Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 1988
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
2e etappe Paris - Bourges (V)
Etappe
FRA
3e etappe Paris - Bourges (V)
Ploegentijdrit
FRA
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
01 augustus
Château-Chinon, Criterium
Criterium
FRA
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
Wedstrijd
SUI
Itterbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Roosendaal
Draai van de Kaai
Criterium
NED
7e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
02 augustus
Baal, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Evergem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Schwäbisch Gmünd
Criterium
GER
8e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
03 augustus
Linne
Criterium
NED
Opstal
Buggenhout
Criterium
BEL
Renesse, Amateurs
NE
Criterium
NED
9e etappe Tour du Faso
Etappe
BUR
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
04 augustus
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Maarheeze
Mijl van Mares
Criterium
NED
Sint-Truiden (a)
Criterium
BEL
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
05 augustus
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Lincoln (c)
Criterium
GBR
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
Criterium
NED
Proloog Ronde van de Kempen
Proloog
BEL
1e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
06 augustus
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite (V)
NE
Regionaal kampioenschap
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Junioren
NE
Regionaal kampioenschap
Kortenhoef
Criterium
NED
2e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
2e etappe deel b Ronde van de Kempen
Ploegentijdrit
BEL
Terneuzen, Amateurs
NE
Criterium
NED
Proloog Tour de la Guadeloupe
NE
Wedstrijd
GUA
5e etappe deel a Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Individuele tijdrit
DEN
5e etappe deel b Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
07 augustus
Antwerpen (a)
GP Stad Antwerpen
Criterium
BEL
Castillon-la-Bataille, Criterium
Criterium
FRA
Füllinsdorf (V)
Schönthal Rundfahrt
NE
Criterium
SUI
Herselt
Criterium
BEL
Hijfte (V)
Lochristi
NE
Wedstrijd
BEL
Kampioenschap van de Noordse Landen, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Knesselare, Amateurs
Knesselare
NE
Wedstrijd
BEL
Montréal (a)
GP des Amériques, GP Téléglobe
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Amateurs, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
Proloog Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Proloog
BEL
6e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
Etappe
DEN
08 augustus
Proloog Coors Classic
Red Zinger Race
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Ronde van de Kempen
Derny
BEL
2e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
1e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
09 augustus
1e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Emmen
Gouden Pijl
Criterium
NED
Proloog Ronde van België
Tour de Belgique
Proloog
BEL
4e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
3e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
2e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Ploegentijdrit
BEL
2e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
Proloog Tour of Britain
Proloog
GBR
1e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
11e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
Willebroek
Wedstrijd
BEL
10 augustus
2e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Criterium
USA
Münsingen, Criterium (V)
NE
Criterium
SUI
Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde,RSM WealerRonde
Criterium
NED
1e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
4e etappe deel b Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
4e etappe deel a Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
3e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
2e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
12e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
11 augustus
3e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Criterium
USA
Kortrijk, Criterium
GP Stad Kortrijk
Criterium
BEL
1e etappe Paris - Bourges (V)
Etappe
FRA
2e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
5e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
5e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
NE
Criterium
NED
5e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
4e etappe deel a Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe deel b Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
13e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
12 augustus
4e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
4e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
Criterium
USA
1e etappe Deurne
Criterium
NED
2e etappe Deurne
Criterium
NED
1e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
3e etappe deel a Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
3e etappe deel b Ronde van België
Tour de Belgique
Individuele tijdrit
BEL
6e etappe Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
5e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour of Britain
Etappe
GBR
4e etappe deel b Tour of Britain
Etappe
GBR
14e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
14e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
13 augustus
5e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.1
Wedstrijd
ESP
Embrach (a)
GP Kanton Zürich
Open
Wedstrijd
SUI
Proloog GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Heusden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortgene, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
3e etappe Paris - Bourges
Etappe
FRA
4e etappe Paris - Bourges (V)
Etappe
FRA
4e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
7e etappe Ronde van de Kempen
Derny
BEL
Rumbeke (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Scherpenzeel (V)
NE
Criterium
NED
7e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
6e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
5e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
15e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
14 augustus
's-Heerenhoek
Regenboogkoers
Criterium
NED
's-Heerenhoek, Amateurs
NE
Criterium
NED
Bocholtz
Drielandenomloop
Wedstrijd
NED
6e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
Criterium
USA
6e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
1e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Kalmthout (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
5e etappe Ronde van België
Tour de Belgique
Etappe
BEL
8e etappe deel b Ronde van de Kempen
Individuele tijdrit
BEL
8e etappe deel a Ronde van de Kempen
Etappe
BEL
8e etappe Tour de la Guadeloupe
NE
Etappe
GUA
7e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
6e etappe Tour of Britain
Etappe
GBR
16e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
15 augustus
2e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Melle, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Puivelde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour du Hainaut Occidental, Amateurs
Ronde van West-Henegouwen
Etappe
BEL
17e etappe deel B Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Etappe
POR
17e etappe deel A Volta a Portugal
Ronde van Portugal
Individuele tijdrit
POR
16 augustus
7e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
3e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Heusden
Heusden Individueel
Wedstrijd
BEL
Legnano
Coppa Bernocchi
Wedstrijd
ITA
17 augustus
8e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
4e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
NE
Criterium
FRA
1e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
18 augustus
9e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
5e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
Lissone
Coppa Agostoni
Wedstrijd
ITA
Omloop Het Nieuwsblad, Junioren
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
Proloog Volta a Galicia
Proloog
ESP
19 augustus
10e etappe deel B Coors Classic
Red Zinger Race
Criterium
USA
10e etappe deel A Coors Classic
Red Zinger Race
Klimtijdrit
USA
Drongen, Amateurs
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
3e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
1e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
20 augustus
Blaton (V)
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Etappe
USA
7e etappe deel A GP Guillaume Tell
Open
Etappe
SUI
7e etappe deel B GP Guillaume Tell
Open
Individuele tijdrit
SUI
Koudekerke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lommel (a)
Wedstrijd
BEL
Sint-Amands, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Teralfene, Amateurs
Teralfene
NE
Individuele tijdrit
BEL
Teralfene, Amateurs
Teralfene
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe deel b Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
4e etappe deel a Tour de la Province de Namur
Individuele tijdrit
BEL
2e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Zierikzee, Amateurs
Individuele tijdrit
NED
Zierikzee, Amateurs
Criterium
NED
21 augustus
Boutersem, Amateurs
Kerkom
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Coors Classic
Red Zinger Race
Criterium
USA
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, USSR
Nationaal kampioenschap
URS
5e etappe Tour de la Province de Namur
Etappe
BEL
3e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
Wuustwezel, Junioren
Omloop der Vlaamse Gewesten
NE
Wedstrijd
BEL
Zürich
Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich
Wedstrijd
SUI
Zürich, Amateurs
Meisterschaft von Zürich
NE
Wedstrijd
SUI
22 augustus
Geetbets
Grote Geteprijs
Wedstrijd
BEL
Overmere, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
23 augustus
Gent - Wervik
Wedstrijd
BEL
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
Wedstrijd
FRA
5e etappe Volta a Galicia
Etappe
ESP
24 augustus
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Vilvoorde, Amateurs
Vilvoorde
NE
Wedstrijd
BEL
25 augustus
Mere
GP Lucien Van Impe Individueel
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Tandem, Amateurs
CM
Wereldkampioenschap
Zaffelare, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26 augustus
Sankt Johann in Tirol (V)
NE
Wedstrijd
AUT
Tholen, Amateurs
NE
Criterium
NED
27 augustus
Comines (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Afgelast
Hertsberge, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Middelburg (V)
NE
Criterium
NED
Middelburg, Amateurs
Zeeuwse jaarbeursronde
NE
Criterium
NED
Nijverdal (a)
Caraco Omloop
NE
Criterium
NED
Schoonaarde, Amateurs
Schoonaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
28 augustus
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Efivoi
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Olten (V)
Rund um den Born
NE
Criterium
SUI
Wereldkampioenschap, Op de weg, Profs
Wereldkampioenschap
29 augustus
Denderleeuw (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Giro della Valle d'Aosta
NE
Ploegentijdrit
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Putte
Putte-Mechelen
Criterium
BEL
30 augustus
Castelnuovo Scrivia
Circuito Castelnovese
NE
Wedstrijd
ITA
Cerreto Guidi
G.P. Comune di Cerreto Guidi
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
31 augustus
2e etappe Giro della Valle d'Aosta
NE
Etappe
ITA
Wondelgem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!