Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2005
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
01 april
3e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
Etappe
COL
4e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
Etappe
COL
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
3e etappe Madera County Stage Race
NE
Etappe
USA
1e etappe Redlands Bicycle Classic
2.2
Etappe
USA
1e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.2
Etappe
USA
1e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
Etappe
ESP
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
5e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Etappe
CHI
02 april
Affligem, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
1e etappe Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
Etappe
ESP
Boltiere
Coppa Romano Ballerini - Trofeo Moscolari
NE
Wedstrijd
ITA
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
Wedstrijd
CZE
5e etappe Clasica Alcaldía de Pasca
Etappe
COL
Clermont
Criterium
USA
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.1
Wedstrijd
ESP
Fürth
Frühjahrsstraßenpreis
Criterium
GER
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
2e etappe deel a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe deel b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Les Boucles de l'Artois
1.2
Wedstrijd
FRA
Ottergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Philippine
Omloop van de Braakman
Wedstrijd
NED
Pretoria
Vasbyt Classic
Criterium
RSA
2e etappe Redlands Bicycle Classic
2.2
Etappe
USA
2e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.2
Etappe
USA
Sandy Hook
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
Etappe
ESP
6e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Etappe
CHI
03 april
Adana, Mountainbike, Elite/U23
C2
Wedstrijd
TUR
Aichach
Aichacher- Frühjahrsstraßenpreis z. Gedenken an Manuel Waldvogel
Criterium
GER
Backnang - Waldrems
NE
Criterium
GER
Bad Radkersburg
GP Steiermark, Thermenland GP
Wedstrijd
AUT
2e etappe Benicarló
Ronda Ciclista al Maestrazgo
Etappe
ESP
Berlin (h)
Berlin - Bad Freienwald - Berlin
Wedstrijd
GER
Circuit du Nord
NE
Wedstrijd
MRI
Coldspring
Criterium
USA
Cycle Relay
m Cubed Corporate Cycle Relay
Criterium
RSA
Cycle Relay Criterium, Criterium
m Cubed Corporate Cycle Relay
Criterium
RSA
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Criterium
ESP
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
Koppenberg
Wedstrijd
USA
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
London
Archer Grand Prix
1.2
Wedstrijd
GBR
Marblehead
Criterium
USA
Oploo (V)
NE
Criterium
NED
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
Wedstrijd
POR
Port Orange
Criterium
USA
3e etappe Redlands Bicycle Classic
2.2
Etappe
USA
3e etappe Redlands Bicycle Classic (V)
2.2
Etappe
USA
Redlands, Criterium
NE
Criterium
USA
Rennes (a)
GP de la Ville de Rennes
1.1
Wedstrijd
FRA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
1e etappe Route de l'Avenir
Souvenir Louis Caput
1.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Route de l'Avenir
Souvenir Louis Caput
1.1
Etappe
FRA
Torrance
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Wedstrijd
HUN
Tour du lac Léman
1.2
Wedstrijd
SUI
Uedem
Runde von Uedem
Criterium
GER
3e etappe Valladolid
Vuelta Ciclista a Valladolid
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta Ciclista de Chile
2.2
Criterium
CHI
04 april
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
COL
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
05 april
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
Montanino
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
06 april
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Individuele tijdrit
ESP
2e etappe deel a Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe deel b Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Individuele tijdrit
FRA
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Kirdford
Chris Ibbotson Memorial
Wedstrijd
GBR
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
07 april
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
1e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.2
Klimtijdrit
ITA
1e etappe Vuelta a Puerto Rico
2.2
Individuele tijdrit
PUR
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
Etappe
ESP
Wasmuel
GP Pino Cerami
1.1
Wedstrijd
BEL
08 april
