Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1980
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Belfast
Northern Ireland V.T.T.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bicknacre
Circuit of Bicknacre Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Castletown (V)
Manx Open 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Castletown, Criterium
Castletown Kermesse
NE
Criterium
GBR
Castletown, Junioren
Manx Open Junior 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Cleckheaton
Calder Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Cleckheaton
Calder Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cleckheaton, Junioren
Division Championship West Yorkshire, Road, Juniors, Great Britain
NE
Wedstrijd
GBR
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Crossgar
Crossgar Village Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Proloog DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Proloog
GDR
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
Division Championship Lakeland, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Lincolnshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship North East, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship Teeside, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Division Championship West Yorkshire, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas
Manx Arms - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Chrono
Manx Open International Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Dromore
John Beggs Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Ely
City of Ely Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Finsbury
Finsbury Park Memorial Trophy 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow (l)
Lomond Roads Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Lurgan
Lurgan Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Criterium
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Marple
Woodbank Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Newgate Street
Finsbury Park Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
North Hykeham
North Hykeham Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Oxford
Oxford City 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Peel, Criterium
Peel Kermesse
NE
Criterium
GBR
Rhymney
Rhymney Valley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield
Sheffield Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield, Junioren
Division Championship North Midlands,Road,Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Surrey
Fred Cowley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Wirral
Wirral Festival of Sport
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Wirral
Wirral Festival of Sport
NE
Wedstrijd
GBR
Yeovil
John Andrews Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
01 juni
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Etappe
AUT
Biel-Bienne - Magglingen
NE
Klimwedstrijd
SUI
Birmingham
Trustees Savings Bank, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
16e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Graauw, Amateurs
NE
Criterium
NED
Neder-Over-Heembeek, Amateurs
Neder-Over-Heembeek
NE
Wedstrijd
BEL
Nottingham, Junioren
Coventry to Nottingham Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
San Fernando de Henares
Open
Wedstrijd
ESP
3e etappe deel a Triptyque Ardennaise
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe deel b Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Criterium
POR
02 juni
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Etappe
AUT
17e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
7e etappe deel b Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Individuele tijdrit
NED
7e etappe deel a Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Ronse (b)
Criterium
BEL
Strombeek-Bever
Memorial Thijssen
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel B Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
2e etappe deel A Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
03 juni
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Klimtijdrit
AUT
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Gullegem
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
8e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
04 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Sint Michielsgestel (V)
NE
Criterium
NED
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
05 juni
6e etappe deel b Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Individuele tijdrit
AUT
6e etappe deel a Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Etappe
AUT
Bierbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene (a)
Criterium
BEL
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Granada
Trofeo Corpus Christi
Open
Wedstrijd
ESP
Nottingham, Criterium
Nottingham Grand Prix Elite, Criterium
Criterium
GBR
5e etappe deel B Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Individuele tijdrit
POR
5e etappe deel A Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
NE
Etappe
POR
06 juni
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Etappe
AUT
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Individuele tijdrit
ITA
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
1e etappe deel b Paris - Bourges
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe deel a Paris - Bourges
Etappe
FRA
07 juni
8e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Etappe
AUT
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Boechout
Criterium
BEL
Genenbos, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Nussbaumen
1.CRT
Criterium
SUI
Oakengates
C.B. Builders, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
08 juni
9e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
Etappe
AUT
Aardenburg, Amateurs
Ronde Van Aardenburg
NE
Criterium
NED
3e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Maurage, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newport
Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Stafford, Junioren
Stafford Petit Prix Junior Road Race
NE
Criterium
GBR
09 juni
Made, Criterium
Ronde van Made
Criterium
NED
Nanno
Circuito degli Assi - Nanno, Trofeo Mele Val di Non
Criterium
ITA
10 juni
Porto - Lisboa
Wedstrijd
POR
11 juni
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
Logroño (a)
Clásica San Bernabé
Open
Wedstrijd
ESP
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
12 juni
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
13 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Proloog Lidice
NE
Proloog
CZE
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
14 juni
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Anderlecht - Evere, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Birmingham
Clarks Cables Trophy, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Bonheiden (a)
Criterium
BEL
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Wielsbeke (a)
Criterium
BEL
15 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Cannock Chase
Birches Valley Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
4e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Individuele tijdrit
SUI
Vogelwaarde, Amateurs
Omloop van Vogelwaarde
NE
Criterium
NED
Zelem, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
16 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Ferrière-la-Grande
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
17 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
18 juni
Proloog Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Proloog
POR
7e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
7e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Klimtijdrit
SUI
Zwijndrecht
Criterium
BEL
19 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
1e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
20 juni
9e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
2e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
2e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
9e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
9e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
21 juni
10e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Criterium
ITA
3e etappe deel A Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
3e etappe deel B Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
3e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
22 juni
Buxton, Junioren
Manchester Velo Junior Peaks Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Hednesford, Junioren
Hednesford Traders City Centre Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Ludwigshafen (a)
Rund um die Pfalz
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Puurs, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
4e etappe Ronde van de provincie Luxemburg
Tour de la Province de Luxembourg
NE
Etappe
BEL
23 juni
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
Ottignies
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
24 juni
6e etappe deel A Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Individuele tijdrit
POR
6e etappe deel B Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
2e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Klimtijdrit
GBR
1e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Zomergem
Criterium
BEL
25 juni
Harrogate
Harrogate Cycling Festival T.I. - Raleigh, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
3e etappe Harrogate
Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race
NE
Etappe
GBR
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
26 juni
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Reynolds 531 Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Proloog Tour de France
WT/WT/GT
Proloog
FRA
27 juni
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Wrangler Jeans, Elite, Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe deel b Pamplona, Omnium
Trofeo del Sprint
1.CRT
Puntenkoers
ESP
1e etappe deel a Pamplona, Omnium
Trofeo del Sprint
1.CRT
Afvalrace
ESP
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe deel a Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour de France
WT/WT/GT
Ploegentijdrit
FRA
28 juni
Anderlecht (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Halfords International, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kruiningen
Grote Kermiskoers
Criterium
NED
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Leopoldsburg, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nieuwerkerken, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sponden
Veterans - C.R.A. National Championship, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Taviers, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Teralfene
Omloop van de Hoppestreek
Wedstrijd
BEL
Tongeren, Amateurs
NE
Criterium
BEL
2e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Zwijndrecht (V)
NE
Criterium
NED
29 juni
Essen
Wedstrijd
BEL
Halle
Halse Pijl
Wedstrijd
BEL
Hamont-Achel, Amateurs
Hamont-Achel
NE
Wedstrijd
BEL
Neder-Over-Heembeek, Amateurs
Neder-Over-Heembeek
NE
Wedstrijd
BEL
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Rijmenam, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Etappe
FRA
Wetteren, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
30 juni
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
4e etappe Tour de France
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Zes van Rijn en Gouwe
Etappe
NED
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum