Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 1982
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 oktober
Leibstadt, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SUI
Telford
Circuit of the Wrekin
NE
Wedstrijd
GBR
01 oktober
deel a Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Puntenkoers
BEL
deel b Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Puntenkoers
BEL
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
NE
Achtervolging
BEL
Beernem, Criterium
Liefdadigheidscriterium
Afvalrace
BEL
Commonwealth Games, Op de weg, Ploegentijdrit
NE
Ploegentijdrit
02 oktober
Beersel, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Commonwealth Games, Baan, 1 km
NE
Wedstrijd
Floreffe, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Geraardsbergen, Amateurs
Geraardsbergen/Grammont
NE
Wedstrijd
BEL
Kenilworth, Cyclocross
Kenilworth Castle Wheelers Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Laureins, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Sombreffe
Criterium
BEL
Wolverhampton
P.C.A. Gala Elite, Race
NE
Criterium
GBR
Zele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
03 oktober
Aberfoyle, Chrono
Tour de Trossachs Mountain Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Blanmont, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bologna
Giro dell'Emilia
Wedstrijd
ITA
Circuit des Frontières
Baisieux - Templeuve
Wedstrijd
BEL
Cuckney
Tour of North Common
NE
Wedstrijd
GBR
Curbar
Birdwell Wheelers - Curbar Gap Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Kirkby, Cyclocross
Kirkby Sports Stadium Series Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Moerbeke, Cyclocross
Pereboom
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Oudenaarde, Amateurs
Oudenaarde
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Op de weg, Elite
CC
Continentaal kampioenschap
Wolvertem, Cyclocross
Grote Prijs Dries-Sport
NE
Wedstrijd
BEL
04 oktober
Commonwealth Games, Baan, Achtervolging
NE
Wedstrijd
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
Criterium
BEL
05 oktober
Commonwealth Games, Baan, Sprint
NE
Wedstrijd
Hulst, Amateurs
NE
Criterium
NED
Molino dei Torti
Circuito Molinese
NE
Wedstrijd
ITA
06 oktober
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
Wedstrijd
BEL
07 oktober
Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl
JR
Wedstrijd
Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging
NE
Wedstrijd
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
Wedstrijd
BEL
08 oktober
deel b Merseyside
Merseyside L.C.A. 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Newry
Newry Wheelers 10 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
09 oktober
Baasrode (a)
Criterium
BEL
Belfast
N.C.A. Ulster Championship 25 Time Trial
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Belfast
Clann Eireann C.C. - Jim McConville Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Chippenham
Chippenham & District Wheelers - Two Stage Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
2e etappe Chippenham
Chippenham & District Wheelers - Two Stage Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Commonwealth Games, Op de weg
Wedstrijd
Geel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Holmfirth
Granville Sydney Memorial Trophy Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Melbourne - Warrnambool
Wedstrijd
AUS
Normanby
Brocklesby Normanby-le-Wold Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Vossem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
West Grinstead
Epsom C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
York
Morley Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
10 oktober
Brereton
Brereton Wheelers - Autumn Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Brereton, Junioren
Brereton Wheelers - Autumn Junior Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Chapel en le Frith, Chrono
Withington Wheelers - Peaslows Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Chaville
Grand Prix L'Equipe
NE
Wedstrijd
FRA
Chichester
Bognor Regis C.C. - Goodwood Classic Hilly Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Devonshire
Mid - Devon Haytor Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Enfield, Cyclocross
Wembley R.C. Sports Aid Foundation Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Gembloux, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Glasgow
Glasgow Centre & West of Scotland Championship Hill Climb
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Herts
Verulam 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Hilversum, Cyclocross
Janet Memorial
NE
Wedstrijd
NED
Houghton le Spring
Houghton Feast Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Kapelle-op-den-Bos, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Littleton
Chippenham & District Wheelers - Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
Louth
Lincolnshire R.R.A. - Ruckland Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Maidstone
Kent C.A. Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Matlock, Cyclocross
Notts & Derby League - Matlock Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Paris - Tours
Super Prestige Pernod
FRA
Romsley
Midland Counties C.A. - Farley Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
deel b Saint Asaph, Cyclocross
Rhyl R.C. - Saint Asaph Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Selby, Cyclocross
Tour de Barff Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Shenfield
Hainault Couple Time Trial
NE
Koppeltijdrit
GBR
Sowerby Bridge
Condor Scarhead Road Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Taddington
B.C.F. North Midlands Division - Monsal Head Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Todmorden
East Lancashire Sharneyford Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Warrington, Chrono
Warrington 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Zonhoven, Cyclocross, Cat. B
Termolen
NE
Wedstrijd
BEL
11 oktober
Boom
Criterium
BEL
12 oktober
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
Wedstrijd
BEL
14 oktober
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
Wedstrijd
ITA
16 oktober
Bedfordshire
Icknield Bison Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Giro di Lombardia
Il Lombardia
Super Prestige Pernod
ITA
Nijlen, Cyclocross, Cat. B (a)
Kessel
NE
Wedstrijd
BEL
Oostakker, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Pernod - Super Prestige
NE
Super Prestige Pernod
Sint-Agatha-Berchem, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
17 oktober
Avon
Gordano Valley C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Boroughbridge
Robert Doughty Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Breendonk, Cyclocross
Grote prijs Jan Teugels
NE
Wedstrijd
BEL
Brighton
Gerry Jackson Memorial 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
Individuele tijdrit
FRA
Coventry
Herbert Swift Memorial - Burton Dassett Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Eindhoven, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Essex
Essex Roads 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Essex (V)
Essex Roads 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Glossop
Hyde Olympic C.C. - Snake Pass Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Huddersfield, Chrono
Nunbrook Deep Lane Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Kalmthout, Cyclocross, Cat. B
Vlaamse Industrieprijs Bosduin
NE
Wedstrijd
BEL
Lennoxtown
Scottish National Championship Hill Climb
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nantes, Chrono
Grand Prix de France Time Trial
NE
Individuele tijdrit
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Ripponden
Huddersfield C.A. Ripponden Bank Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Rivington
North Lancs Sheephouses Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Rowlands Castle
Sussex Border Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield, Cyclocross
Norton Wheelers Circuit of Graves Park Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Sheffield, Cyclocross, Junioren
Norton Wheelers Circuit of Graves Park Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Sint-Jan-in-Eremo, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
20 oktober
1e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Criterium
GUA
21 oktober
2e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
22 oktober
3e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
23 oktober
Bergamo
Trofeo Baracchi
Koppeltijdrit
ITA
Bradford
East Bradford Norwood Edge Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Macclesfield, Cyclocross
Macclesfield Wheelers - Danesford Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Maleizen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Otley
Otley Old Chevin Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Reet, Cyclocross, Amateurs
Reet-Rumst
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Criterium
GUA
24 oktober
Aartselaar, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Belper
East Midlands Holly Lane Ambergate Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Brentwood
Eastern Counties C.A. Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
GBR
Coventry, Cyclocross
Midland Cyclo Cross League - Coventry Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Hounslow, Cyclocross
Chobham Common Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Matlock
Matlock C.C. - George Highton Memorial, Riber Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Middlesbrough, Cyclocross
Cleveland Leisure Services International Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Middlesbrough, Cyclocross, Junioren
National Trophy League - Cleveland Junior Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe deel b Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Koppelwedstrijd
ESP
1e etappe deel a Montjuich (a)
Escalada a Montjuich
NE
Klimwedstrijd
ESP
Newbury, Cyclocross
Newbury Challenge Cup Series Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
deel a Newbury, Cyclocross, Nieuwelingen
Newbury Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Oostkamp, Cyclocross
NE
Wedstrijd
BEL
Preston, Cyclocross
Fulwood Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Preston, Cyclocross, Nieuwelingen
Fulwood Novices Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Sabden
North Lancs Nick O' Pendle Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Sabden
British Students Sports Federation Championship - Nick O'Pendle Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Sevenoaks
Catford Yorks Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Staffordshire
Mow Cop Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
Theale
Hillingdon C.C. 25 Time Trial
NE
Individuele tijdrit
GBR
Titsey
Bec C.C. - Titsey Lane Hill Climb
NE
Klimtijdrit
GBR
5e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
26 oktober
6e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
27 oktober
Critérium des As
Azencriterium
Wedstrijd
FRA
7e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
28 oktober
8e etappe deel A Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
8e etappe deel B Vuelta a Guatemala
NE
Individuele tijdrit
GUA
29 oktober
9e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
30 oktober
Drachten, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Maldegem, Cyclocross (a)
Maldegem - Kleit
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Criterium
GUA
1e etappe Vuelta Ciclista de Chile
Criterium
CHI
Zemst, Cyclocross, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
31 oktober
Mount Parnitha, Elite/U23
Anavasi Parnithas
NE
Klimwedstrijd
GRE
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Tremelo, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Vuelta a Guatemala
NE
Etappe
GUA
2e etappe Vuelta Ciclista de Chile
Etappe
CHI
Wetteren, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!