Individueel 1963

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1963
vanaf - tot
01-01-1963 - 31-12-1963
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1963
vanaf - tot   01-01-1963 - 31-12-1963
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Giovanni Albisetti


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Fernando Amarica


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Daniel Andries


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Fabian Arenas


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Eduardo Arozamena


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Pablo Arsuaga


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Henri Baeyens


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Cesareo Barba


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Angel Barelles


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Osvaldo Bassi


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jorge Batiz


Argentinië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Massimiliano Becchi


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Rene Beullens


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


José Miguel Bilbao


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Maarten Breure


Nederland
vanaf 01-06-1963 tot 31-12-1963


Vic Browne


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jos Brunenberg


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Ildefonso Calle


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Roger Camino


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


José Catala


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Georges Cieters


België
vanaf 23-08-1963 tot 31-12-1963


Ron Coe


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Leo Coehorst


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Ged Coles


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Robert Coppens


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Mick Coupe


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Willy De Gucht


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Juan De La Morena


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Tommaso De Santis


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Antonio Destrieux


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Andre Echenard


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Lorenzo Echevarria


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Gustav Egolf


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Santiago Fernandez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


José Fernández


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Domingo Fernández


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Evaristo Ferreiro


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Guillaume Flechet


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Ignacio Galdeano


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Julian Gallego


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Roger Geldhof


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Antège Godelle


Frankrijk
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Santos Gomez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Angel Gomez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Isidro Gomez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Dario Gomez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Klemens Großimlinghaus


Duitsland
vanaf 01-10-1963 tot 31-12-1963


Francisco Gutiérrez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Lucien Hooberghs


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Kerry Hoole


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Nicolas Iparaguirre


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jef Jochems


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Bram Kool


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Peter Lafferty


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Fermin Lambas


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jan Lambrechts


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Bill Lawrie


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Richard Lloret


Frankrijk
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Sante Lombardi


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Honorio López


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Paul Martens


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Klaus May


Duitsland
vanaf 01-10-1963 tot 31-12-1963


Félix Moreno


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Julián Muñoz


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Ronald Murray


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Ron Neiwand


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Gerard Nijkamp


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Javier Olavarriaga


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Timoteo Ortega


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Peter Panton


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Tienno Paterlini


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Sid Patterson


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Luis Pedron


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Francisco Pérez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Juan Carlos Pérez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


John Perry


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Doug Petty


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Angel Piñera


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jan Plantaz


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Oscar Plattner


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Emanuel Plattner


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Geurt Pos


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


José Puig


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Fritz Ravn


Denemarken
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Urbain Reyniers


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Giannantonio Ricco


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Giannantonio Ricco


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Francisco Rodríguez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Antonio Rosa


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Michel Rousseau


Frankrijk
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


André Ruffet


Frankrijk
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Sean Ryan


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jose Luis Saenz


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Pedro Sánchez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Antonio Sánchez


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Alberto Sant


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Eusebio Santisteban


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jozef Schils


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jängy Schmit


Luxemburg
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Silvano Simonetti


Italië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Juan Solá


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


John Stakenburg


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Hans Strasser


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Antonio Timoner


Spanje
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


John Tressider


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Piet van der Horst jr


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Ab van Egmond


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Martin van Overveld


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Antoine Vanneste


België
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Barry Waddell


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Charly Walsh


Australië
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Werner Weckert


Zwitserland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


Jan Westdorp


Nederland
vanaf 01-01-1963 tot 31-12-1963


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Bill Lawrie:

14.29

% Peter Panton:

14.29

% Jozef Schils:

28.57

% Jängy Schmit:

14.29

% Antoine Vanneste:

28.57


Fotoalbum Individueel 1963


  Afbeelding toevoegen