Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1956
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Lincoln
Witham Valley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Chrono
Anfield 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newcastle, Chrono
Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Rotherham
Scala Wheelers 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
01 mei
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Kortrijk (a)
Vijfbergenomloop
Wedstrijd
BEL
Plougasnou
Circuit du Trégor
Criterium
FRA
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Roubaix
Roubaix - Cassel - Roubaix
NE
Wedstrijd
FRA
Sint-Lievens-Esse
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Champagne
Etappe
FRA
Varignana (a)
Coppa Varignana
NE
Wedstrijd
ITA
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
4e etappe Tour de Champagne
Etappe
FRA
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
1e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
03 mei
Liège, Onafhankelijken (a)
Liège - Charleroi - Liège
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
5e etappe Tour de Champagne
Etappe
FRA
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
2e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
04 mei
6e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
05 mei
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
7e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
7e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
4e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
06 mei
Avelgem, Onafhankelijken
Avelgem Bossuit
NE
Wedstrijd
BEL
Dison, Onafhankelijken
Circuit Disonais
Wedstrijd
BEL
Drieslinter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Giro della Romagna
Wedstrijd
ITA
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Liège
Liège - Marche-en-Famenne - Liège
Wedstrijd
BEL
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
Wedstrijd
BEL
Morlaix
Circuit du Finistère
NE
Wedstrijd
FRA
Paris - Chauny
NE
Wedstrijd
FRA
8e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
10e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
10e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Ploegentijdrit
ESP
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
07 mei
Guéret (a)
Criterium
FRA
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
5e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
08 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Heule
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren
Houthalen-Helchteren
Criterium
BEL
Meerhout (a)
Criterium
BEL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
6e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
09 mei
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
13e etappe deel b Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
13e etappe deel a Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
7e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
10 mei
Dinant, Onafhankelijken
Circuit Dinantais, Omloop van Dinant
NE
Criterium
BEL
3e etappe deel b Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
3e etappe deel a Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Hoboken, Onafhankelijken
NE
Criterium
BEL
Korbeek-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kumtich, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Miniac-Morvan
NE
Criterium
FRA
Montceau-les-Mines (b)
GP des vêtements Sive
NE
Criterium
FRA
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
8e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
11 mei
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
12 mei
5e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
Etappe
LUX
Kapelle, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
3e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
3e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
Tilburg
Ronde van Tilburg
Criterium
NED
3e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
3e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
9e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
13 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
Blanden, Onafhankelijken
Blanden - Gembloux - Blanden
NE
Wedstrijd
BEL
Borsbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Pleurtuit
Criterium
FRA
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Waregem - Petegem, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
Zandvoort
Criterium
NED
14 mei
Denain (a)
Criterium
FRA
Mechelen, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
15 mei
Lauwe
Criterium
BEL
12e etappe Závod Míru
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race
Etappe
16 mei
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
Wedstrijd
ITA
17 mei
GP du Midi-Libre
Wedstrijd
FRA
Velaines
Criterium
BEL
19 mei
Antwerpen - Herselt
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Halle, Onafhankelijken
Halse Pijl
NE
Criterium
BEL
1e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
20 mei
Bourges
Circuit du Cher
Wedstrijd
FRA
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Wedstrijd
BEL
Genk
Omloop van Limburg
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
Ploegentijdrit
ITA
2e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Herentals, Nieuwelingen
Grote Prijs Rik Van Looy
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Steenhuize-Wijnhuize
Criterium
BEL
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
21 mei
Chaudfontaine, Onafhankelijken
Circuit des Ardennes
NE
Wedstrijd
BEL
Cras-Avernas (b)
Cras-Avernas - Remouchamps - Cras Avernas
NE
Wedstrijd
BEL
Ertvelde
Omloop van Oost-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
1e etappe GP Bali
GP des Cigarettes Bali
Etappe
GER
3e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Sint-Joris-Winge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Soignies
Wedstrijd
BEL
Willebringen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Amateurs (b)
NE
Wedstrijd
BEL
22 mei
Beringen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe GP Bali
GP des Cigarettes Bali
Etappe
GER
Guengat, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
FRA
IJzendijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour du Sud-Est
Circuit du Provençal
Etappe
FRA
23 mei
5e etappe deel b Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
5e etappe deel a Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
3e etappe GP Bali
GP des Cigarettes Bali
Etappe
GER
4e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
4e etappe Tour du Sud-Est
Circuit du Provençal
Etappe
FRA
24 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Mechelen (a)
Criterium
BEL
5e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
25 mei
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
6e etappe Tour du Sud-Est
Circuit du Provençal
Etappe
FRA
26 mei
Gembloux
G.P.Sellier
Criterium
BEL
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
6e etappe deel b Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
6e etappe deel a Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Individuele tijdrit
BEL
Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Amateurs, Nederland
NE
Districtskampioenschap
NED
27 mei
Broechem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Brussel/Bruxelles, Amateurs (f)
Bierbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Deurne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Afgelast
Mandel - Leie - Schelde, Onafhankelijken
NE
Wedstrijd
BEL
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
7e etappe Omloop der 9 Provincies, Amateurs
NE
Etappe
BEL
Roubaix - Huy
Wedstrijd
BEL
28 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
29 mei
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Stene
Stene - Oostende
Criterium
BEL
30 mei
Oostende
Criterium
BEL
31 mei
Bierbeek
Criterium
BEL
12e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
Knokke-Heist
Heist-aan-zee
Criterium
BEL
Kwaadmechelen
Criterium
BEL
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link