Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 2011
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Herbeumont, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
01
2e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
1e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1MJ
Individuele tijdrit
ITA
2e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
1e etappe GP Abimota
NE
Ploegentijdrit
POR
1e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
NatWest Island Games, Mountainbike, XC, Elite
NE
XCO
NatWest Island Games, Mountainbike, XC, Elite (V)
NE
XCO
1e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Stadtlohn, Criterium
NE
Wedstrijd
GER
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Tour of Algeria
Tour d'Afrique du Nord
2.2
Etappe
ALG
2e etappe Tour of Cappadocia
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour of Subic
NE
Individuele tijdrit
PHI
Proloog Tour of Whitehorse
NE
Proloog
CAN
Vianden
NE
Wedstrijd
LUX
2e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
02
Akranes
NE
Wedstrijd
ISL
Alger (f)
Circuit d'Alger
1.2
Wedstrijd
ALG
3e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Blackpool
Tour of Blackpool Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
3e etappe Clásica del Caribe
NE
Klimtijdrit
COL
Cotton Ground
Cotton Ground Classic
NE
Wedstrijd
SKN
4e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.1
Etappe
POL
2e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Holstebro, Chrono
Holstebro CC
NE
Individuele tijdrit
DEN
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
NE
Wedstrijd
USA
Kinshasa
GP Francky Ombazi
NE
Wedstrijd
COD
Kranj
GP Kranj
1.1
Wedstrijd
SLO
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Wedstrijd
NED
2e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Etappe
USA
Marciana
Giro delle Due Province Marciana
NE
Wedstrijd
ITA
Mezzano Inferiore
Coppa Quagliotti
NE
Criterium
ITA
Montes Claros
Cidade Montes Claros
NE
Wedstrijd
BRA
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
2e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Pinerolo
Trofeo L'Eco del Chisone, Giro Ciclistico del Pinerolese
NE
Wedstrijd
ITA
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rotheux-Rimière, Junioren
Tour du Condroz
NE
Wedstrijd
BEL
Sant Pere de Ribes (a)
Trofeu Abelard Trenzano
NE
Criterium
ESP
Shepparton (a)
Scott People's Memorial, Scotty's Race
NE
Wedstrijd
AUS
Tongerlo (a)
Tongerlo-Bree
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Cappadocia
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
2e etappe Tour of Subic
NE
Etappe
PHI
3e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
03
1e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Aarschot - Boutersem
1.2
Wedstrijd
BEL
4e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Arezzo
Giro Valli Aretine
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Brescia, Junioren
Tre Ciclistica Bresciana
2.1MJ
Etappe
ITA
Chepo, Chrono
Tanara
NE
Individuele tijdrit
PAN
4e etappe Clásica del Caribe
NE
Etappe
COL
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Fredericia
NE
Wedstrijd
DEN
3e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
3e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Knysna
Knysna Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Laplaigne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Lens-Saint-Remy
Tour de Hesbaye
NE
Wedstrijd
BEL
Lusaka - Mumbwa
NE
Wedstrijd
ZAN
Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Moorslede
Moorslede-Slyskapelle / GP DE KOEKUIT
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Namibië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nijlen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
4e etappe Oderrundfahrt
NE
Etappe
GER
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.2
Wedstrijd
BEL
Probolinggo
Probolinggo Mayor Cup
NE
Wedstrijd
INA
Recklinghausen
NE
Criterium
GER
Rivalta
Gran Premio Vini DOC Valdadige
NE
Wedstrijd
ITA
Sint-Oedenrode
NE
Criterium
NED
Tétange (a)
GP Marco Schwan - LC Tétange
NE
Wedstrijd
LUX
2e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Tour of Cappadocia
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
Tourinnes-Saint-Lambert
GP Georges Mathy
NE
Wedstrijd
BEL
Ulster Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
Vlaams Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta Ciclista Aragua
NE
Etappe
VEN
Zhengzhou
NE
Wedstrijd
CHN
04
2e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Agricola Village
Caricom Day cycling race - Tampico 60 Mile Race
NE
Wedstrijd
GUY
Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Cieneguilla
Cieneguilla Circuito
NE
Wedstrijd
PER
4e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Nigeria
NE
Wedstrijd
NGR
3e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
05
3e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Banská Bystrica (a)
NE
Criterium
SVK
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
Harzé, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Harzé, Nieuwelingen
NE
Klimwedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
4e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
06
4e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
Beloretsk
NE
Klimwedstrijd
RUS
6e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
Guildford, Criterium
Guildford Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Herbeumont, Junioren
NE
Klimwedstrijd
BEL
Herenthout (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk
CN
Europees kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
NE
Regionaal kampioenschap
RUS
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
NE
Individuele tijdrit
CRC
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
NE
Individuele tijdrit
CRC
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
NE
Individuele tijdrit
CRC
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
NE
Individuele tijdrit
CRC
1e etappe Sibiu Cycling Tour
2.2
Ploegentijdrit
ROM
Sint-Niklaas
Profkoers Sint-Niklaas IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Tallinn, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
5e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Toona
NE
Individuele tijdrit
USA
5e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
07
5e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
1e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
1e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.2
Ploegentijdrit
CZE
7e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
1e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationale Spelen, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica
NE
Wedstrijd
CRC
San Vendemiano (a)
Trofeo Mechanic System
NE
Criterium
ITA
2e etappe Sibiu Cycling Tour
2.2
Etappe
ROM
6e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
6e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
1e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta Madrid, U23
2.2
Etappe
ESP
08
6e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
1e etappe Çorum
NE
Etappe
TUR
Abergavenny, Criterium
Wales Open Criterium
NE
Criterium
GBR
2e etappe Apple Race
NE
Individuele tijdrit
ISR
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
2e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.2
Etappe
CZE
1e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
8e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
1e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Etappe
HUN
1e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationale Spelen, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
NE
Wedstrijd
CRC
Nationale Spelen, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
NE
Wedstrijd
CRC
3e etappe Sibiu Cycling Tour
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Tour de Andørja
Tour de Andorja
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Tour de Bozeman
NE
Criterium
USA
7e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Dordogne
NE
Individuele tijdrit
FRA
7e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
2e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta Madrid, U23
2.2
Etappe
ESP
09
7e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Individuele tijdrit
AUT
Amman (b)
Amman Summer Festival
NE
Wedstrijd
JOR
3e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Bolinne - Harlue
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
1e etappe Clásica Jorge Llumigusín
NE
Etappe
ECU
3e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Criterium
CAN
Giro della Valsesia
NE
Wedstrijd
ITA
9e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Etappe
ITA
3e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Criterium
HUN
2e etappe GP Cycliste de Gemenc
NE
Individuele tijdrit
HUN
1e etappe GP Général Patton, Junioren
2.Ncup
Etappe
LUX
2e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
3e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Individuele tijdrit
CZE
4e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Leuze
Leuze-en-Hainaut
NE
Wedstrijd
BEL
Murguía
GP Nuestra Señora de Oro
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Madagaskar
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAD
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
1.2
Wedstrijd
BRA
Schaffhausen, Criterium
Breite
NE
Criterium
SUI
4e etappe Sibiu Cycling Tour
2.2
Individuele tijdrit
ROM
2e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Staunton
Tour de Donut
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Tour de Andørja
Tour de Andorja
NE
Etappe
NOR
2e etappe Tour de Bozeman
NE
Individuele tijdrit
USA
8e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
3e etappe Tour de Toona
NE
Etappe
USA
8e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
3e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta Madrid, U23
2.2
Etappe
ESP
Zelezniki
Dirka za Zlato Čipko
NE
Wedstrijd
SLO
10
8e etappe Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.HC
Etappe
AUT
2e etappe Çorum
NE
Criterium
TUR
Anzuola
Antzuola Saria-Memorial Inaki Lete
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Balkan Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe Clásica Jorge Llumigusín
NE
Etappe
ECU
4e etappe Czech Cycling Tour
Sazka Tour
2.2
Etappe
CZE
Czernica
Kryterium Wojta Gminy Czernica
NE
Criterium
POL
3e etappe Delta
Tour de Delta
NE
Etappe
CAN
Friars Hill Challenge
Avalanche circuit
NE
Wedstrijd
ANT
10e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.1WE
Individuele tijdrit
ITA
Golden Wings Race
NE
Wedstrijd
SUR
Gouvy
Lac de Cherapont
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Général Patton, Junioren
2.Ncup
Etappe
LUX
Harelbeke (f)
NE
Wedstrijd
BEL
Herderen
Herderen-Riemst
NE
Wedstrijd
BEL
Ingolstadt
Ingolstädter Straßenpreis
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Op de weg, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
5e etappe Krasna Lipa Tour Féminine (V)
Czech Tour
2.2
Etappe
CZE
Lobos (a)
Lobos circuito
NE
Wedstrijd
ARG
Maren-Kessel
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Nieuwelingen, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Nieuwelingen, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Duitsland (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bahama's (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BAH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Madagaskar
CN
Nationaal kampioenschap
MAD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Malta
CN
Nationaal kampioenschap
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
NE
Nationaal kampioenschap
GRE
Obdam
NE
Wedstrijd
NED
Ornago
Medaglia Oro Nino Ronco
NE
Wedstrijd
ITA
Poczesna
Gminy Poczesna
NE
Wedstrijd
POL
Pont-à-Marcq
GP de Pont á Marcq - Circuit du Pévèle
1.2
Wedstrijd
FRA
Prairie Rose State Games, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
NE
Wedstrijd
USA
Ramsdonk
NE
Wedstrijd
BEL
Sanski Most
NE
Wedstrijd
BIH
5e etappe Sibiu Cycling Tour
2.2
Etappe
ROM
4e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
3e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Ploegentijdrit
BEL
Türkiye Genel Ferdi Klasmanı
NE
Regionaal kampioenschap
TUR
Tatabánya
Turul Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Tour de Andørja
Tour de Andorja
NE
Etappe
NOR
3e etappe Tour de Bozeman
NE
Etappe
USA
9e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Dordogne
NE
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
2e etappe deel b Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
4e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
4e etappe Tour de Toona
NE
Criterium
USA
9e etappe Tour of Qinghai Lake
2.HC
Etappe
CHN
4e etappe Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2
Etappe
POR
Trujillo (e)
NE
Wedstrijd
PER
3e etappe Vuelta a Ávila
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta Madrid, U23
2.2
Etappe
ESP
Wachtebeke (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Weiach, Criterium
NE
Criterium
SUI
Willebroek (a)
Drie Zustersteden
NE
Wedstrijd
BEL
Zurrieq
NE
Wedstrijd
MLT
11
Geel, U23
GP Stad Geel, Vlaanderen Europa Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
Gent - Menen, Junioren
Menen-Kemmel-Menen
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
4e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
5e etappe Sint-Martinusprijs Kontich, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
3e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
1e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
12
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
5e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
10e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
2e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
NE
Wedstrijd
BEL
13
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Colne, Criterium
NE
Criterium
GBR
6e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
3e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
4e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
14
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
7e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
12e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
4e etappe Tour du Valromey, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
15
Proloog Barents GP
NE
Proloog
NOR
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Criterium
ITA
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Individuele tijdrit
COL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Europees Kampioenschap
8e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Roden, Criterium
NE
Criterium
NED
Stresa
Coppa Lella Mentasti - GP Città di Stresa, Trofeo Città di Borgomanero
1.1
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Individuele tijdrit
FRA
13e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
1e etappe Tour de White Rock
NE
Klimwedstrijd
CAN
3e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
16
Arona
GP Nobili Rubinetterie/Coppa Papà Carlo
1.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe Barents GP
NE
Etappe
NOR
Boise, Criterium
NE
Criterium
USA
Capão da Canoa
Volta de Capão
NE
Wedstrijd
BRA
Cento (V)
GP Carnevale d'Europa
1.2
Wedstrijd
ITA
Ciriè
Circuito Ciclistico di Ciriè, Pian della Mussa
NE
Wedstrijd
ITA
Civaux
GP Cristal Energie
NE
Wedstrijd
FRA
5e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
1e etappe Doble Guichón
NE
Etappe
URU
Durach, Criterium
NE
Criterium
GER
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CC
Europees Kampioenschap
Gardone Val Trompia
Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
NE
Klimtijdrit
ITA
9e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
2e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Itegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Luglie
Coppa Fratelli Paravano
NE
Criterium
ITA
Mastromarco
Trofeo Dover Danilo Bonfanti, Trofeo Nesti e Nelli
NE
Criterium
ITA
Närpiö, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Ochten
NE
Wedstrijd
NED
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
1e etappe Puchar Bałtyku
NE
Etappe
POL
2e etappe Puchar Bałtyku
NE
Criterium
POL
Sint-Katelijne-Waver, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Sopelana
Premio Ayuntamiento de Sopelana
NE
Wedstrijd
ESP
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 4
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
14e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
8e etappe deel a Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
8e etappe deel b Tour de la Martinique
2.2
Individuele tijdrit
MTQ
2e etappe Tour de White Rock
NE
Criterium
CAN
4e etappe deel a Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
4e etappe deel b Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta a Zamora
NE
Klimwedstrijd
ESP
Warnant-Dreye
NE
Wedstrijd
BEL
17
Argenton
Trophée des Champions, UB Argentonnaise
NE
Wedstrijd
FRA
Asunción (b)
Copa Independencia de la República Argentina
NE
Wedstrijd
PAR
2e etappe Barents GP
NE
Etappe
NOR
Beasain
Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano
NE
Criterium
ESP
Belize City (c)
Weekend Warriors
NE
Wedstrijd
BIZ
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
1.2
Wedstrijd
BEL
Borsbeke (a)
Borsbeke-Herzele
NE
Wedstrijd
BEL
Bovenkarspel (V)
NE
Criterium
NED
Casentino
Giro del Casentino
NE
Wedstrijd
ITA
Clásico Banco Central
NE
Wedstrijd
DOM
2e etappe Doble Guichón
NE
Etappe
URU
EN1 Sprint
NE
Wedstrijd
MOZ
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Europees Kampioenschap
Europees Kampioenschap, Op de weg, U23
CC
Europees Kampioenschap
Fabbrica, Junioren
Trofeo San Rocco
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Heide
Heide-Linter
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
3e etappe International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Junioren
2.1MJ
Etappe
AUT
Ishikawa
Ishikawa Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Isières
GP José Dubois - Isières Ind.
NE
Criterium
BEL
Kauss, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
Ledegem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Montegranaro
GP Città di Montegranaro
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
CN
Nationaal Kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Neufchâteau (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Preise der Österreichischen Lotterien, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
AUT
Pribram
GP Mesta Pribram
NE
Wedstrijd
CZE
3e etappe Puchar Bałtyku
NE
Etappe
POL
Sale
Coppa Sant'Anna
NE
Wedstrijd
ITA
Sierre - Nax
Sierre - Moiry
NE
Klimwedstrijd
SUI
2e etappe The Valley
John T. Memorial Two Day
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Tour de Bretagne (V)
2.2
Etappe
FRA
15e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Martinique
2.2
Etappe
MTQ
5e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
3e etappe Tour de White Rock
NE
Etappe
CAN
Uganda Race
NE
Wedstrijd
UGA
Vigevano
Freccia dei Vini
NE
Wedstrijd
ITA
Volta a Barbanza
Memorial Luis Resua
NE
Criterium
ESP
5e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta a Zamora
NE
Etappe
ESP
Yamoussokro
GP Jean-Hélène
NE
Wedstrijd
CIV
Zavodnje
Vzpon v Zavodnje-Sleme
NE
Wedstrijd
SLO
18
Ascenso a Cuca Monga
NE
Klimwedstrijd
NIC
Dentergem
GP Lanssens Crelan Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Doble Guichón
NE
Etappe
URU
Duolun
Tour of Duolun Lake
NE
Wedstrijd
CHN
11e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
L´Etoile d´Or-G.P.Centre Presse
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Ploegentijdrit
GER
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
6e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
19
Proloog Cascade Classic
NE
Proloog
USA
12e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Pontecurone
Coppa San Biagio
NE
Wedstrijd
ITA
Reggello, Elite/U23
Circuito Valle del Resco
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
16e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
7e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
20
1e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
13e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Marostica
Circuito delle Mura - Città di Marostica
NE
Criterium
ITA
Monster
NE
Wedstrijd
NED
Proloog 1e etappe Region-Tour
NE
Proloog
UKR
Staffanstorp
Staffanstorps GP
NE
Wedstrijd
SWE
3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
17e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
1e etappe Tour de la Creuse
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
Viimsi, Chrono (a)
