individueel 1983

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1983
vanaf - tot
01-01-1983 - 31-12-1983
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1983
vanaf - tot   01-01-1983 - 31-12-1983
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Toshimi Abe


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jos Alberts


Nederland
vanaf 01-08-1983 tot 15-09-1983


Don Allan


Australië
vanaf 15-03-1983 tot 31-12-1983


Wayne Allan


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shane Bartley


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Gary Beames


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Darryl Benson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Guido Beyens


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-12-1983


Gérard Blockx


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-08-1983


André Boonen


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-12-1983


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Bob Bradford


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Rudy Busselen


België
vanaf 01-01-1983 tot 01-04-1983


Paul Buswell


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Damian Buswell


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Gerry Butterfill


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ronny Claes


België
vanaf 31-03-1983 tot 19-05-1983


Greg Clifton


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-05-1983


Gary Clively


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Rudy Colman


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-12-1983


Steward Cook


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


T Croft


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Peter Dart


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Piet De Jong


Nederland
vanaf 01-01-1983 tot 30-06-1983


Wim De Ruiter


Nederland
vanaf 01-01-1983 tot 01-05-1983


Jeff Delongville


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Peter Delongville


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shoji Doda


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


John Eustice


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jim Fawcett


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Geoff Forbes


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ross Forster


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Junji Fujino


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Douglas Garley


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Paul Gerrard


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 01-07-1983


Brian Gillin


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Daniel Girard


Zwitserland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Bill Gordin


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Carlos Greus


Spanje
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


R. Guthridge


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hirotsugu Harada


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Colin Hateley


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Geoffrey Hawkins


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Udo Hempel


Duitsland
vanaf 01-01-1983 tot 31-01-1983


Fuda Hideaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Sadao Hirata


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Graham Hodgkiss


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kerry Hopkins


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Chris Hunt


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Fumio Ito


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Suichi Kamekawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masakazu Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tony Kelleher


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Stephen Kilpatrick


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shiro Kojima


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kazuhiro Kunimochi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Robert Kypriotis


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mike Leach


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Robert Lobb


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Marco López


Mexico
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoichi Machishima


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mario Mariotti


Italië
vanaf 01-01-1983 tot 01-04-1983


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ken Matsuno


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Campbell Matthews


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


M. McCabe


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tony McCaig


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


David McLean


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Graham McVilly


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Paul Medhurst


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Michael Mitchell


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoshihara Miyamoto


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Stefan Mutter


Zwitserland
vanaf 15-06-1983 tot 15-07-1983


Masakazu Nakagami


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mitsunori Nakazato


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mike Neel


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hans Neumayer


Duitsland
vanaf 01-01-1983 tot 01-05-1983


Wayne Nichols


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Wayne Nichols


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jan Nijhoff


Nederland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Seiichi Nishiji


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiroshije Okubo


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Terry Parker


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Rik Patterson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Nick Payne


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kelvin Poole


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Brian Pownall


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 30-06-1983


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Peter Provis


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


M Rantall


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Emilio Rubial


Spanje
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Warren Rudd


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jim Rutherford


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 30-06-1983


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Juichi Saikai


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masahito Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Maurice Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kichiu Sato


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Greg Saunders


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Joachim Schlaphoff


Duitsland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tim Schneider


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Dag Selander


Noorwegen
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Leon Sims


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Gordon Smith


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Lindsay Smith


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Rinus Smits


Nederland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Bjarne Sørensen


Denemarken
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kevin Spencer


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Brian Stephens


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Neil Stephens


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Peter Strohmeier


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoshinobu Sugano


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Wally Summers


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Takao Takei


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hisato Takeuchi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shinji Tateichi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mick Taylor


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Paul Timbrell


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mamoru Togami


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Stan Tourné


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-12-1983


Richard Travis


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Masahiko Tsutsumi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Wout Van Den Berg


Nederland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Herman Van Der Slagmolen


België
vanaf 01-01-1983 tot 01-04-1983


Jean Van Der Stappen


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-12-1983


Alphonse Van Dessel


België
vanaf 01-07-1983 tot 31-12-1983


Eddy Van Hoof


België
vanaf 15-07-1983 tot 31-12-1983


Hans Van Wilder


België
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Darryl Veale


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Dave Walters


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Johnny Warne


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Takao Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Jeffrey Weller


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


David Wholers


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Mike Williams


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


N Williams


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Neil Wilson


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kerry Wood


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


John Woodman


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Neil Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Ian Yates


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Hidehito Yoshii


Japan
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1983 tot 31-12-1983


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

23-08-1983    Colac Nick Payne

Zeges in database

% Donald Allan:

16.67

% John Eustice:

16.67

% Nick Payne:

16.67

% Greg Saunders:

16.67

% Terry Schintler:

16.67

% Geoff Stevenson:

16.67


Fotoalbum individueel 1983


  Afbeelding toevoegen