Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1982
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Proloog DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Proloog
GDR
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Individuele tijdrit
GDR
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
Etappe
GDR
Essex
Essex C.R.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
3e etappe deel b Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
5e etappe Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
6e etappe deel b Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe deel a Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
4e etappe Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
6e etappe deel a Filey, Nieuwelingen
English Schools C.A. Butlins International Novices Three Day
NE
Etappe
GBR
Goostrey
Mike Collins Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harworth
Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race
NE
Criterium
GBR
Leicestershire, Junioren
Division Championship East Midlands, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Criterium
GBR
Manx Mountain, Chrono
Manx Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Saint Denis, Amateurs
Saint Denis Six Day
NE
Zesdaagse
FRA
Teesside County Borough, Junioren
Division Championship Teesside, Road, Juniors, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Vimy
NE
Wedstrijd
FRA
01 juni
Axel, Amateurs
NE
Criterium
NED
18e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
9e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
5e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
02 juni
19e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Michelstadt
Rund um das Michelstädter Rathaus
NE
Criterium
GER
6e etappe Ronde van Limburg, Amateurs
Etappe
BEL
03 juni
20e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Helchteren
Wedstrijd
BEL
Leek, Criterium
Leek Town Centre, Elite, Criterium
Criterium
GBR
10e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Tervuren, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
04 juni
Crossgar
Crossgar Village Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Frasnes-lez-Gosselies, Amateurs
Frasnes-lez-Gosselies
NE
Wedstrijd
BEL
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
11e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nottingham, Criterium
Nottingham Grand Prix Elite, Criterium
Criterium
GBR
4e etappe Vuelta Ciclista a Navarra
Ronde van Navarra
Etappe
ESP
05 juni
Aalsmeer, Criterium
Criterium
NED
Affligem, Amateurs
Affligem
NE
Wedstrijd
BEL
Ballymena
Ballymena R.C. Kermesse
NE
Criterium
GBR
deel a Ballynure
Northern Ireland C.F. League 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blankenberge, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Cheshire
Greater Manchester Police 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Coast-to-Coast Race
NE
Etappe
IRL
Denderbelle, Amateurs
Denderbelle
NE
Wedstrijd
BEL
Dolhain, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Duffel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Esplechin, Amateurs
Esplechin
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Frasnes-lez-Gosselies, Amateurs
Frasnes-lez-Gosselies
NE
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Frasnes-lez-Gosselies, Amateurs
Frasnes-lez-Gosselies
NE
Wedstrijd
BEL
Gainsborough
Gainsborough Aegir 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang (V)
West Pennine 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Geel, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Gent, Amateurs
NE
Dernyrace
BEL
Ghoy, Amateurs
Ghoy
NE
Wedstrijd
BEL
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Etappe
ITA
Glasgow
Landemar Festival Trophy
NE
Criterium
GBR
deel a Glasgow
Glasgow Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glasgow (j)
Glasgow Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Glossop (a)
Glossop Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Glossop (V)
Glossop Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Idegem, Amateurs
Idegem
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Milk Race
Tour of Britain
Etappe
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Newbury
Bath Road Club 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Northampton
Oundle Velo Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Scarborough
Olivers Mount Kermesse
NE
Criterium
GBR
Sint-Maria-Horebeke, Amateurs
Sint-Maria-Horebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Wortegem, Amateurs
Wortegem - Petegem
NE
Wedstrijd
BEL
Zaventem, Amateurs
Zaventem
NE
Wedstrijd
BEL
06 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Baelen, Amateurs
Baelen-sur-Vesdre
NE
Wedstrijd
BEL
Ballyclare
Kings Moss C.C. - Hilly Circuit Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham
Jager Lager Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Birmingham, Criterium
Birmingham City Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Bogaarden, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bonnyrigg, Junioren
Bonnyrigg C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Boutersem, Amateurs
Kerkom
NE
Wedstrijd
BEL
Cadnam
Sotonia 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Catterick
Stockton 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chaussée-Notre-Dame-Louvignies, Amateurs
Chassée-Notre-Dame-Louvignies
NE
Wedstrijd
BEL
Cheshire
Buxton 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Coast-to-Coast Race
NE
Etappe
IRL
Coventry
Coventry Centurian Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Daknam, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Denderleeuw, Amateurs
Denderleeuw
NE
Wedstrijd
BEL
Folkestone - London
Folkestone to London Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Frasnes-lez-Gosselies, Amateurs
Frasnes-lez-Gosselies
NE
Wedstrijd
BEL
Garstang
West Pennine 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Garstang (V)
West Pennine 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
23e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
WT/WT/GT
Individuele tijdrit
ITA
Glasgow
Scottish National Championship 25 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Glasgow
Glasgow Coureurs 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Herselt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Hull
Hull City 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Killough
Killough Festival Kermesse
NE
Wedstrijd
GBR
Kilsyth
Glasgow Ivy C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Koolskamp, Amateurs
Koolskamp
NE
Wedstrijd
BEL
Laar, Junioren
Laar-Landen
NE
Wedstrijd
BEL
Lennik, Amateurs
Lennik
NE
Wedstrijd
BEL
