Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender februari 2006
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 februari
Hertford, Chrono
North Road Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 februari
3e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
1e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
02 februari
4e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
2e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
03 februari
5e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
3e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
København, Ploegkoers, Junioren
3 dags løbet
NE
Driedaagse
DEN
1e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
5e etappe Tour of Qatar
2.1
Etappe
QTR
04 februari
6e etappe deel b Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
6e etappe deel a Doble Bragado
NE
Individuele tijdrit
ARG
4e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
GP 4 de Fevereiro
Criterium
ANG
GP Costa degli Etruschi
GP Donoratico
1.1
Wedstrijd
ITA
Lille, Cyclocross
Krawatencross
C2
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross (V)
Krawatencross
Wedstrijd
BEL
Lille, Cyclocross, U23
Krawatencross
CU
Wedstrijd
BEL
Loulé, Elite/U23
Prova de Abertura Equipes de Clubes
NE
Wedstrijd
POR
Saint-Estève
Boucles Catalanes
NE
Wedstrijd
FRA
San Diego
Boulevard Road Race
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Tour of Belize
Etappe
BIZ
05 februari
7e etappe Doble Bragado
NE
Etappe
ARG
5e etappe Etoile de Bessèges
2.1
Etappe
FRA
Hoogstraten, Cyclocross
Vlaamse Aardbeiencross
C1
Superprestige
BEL
Hoogstraten, Cyclocross, U23
Vlaamse Aardbeiencross
CU
Superprestige
BEL
Palma de Mallorca
Trofeo Palma de Mallorca
1.1
Wedstrijd
ESP
Port Elizabeth
VW Herald
NE
Wedstrijd
RSA
Port Harcourt (b)
Rivers Cycling Challenge
Criterium
NGR
Prémio de Abertura
Troféu RDP - Algarve
NE
Wedstrijd
POR
3e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
2e etappe Tour of Belize
Etappe
BIZ
Tshware
Tshware Capital Classic
NE
Criterium
RSA
06 februari
Alcudia
Trofeo Alcudia
1.1
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
4e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
3e etappe Tour of Belize
Individuele tijdrit
BIZ
07 februari
Inca (a)
Trofeo Pollença
1.1
Wedstrijd
ESP
København, U23
UIV Cup København
Zesdaagse
DEN
København, Zesdaagse
Copenhagen
6D
Zesdaagse
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
5e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour of Belize
Etappe
BIZ
1e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
08 februari
Inca
Trofeo Soller
1.1
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, U23, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
6e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
1e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Belize
Etappe
BIZ
2e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
09 februari
Calviá
Trofeo Calviá
1.1
Wedstrijd
ESP
1e etappe GP Internacional Costa Azul
2.1
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
7e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
2e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Ploegentijdrit
FRA
6e etappe Tour of Belize
Etappe
BIZ
3e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
1e etappe Vuelta a Mendoza
Etappe
ARG
1e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
10 februari
1e etappe Festival Olimpico
NE
Etappe
ECU
2e etappe GP Internacional Costa Azul
2.1
Etappe
POR
1e etappe Hercules Road C'ship
Individuele tijdrit
IND
Mauléon
Boucles de la Soule
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, U23, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
8e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour Méditerranéen
Ronde van de Middellandse Zee
2.1
Etappe
FRA
7e etappe Tour of Belize
Individuele tijdrit
BIZ
4e etappe Vuelta a Cuba
2.2
Etappe
CUB
2e etappe Vuelta a Mendoza
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta al Chaná
NE
Etappe
URU
11 februari
Cambo
Circuit de la Nive
NE
Wedstrijd
FRA
Eeklo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
2e etappe Festival Olimpico
NE
Etappe
ECU
3e etappe GP Internacional Costa Azul
2.1
Etappe
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Pre-Vuelta Independencia
NE
Wedstrijd
DOM
Santa Rosa, Criterium
NE