Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 1985
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 maart
Flers
Prix du Syndicat d'Initiative
NE
Wedstrijd
FRA
01 maart
3e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
Etappe
ESP
02 maart
Bakewell
Matlock C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ballyclare
Kings Moss C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cartmel
Lakes Cartmel Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Clyst Saint Mary
Exeter Wheelers Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dereham
C.C. Breckland 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dursley
Dursley & District R.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Goostrey
Altrincham Ravens C.C. Medium Gear 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Harby, Criterium
Gerry Thurlow Memorial
NE
Criterium
GBR
Milano - Torino
Milaan - Turijn
1.1
Wedstrijd
ITA
Omloop Het Nieuwsblad
Omloop Het Volk
1.1
Super Prestige Pernod
BEL
Omloop Het Volk, Amateurs
Oost-/West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Volk, Amateurs
BAL: Brabant/Antwerpen/Limburg
NE
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Volk, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Jean-Pied-de-Port
Essor Basque-Ronde du Pays Basque
NE
Wedstrijd
FRA
Solihull
Solihull - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe deel a Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
Etappe
ESP
4e etappe deel b Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
Ploegentijdrit
ESP
03 maart
Adria
Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
Wedstrijd
ITA
Aintree
County of Merseyside Grand Prix Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Belfast
Island C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Berks
Border C.A. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
North Staffordshire C.A. Couple 25 Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Featherstone, Chrono
Featherstone R.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Gent - Staden
Wedstrijd
BEL
Kent
G.S. Invicta Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kirkby Lonsdale
Kent Valley Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kuurne - Brussel - Kuurne
1.1
Wedstrijd
BEL
Liverpool
Eddie Soens Memorial
NE
Criterium
GBR
London Colney
Saint Johns Benefit
NE
Wedstrijd
GBR
Maldegem, Amateurs
Maldegem-Kleit
NE
Wedstrijd
BEL
Malvern
Velo Club Sevale Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nanno
Circuito degli Assi - Nanno, Trofeo Mele Val di Non
NE
Criterium
ITA
Navan
Beechmount Cup Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
Proloog Paris - Nice
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
Reigate, Chrono
East Surrey Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sleaford
Sleaford Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stoke-Sub-Hamdon
Ham Hill Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Stratford, Nieuwelingen
Saint Johns Novices Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sussex
East Sussex C.A. Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Murcia
Ronde van Murcia
Etappe
ESP
Whalley
North Lancs Circuit of Pendle Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
04 maart
1e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
05 maart
2e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
06 maart
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
07 maart
4e etappe deel B Paris - Nice
2.HC
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe deel A Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
Proloog Tirreno - Adriatico
2.HC
Individuele tijdrit
ITA
08 maart
5e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
1e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
09 maart
Aghadowey
Northern Ireland C.F. - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Cublington
Circuit of Cublington
NE
Wedstrijd
GBR
Goostrey
Manchester Nova Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
deel b Harby, Criterium
Gerry Thurlow Memorial
NE
Criterium
GBR
Kent
San Fairy Ann Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool
Newsham Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Matlock
Belper B.C. - Circuit of Longcliffe Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
4e etappe deel b Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
4e etappe deel a Vuelta a Cundinamarca
NE
Klimtijdrit
COL
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
Zwolle
Ster van Zwolle
Wedstrijd
NED
10 maart
Ayr
Ayr Roads Club Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Birdwell
Danum Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Brissago (V)
Giro del Lago Maggiore - GP Knorr (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Bristol
Legstretcher Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Broxton
North Wirral Velo Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Brussel/Bruxelles - Zepperen
Brussel - Zepperen B-Z Fruitroute
Wedstrijd
BEL
Cardiff
Byways R.C.C. - Pentwyn Criterium
NE
Criterium
GBR
Colchester
Jock Wadley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Croydon, Chrono
Croydon & District C.A. Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dublin, Criterium
Eagle C.C. - Jack Woodcock Memorial Trophy
NE
Criterium
IRL
Dublin, Junioren
Eagle C.C. - Jack Woodcock Memorial Trophy Junior Criterium
NE
Criterium
IRL
Halifax
Buckstone Moss Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ichtegem (a)
Omloop der Vlaamse Ardennen
1.2
Wedstrijd
BEL
Kent
South Eastern C.A. Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
La Gacilly
Route Bretonne
NE
Wedstrijd
FRA
Milngavie
Lake of Menteith - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Monaghan
Monaghan C.C.- Emyvale - A.P.R.
NE
Wedstrijd
IRL
Norfolk
Diss & District C.C. Medium Gear 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ormskirk
Circuit of Ashurst
NE
Wedstrijd
GBR
7e etappe deel B Paris - Nice
2.HC
Klimtijdrit
FRA
7e etappe deel A Paris - Nice
2.HC
Etappe
FRA
Poole, Chrono
Circuit of Poole Harbour Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Radlett
North Middlesex & Hertfordshire C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Rochester
Commencement Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Saint-Hilaire-du-Harcouët
GP D'Ouverture de la Ville de Saint-Hilaire-du-Harcouët
NE
Wedstrijd
FRA
Spalding
Spalding C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Staffordshire
Burton & District C.A. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stoke
Stoke A.C.C. - Draka Foam Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stratford
Veterans - Eastway Circuit - Peter Fryer Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Stratford
Eastway Circuit - March Hare, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
5e etappe deel b Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
5e etappe deel a Vuelta a Cundinamarca
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
Warwick
Midland Counties C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
11 maart
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
12 maart
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Individuele tijdrit
ITA
13 maart
Ichtegem
Omloop van de Westhoek-Mem. Steve Vermaut IC 2
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.HC
Etappe
ITA
14 maart
Wanzele
Wanzeel Koerse
Criterium
BEL
16 maart
Ayr
Ayr Roads Club 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Belfast
Phoenix R.C. - Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Beverley
White Rose Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Cape Town
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Cape Town (V)
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Chelford
Hyde Olympic C.C. Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Copplestone
Saint Budeaux 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel a Dallas (V)
Dallas Criterium
NE
Criterium
USA
Den Haag
Ronde van Zuid-Holland
Wedstrijd
NED
Den Haag (V)
Batavus Lenterace
NE
Wedstrijd
NED
Dunfermline, Chrono
Dunfermline & District Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Fareham
Fareham Wheelers Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Lincoln, Nieuwelingen
Scampton Novices Criterium
NE
Criterium
GBR
Melton Mowbray
Melton Olympic C.C. - Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.HC
Super Prestige Pernod
ITA
Port Talbot
Port Talbot Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
17 maart
Belvoir
Vale of Belvoir
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Beverley
White Rose Grand Prix Two Day
NE
Etappe
GBR
Chester
Chester R.C. Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
NE
Wedstrijd
FRA
deel b Dallas (V)
Dallas Criterium
NE
Criterium
USA
Downpatrick
Saint Patricks Day Grand Prix - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Dublin
Irish R.C. - Dublin-Drogheda-Dublin
NE
Wedstrijd
IRL
deel a East Hoathly
East Sussex C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Essex
Maldon & District Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Featherstone
Dave Hollingworth Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
Wedstrijd
BEL
Halstead
Grand Prix of Essex
NE
Wedstrijd
GBR
Kemzeke
Omloop van het Waasland
1.2
Wedstrijd
BEL
Maynooth
Maynooth C.C. - Maynooth Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Milton Keynes
North Bucks Milton Keynes Bowl Circuit Race
NE
Criterium
GBR
Milton Keynes, Nieuwelingen
North Bucks Milton Keynes Bowl Novices Circuit Race
NE
Criterium
GBR
Moulins
GP de Mauléon Moulins
NE
Wedstrijd
FRA
Musselburgh
Musselburgh R.C.C. Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Northants
Kettering Amateur C.C. - Circuit of the Nene Valley Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Roborough
Saint Budeaux Hardriders Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Rossendale
Deerplay Moor Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Skipton (V)
Don Horseman Cycles Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
Stirling
Central Scotland Wheelers Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Stokesley
Cleveland Wheelers - Stokesley Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stone
Stone Wheelers - Keele Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Turners Hill
Southern Velo - March Hare Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Warwick
Coventry Alliance C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
18 maart
Proloog Tour d'Armorique
2.2
Proloog
FRA
19 maart
Knokke
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
20 maart
2e etappe Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
21 maart
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.1
Wedstrijd
BEL
Giro di Campania
1.1
Wedstrijd
ITA
3e etappe deel a Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
Waregem, U23
GP Waregem
Wedstrijd
BEL
22 maart
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Wedstrijd
ESP
23 maart
1e etappe Critérium International
Criterium International
Etappe
FRA
Giro della Provincia di Reggio Calabria
