Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 1986
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 juni
Clitheroe
Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Douglas
Mannin Veg
NE
Wedstrijd
GBR
Douglas, Amateurs
Manx International
NE
Wedstrijd
GBR
Macclesfield
John Parkinson Memorial
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Newcastle
Vaux Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
01 juni
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
21e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
Made, Criterium
Ronde van Made
Criterium
NED
Neerijse, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Novi Ligure (a)
Coppa Giuseppe Romita
NE
Wedstrijd
ITA
9e etappe Olympia's Tour
Olympia's Tour door Nederland
Etappe
NED
Paris - Roubaix, U23
Wedstrijd
FRA
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Nieuwelingen
NE
Regionaal kampioenschap
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour du Roussillon, Amateurs
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
3e etappe deel a Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Ploegentijdrit
NOR
3e etappe Triptyque Ardennaise
Etappe
BEL
6e etappe Volta ao Alentejo
NE
Etappe
POR
02 juni
7e etappe deel B Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe deel A Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.HC
Etappe
FRA
Darmsheim
NE
Criterium
GER
22e etappe Giro d'Italia
Ronde van Italië
Etappe
ITA
4e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
03 juni
Gullegem
Wedstrijd
BEL
Heist-op-den-Berg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
04 juni
6e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
05 juni
7e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
1e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
06 juni
Aartrijke
Criterium
BEL
1e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
8e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
2e etappe deel B Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe deel A Vuelta a Colombia
2.2
Ploegentijdrit
COL
2e etappe Vuelta a los Tres Cantos
Etappe
ESP
07 juni
Flèche Ardennaise
Ardense Pijl
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Lamswaarde, Amateurs
NE
Criterium
NED
Ledegem, Junioren
Ledegem - Kemmel - Ledegem
Wedstrijd
BEL
9e etappe Tour of Norway (V)
Ronde van Noorwegen
Etappe
NOR
3e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
08 juni
Arrate
Subida a Arrate
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Giro della Valsesia
NE
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
Ronde van Limburg
Wedstrijd
NED
4e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
09 juni
Morlanwelz (V)
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
10 juni
Proloog Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Ploegentijdrit
ITA
Porto - Lisboa
NE
Wedstrijd
POR
Proloog Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Proloog
SWE
Proloog Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Individuele tijdrit
SUI
6e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
11 juni
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
Brussel/Bruxelles - Ingooigem
Wedstrijd
BEL
Proloog GP du Midi-Libre
2.1
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
7e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
12 juni
1e etappe Coppa dell'Adriatico (V)
NE
Etappe
ITA
Eghezée, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
Villach, Amateurs
NE
Wedstrijd
AUT
8e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
13 juni
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
2e etappe Coppa dell'Adriatico (V)
NE
Etappe
ITA
2e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
14 juni
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Coppa dell'Adriatico (V)
NE
Etappe
ITA
Duffel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
Kortrijk (V)
Sint-Jan
NE
Wedstrijd
BEL
Langedijk
Criterium
NED
Larciano
GP Industria & Artigianato
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nieuwerkerk, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Henegouwen, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Luik, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Namen-Luxemburg-Waals Brabant, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Oost-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
Tremelo, Amateurs
Damiaan Classic
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe deel A Vuelta a Colombia
2.2
Individuele tijdrit
COL
10e etappe deel B Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
Proloog Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Etappe
NED
15 juni
Aartselaar, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Coppa dell'Adriatico (V)
NE
Etappe
ITA
4e etappe GP du Midi-Libre
2.1
Etappe
FRA
Maillen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Oostburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Philadelphia
USPro Ch'ship
Open
Wedstrijd
USA
5e etappe deel a Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
5e etappe deel b Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Individuele tijdrit
SWE
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Klimtijdrit
SUI
11e etappe Vuelta a Colombia
2.2
Etappe
COL
2e etappe Wervershoof
Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette
NE
Etappe
NED
16 juni
1e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Ploegentijdrit
GDR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
6e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
Zuiddorpe, Amateurs
Boekweitronde
NE
Criterium
NED
17 juni
2e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
7e etappe Postgirot Open
Ronde van Zweden / Tour of Sweden
Etappe
SWE
Santander (a)
Memorial Rodríguez Inguanzo
NE
Wedstrijd
ESP
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
18 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
3e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
De Panne
Omloop van de Westkust
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
19 juni
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
Etappe
ITA
4e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Klimtijdrit
GDR
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
1e etappe Lidice
NE
Individuele tijdrit
CZE
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
8e etappe Vuelta Castilla y Leon
Etappe
ESP
20 juni
5e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Oostende
Criterium
BEL
10e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.HC
Etappe
SUI
9e etappe Vuelta Castilla y Leon
Etappe
ESP
Zomergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
21 juni
6e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Etappe
GDR
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
4e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
NE
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
Wedstrijd
BEL
1e etappe deel b Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe deel a Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Trofeo Serafino Biagioni
NE
Wedstrijd
ITA
Vogelwaarde, Amateurs
Omloop van Vogelwaarde
NE
Criterium
NED
22 juni
7e etappe DDR Rundfahrt
Tour de RDA
NE
Individuele tijdrit
GDR
Deinze, Amateurs (a)
Omloop van Midden-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Giro della Toscana
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Grammene, Amateurs
Grammene
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
5e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Monza (a)
Medaglia d'Oro Città di Monza
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Oordegem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Wezembeek-Oppem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Wijdenes (V)
Wijdenes-Oosterleek
NE
Criterium
NED
23 juni
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Individuele tijdrit
POL
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
Nationaal kampioenschap
FRA
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
24 juni
Bredene
Criterium
BEL
5e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
25 juni
6e etappe Dookola Mazowska
NE
Criterium
POL
Edingen, Amateurs
Enghien
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
3e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
26 juni
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
4e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Sint-Gillis, Amateurs
Brabantse Ster voor Liefhebbers; Etoile Brabancon
NE
Criterium
BEL
Proloog Tour d'Armorique
2.2
Proloog
FRA
27 juni
Beveren
Beveren-Leie
Criterium
BEL
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
5e etappe Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
1e etappe Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
Proloog Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Proloog
POR
28 juni
Dronten
Zuiderzee Derny Tour
Dernyrace
NED
Edegem, Junioren (a)
Junior van het Jaar
NE
Wedstrijd
BEL
Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
1.1
Wedstrijd
ITA
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Criterium
NED
Kruiningen
Grote Kermiskoers
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
10e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
6e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Individuele tijdrit
BEL
6e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
Serskamp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
1e etappe deel b Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
1e etappe deel a Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
29 juni
Cronostaffetta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Herk-de-Stad
Herk-de-Stad Donk
Criterium
BEL
Hoofdplaat, Amateurs
NE
Criterium
NED
Mühlheim
Mühlheim-Dietesheim
NE
Wedstrijd
GER
Maastricht, Dernycriterium
Dernyrace
NED
Pellenberg, Amateurs
Pellenberg
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
12e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
7e etappe deel b Ronde van België, Amateurs
Etappe
BEL
7e etappe deel a Ronde van België, Amateurs
Ploegentijdrit
BEL
Sint-Pieters-Leeuw, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tervuren, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Tongerlo (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour d'Armorique
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Criterium
POR
30 juni
Serskamp, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Tielrode (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe deel a Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
3e etappe deel b Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
Etappe
POR
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link