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Renwick (a)
Graperide
NE
Wedstrijd
NZL
1e etappe Ronde van Drenthe (V)
2.1
Etappe
NED
2e etappe Vuelta a Puerto Rico
2.2
Etappe
PUR
5e etappe deel b Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
5e etappe deel a Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
Etappe
ESP
09 april
Ascheffel
Wedstrijd
GER
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Colle Umberto
Circuito di Colle Umberto
NE
Criterium
ITA
Fafe
Circuito de Fafe, Classica de Fafe
Wedstrijd
POR
Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
NE
Criterium
GER
1e etappe Jacksonville
NE
Etappe
USA
Piubega
Coppa Comune di Piubega
NE
Criterium
ITA
Ronde van Drenthe
1.1
Wedstrijd
NED
2e etappe Ronde van Drenthe (V)
2.1
Etappe
NED
3e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.2
Etappe
ITA
Sobešlav, Criterium
Criterium
CZE
Terme Vigliatore
Coppa la Bouganville
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
Etappe
BEL
4e etappe Vuelta a Puerto Rico
2.2
Etappe
PUR
3e etappe Vuelta a Puerto Rico
2.2
Etappe
PUR
3e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
Etappe
ESP
2e etappe Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
Etappe
POL
1e etappe Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
Etappe
POL
10 april
Aalst, Junioren
Aalst - Sint-Truiden
Wedstrijd
BEL
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
Binago
Trofeo Marco Rusconi
NE
Wedstrijd
ITA
Boston
Criterium
USA
Brackwede
Brackweder Radrennen
Criterium
GER
Caerano di San Marco
Memorial Danilo Furlan
NE
Criterium
ITA
5e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Individuele tijdrit
FRA
Coppa Maria SS di Gulfi
NE
Wedstrijd
ITA
Cranleigh (b)
Fred Cowley Gizmono GP
Wedstrijd
GBR
Cyprus, Mountainbike-Marathon
CDM
Marathon
CYP
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
Wedstrijd
NED
Fischeln
Rund in Fischeln
Criterium
GER
Guimarães, Elite/U23
Clássica de Guimarães
NE
Wedstrijd
POR
Herning
Criterium
DEN
Hillerød
Wedstrijd
DEN
Hoeilaart, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Jacksonville
NE
Etappe
USA
Lincoln
Criterium
USA
Maple Ridge
Criterium
CAN
Morgan Hill
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nogent-sur-Oise
1.2
Criterium
FRA
Ojai
Garrett Lemire Memorial GP
NE
Criterium
USA
Ottignies (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Roubaix
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.1
Wedstrijd
FRA
Pičin
Criterium
CZE
3e etappe Ronde van Drenthe (V)
2.1
Etappe
NED
Salon-de-Provence
Souvenir Louis Batinich
NE
Criterium
FRA
San Bernardino
GP Camon
Criterium
ITA
4e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.2
Etappe
ITA
Steenbergen, Criterium
Ronde van Steenbergen
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Etappe
AUS
4e etappe Tour of the Southern Grampians
NE
Individuele tijdrit
AUS
2e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
Etappe
BEL
5e etappe Vuelta a Puerto Rico
2.2
Etappe
PUR
4e etappe Vuelta Ciclista a Cartagena
Etappe
ESP
3e etappe Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
Etappe
POL
12 april
Castiglione Fibocchi
Trofeo Mario Zanchi
NE
Criterium
ITA
5e etappe Tour of the North
Etappe
GBR
13 april
Nouvion - Mers-les-Bains, U23
La Côte Picarde
1.2
Wedstrijd
FRA
Plzen
NE
Criterium
CZE
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
14 april
Denain
GP de Denain
1.1
Wedstrijd
FRA
1e etappe Kerman Tour
2.2
Etappe
IRI
Proloog Sea Otter Classic
2.2
Proloog
USA
Proloog Sea Otter Classic (V)
2.2
Proloog
USA
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
15 april
Proloog Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Proloog
AUS
1e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Etappe
POL
2e etappe Kerman Tour
2.2
Etappe
IRI
1e etappe Sea Otter Classic
2.2
Etappe
USA
1e etappe Sea Otter Classic (V)
2.2
Etappe
USA
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour Nord-Isère
2.2
Etappe
FRA
Veenendaal
Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic
1.HC
Wedstrijd
NED
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
NE
Wedstrijd
ARG
1e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Tolima
Individuele tijdrit
COL
16 april
Apeldoorn (V)
Ronde van Gelderland
Wedstrijd
NED
Burgum
Friesche Wouden Klassieker
Wedstrijd
NED
1e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Etappe
AUS
