Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1986
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Kwadendamme, Amateurs
NE
Criterium
NED
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
02 augustus
Dilsen
Criterium
BEL
Geraardsbergen, Criterium
Criterium
BEL
Hamme (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kortenhoef
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Amateurs, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Utrecht (a)
Ronde van Midden-Nederland
Wedstrijd
NED
03 augustus
Bierges, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bilzen
Criterium
BEL
Bilzen, Chrono
Individuele tijdrit
BEL
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Hijfte (V)
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
Open
Regionaal kampioenschap
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Martigny - Mauvoisin
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Profs, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Oppem, Amateurs
Oppem-Brussegem
NE
Wedstrijd
BEL
Reningelst, Junioren
Trofee van Vlaanderen Reningelst
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
Wedstrijd
BEL
Sas van Gent
Grote CPC-Prijs
Criterium
NED
Wielsbeke, Criterium
Criterium
BEL
04 augustus
Bazel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
3e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
3e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
Proloog Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Proloog
DEN
05 augustus
Circuito Gravese
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Sint-Denijs
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
Willebroek
Wedstrijd
BEL
06 augustus
Linne
Criterium
NED
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
Renesse, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
07 augustus
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
Linden, Amateurs
Linden
NE
Wedstrijd
BEL
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
Criterium
NED
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
Sint-Truiden, Chrono
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
08 augustus
Deurne
Criterium
NED
Merelbeke, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkerken-Waas, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Proloog 1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Proloog
BEL
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
09 augustus
Proloog Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Individuele tijdrit
USA
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
7e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Scherpenheuvel
Criterium
BEL
Scherpenheuvel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
2e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
5e etappe deel a Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
5e etappe deel b Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Individuele tijdrit
DEN
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
10 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Herselt
Criterium
BEL
Koningslo, Amateurs
Koningslo-Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Meise, Nieuwelingen
Sint-Brixius-Rode
Wedstrijd
BEL
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
3e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
Wetteren (a)
Criterium
BEL
Wetteren (a)
Criterium
BEL
11 augustus
2e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
2e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
4e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Wilrijk, Dernycriterium
Wedstrijd
BEL
12 augustus
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Proloog Ronde van België
Tour de Belgique
Proloog
BEL
5e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
13 augustus
4e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
4e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
Wedstrijd
ESP
Midlands Tour
Wedstrijd
AUS
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
6e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
14 augustus
Proloog GP Guillaume Tell
Proloog
SUI
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
15 augustus
Antwerpen - Tielen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
1e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Proloog Coors Classic (V)
NE
Proloog
USA
Durango
Subida Urkiola
Klimwedstrijd
ESP
1e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Puivelde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Tielt-Winge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
8e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
16 augustus
Appelterre-Eichem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
2e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
2e etappe deel A GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
2e etappe deel B GP Guillaume Tell
Individuele tijdrit
SUI
Grembergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Haasdonk
Wedstrijd
BEL
Koudekerke (V)
NE
Criterium
NED
Koudekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Wachtebeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wondelgem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
17 augustus
Bombarral
12 Voltas à Gafa
NE
Criterium
POR
7e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Individuele tijdrit
USA
7e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
3e etappe Coors Classic (V)
NE
Klimtijdrit
USA
4e etappe Coors Classic (V)
NE
Criterium
USA
Dongen
Criterium
NED
Duffel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Heikant, Amateurs
NE
Criterium
NED
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
Oberwart
Burgenland Rundfahrt
NE
Wedstrijd
AUT
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
Sint-Laureins-Berchem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pauwels (V)
NE
Wedstrijd
BEL
18 augustus
8e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
5e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
4e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
19 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
5e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Guazzora, Elite/U23
Circuito Guazzorese
NE
Wedstrijd
ITA
Wippelgem, Junioren
Evergem
NE
Wedstrijd
BEL
20 augustus
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
6e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
6e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Machelen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ruiselede (a)
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
21 augustus
Boom, Amateurs
NE
Criterium
BEL
10e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
7e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
7e etappe GP Guillaume Tell
Etappe
SUI
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
1e etappe Tour du Limousin
Etappe
FRA
Wondelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
22 augustus
Affligem, Amateurs
Affligem
NE
Criterium
BEL
11e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
11e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Individuele tijdrit
USA
9e etappe Coors Classic (V)
NE
Criterium
USA
8e etappe Coors Classic (V)
NE
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
2e etappe Tour du Limousin
Etappe
FRA
23 augustus
Chaumont-Gistoux
Wedstrijd
BEL
12e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Etappe
USA
10e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Houtem (V)
Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
Nederokkerzeel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Tour du Limousin
Etappe
FRA
Wondelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
24 augustus
Binche (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bocholtz
Drielandenomloop
Wedstrijd
NED
13e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
2.1
Criterium
USA
11e etappe Coors Classic (V)
NE
Etappe
USA
Kemzeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe Tour du Limousin
Derny
FRA
25 augustus
Dendermonde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Amateurs
Geraardsbergen/Grammont
NE
Wedstrijd
BEL
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Castelnuovo Scrivia
Circuito Castelnovese
NE
Wedstrijd
ITA
Merendree, Amateurs
Merendree
NE
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
27 augustus
Zuiddorpe
Criterium
NED
29 augustus
Buggenhout, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Roeselare, Criterium
Criterium
BEL
30 augustus
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
Vossem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
31 augustus
Boutersem, Amateurs (a)
Boutersem
NE
Wedstrijd
BEL
Koewacht, Amateurs
NE
Criterium
NED
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
Nationaal kampioenschap
SUI
1e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
Rebecq-Rognon, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Leeuw
Leeuwse Pijl
Wedstrijd
BEL
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!