Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender november 1999
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00 november
Islamabad-Lahore Cycle Race
NE
Etappe
PAK
Islamabad-Lahore Cycle Race
NE
Etappe
PAK
Islamabad-Lahore Cycle Race
NE
Etappe
PAK
Islamabad-Lahore Cycle Race
NE
Etappe
PAK
01 november
Dercy, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Dijon, Cyclocross
Parc de la combe à la Serpent
C2
Wedstrijd
FRA
Dilsen, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dilsen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koppenberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Molteno, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ITA
Molteno, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Ostelsheim, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GER
12e etappe Vuelta a Guatemala
Etappe
GUA
02 november
Contern, Cyclocross
Grand-Prix de la Commune de Contern
C2
Wedstrijd
LUX
03 november
Gent Blaarmeersen, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Gent Blaarmeersen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Gent Blaarmeersen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.5
Proloog
MAS
04 november
Tour de Okinawa
Wedstrijd
JPN
05 november
1e etappe Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
06 november
Bredene, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
Dolná Krupá, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Noosa, Criterium
Noosa International Criterium
Criterium
AUS
Puurs, Cyclocross, Cat. B
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Junioren
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
Puurs, Cyclocross, Nieuwelingen
Eikse Amer
NE
Wedstrijd
BEL
07 november
Boulder, Cyclocross
US Open of Cyclocross # 1
C2
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross (V)
US Open of Cyclocross # 1
NE
Wedstrijd
USA
Boulder, Cyclocross, Junioren
US Open of Cyclocross # 1
NE
Wedstrijd
USA
Braunschweig, Cyclocross (V)
Braunschweig-Lehndorf
NE
Wedstrijd
GER
Cosges, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Częstochowa, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
POL
3e etappe deel A Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
3e etappe deel B Doble Copacabana GP Fides
2.6
Etappe
BOL
Dolná Krupá, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dolná Krupá, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dudzele, Cyclocross
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dudzele, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Geldermalsen, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Geldermalsen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Canada
CN
Nationaal Kampioenschap
CAN
Safenwil, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
SUI
Safenwil, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Safenwil, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
SUI
Saint-Pierre-sur-Dives, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Stekene, Cyclocross, Cat. B
Bosdorp
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Bosdorp
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Cyclocross, Junioren
Bosdorp
NE
Wedstrijd
BEL
Stekene, Cyclocross, Nieuwelingen
Bosdorp
NE
Wedstrijd
BEL
Tétange, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
LUX
Tétange, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
LUX
11 november
Châteaubernard, Cyclocross
Wedstrijd
FRA
Deluz, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
8e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.5
Etappe
MAS
Koziegłowy, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
POL
Lutterbach, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Niel, Cyclocross
Jaarmarktcross
C3
Wedstrijd
BEL
Niel, Cyclocross, Nieuwelingen
Jaarmarktcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Zaffelare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zaffelare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zerkegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zerkegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Zerkegem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zerkegem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
13 november
Chicago, Cyclocross
C3
Wedstrijd
USA
Chicago, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
Chicago, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
USA
Fujimi, Cyclocross
C3
Wedstrijd
JPN
Fujimi, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
JPN
Koziegłowy, Cyclocross (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
POL
Leoben, Cyclocross
NE
Wedstrijd
AUT
Leoben, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
AUT
Modra nad Cirochou, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Modra nad Cirochou, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Modra nad Cirochou, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Sosnova, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
Zonnebeke, Cyclocross
Kasteelcross
C3
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
BEL
Zonnebeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
14 november
Balan, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Battel, Cyclocross, Cat. B
Mechelen
NE
Wedstrijd
BEL
Bristol, Cyclocross (a)
NE
Wedstrijd
GBR
Bristol, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GBR
Ceské Budéjovice, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
Dommeldange, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Etten-Leur, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Etten-Leur, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Gavere, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Gavere, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Gavere, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hittnau, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Hittnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Humenné, Cyclocross