2e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Etappe
AUS
GP Arjaan de Schipper
ZLM Tour
Wedstrijd
NED
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Individuele tijdrit
POL
3e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Etappe
POL
3e etappe Kerman Tour
2.2
Etappe
IRI
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
Lichtaart, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Meyrin
GP Commune de Meyrin
Criterium
SUI
Pilltown
Brendan Carroll Memorial Race
Wedstrijd
IRL
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
2e etappe Sea Otter Classic
2.2
Etappe
USA
2e etappe Sea Otter Classic (V)
2.2
Etappe
USA
Tour de Ephrata
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nord-Isère
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour Nord-Isère
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Klimtijdrit
ESP
4e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
17 april
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Arezzo (b)
Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Canberra Tour
Canberra Milk Race
NE
Etappe
AUS
Châlette-sur-Loing
Tour du Gâtinais
NE
Wedstrijd
FRA
Comano
Giro d'Oro
1.1
Wedstrijd
ITA
Düren
Rund um Düren
1.2
Wedstrijd
GER
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.1
Wedstrijd
BEL
Esbjerg (V)
Vittoria Cup
Criterium
DEN
Gavardo (b)
Trofeo F.P.T. Tapparo
NE
Wedstrijd
ITA
Herfelingen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Ivrea, Junioren
Trofeo Città di Ivrea
1.1
Wedstrijd
ITA
4e etappe Kalisz - Konin
Energa Tour
Etappe
POL
4e etappe Kerman Tour
2.2
Etappe
IRI
Klein Vorst
NE
Wedstrijd
BEL
La Mirada
NE
Criterium
USA
La Mirada (V)
NE
Criterium
USA
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.1
Wedstrijd
FRA
Lonigo
Coppa Città di Lonigo
NE
Criterium
ITA
Pregnana Milanese
Trofeo Giacomo Larghi
NE
Criterium
ITA
Saint-Amand-Mont-Rond (V)
Circuit National Féminin de Saint-Amand-Montrond
NE
Wedstrijd
FRA
San Secondo Parmense
Memorial Gigi Pezzoni
NE
Criterium
ITA
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tarlton
Wilro 100
Wedstrijd
RSA
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
Wedstrijd
ESP
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour Nord-Isère
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Coruña
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Aragón
Ronde van Aragon
2.1
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta al Tolima
Etappe
COL
Westfield
Criterium
USA
Zellik - Galmaarden
Wedstrijd
BEL
18 april
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Kerman Tour
2.2
Etappe
IRI
Proloog Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Proloog
GRE
19 april
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
6e etappe Kerman Tour
2.2
Etappe
IRI
London (h)
West Thames/West Drayton Hillington
Criterium
GBR
1e etappe Tour de Georgia
2.1
Etappe
USA
1e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
20 april
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
CDM
Wereldbeker
BEL
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Legnica, Criterium
Szlakiem Grodow Piastowskich Criterium
Criterium
POL
Memorial Ireneusza Maciasia
Szlakiem Grodow Piastowkich prologue
NE
Criterium
POL
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.1
Etappe
GER
Olomouc
Olomouckého Kriteria
Criterium
CZE
Plzen (c)
NE
Criterium
CZE
2e etappe Tour de Georgia
2.1
Etappe
USA
2e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
1e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
21 april
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.1
Etappe
GER
Preston, Criterium
Science in Sport Criterium League
Criterium
GBR
1e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tour de Georgia
2.1
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
Unicov
Criterium
CZE
1e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
22 april
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.1
Etappe
GER
2e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
4e etappe Tour de Georgia
2.1
Etappe
USA
4e etappe Tour of Greece
Tour of Hellas
2.2
Etappe
GRE
Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
1.1
Criterium
SCG
2e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
2.1
Etappe
ESP
3e etappe deel a Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
3e etappe deel b Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Individuele tijdrit
