Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender mei 1968
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 mei
Bath
Bath Road Club Senior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Birkenhead
Birkenhead North End Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Birkenhead, Chrono
Britannia Trophy Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blackpool
Blackpool Corporation Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Borehamwood
Harp Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Bray
Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Deeside
Deeside Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Eaglesham
Stamperland Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Ferryhill
West Auckland Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Kessel, Amateurs
Kessel-Lier
NE
Wedstrijd
BEL
Langsett
Langsett Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Leicester
J.B.Harvey Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Liverpool, Chrono
Anfield 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Morecambe (d)
Tour of the Lakes Two Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe Morecambe (d)
Tour of the Lakes Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Morecambe (d)
Tour of the Lakes Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe Tour of the South West
Etappe
GBR
6e etappe deel b Tour of the South West
Etappe
GBR
6e etappe deel a Tour of the South West
Etappe
GBR
4e etappe Tour of the South West
Etappe
GBR
7e etappe Tour of the South West
Etappe
GBR
1e etappe deel a Tour of the South West
Etappe
GBR
3e etappe Tour of the South West
Etappe
GBR
2e etappe Tour of the South West
Etappe
GBR
5e etappe Tour of the South West
Etappe
GBR
1e etappe deel b Tour of the South West
Etappe
GBR
1e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
3e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
2e etappe Weston-super-Mare
W.D. & H.O. Wills Grand Prix, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
01 mei
6e etappe deel a Circuit de Lorraine
Circuit des Mines
NE
Etappe
FRA
Frankfurt am Main
Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz
Super Prestige Pernod
GER
Genk
Omloop van Limburg
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen (a)
NE
Criterium
BEL
Hoboken
Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne
Wedstrijd
BEL
Labastide-d'Armagnac
Criterium
FRA
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Paris - Mantes
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
7e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
02 mei
Bletchingdon
Oxford University Bletchingdon - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
3e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
8e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Zaventem, Amateurs
Zaventem
NE
Wedstrijd
BEL
03 mei
6e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
4e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
04 mei
Brussel/Bruxelles - Bever
Wedstrijd
BEL
Outer, Amateurs
Outer
NE
Criterium
BEL
Rijssen
Ronde van Overijssel
Wedstrijd
NED
7e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
7e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
05 mei
Bavikhove
Omloop van het Leiedal
Wedstrijd
BEL
Bissegem, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Köln, Amateurs
Rund um Köln
NE
Wedstrijd
GER
Munstergeleen
Criterium
NED
Nancy - Strasbourg
Wedstrijd
FRA
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
8e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Sirault, Amateurs
Sirault
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
06 mei
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
07 mei
Hooglede, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Vilvoorde
GP Stad Vilvoorde
Wedstrijd
BEL
7e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
WT/WT/GT
Etappe
ESP
08 mei
1e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
8e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
09 mei
Meerhout (a)
Criterium
BEL
2e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
1e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Ploegentijdrit
SUI
9e etappe Vuelta a Colombia
Individuele tijdrit
COL
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
Afgelast
10 mei
3e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
3e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
10e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
11 mei
Baasrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Chieti
Criterium
ITA
Hull
Hull Brewery Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Luxembourg, Amateurs (a)
Belair-Luxembourg
NE
Ploegentijdrit
LUX
Mouscron, Amateurs
Moeskroen
NE
Wedstrijd
BEL
Pamel
Criterium
BEL
4e etappe Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
Ronde van Drenthe
Wedstrijd
NED
3e etappe deel b Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Individuele tijdrit
SUI
3e etappe deel a Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
11e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Individuele tijdrit
ESP
12 mei
Deinze (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
Wedstrijd
BEL
Maleizen, Amateurs
Maleizen-Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Maurs
La Châtaigneraie
Criterium
FRA
5e etappe deel b Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
5e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
South Mimms
Kenton Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Tour de Romandie
Ronde van Romandië
Etappe
SUI
Veldhoven
Omloop der Kempen
Wedstrijd
NED
12e etappe Vuelta a Colombia
Criterium
COL
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
Etappe
ESP
14 mei
Templeuve
GP du Tournaisis
Wedstrijd
BEL
13e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
15 mei
2e etappe deel a Quatre Jours de Dunkerque
Vierdaagse van Duinkerken
Etappe
FRA
14e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
16 mei
Assebroek
Criterium
BEL
Raversijde, Amateurs
Raversijde
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
17 mei
16e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
18 mei
Dentergem, Amateurs
Dentergem
NE
Criterium
BEL
Knokke (a)
Kustpijl
Wedstrijd
BEL
Lincoln
Lincoln Grand Prix
Wedstrijd
GBR
Roosendaal (a)
Criterium
NED
Sint Maartensdijk (V)
NE
Criterium
NED
Sint Maartensdijk, Amateurs
NE
Criterium
NED
17e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
1e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Etappe
AUT
19 mei
Brussel/Bruxelles - Meulebeke
Wedstrijd
BEL
Circuit Franco-Belge
Tour de l'Eurométropole
Wedstrijd
BEL
Ellesmere (b)
Fred Roberts Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Made, Criterium
Ronde van Made
Criterium
NED
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Valentigney, Amateurs
G.P. Peugeot
NE
Wedstrijd
FRA
18e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
2e etappe Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
Uniqa Classic, OBV Classic
Etappe
AUT
20 mei
Proloog Giro d'Italia
Ronde van Italië
Proloog
ITA
21 mei
1e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
1e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Tournai (a)
Doornik
Criterium
BEL
22 mei
2e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
2e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
23 mei
Avelgem
Omloop der 3 Provincies
Wedstrijd
BEL
Fay-de-Bretagne
Criterium
FRA
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
3e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
3e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
24 mei
4e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
4e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
25 mei
Brussel/Bruxelles - Nandrin
Tour du Condroz
Wedstrijd
BEL
5e etappe Flèche du Sud
Fleche du Sud
NE
Etappe
LUX
5e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Proloog Milk Race
Tour of Britain
Proloog
GBR
Wieze (a)
Criterium
BEL
26 mei
6e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Hull
Hull Brewery Elite, Road Race
Wedstrijd
GBR
Kampenhout
Omloop van Midden-Brabant
Wedstrijd
BEL
Lummen, Amateurs
Lummen
NE
Criterium
BEL
Merksem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Rijen
Criterium
NED
Wenvoe
Seward Brothers Grand Prix, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
27 mei
7e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Ieper, Amateurs
Ieper
NE
Wedstrijd
BEL
Koersel
Wedstrijd
BEL
2e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
28 mei
8e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lier, Amateurs
Lier
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
29 mei
9e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Sint-Amandsberg
Criterium
BEL
Staffordshire
North Staffordshire Saint Christophers C.C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
30 mei
10e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Open
Etappe
ITA
5e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
31 mei
11e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
6e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!