Meulestede, Amateurs
Meulestede
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Neath
Acme Wheelers 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newcastle under Lyme, Chrono
North Staffordshire C.A. 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newgate Street
Finsbury Park Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Newtownards
Newtownards Civic Week Kermesse
NE
Criterium
GBR
Northampton
Northampton & District C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Noyal-sur-Vilaine, Amateurs
Noyal-sur-Vilaine
NE
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Peutie, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Racour, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Redcar
Langbaurgh Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
Scarborough
Yorkshire V.T.T.A. Leeds to Scarborough Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Sint-Lievens-Esse, Amateurs
Sint-Lievens-Esse
NE
Wedstrijd
BEL
Stafford
Alan Davies Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Steenhuffel, Amateurs
Steenhuffel
NE
Wedstrijd
BEL
Surrey
Festival R.C. Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Tarleton
Neil Smith Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Vlissegem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Welwyn Garden City (V)
Welwyn Fosters Draught Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wolverhampton, Junioren
Wolverhampton Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Worcester, Chrono
Speedwell B.C. Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Yeovil
John Andrews Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Yorkshire
Holme Valley 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
07 juni
3e etappe Coast-to-Coast Race
NE
Etappe
IRL
7e etappe deel a Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Etappe
FRA
7e etappe deel b Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
Individuele tijdrit
FRA
Kester, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
08 juni
Gullegem
Wedstrijd
BEL
09 juni
deel a Cartmel
Cartmel Priory Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Joeuf
Criterium
FRA
Kirkintilloch
Kirkintilloch Borough Trophy
NE
Criterium
GBR
London
Moet & Chandon - Champagne 10 Track Race
NE
Wedstrijd
GBR
London, Amateurs
Grand Prix of London, Track, Sprint
NE
Wedstrijd
GBR
Stiphout
Profronde Stiphout
Criterium
NED
Proloog Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Individuele tijdrit
LUX
Villerupt
NE
Criterium
FRA
10 juni
2e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Proloog Giro della Valsesia
NE
Proloog
ITA
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
deel a Warrington
Millstone - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Weeton
Fylde Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
11 juni
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Laken
Criterium
BEL
Leicestershire
Zenith Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
12 juni
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
Barnet
Barnet C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Belfast
Northern Ireland C.F. League 11.5 Circuit Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Bonheiden (a)
Criterium
BEL
Cheltenham
Cheltenham & County Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
2e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Delyn
Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium
NE
Criterium
GBR
Dublin
Beaver-Bosch Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
Dursley
Dursley Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Finsbury
Finsbury Park Memorial Trophy 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
Glasgow - Dunoon
Glasgow to Dunoon
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Londonderry
Tour of Innishowen Peninsular
NE
Wedstrijd
GBR
Ottignies, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oud-Gastel
Criterium
NED
Paris, Sprint, Amateurs
Grand Prix of Paris
NE
Wedstrijd
FRA
Ryde, Chrono
Vectis R.C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tabley
Hyde Olympic C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tabley (V)
Hyde Olympic C.C. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
13 juni
Arrate
Subida a Arrate
Wedstrijd
ESP
Aylesbury
Aylesbury Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Belfast
Northern Ireland V.T.T.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Birmingham
Clarkes Cables Trophy
NE
Criterium
GBR
Birmingham, Criterium
Brooks Trophy Criterium
NE
Criterium
GBR
Birmingham, Junioren
Shaw Blakelock Memorial Trophy Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Braine-le-Château, Nieuwelingen
Kasteelbrakel
NE
Wedstrijd
BEL
Brereton
Brereton Wheelers - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Cardiff
Bynea C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire
Merseyside L.C.A. 100 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
6e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
5e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
3e etappe Coors Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
Coutances
Côte Normande
Wedstrijd
FRA
Cumbernauld
Cumbernauld Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Deeside
Port Sunlight Wheelers - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Delyn
Tour of Delyn, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Edinburgh
Edinburgh R.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Essex
Essex Roads 30 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Glasgow
Glasgow Eagle R.C.10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Greenfield
Greater Manchester Police Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate
North Yorkshire Coureurs Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Hertford
North Road Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ibstock
Hitachi Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Kettering
Kettering International Criterium
NE
Criterium
GBR
Kettering, Junioren
Kettering Town Centre Junior Criterium
NE
Criterium
GBR
Knutsford
South Lancashire R.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leeds, Chrono
Andy Wilson Memorial 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Les Ormes
Criterium
FRA
Lichfield
Oldbury & District 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
5e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Machelen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Navan
Navan R.C. - Meath Grand Prix
NE
Wedstrijd
IRL
New Tredegar
Welsh National Championship, Junior, Road, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Rayleigh
Mobil Grand Prix of Rayleigh
NE
Criterium
GBR
Rhymney
Rhymney Valley Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
1e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Rugeley, Junioren
Brereton Wheelers Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Ryde
Tour de Wight
NE
Wedstrijd
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Stevenage
Veterans - Stevenage Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Stokenchurch
XL-1 Sportsdrink Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Stokesley, Junioren
Cleveland Wheelers - Stokesley Junior Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Sussex
East Sussex C.A. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Theale
Archer 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.2
Etappe
LUX
Ullenhall
G. Rogers Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Vosselaar
Criterium
BEL
West Glamorgan (V)
Bynea C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Woodstock
Vegetarian C.A.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
14 juni
7e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
4e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Leiden
Criterium
NED
Péruwelz, Amateurs
Péruwelz
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
15 juni
9e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Individuele tijdrit
USA
8e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
6e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Fexhe-le-Haut-Clocher
Criterium
BEL
3e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
16 juni
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Proloog
SUI
17 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
10e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
7e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Koksijde, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oudenburg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
5e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
deel b Warrington
Millstone - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
18 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
11e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
8e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Proloog Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Proloog
POR
Lamswaarde, Amateurs
NE
Criterium
NED
Proloog Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Proloog
SWE
6e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
19 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Belfast
Banbridge C.C. - West Down Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Bornem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
9e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
1e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
deel a Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
Machelen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
1e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
1e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
20 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Essen
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel B Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Criterium
POR
2e etappe deel A Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Hull
Veterans - Norman Hill Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
London
Crystal Palace Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
Nationaal kampioenschap
GBR
Onchan, Junioren
Onchan Cup Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Peel, Criterium
Peel Kermesse
NE
Criterium
GBR
deel a Peel, Criterium
Peel Kermesse
NE
Criterium
GBR
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
2e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Seilles, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sheffield
Lighthouse Cycles Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Surrey
Fred Cowley Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe deel a Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
4e etappe deel b Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Klimtijdrit
SUI
Wombourn, Junioren
Elizabethan C.C. Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
21 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Douglas, Chrono
Manx Open International Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
3e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Huizingen, Amateurs
Huizingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Proloog Tour de l'Aude
Proloog
FRA
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
22 juni
deel b Castletown, Criterium
Castletown Kermesse
NE
Criterium
GBR
deel a Castletown, Criterium
Castletown Kermesse
NE
Criterium
GBR
Douglas
Manx Arms - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas (V)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Douglas, Chrono (a)
Manx Open 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Haacht, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
deel a Harrogate
Harrogate Cycling Festival Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate, Chrono
Harrogate Cycling Festival Joe Manby 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
4e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
Zomergem
Criterium
BEL
23 juni
Batley
Batley C.C. Criterium
NE
Criterium
GBR
De Panne
Omloop van de Westkust
Wedstrijd
BEL
deel b Douglas, Criterium
Douglas Kermesse
NE
Criterium
GBR
deel a Douglas, Criterium
Douglas Kermesse
NE
Criterium
GBR
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Grand Prix
NE
Criterium
GBR
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Lewes, Criterium
Lewes Wanderers Criterium
NE
Criterium
GBR
Mechelen-Bovelingen, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
5e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
5e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
24 juni
11e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Erembodegem, Amateurs
Erembodegem
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe deel A Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Individuele tijdrit
POR
6e etappe deel B Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
Etappe
POR
Isle of Man
Viking Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
deel b London
Eastway Circuit Thursday League Criterium
NE
Criterium
GBR
New Forest
New Forest 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oostkamp (a)
Wedstrijd
BEL
6e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe Rowlands Castle
Tour of the South Downs Three Day
NE
Etappe
GBR
Tienen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Aude
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
deel c Warrington
Millstone - A.P.R.
NE
Wedstrijd
GBR
25 juni
Belfast
Northern Ireland C.F. Championship 25 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Belfast, Junioren
Northern Ireland C.F. Junior, Championship, 25 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Belsele, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Birkenhead
Birkenhead North End Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Boortmeerbeek, Amateurs
NE
Criterium
BEL
1e etappe Broughty Ferry
Broughty Velo C.R.T. Two Day
NE
Etappe
GBR
Bucks
North Bucks 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Diss, Criterium
Diss & District C.C. Town Centre Criterium
NE
Wedstrijd
GBR
Elverdinge, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Garstang
North Lancs Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Glasgow
Glasgow Nightingale C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
GP Impanis
Wedstrijd
BEL
Haaltert, Amateurs
Haaltert - Geraardsbergen - Haaltert
NE
Criterium
BEL
Hove, Amateurs
Hove
NE
Criterium
BEL
Nieuwpoort, Amateurs
NE
Criterium
BEL
7e etappe deel b Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Individuele tijdrit
SWE
7e etappe deel a Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe Rowlands Castle
Tour of the South Downs Three Day
NE
Etappe
GBR
Selby
Selby Gala Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
Etappe
SUI
26 juni
Ballyclare
Kings Moss C.C. - Larne Civic Festival Kermesse
NE
Criterium
GBR
Belfast
Northern Ireland C.F. League 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Broughty Ferry
Broughty Velo C.R.T. Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Broughty Ferry
Broughty Velo C.R.T. Two Day
NE
Etappe
GBR
Cheshire
Manchester Nova 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cheshire (V)
Manchester & District L.C.A. Championship 50 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
deel a Denny
Denny R.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Ely
City of Ely Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Geetbets, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Glasgow
Scottish National Championship 50 Time Trial
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Glasgow
Glenmarnock Wheelers - Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Glasgow
Veterans - Scottish National Championship, Road
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Hedgerley
Paddington C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Highgate
Veterans - Munns Electrical Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Hull
Albert Nicholson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Knutsford
Crewe Clarion - Tom White Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Leyland
Leyland Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
deel b Liverpool, Criterium
Wavertree Playground Criterium
NE
Criterium
GBR
Llanidloes
National Championship Wales, Road, Amateurs, Great Britain,
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Machelen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Milton Keynes
Milton Keynes C.C. - Mid-Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nottingham
Nottingham City Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Nottingham (V)
W.C.R.A. Road Race Championship, Great Britain
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
Oostrozebeke, Amateurs
Oostrozebeke
NE
Criterium
BEL
Oxford
Reading 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
8e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Individuele tijdrit
IRL
8e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Rhyl, Junioren
Rhyl R.C. - Denbigh Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Rijkevorsel, Amateurs
Rijkevorsel
NE
Criterium
BEL
Rijmenam, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Roeselare, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Rotherham
Universal Contractors Classic
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Rowlands Castle
Tour of the South Downs Three Day
NE
Etappe
GBR
Seraing, Amateurs
Seraing
NE
Criterium
BEL
Sheffield, Chrono
Meersbrook 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Surrey
South West London Combine 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Velm, Amateurs
Velm-St Truiden
NE
Criterium
BEL
Wickersley, Junioren
Universal Contractors Junior Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Wisley
Robin Buchan Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
27 juni
deel a Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Cannock
Cannock Silver Trees Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Essen, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Geraardsbergen, Amateurs
Geraardsbergen/Grammont
NE
Criterium
BEL
Gloucester
Gloucester City C.C. 50 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Helkijn, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Herentals, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Kuurne, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Milton Keynes
Milton Keynes C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
Nationaal kampioenschap
ESP
Newbury
Border C.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Oplinter, Amateurs
NE
Criterium
BEL
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Sandy
Saint Neots & District C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Wezembeek-Oppem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
28 juni
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
Donegal
Tour of the Finn Valley
NE
Wedstrijd
IRL
deel a Harrogate, Junioren
Harrogate Cycling Festival Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Woerden (V)
NE
Criterium
NED
29 juni
deel b Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Halfords International, Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Harrogate (V)
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Harrogate, Junioren
Harrogate Cycling Festival Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sint Jansteen
NE
Criterium
NED
30 juni
deel a Boroughbridge
Harrogate Cycling Festival 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel b Boroughbridge
Harrogate Cycling Festival 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
deel c Boroughbridge, Chrono
Harrogate Cycling Festival 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Essex
Essex C.R.A. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Criterium
NE
Criterium
GBR
Harrogate
Harrogate Cycling Festival Reynolds 531 Elite, Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Knutsford
Weaver Valley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Wavre
Wedstrijd
BEL
Heb je vragen of wil je praten over wielrennen?
Daarvoor is er ons forum