ESP
Proloog Vuelta de Bisbee
NE
Proloog
USA
Proloog Vuelta de Bisbee (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
23 april
Appelscha
Ronde van Zuid-Oost Friesland
Wedstrijd
NED
Chiavari
Criterium
ITA
2e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
1e etappe GP do Centro
Etappe
POR
1e etappe GP Sochi
2.2
Individuele tijdrit
RUS
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Lewedorp, Amateurs
NE
Criterium
NED
Linköping
Ostgotaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Livermore
Wente Vineyards Road Race
NE
Criterium
USA
Mineira
Volta Inconfidencia Mineira
NE
Wedstrijd
BRA
Mynämäen Ajot
NE
Wedstrijd
FIN
4e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.1
Etappe
GER
Norristown
Criterium
USA
Pärnu
Pärnu Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Sint-Joris-Weert, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sparkassenpreis / 1. Lauf Stevens-Lämmle-Cup
Criterium
GER
Sturbridge
Criterium
USA
3e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
5e etappe Tour de Georgia
2.1
Etappe
USA
Trofej Sajamskih Gradova, Junioren
1.1
Criterium
SCG
3e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
2.1
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta de Bisbee
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta de Bisbee
NE
Etappe
USA
2e etappe Vuelta de Bisbee (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Vuelta de Bisbee (V)
NE
Etappe
USA
Zoetermeer (V)
NE
Criterium
NED
24 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Bern
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.2
Wedstrijd
SUI
Bern (V)
Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse
1.1
Wedstrijd
SUI
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Cheshire (V)
Cheshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
Criterium
RSA
Francorchamps, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
2e etappe GP do Centro
Etappe
POR
2e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
Wedstrijd
NED
Krupina
NE
Afvalrace
SVK
Lazkao
Lazkaoko Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Livermore, Criterium
Wente Vineyards Criterium
NE
Criterium
USA
Macerata (a)
Coppa Langione
NE
Wereldbeker
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
5e etappe Niedersachsen Rundfahrt
Ronde van Nedersaksen
2.1
Etappe
GER
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
1.2
Wedstrijd
FRA
Plzen (a)
Criterium
CZE
Pommeroeul, Junioren
GP Pommeroeul
1.1
Wedstrijd
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
Queidersbach
Criterium
GER
Ringsted
Criterium
DEN
Ronde van Noord-Holland
1.1
Wedstrijd
NED
Ronde van Vlaanderen, U23
1.2
Wedstrijd
BEL
Sala Baganza
Criterium
ITA
Sneek (V)
Omloop van Sneek
NE
Wedstrijd
NED
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
4e etappe Szlakiem Grodow Piastowskich
CCC Tour
2.2
Etappe
POL
6e etappe Tour de Georgia
2.1
Etappe
USA
Trofeo Maurizio e Bruno Stagni
NE
Wedstrijd
ITA
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Vittorio Veneto (b)
Medaglia d'Oro Frare - De Nardi
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Volta Provincia de Castello
Etappe
ESP
Proloog Vuelta a El Salvador
2.2
Proloog
ESA
3e etappe Vuelta Ciclista a la Rioja
Ronde van Rioja
2.1
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
2.2
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta de Bisbee
NE
Etappe
USA
3e etappe Vuelta de Bisbee (V)
NE
Etappe
USA
Wels
Kirschblütenrennen
Wedstrijd
AUT
Wortel (V)
Criterium
BEL
25 april
Clarens
Maluti Challenge
Wedstrijd
RSA
Crema (V)
GP Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
Francorchamps, Mountainbike (V)
CDM
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro della Toscana, Junioren
2.1
Etappe
ITA
Proloog Giro delle Regioni
2.2
Proloog
ITA
3e etappe GP do Centro
Etappe
POR
3e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Pärnu (a)
Püha Loomaaia Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Pessina Cremonese
Coppa Ardigó
NE
Criterium
ITA
Pratomagno
Giro del Pratomagno
NE
Wedstrijd
ITA
Rimini (a)
Criterium
ITA
Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
1.2
Wedstrijd
ITA
Proloog Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.2
Proloog
FRA
Torino - Biella
Trofeo Torino-Biella - Giro della Provincia di Biella
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Vuelta a El Salvador
2.2
Etappe
ESA
26 april
1e etappe Giro delle Regioni
2.2
Etappe
ITA
4e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
10e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite
CC
Wedstrijd
Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
CC
Wedstrijd
1e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Proloog
SUI
2e etappe Vuelta a El Salvador
2.2
Ploegentijdrit
ESA
3e etappe Vuelta a El Salvador
2.2
Etappe
ESA
27 april
1e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
Classic Chlorophylle
Wedstrijd
CAN
2e etappe Giro delle Regioni
2.2
Etappe
ITA
5e etappe GP Sochi
2.2
Etappe
RUS
11e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Pan American Championships, Baan, 1 km, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Shenandoah
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Shenandoah
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of the Gila
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Vuelta a El Salvador
2.2
Etappe
ESA
1e etappe Vuelta al Cauca
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Vuelta al Cauca
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
1e etappe West Indies versus the World
Beacon Series
NE
Etappe
TRD
28 april
3e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Giro delle Regioni
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
12e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Puntenkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
Criterium
CZE
3e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Shenandoah
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
5e etappe Vuelta a El Salvador
2.2
Etappe
ESA
3e etappe Vuelta al Cauca
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
29 april
4e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Giro delle Regioni
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
13e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Lima - Wakama - Lima
NE
Etappe
PER
Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
4e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Shenandoah
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
6e etappe Vuelta a El Salvador
2.2
Etappe
ESA
4e etappe Vuelta al Cauca
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Ploegentijdrit
ESP
30 april
Anzegem (b)
Ster van Zuid-Oost-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
Asbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Athens (V)
NE
Criterium
USA
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
Bear Mountain
Bear Mountain Spring Classic NY
Criterium
USA
5e etappe Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
2.1
Etappe
FRA
Geldrop (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Giro delle Regioni
2.2
Etappe
ITA
4e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Individuele tijdrit
CZE
3e etappe Gracia Orlova (V)
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Wedstrijd
NOR
1e etappe Grenland GP
Kalas Cup/Norgescup
NE
Individuele tijdrit
NOR
Proloog Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.HC
Proloog
POL
1e etappe Grudziądz, Junioren
Cup of Grudziadz Town President, Lech Gergowski Memorial
2.HC
Etappe
POL
Herning
GP Herning, En forårsdag på heden
1.1
Wedstrijd
DEN
14e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Lima - Wakama - Lima
NE
Individuele tijdrit
PER
1e etappe Long Crendon (a)
Chas Messenger Stage Race
NE
Etappe
GBR
2e etappe Long Crendon (a)
Chas Messenger Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Madera County Stage Race
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Madera County Stage Race
NE
Criterium
USA
Mauren, Criterium
Rund um den Weiherring
Criterium
LIE
Pan American Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Pearblossom
Devils Punch Bowl RR
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe Ruban Granitier Breton
Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Sinaai (V)
Criterium
BEL
2e etappe Tour de l'Or Blanc
NE
Etappe
CIV
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
5e etappe Tour of Shenandoah
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour of the Gila (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Ulster
Etappe
IRL
4e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta Ciclista a Sierra Espuña
Etappe
ESP
Wolfsberg
Lavanttaler Radsporttage
Wedstrijd
AUT
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord