Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 1988
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Girvan
Girvan Three Day
Etappe
GBR
2e etappe Girvan
Girvan Three Day
Etappe
GBR
3e etappe Girvan
Girvan Three Day
Etappe
GBR
4e etappe Girvan
Girvan Three Day
Etappe
GBR
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
London
Archer Grand Prix
Wedstrijd
GBR
London, Sprint, Amateurs
White Hope Sprint Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
01 april
6e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
Open
Etappe
GRE
02 april
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Criterium
SUI
Affoltern am Albis (V)
GP Osterhas
NE
Criterium
SUI
Estella (a)
GP Navarra
Wedstrijd
ESP
Kruiseke (V)
Wervik
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
Sluiskil, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
Open
Etappe
GRE
03 april
Évora
Circuito das Muralhas
NE
Criterium
POR
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Wedstrijd
FRA
Kruishoutem, Amateurs
Kruishoutem
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Proloog
GER
Proloog deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Criterium
GER
Ronde van Vlaanderen
1.HC
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
Open
Criterium
GRE
04 april
Hannut (a)
GP du Printemps
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
1e etappe deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Ploegentijdrit
GER
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
05 april
2e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Waarschoot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
06 april
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Oostakker
Wedstrijd
BEL
07 april
4e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
8e etappe United Texas Tour
Etappe
USA
08 april
5e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Wasmuel
GP Pino Cerami
Wedstrijd
BEL
09 april
Berlare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
Wedstrijd
NED
Hel van het Mergelland (V)
Wedstrijd
NED
6e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Philippine
Omloop van de Braakman
Wedstrijd
NED
Port Elizabeth
VW Herald
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
10 april
Amorebieta
Klasika Primavera
Wedstrijd
ESP
Hochheim am Main
NE
Wedstrijd
GER
Lancy
NE
Wedstrijd
SUI
7e etappe deel B Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Individuele tijdrit
GER
7e etappe deel A Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Ottergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Roubaix
Wedstrijd
FRA
2e etappe deel A Volta ao Alentejo
Ploegentijdrit
POR
2e etappe deel B Volta ao Alentejo
Etappe
POR
11 april
Proloog Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Proloog
ESP
8e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
3e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
12 april
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
9e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
4e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
13 april
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
Open
Individuele tijdrit
FRA
Proloog Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Proloog
BEL
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Wedstrijd
BEL
10e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
Etappe
GER
Sint-Gillis-Waas, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
14 april
Bollebeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
2e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
Open
Etappe
FRA
1e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wereldbeker
FRA
6e etappe deel B Volta ao Alentejo
Klimtijdrit
POR
6e etappe deel A Volta ao Alentejo
Etappe
POR
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
15 april
1e etappe Athína, Junioren
Open
Etappe
GRE
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
Open
Etappe
FRA
2e etappe Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
7e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
16 april
2e etappe Athína, Junioren
Open
Etappe
GRE
5e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
4e etappe deel a Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
Open
Etappe
FRA
4e etappe deel b Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
Open
Etappe
FRA
3e etappe deel b Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
3e etappe deel a Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
Genève
GP de Genève
NE
Wedstrijd
SUI
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Outer, Amateurs
Outer
NE
Wedstrijd
BEL
Velzeke-Ruddershove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Volta ao Alentejo
Etappe
POR
1e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Criterium
BRA
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
17 april
3e etappe Athína, Junioren
Open
Etappe
GRE
6e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
Etappe
ESP
4e etappe deel b Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Etappe
BEL
4e etappe deel a Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Individuele tijdrit
BEL
Freienbach (V)
NE
Criterium
SUI
Genève, Amateurs (a)
Tour du Lac Léman
NE
Wedstrijd
SUI
Horebeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Wedstrijd
BEL
Nagahama
Lake Biwa International Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Nagahama (V)
Lake Biwa International Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Vertemate con Minoprio (V)
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Etappe
BRA
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
NE
Etappe
ESP
18 april
3e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Criterium
BRA
19 april
4e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Etappe
BRA
20 april
Gent - Wevelgem
Wedstrijd
BEL
Rotheux
Rotheux - Aachen - Rotheux
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Etienne
NE
Wedstrijd
FRA
Seraing
Seraing - Aachen - Seraing
Wedstrijd
BEL
5e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Criterium
BRA
21 april
1e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
6e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Etappe
BRA
22 april
2e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
1e etappe Rond om Schijndel
NE
Etappe
NED
Proloog Rond om Schijndel
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
7e etappe deel b Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Klimtijdrit
BRA
7e etappe deel a Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Etappe
BRA
23 april
Amstel Gold Race
Wereldbeker
NED
Fribourg
GP de la Liberté
Open
Wedstrijd
SUI
Lewedorp, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
3e etappe Rond om Schijndel
NE
Etappe
NED
2e etappe Rond om Schijndel
NE
Ploegentijdrit
NED
2e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
8e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Etappe
BRA
24 april
Apeldoorn
Criterium
NED
Bern
Nord-West Schweizer Rundfahrt, Tour du Nord-Ouest
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
NE
Wedstrijd
SUI
Düren
Rund um Düren
Wedstrijd
GER
Fully, Junioren
Prix des vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
Ludwigshafen (d)
Ludwigshafen-Friesenheim, Rund um den Ebertpark
NE
Criterium
GER
4e etappe Luxembourg
Grand Prix Francois Faber
Etappe
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Rieti
Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Rond om Schijndel
NE
Etappe
NED
3e etappe deel a Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Schijndel (V)
Lus van Schijndel
NE
Criterium
NED
9e etappe Volta Ciclista Internacional do Brasil
NE
Criterium
BRA
25 april
Crema (V)
GP Liberazione
NE
Wedstrijd
ITA
Prato
GP Industria e Commercio di Prato
1.3
Wedstrijd
ITA
4e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
26 april
1e etappe deel A Giro delle Regioni
Etappe
ITA
1e etappe deel B Giro delle Regioni
Etappe
ITA
5e etappe Ronde van West-Vlaanderen, Amateurs
Etappe
BEL
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
Schoten, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Templeuve, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
27 april
2e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Ploegentijdrit
ESP
28 april
Denderhoutem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
3e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
29 april
2e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
4e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
30 april
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
NE
Wedstrijd
NED
Buzet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Dusika Jugend Tour, Junioren
Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour
NE
Etappe
AUT
5e etappe Giro delle Regioni
Etappe
ITA
Groot-Bijgaarden (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Heerenveen (V)
Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen