Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2010
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 april
Ingleton, Chrono
Circuit of the Dales - Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
3e etappe deel b Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel a Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Individuele tijdrit
KOR
1e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
60e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Wilaya de Tipaza
NE
Etappe
ALG
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe deel a Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
7e etappe deel b Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
1e etappe Vuelta del Distrito Federal
NE
Etappe
MEX
02 april
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
3e etappe Kingdom of Bahrain International Tour
NE
Etappe
BRN
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
1e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Pikrolimni, Amateurs
Open
Wedstrijd
GRE
3e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Criterium
KOR
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
2e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
61e etappe Tour d'Afrique
NE
Klimwedstrijd
2e etappe Tour de Wilaya de Tipaza
NE
Etappe
ALG
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
Proloog Tour of Canterbury
NE
Proloog
NZL
2e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
1e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Tres Dias Vargas
NE
Etappe
CHI
3e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
1e etappe Volta ao Concelho da Maia
NE
Etappe
POR
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
03 april
5e etappe deel a 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
5e etappe deel b 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Affoltern am Albis
GP Osterhas
NE
Wedstrijd
SUI
Affoltern am Albis, U23
NE
Criterium
SUI
Barzago
Trofeo Velo Plus
NE
Wedstrijd
ITA
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Città di Castello
Trofeo Alta Valle Del Tevere
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Criterium
CAN
2e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.HC
Wedstrijd
ESP
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Criterium
GER
4e etappe Kingdom of Bahrain International Tour
NE
Etappe
BRN
2e etappe deel b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
2e etappe deel a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Les Boucles de l'Artois
NE
Etappe
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Criterium
BIZ
Schwanenstadt (b)
Giro di Festina Schwanenstadt
NE
Wedstrijd
AUT
3e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Sleeuwijk
Ronde van Sleeuwijk
NE
Criterium
NED
1e etappe The Tour Doon Hame
NE
Etappe
GBR
62e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Tour de Wilaya de Tipaza
NE
Etappe
ALG
9e etappe deel b Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
9e etappe deel a Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
2e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
2e etappe Tour of the North
NE
Klimwedstrijd
GBR
2e etappe Tres Dias Vargas
NE
Individuele tijdrit
CHI
3e etappe Tres Dias Vargas
NE
Etappe
CHI
4e etappe deel b Trophée de la Caribe
NE
Individuele tijdrit
MTQ
4e etappe deel a Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
2e etappe Volta ao Concelho da Maia
NE
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Volta ao Concelho da Maia
NE
Etappe
POR
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
04 april
6e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Codognè
Circuito del Termen
NE
Criterium
ITA
Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Devo Spring Classics Stage Race
NE
Klimwedstrijd
CAN
2e etappe Gorey - Three Day
NE
Individuele tijdrit
IRL
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Grâce-Hollogne
NE
Criterium
BEL
Kruishoutem (a)
NE
Criterium
BEL
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
Memorial Utochkina
NE
Wedstrijd
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nogent-sur-Oise
1.2
Criterium
FRA
Novi Sad
Velika Nagrada Novog Sad, Grand Prix Novi Sad
NE
Criterium
SRB
Oploo (V)
NE
Criterium
NED
Pittem (b)
NE
Criterium
BEL
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
4e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
NE
Criterium
JPN
Stompetoren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Individuele tijdrit
HUN
2e etappe The Tour Doon Hame
NE
Etappe
GBR
Tolentino
Carrera Ciclista en Honor de San Nicolás Tolentino
NE
Criterium
MEX
63e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour of Canterbury
NE
Individuele tijdrit
NZL
4e etappe Tour of Canterbury
NE
Etappe
NZL
4e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
3e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Tourinnes-Saint-Lambert