NE
Individuele tijdrit
EST
8e etappe deel b Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
8e etappe deel a Vuelta a Venezuela
2.2
Individuele tijdrit
VEN
21
2e etappe deel b Brixia Tour
2.1
Individuele tijdrit
ITA
2e etappe deel a Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Cascade Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
1e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
Eslövs Varvlopp
NE
Wedstrijd
SWE
Hulshout
Schaal Marcel Indekeu
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Momalle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ninove
Ninove Ind
NE
Wedstrijd
BEL
San Donà di Piave (a)
Circuito Città di Piave
NE
Criterium
ITA
4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
18e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
4e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
3e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe Tour de la Creuse
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
9e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
22
3e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Cascade Classic
NE
Klimwedstrijd
USA
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Individuele tijdrit
COL
2e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Individuele tijdrit
COL
Färs and Frocta Sparbank GP
NE
Wedstrijd
SWE
Heist-op-den-Berg, Dernycriterium
NE
Criterium
BEL
15e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
1e etappe Kring Føroyar
NE
Individuele tijdrit
FRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
1e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
2e etappe Region-Tour
NE
Koppeltijdrit
UKR
Skane
Skånska GP Veckan
NE
Regionaal kampioenschap
SWE
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
19e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
5e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
1e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Ploegentijdrit
POR
10e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
23
3e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Etappe
RSA
1e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Etappe
RSA
2e etappe Barberton
Anatomic Jock Classic
NE
Etappe
RSA
Bivigliano
Trofeo Petroli Firenze, Memorial Corrado Pelatti
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
3e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Carrera del Estudiante
NE
Wedstrijd
NIC
4e etappe Cascade Classic
NE
Criterium
USA
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
3e etappe Clásica Ciudad de Soacha
Luis Carlos Galán Sarmiento
NE
Etappe
COL
Comines
GP Sainte-Anne
CN
Wedstrijd
BEL
Duffel (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Elva Rattamaraton, Mountainbike (a)
NE
Wedstrijd
EST
Este
GP Cementizillo
NE
Criterium
ITA
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Giant Cup
NE
Criterium
TPE
16e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kilpedder, Chrono
Sorrento Cycling Club 10 Mile Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
1e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Mathias
Lost River Classic
NE
Wedstrijd
USA
Melbourne - Ballarat
NE
Wedstrijd
AUS
Miskolc
Central European Tour, Miskolc GP
1.2
Wedstrijd
HUN
Mount Evans
Bob Cook Memorial
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
3e etappe Portaferry
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
3e etappe Region-Tour
NE
Etappe
UKR
1e etappe Rocky Mountain Stage Race
NE
Etappe
USA
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Individuele tijdrit
GER
20e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
1e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
2e etappe Tour de Québec
NE
Criterium
CAN
1e etappe Tour de Québec
NE
Etappe
CAN
3e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
2e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
11e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
Windsor
Tour of the Hilltowns
NE
Wedstrijd
USA
24
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Bologna (d)
Coppa Bologna
NE
Wedstrijd
ITA
Borgloon (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Boutersem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Braunschweig (a)
Rund um den Elm
NE
Wedstrijd
GER
5e etappe Brixia Tour
2.1
Etappe
ITA
Budapest (b)
Central European Tour Budapest GP
1.2
Wedstrijd
HUN
Budapest, Amateurs
Budapest Preparation National Amateur Race
NE
Individuele tijdrit
HUN
5e etappe Cascade Classic
NE
Etappe
USA
Cos
Clásica Santiago en Cos
NE
Criterium
ESP
Coupe du Trône
NE
Wedstrijd
MAR
Curiaú
Macapá Verão
NE
Wedstrijd
BRA
Falmagne
Dinant Interclub, Mémorial Henri Garnier
NE
Wedstrijd
BEL
Garrufo
Memorial Morgan Capretta
NE
Wedstrijd
ITA
GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
NE
Wedstrijd
ITA
Guangzhou
Giant & Shimano Bicycle Festival
NE
Wedstrijd
CHN
Heinstert
NE
Wedstrijd
BEL
17e etappe International Cycling Classic
Superweek
NE
Etappe
USA
Izegem
Izegem-Bosmolens GP SUNTRONICS
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Kring Føroyar
NE
Klimtijdrit
FRO
4e etappe Kring Føroyar
NE
Etappe
FRO
Landskouter
NE
Wedstrijd
BEL
Maputo, Chrono
Préparations Africains Maputo
NE
Ploegentijdrit
MOZ
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Memorial Julio Lino Latorre
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Memorial Valentin Bobylev Kostanay
NE
Criterium
KAZ
Naseby (V)
Naseby Circuit Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, nieuwelingen, Tweedejaars, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Honduras
NE
Regionaal kampioenschap
HON
Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.2
Wedstrijd
FRA
4e etappe Portaferry
NE
Etappe
GBR
Porto (l)
GP LabMed
NE
Wedstrijd
POR
4e etappe Region-Tour
NE
Etappe
UKR
2e etappe Rocky Mountain Stage Race
NE
Criterium
USA
Ronde van Vlaanderen, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Schifflange
Festival Cycliste Schifflange
NE
Wedstrijd
LUX
Tallinn (b)
Lauri Aus Memorial
NE
Wedstrijd
EST
7e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
21e etappe Tour de France
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'Abitibi, Junioren
2.Ncup
Etappe
CAN
2e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
3e etappe Tour de Québec
NE
Etappe
CAN
4e etappe Tour Féminin en Limousin (V)
Circuit de la Haute-Vienne, Tour de la Haute-Vienne
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Eritrea
Giro di Eritrea
2.2
Etappe
ERI
3e etappe Volta a Portugal, Junioren
NE
Etappe
POR
12e etappe Vuelta a Venezuela
2.2
Etappe
VEN
25
Aalst, Criterium
NE
Criterium
BEL
Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
NE
Criterium
NED
4e etappe Kreiz Breizh Elite
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1
Wedstrijd
ESP
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
NE
Wedstrijd
BEL
26
Falköping
NE
Wedstrijd
SWE
Flobecq (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Levane
GP Polverini Arredamenti
NE
Criterium
ITA
Lisieux, Criterium
NE
Criterium
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Liberia
NE
Nationaal kampioenschap
LBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Liberia
CN
Nationaal kampioenschap
LBR
Roeselare, Criterium
NE
Criterium
BEL
Stiphout
Profronde Stiphout
NE
Criterium
NED
Stockton (V)
National Road Circuit Championship, Great Britain
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Proloog Tour Alsace
2.2
Ploegentijdrit
FRA
4e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
Vinci
GP Citta di Vinci
NE
Wedstrijd
ITA
Proloog Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Proloog
POL
27
Alblasserdam
Paardenmarktronde
NE
Wedstrijd
NED
Alblasserdam (V)
Paardenmarktronde van Alblasserdam
NE
Criterium
NED
Camors
Ronde des Korrigans
NE
Criterium
FRA
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Chaam, Criterium
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
1e etappe Clásica de Funza
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
JR
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Neuss, Criterium
NE
Criterium
GER
Peer, Criterium
NE
Criterium
BEL
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Skara
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest / Tour de Wallonie
2.HC
Etappe
BEL
1e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.2
Etappe
BRA
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
NE
Criterium
AUT
1e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
5e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
28
Borås
Boras
NE
Wedstrijd
SWE
2e etappe Clásica de Funza
NE
Etappe
COL
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Individuele tijdrit
COL
Dijon, Criterium
NE
Criterium
FRA
Herentals, Criterium
NE
Criterium
BEL
Luxembourg, Criterium
Gala Tour de France
NE
Criterium
LUX
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Sandefjord
Sandefjord Grand Prix
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1MJ
Etappe
POL
2e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.2
Etappe
BRA
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
4e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
1e etappe Tour Orbea
NE
Individuele tijdrit
GUA
Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
NE
Criterium
NED
2e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
29
3e etappe Clásica de Funza
NE
Etappe
COL
3e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23
CC
Europees kampioenschap
Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
NE
Criterium
GER
Heerlen
Profronde van Heerlen
NE
Criterium
NED
1e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Criterium
AUT
Juegos del Alba, Op de weg, Ind. tijdrit
NE
Regionaal kampioenschap
Kjellerup, Criterium
Designa Grandprix
NE
Criterium
DEN
Kristiansand
Sykkelfestival Kristiansand
NE
Criterium
NOR
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Lommel
Lommel-Barrier
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Pordenone
Tre Giorni Citta di Pordenone
4
Wedstrijd
ITA
Rhede
City Night Rhede
NE
Criterium
GER
3e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Individuele tijdrit
BEL
Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
1.CRT
Criterium
BEL
3e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1MJ
Etappe
POL
3e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.2
Etappe
BRA
5e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
6e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour Orbea
NE
Etappe
GUA
Vårgårda, Chrono (V)
Open de Suede Vargarda TTT
CDM/F
Wereldbeker
SWE
3e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
30
Aalborg, Criterium
NE
Criterium
DEN
Al Rawad
NE
Wedstrijd
LBA
Bambrugge - Erpe-Mere
NE
Wedstrijd
BEL
Bochum, Dernycriterium
Sparkassen Giro Bochum Wochenende Tag 1
NE
Dernyrace
GER
Bruce Kent Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Charlotte, Criterium
Charlotte Presbytarian Hospital Invitational Criterium, Charlotte - Belmont Omnium
NE
Wedstrijd
USA
Cours-La-Ville
Grand Prix de Cours-La-Ville
NE
Wedstrijd
FRA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ESP
10e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Grand Bahama Cycling Club Championships, Op de weg, Elite, Bahama's
NE
Wedstrijd
BAH
2e etappe Internationaler Radsporttage Erlauftal
Purgstall
NE
Etappe
AUT
Jevicko
NE
Wedstrijd
CZE
Juegos del Alba, Op de weg
NE
Regionaal kampioenschap
2e etappe deel a Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel b Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Lippiano
Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
NE
Wedstrijd
ITA
Montemignaio
Cronoscalata del Montemignaio
NE
Klimtijdrit
ITA
2e etappe deel b Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
2e etappe deel a Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
GER
Overijse
Overijse-Tombeek W.K Molenhoek
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Saint-Quentin, Criterium
NE
Criterium
FRA
Scandinavian Week
NE
Regionaal kampioenschap
SWE
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NE
Criterium
NED
1e etappe Suir Valley
NE
Etappe
IRL
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 6
NE
Wedstrijd
NZL
4e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Etappe
CAN
3e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1MJ
Etappe
POL
4e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.2
Etappe
BRA
8e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
7e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
3e etappe Tour Orbea
NE
Etappe
GUA
Vårgårda
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe VII Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
Waardamme
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem, Criterium
NE
Criterium
BEL
Wuppertal (c)
UNI-Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
4e etappe Wyscig Dookola Mazowska
2.2
Etappe
POL
31
Altzo
Altzoko Igoera - Subida a Altzo
NE
Klimtijdrit
ESP
Alvajärvi
Alvajärven Ympäriajo
NE
Wedstrijd
FIN
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
Bochum
Sparkassen Giro Bochum
1.1
Wedstrijd
GER
Bochum (V)
Sparkassen Giro Bochum
1.1WE
Wedstrijd
GER
Brunei Race 2
NE
Wedstrijd
BRU
Carmen
Ciudad del Carmen Campeche Clasica Fiestas del Mar
NE
Wedstrijd
MEX
Castelcucco
Giro della Valcavasia
NE
Criterium
ITA
Dakar, Mountainbike
NE
Wedstrijd
SEN
12e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
11e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Individuele tijdrit
SRB
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 1 km, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Keirin, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CC
Derny
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Scratch, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
CC
Europees kampioenschap
Getxo
Circuito de Getxo
1.1
Wedstrijd
ESP
2e etappe Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
NE
Etappe
ITA
Hanes
Hanes Park Classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Limes (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Mallasa - El Alto
NE
Klimwedstrijd
BOL
Maroubra
Ride for life
NE
Wedstrijd
AUS
Martin
NE
Wedstrijd
SVK
Miami
Vuelta a Miami
NE
Wedstrijd
USA
Mulgowie
Charles Coin Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brunei
CN
Nationaal kampioenschap
BRU
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
3e etappe Niedersachsen Rundfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Opstal
Buggenhout
NE
Wedstrijd
BEL
Pescara
Trofeo Matteotti
1.1
Wedstrijd
ITA
5e etappe Ronde van Vlaams-Brabant
NE
Etappe
BEL
Salgótarján
Tarján Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Suir Valley
NE
Etappe
IRL
2e etappe Suir Valley
NE
Etappe
IRL
Tiel
Profronde van Tiel
NE
Criterium
NED
5e etappe Tour Alsace
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Klimwedstrijd
CAN
4e etappe Tour de la Région de Lodz, Junioren
2.1MJ
Etappe
POL
Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Wedstrijd
USA
6e etappe Tour de Pécs
Tour de Pecs
NE
Etappe
HUN
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
5e etappe Tour do Rio
Volta de Campos
2.2
Etappe
BRA
9e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
Vårgårda (V)
Open de Suede Vargarda
CDM/F
Wereldbeker
SWE
2e etappe VII Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta al Estado de Oaxaca
NE
Etappe
MEX
Vuelta al Oriente
NE
Wedstrijd
VEN
Yorkshire (a)
East Yorkshire Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis