Individueel 1982

         

Ploegnaam:
Individueel
Jaar
1982
vanaf - tot
01-01-1982 - 31-12-1982
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   Individueel
Jaar  1982
vanaf - tot   01-01-1982 - 31-12-1982
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Toshimi Abe


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Don Allan


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 01-10-1982


David Allan


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Wayne Allan


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Phil Allen


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Grand Atkins


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Frank Atkins


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shane Bartley


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Darryl Benson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Bob Bradford


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Bursill


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Damian Buswell


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Nigel Campey


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


G Carter


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hilton Clarke


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Noel Clauss


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Greg Clifton


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Gary Clively


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Steward Cook


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Robin Croker


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Peter Dart


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Harrie De Boer


Nederland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Willy De Geest


België
vanaf 01-01-1982 tot 31-05-1982


Piet De Jong


Nederland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Peter Delongville


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Jeff Delongville


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Joaquin Fernández


Spanje
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Geoff Forbes


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ross Forster


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Junji Fujino


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masayuki Fukushima


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Douglas Garley


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Brian Gillin


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Rafael González


Spanje
vanaf 01-01-1982 tot 28-02-1982


Robert Goossens


België
vanaf 01-01-1982 tot 30-06-1982


Marc Goossens


België
vanaf 01-01-1982 tot 01-05-1982


Bill Gordin


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


R. Guthridge


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Murray Hall


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Len Hammond


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mark Hanning


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hirotsugu Harada


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Colin Hateley


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Geoffrey Hawkins


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Fuda Hideaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Sadao Hirata


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Graham Hodgkiss


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kerry Hopkins


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Chris Hunt


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Fumio Ito


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Suichi Kamekawa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masakazu Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tony Kelleher


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shiro Kojima


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-04-1982 tot 31-12-1982


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kazuhiro Kunimochi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Robert Kypriotis


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Leon Laskey


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mike Leach


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Eddie Lesurf


Groot-Brittannië
vanaf 01-06-1982 tot 31-12-1982


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Robert Lobb


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoichi Machishima


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Gordon Maloney


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mario Mariotti


Italië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ken Matsuno


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Campbell Matthews


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


M. McCabe


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tony McCaig


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ian McGeogh


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


David McLean


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Graham McVilly


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Paul Medhurst


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


K Metcalfe


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Michael Mitchell


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoshihara Miyamoto


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Greg Moon


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


K Muiraney


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masakazu Nakagami


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mitsunori Nakazato


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Wayne Nichols


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Seijchi Nishuji


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Dennis O'Keefe


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiroshije Okubo


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Keith Oliver


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Terry Parker


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mario Pavirani


Italië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Gary Pearson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Philpott


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Herman Ponsteen


Nederland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Peter Provis


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Freddy Reimer


Denemarken
vanaf 01-01-1982 tot 28-02-1982


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Emilio Rubial


Spanje
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Warren Rudd


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Juichi Saikai


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masahito Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Zbig Salinsky


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


David Sanders


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Maurice Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kichiu Sato


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tim Schneider


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Clyde Sefton


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-08-1982


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Dag Selander


Noorwegen
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Dennis Shanne


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Leon Sims


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Siotas


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-05-1982 tot 31-12-1982


Kevin Spencer


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Brian Stephens


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kevin Stewart


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoshinobu Sugano


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Gary Sutton


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Takao Takei


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hisato Takeuchi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiyroshi Tamate


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shinji Tateichi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mick Taylor


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Simon Templar


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Brian Tilley


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Mamoru Togami


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Masahiko Tsutsumi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Miguel María Uzcudun


Spanje
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Wout Van Den Berg


Nederland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ghislain Van Landeghem


België
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Van Zetten


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Vande Velde


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Johnny Vanderveken


België
vanaf 01-01-1982 tot 15-06-1982


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Darryl Veale


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Jan Verfaillie


België
vanaf 15-03-1982 tot 30-09-1982


David Walker


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Terry Wallace


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Russell Wallace


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Takao Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


David Wholers


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Graeme Whybrow


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Neil Wilson


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kerry Wood


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


John Woodman


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


René Wuyckens


België
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Neil Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Ian Yates


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Hidehito Yoshii


Japan
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


Eddy Zediatis


Australië
vanaf 01-01-1982 tot 31-12-1982


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% David Allan:

50

% Koichi Nakano:

50


Fotoalbum Individueel 1982


  Afbeelding toevoegen