GP Georges Mathy
NE
Criterium
BEL
5e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
05 april
Alba Adriatica
Trofeo Di Pietro Immobiliare
NE
Criterium
ITA
Bagnolo di Nogarole
Trofeo Gino Visentini
NE
Criterium
ITA
Bologna - Passo della Raticosa
NE
Wedstrijd
ITA
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.2
Wedstrijd
BEL
4e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Hannut
GP Fernand Destoquay
NE
Wedstrijd
BEL
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
Schwarzhäusern
NE
Criterium
SUI
Schwarzhäusern, U19
NE
Criterium
SUI
5e etappe Settimana Ciclistica Lombarda
Wielerweek van Lombardije
2.1
Etappe
ITA
3e etappe The Tour Doon Hame
NE
Etappe
GBR
5e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
4e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Criterium
FRA
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Waddinxveen (V)
NE
Criterium
NED
Werkendam (V)
NE
Criterium
NED
06 april
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Colbuccaro (a)
Classica di Colbuccaro
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Neerpelt (a)
NE
Criterium
BEL
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
6e etappe Tour of Thailand
2.2
Etappe
THA
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
07 april
Cézac
Circuit des vins du Blayais
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe deel a Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe deel b Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
64e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
08 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
1e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Drentse 8 (V)
1.1WE
Wedstrijd
NED
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
65e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wasmuel
GP Pino Cerami
1.1
Wedstrijd
BEL
09 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren
CC
Aziatisch kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
2e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
NE
Criterium
BEL
1e etappe Mississippi GP
NE
Criterium
USA
66e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
10 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Aziatisch kampioenschap
Attécoubé
GP Ahoua Simon
NE
Criterium
CIV
3e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
1.2
Criterium
ITA
Cycles 1000
NE
Criterium
NZL
1e etappe Dana Point
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Klomnice
Puchar Wójta Klomnica
NE
Criterium
POL
Lekkerkerk (a)
Omloop Lek en IJssel
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Mississippi GP
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Mississippi GP
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Benin
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEN
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Criterium
ESP
Piubega
Coppa Comune di Piubega
NE
Criterium
ITA
Ronde van Drenthe
1.1
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe (V)
CDM
Wereldbeker
NED
Ronde van Vlaanderen, U23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Sobešlav, Criterium
NE
Criterium
CZE
The Claw
NE
Criterium
SKN
67e etappe Tour d'Afrique
NE
Etappe
1e etappe Tweedaagse van de Gaverstreek
NE
Etappe
BEL
1e etappe Volta às Terras de Santa Maria Feira
NE
Etappe
POR
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
Wevelgem (b)
Wevelgem-Wijnberg
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Windhoek, Chrono
Windhoek Pedal Power Time Trial and Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
NAM
11 april
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
Anapa
Anapa Mountain
NE
Klimwedstrijd
RUS
1e etappe Apertura Copa FDPC
NE
Etappe
PER
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Aziatisch kampioenschap
Bad Radkersburg
GP Steiermark, Thermenland GP
NE
Wedstrijd
AUT
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
NE
Criterium
ESP
Belém (c)
Copa Bike Company
NE
Criterium
BRA
Caerano di San Marco
Memorial Danilo Furlan
NE
Criterium
ITA
Cantalice
Trofeo Maria Santissima Delle Grazie
NE
Criterium
ITA
Capitan Sarmiento
GP Hermanos Macchi
NE
Criterium
ARG
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Criterium
IRL
Châlette-sur-Loing
Tour du Gâtinais
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
2.2
Etappe
ESP
4e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Individuele tijdrit
FRA
Cuéllar
GP Cuellar
NE
Criterium
ESP
2e etappe Dana Point
NE
Criterium
USA
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Dommeldange (a)
GP Marc Angel
NE
Criterium
LUX
Dwars door Drenthe
1.1
Wedstrijd
NED
Emboscada (a)
GP Dr. Venancio Castillo
NE
Criterium
PAR
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
Fully (V)
GP Vallaton
NE
Wedstrijd
SUI
Fully, Junioren
Prix des vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI