, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Missoula, Mountainbike, Junioren
1
XCO
USA
Missoula, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Aruba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Aruba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Olympisch kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
Taviers
GP Olivier Kaisen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.1WE
Etappe
GBR
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
1e etappe Tour of Washington County
NE
Etappe
USA
9e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Zawonia
Korona Kocich Gór
1.2
Wedstrijd
POL
3e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
Zwolle (V) (b)
Omloop van de IJsseldelta
1.2
Wedstrijd
NED
21 juni
Angel Fire, Mountainbike (V)
Chile Challenge
2
Afdaling
USA
5e etappe Baikal Unity Irkutsk
NE
Etappe
RUS
Bedrichov, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
C1
XCO
CZE
Bedrichov, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
C1
XCO
CZE
Belize City
Anglican Diocese Criterium
NE
Wedstrijd
BIZ
Beuvry-la-Forêt
NE
Wedstrijd
FRA
Braybrook, Cyclocross (V) (a)
Cranwell Park, Melbourne #2
NE
Wedstrijd
AUS
Braybrook, Cyclocross, Junioren (a)
Cranwell Park, Melbourne #2
NE
Wedstrijd
AUS
Braybrook, Cyclocross, Nieuwelingen
Cranwell Park, Melbourne #2
NE
Wedstrijd
AUS
Brunssum, Criterium, Elite/U23
CS groep Bergcriterium Brunssum
NE
Criterium
NED
2e etappe Clásica Santa Rita
NE
Criterium
MEX
4e etappe Copa Río de Janeiro
NE
Etappe
BRA
Cottbus, 1 km (a)
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, 500 m (V) (a)
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, Keirin
Großer Preis von Deutschland
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, Keirin (V) (b)
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint (a)
Cottbuser SprintCup
C1
Wedstrijd
GER
Cottbus, Sprint (V)
C1
Wedstrijd
GER
Courmayeur, Mountainbike
2
XCO
ITA
Courmayeur, Mountainbike (V)
2
XCO
ITA
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Wedstrijd
GER
Erembodegem (b)
Erembodegem-Terjoden
NE
Wedstrijd
BEL
Europese Spelen, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Glasgow, Mountainbike
2
XCO
GBR
Glasgow, Mountainbike (V)
2
XCO
GBR
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
Gunnedah - Tamworth
NE
Wedstrijd
AUS
Halen (a)
Halen-Zelk
NE
Wedstrijd
BEL
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Criterium
USA
Kampioenschap van de Balearen, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Nationaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van de Canarische Eilanden, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Lons-le-Saunier, Cyclocross (V)
C1
XCO
FRA
Lons-le-Saunier, Mountainbike
C1
XCO
FRA
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
NE
Wedstrijd
FRA
Lunenburg
Riverport Road Race
NE
Wedstrijd
CAN
Mönchengladbach, Criterium
NE
Criterium
GER
Macapá
Yazigi Open
NE
Wedstrijd
BRA
10e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Miguelete, Criterium
NE
Criterium
URU
Mount Fuji
Mt. Fuji Hill Climb
NE
Klimwedstrijd
JPN
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Aruba
CN
Nationaal kampioenschap
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Aruba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Caymaneilanden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Libanon
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LBA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Puerto Rico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Libanon
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LBA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal Kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Olympisch kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Wedstrijd
USA
4e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
1.2
Wedstrijd
POL
Oostrozebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Pozega, Mountainbike
2
XCO
CRO
Pozega, Mountainbike (V)
2
XCO
CRO
Préizerdaul
NE
Individuele tijdrit
LUX
Rheinbach
NE
Wedstrijd
GER
Ribeira de Pena, Mountainbike
2
XCO
POR
Ribeira de Pena, Mountainbike (V)
2
XCO
POR
Roches Noire
GP Winners
NE
Wedstrijd
MRI
Roque Perez
GP Aniversario de Roque Pérez
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Salta, Mountainbike
2
XCO
ARG
Salta, Mountainbike (V)
2
XCO
ARG
Santiago, Mountainbike (c)
2
XCO
CHI
Santiago, Mountainbike (V) (c)
2
XCO
CHI
Schladming, Downhill
Gravity Games - iXS European Downhill Cup
C1
Afdaling
AUT
Schladming, Downhill (V)
Gravity Games - iXS European Downhill Cup
C1
Afdaling
AUT
Stamfordham
Beaumont Trophy
1.2
Wedstrijd
GBR
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
Taviers
NE
Wedstrijd
BEL
Thy
Thy CR
NE
Wedstrijd
DEN
Tielt-Winge, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
6e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
4e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Klimtijdrit
SUI
5e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
5e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.1WE
Etappe
GBR
4e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
3e etappe Tour of Washington County
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour of Washington County
NE
Criterium
USA
Volta del Llagostí
NE
Wedstrijd
ESP
10e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
1.2
Wedstrijd
BEL
4e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
22 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
7e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
Proloog Vuelta a Cundinamarca
NE
Proloog
COL
23 juni
Bassevelde (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Camargo
GP Ayuntamiento de Camargo
NE
Wedstrijd
ESP
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Oerlikon, Afvalrace (b)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Keirin
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers (c)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch (b)
NE
Wedstrijd
SUI
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
6e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
24 juni
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Ilkley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Ilkley, Criterium (V)
Ilkley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Turkije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
Tienen, Elite/U23
Stadsprijs Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
NE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
7e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
Winterberg, Downhill
2
Afdaling
GER
25 juni
1e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Verenigde Staten
NE
Nationaal kampioenschap
USA
10e etappe Tour de l'Est International
NE
Criterium
CIV
8e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
26 juni
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
1e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
11e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
9e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
27 juni
4e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Colorado Springs, Mountainbike
HC
XCO
USA
Colorado Springs, Mountainbike (V)
HC
XCO
USA
Colorado Springs, Mountainbike, Junioren
HC
XCO
USA
Colorado Springs, Mountainbike, Junioren (V)
HC
XCO
USA
Elversele
Elversele-Temse
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
Grand Rapids (a)
Herman Miller Grand Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Hrastnik
Vzpon na Kal
NE
Wedstrijd
SLO
Kortemark (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Lavumisa
Kukhanya - Shiselweni Road Race
NE
Wedstrijd
SWZ
2e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Moscou, Mountainbike
Gagra - Mamdzicha
C1
XCO
RUS
Moscou, Mountainbike (V)
Moscow Region
C1
XCO
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite B, Burkina Faso
NE
Wedstrijd
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mongolië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Centraal-Afrikaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAF
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Centraal-Afrikaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAF
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Curaçao
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Curaçao (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ecuador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ECU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ethiopië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Puerto Rico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Pietermaritsburg, Mountainbike
C1
XCO
RSA
Pietermaritsburg, Mountainbike (V)
C1
XCO
RSA
Selva Val Gardena, Mountainbike-Marathon
MTB Alpine Cup - HERO Tyrol du Sud Dolomites
NE
Marathon
ITA
Selva Val Gardena, Mountainbike-Marathon (V)
MTB Alpine Cup - HERO Tyrol du Sud Dolomites
NE
Marathon
ITA
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 3
NE
Wedstrijd
NZL
10e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
28 juni
Castries (a)
Castries-Gros Islet Highway
NE
Wedstrijd
LCA
2e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
Europese Spelen, BMX
JR
Wedstrijd
Europese Spelen, BMX (V)
JR
Wedstrijd
Fiorenzuola d Arda, Keirin (V)
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Ploegenachtervolging
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Ploegkoers
6 Giorni delle Rose, Gran Premio BFT Burzoni
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Puntenkoers
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Scratch
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Sprint
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Sprint (V)
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
3e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
Izmit, Mountainbike
2
XCO
TUR
Izmit, Mountainbike (V)
2
XCO
TUR
Kiel (a)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
Kingstown (d)
NE
Wedstrijd
VIN
Kirchberg, Mountainbike
Int. KitzAlpBike-Festival
C1
XCO
AUT
Kirchberg, Mountainbike (V)
Int. KitzAlpBike-Festival
C1
XCO
AUT
3e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Le Ponthou
Circuit du Viaduc
NE
Wedstrijd
FRA
Les Angles, Downhill
C1
Afdaling
FRA
Les Angles, Downhill (V)
C1
Afdaling
FRA
Lincoln (V)
Lincoln Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Madeira, Criterium
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Duitsland
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Centraal-Afrikaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
CAF
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bosnië en Herzegovina (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Caymaneilanden
CN
Nationaal kampioenschap
CAY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Centraal-Afrikaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAF
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ethiopië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kameroen
CN
Nationaal kampioenschap
CMR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Montenegro
CN
Nationaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Puerto Rico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Sao Tome & Principe
CN
Nationaal kampioenschap
STP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kirgizië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KGZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Filipijnen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Filipijnen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bosnië en Herzegovina (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador
NE
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Libië
CN
Nationaal kampioenschap
LIB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mauritius
NE
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Montenegro
CN
Nationaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Puerto Rico
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Puerto Rico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Thailand (V)
CN
Nationaal kampioenschap
THA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Individuele tijdrit
Oplinter
Oplinter-Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Pachuca - Tula
100 KM de City Bike
NE
Wedstrijd
MEX
Todtnau, Downhill
2
Afdaling
GER
Todtnau, Downhill (V)
2
Afdaling
GER
11e etappe Tour of America's Dairyland
1.CRT
Criterium
USA
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE
Wedstrijd
NED
Yverdon, Mountainbike
CN
XCO
SUI
Yverdon, Mountainbike (V)
2
XCO
SUI
29 juni
Fiorenzuola d Arda, Achtervolging
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Keirin
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
Fiorenzuola d Arda, Omnium
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
NatWest Island Games, Mountainbike, XC, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Mountainbike, XC, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
30 juni
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Challenge Spécial Ramadan
NE
Etappe
ALG
Fiorenzuola d Arda, Scratch (V)
6 Giorni delle Rose
C1
Wedstrijd
ITA
NatWest Island Games, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Oerlikon, Afvalrace (c)
NE
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Puntenkoers (d)
CN
Wedstrijd
SUI
Oerlikon, Scratch (c)
NE
Wedstrijd
SUI
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
Zürich, Puntenkoers
Blaues Band von Zürich
2
Wedstrijd
SUI
Zürich, Scratch
Blaues Band von Zürich
2
Wedstrijd
SUI
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!