1.1
Wedstrijd
ITA
Liverpool (V)
Merseyside L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Merseyside
Merseyside L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Wedstrijd
FRA
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
Wedstrijd
NED
24 maart
Bellem, Amateurs
Bellem
NE
Wedstrijd
BEL
Belsay
Barnesbury Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bowness on Windermere
Porthole Grand Prix Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Critérium International
Criterium International
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Critérium International
Criterium International
Klimwedstrijd
FRA
Ebbw Vale
Abertillery Wheelers - Heads of the Valleys Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Gingelom
Nielse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Landau, Criterium
Landau, Criterium
NE
Criterium
GER
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
NE
Wedstrijd
ITA
25 maart
Ferla
Trofeo Pantalica
1.2
Wedstrijd
ITA
26 maart
1e etappe deel a Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
Etappe
BEL
1e etappe deel b Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
Individuele tijdrit
BEL
27 maart
Aci Catena
Giro Provincia di Catania, Giro dell'Etna
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
Etappe
BEL
28 maart
3e etappe Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
Etappe
BEL
29 maart
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
NE
Wedstrijd
ITA
Troyes - Dijon
NE
Wedstrijd
FRA
30 maart
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
NE
Wedstrijd
ESP
Ards
Ards C.C. - Tour of the Ards Peninsula
NE
Wedstrijd
GBR
Atherstone, Chrono
Atherstone C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bickerstaffe (V)
Merseyside L.C.A. Bickerstaffe - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Chaumont-Gistoux, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Essex
Elite C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Forres
Forres C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.1
Wedstrijd
BEL
Haverhill
Haverhill Wheelers Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kent
West Kent 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newark
Newark Castle C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newark (V)
Newark Castle C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Philippine
Omloop van de Braakman
NE
Wedstrijd
NED
Renfrew
Johnstone Wheelers - Tour of Renfrewshire Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Romsey
Sotonia Thames Valley Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Staffordshire
South Staffs C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tilton
Zenith Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
31 maart
Barnsley
Barnsley 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham
Saracen Spring Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Brabantse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Bradford, Chrono
East Bradford 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Breda
Omloop van de Baronie
NE
Wedstrijd
NED
Capernwray
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Chelford
Middleton C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cumbria
Velo Club Cumbria Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dawley, Chrono
Wrekinsport C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dublin
Orwell Wheelers - Ansbacher Bank Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Dulwich, Criterium
De Laune Woodward 50 Criterium
NE
Criterium
GBR
Eastbourne - London
NE
Wedstrijd
GBR
Edinburgh
City of Edinburgh Spring Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Farnham Common
Archer Spring Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Fife
Fife Century Cults Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Great Gaddesden
Hemel Hempstead C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Huddersfield
Huddersfield 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Irvine
Wallacehill C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Llanelli, Junioren
Bynea C.C. - Spring Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Milton Keynes (V)
Milton Keynes C.C. - J. S. Wright Spring Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Norfolk
Kings Lynn C.C. Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oxenhope, Junioren
Keighley Velo - Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Paris - Troyes
Wedstrijd
FRA
Rivenhall
Eastern Counties C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Rugeley
Brereton Wheelers Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Skipton
Don Horseman Cycles Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Southampton
Sotonia Hilly Circuit Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Stratford
Veterans - De Laune Eastway Criterium
NE
Criterium
GBR
Stratford (V)
De Laune Eastway Criterium
NE
Criterium
GBR
Stratford, Junioren
De Laune Eastway Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Theale
Oxonian C.C. - Freddie Green Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Usk
Royal Dean Forest Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Wenvoe
Byways R.C.C. - Cliff Smith Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Winkleigh
Winkleigh Senior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...