NE
Wedstrijd
SVK
Humenné, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SVK
Humenné, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
La Villette, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Okinawa (V)
Tour de Okinawa
NE
Wedstrijd
JPN
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Serramazzoni, Cyclocross
C3
Wedstrijd
ITA
Serramazzoni, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ITA
Szczekociny, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
POL
Trier, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Trier, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wezembeek-Oppem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zamora, Cyclocross
Bosque Valorio
Wedstrijd
ESP
17 november
Tabor, Cyclocross (b)
Wedstrijd
CZE
19 november
1e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
Proloog Vuelta a Chiriquí
Proloog
PAN
20 november
Lichtaart, Cyclocross, Cat. B (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtaart, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
# 2
NE
Wedstrijd
BEL
Seattle, Cyclocross
C3
Wedstrijd
USA
Seattle, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
USA
Seattle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
USA
2e etappe Vuelta a Chiriquí
Criterium
PAN
21 november
Belvaux, Cyclocross
NE
Wedstrijd
LUX
Colmar, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
Cramant, Cyclocross
NE
Wedstrijd
FRA
De Pinte, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
De Pinte, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Durana, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Heusden-Zolder, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Huijbergen, Cyclocross
Wedstrijd
NED
Huijbergen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Krokegem, Cyclocross, Cat. B
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
Krokegem, Cyclocross, Junioren
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
Krokegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Asse, Snasserscross
NE
Wedstrijd
BEL
München, Cyclocross
C3
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
GER
München, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
GER
Panges, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Tabor, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
CZE
3e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
22 november
4e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
23 november
5e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
24 november
6e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
25 november
7e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
26 november
8e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
27 november
Dubnica nad Váhom, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dubnica nad Váhom, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Dubnica nad Váhom, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Koksijde, Cyclocross
Duinencross
C1
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Junioren
Duinencross
NE
Wedstrijd
BEL
Koksijde, Cyclocross, Nieuwelingen
Duinencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Milano, Cyclocross
GP Mamma e Papa' Guerciotti
C2
Wedstrijd
ITA
Milano, Cyclocross (V)
GP Mamma e Papa' Guerciotti
NE
Wedstrijd
ITA
Pelhrimov, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
9e etappe Vuelta a Chiriquí
Etappe
PAN
Zegelsem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Zegelsem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
28 november
Baarle, Cyclocross, Cat. B
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Baarle, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Baarle, Cyclocross, Junioren
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Baarle, Cyclocross, Nieuwelingen
Drongen
NE
Wedstrijd
BEL
Bolzano, Cyclocross
C3
Wedstrijd
ITA
Cessange, Cyclocross
Zéisseng
NE
Wedstrijd
LUX
Dubnica nad Váhom, Cyclocross
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dubnica nad Váhom, Cyclocross, Junioren
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Dubnica nad Váhom, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Eernegem, Cyclocross
Vlaamse Houdlandcross
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross (V)
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Eernegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Houdlandcross
NE
Wedstrijd
BEL
Gieten, Cyclocross
C1
Superprestige
NED
Gieten, Cyclocross (V)
Wedstrijd
NED
Hermanuv Mestec, Cyclocross
Wedstrijd
CZE
Liestal, Cyclocross
Lausen
C3
Wedstrijd
SUI
Liestal, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Liestal, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Liestal, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
London, Cyclocross (c)
B.C.- C.A. International Cyclo Cross
C2
Wedstrijd
GBR
London, Cyclocross (V)
B.C.- C.A. International Cyclo Cross
NE
Wedstrijd
GBR
Pléneuf-Val-André, Cyclocross
C3
Wedstrijd
FRA
Pléneuf-Val-André, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Seurre, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Strzelce Krajeńskie, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
POL
Tongerlo, Cyclocross, Cat. B
Westerlo
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Westerlo
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Junioren
Westerlo
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Junioren (V)
Westerlo
NE
Wedstrijd
BEL
Tongerlo, Cyclocross, Nieuwelingen
Westerlo
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Vuelta a Chiriquí
Criterium
PAN
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden