individueel 1984

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1984
vanaf - tot
01-01-1984 - 31-12-1984
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1984
vanaf - tot   01-01-1984 - 31-12-1984
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Wayne Allan


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shayne Bannan


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shane Bartley


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brian Bateman


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Gary Beames


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brian Bennett


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yvon Bertin


Frankrijk
vanaf 01-06-1984 tot 31-12-1984


Andrew Blackmore


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg Bobridge


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Bob Bradford


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Malcolm Burns


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 30-06-1984


Maurice Burton


Jamaica
vanaf 01-01-1984 tot 31-05-1984


Rudy Busselen


België
vanaf 01-01-1984 tot 31-03-1984


Damian Buswell


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Paul Buswell


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Glen Buttsworth


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David Cecchini


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Andrew Charlesworth


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Steven Christie


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ron Christie


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Glenn Clarke


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Bruce Clarke


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg Clifton


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Gary Clively


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Steward Cook


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Romain Costermans


België
vanaf 01-01-1984 tot 15-05-1984


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Murray Crawford


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Rodney Crowe


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michael Crowe


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Peter Dart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Piet De Jong


Nederland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Luc De Smet


België
vanaf 01-01-1984 tot 31-03-1984


Robby De Villiers


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brian Delaney


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shoji Doda


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Gary Doering


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brian Dowdell


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Gary Dowdell


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Neil Emmenes


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ian Fagan


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-05-1984


Jim Fawcett


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Peter Fitzsimmons


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Vince Forzizi


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Vince Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tony Freegard


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Junji Fujino


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David Garfield


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Paul Gerrard


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Dieter Giebken


Duitsland
vanaf 01-08-1984 tot 31-12-1984


Eric Gijsemans


België
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brian Gillin


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Christian Goldschagg


Duitsland
vanaf 01-11-1984 tot 31-12-1984


Bill Gordin


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Willy Govaerts


België
vanaf 01-01-1984 tot 01-04-1984


Ray Grant


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg Green


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Eddy Greenwood


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-07-1984


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


R. Guthridge


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David Halliday


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hirotsugu Harada


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Colin Hateley


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Geoffrey Hawkins


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Sandy Heid


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Fuda Hideaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tom Hill


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Sadao Hirata


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Graham Hodgkiss


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kerry Hopkins


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Fumio Ito


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Des Izzard


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Chris Jackson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tony James


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-05-1984


Tony Jelbart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Paul Jones


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Philip Jones


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jan Jonkers


Nederland
vanaf 01-01-1984 tot 31-03-1984


Suichi Kamekawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tony Kelleher


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michael Kerr


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Stephen Kilpatrick


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shiro Kojima


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kazuhiro Kunimochi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Detlef Kurzweg


Duitsland
vanaf 01-01-1984 tot 30-04-1984


Robert Kypriotis


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Bruno Lamproux


Frankrijk
vanaf 01-01-1984 tot 30-03-1984


Brett Laskey


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Dave Le Grys


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 15-07-1984


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Antonio Lekuona


Spanje
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Robert Lobb


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


John Long


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Clinton Love


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Steve Luttrell


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoichi Machishima


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mario Mariotti


Italië
vanaf 01-01-1984 tot 30-04-1984


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Barry Mather


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoshiyuchi Matsueda


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ken Matsuno


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mark Matthews


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


M. McCabe


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tony McCaig


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Philip McDonald


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David McLean


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Graham McVilly


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michael Mitchell


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoshihara Miyamoto


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Theuns Mulder


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Wayne Murcott


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masakazu Nakagami


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mitsunori Nakazato


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jan Nijhoff


Nederland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Seiichi Nishiji


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David O'Dwyler


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jos Op 't Eyndt


België
vanaf 01-01-1984 tot 31-03-1984


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Rik Patterson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Damian Petrie


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Robert Price


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michael Quinn


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tony Rowell


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Warren Rudd


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Juichi Saikai


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Norio Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masahito Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kichiu Sato


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tim Schneider


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Michael Shermer


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Geoff Skaines


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Paul Skinner


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Lindsay Smith


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-07-1984


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kevin Spencer


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Neil Stephens


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-03-1984


Brian Stephens


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 30-06-1984


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Peter Stevenson


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-07-1984


John Stewart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Dean Stewart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Alex Stieda


Canada
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tom Stuer


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Peter Suares


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoshinobu Sugano


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Marcel Summermatter


Zwitserland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Geoff Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Paul Swinnerton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 15-07-1984


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Takao Takei


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hisato Takeuchi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mick Taylor


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Alan Taylor


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brian Tilley


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Mamoru Togami


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Masahiko Tsutsumi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Chris Turtur


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Wout Van Den Berg


Nederland
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Jack Van Eck


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Guido Van Eester


België
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ronny Vanmarcke


België
vanaf 01-01-1984 tot 01-05-1984


Darryl Veale


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Patrick Vermeulen


België
vanaf 15-04-1984 tot 30-06-1984


Takao Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Christian Wauters


België
vanaf 01-01-1984 tot 31-03-1984


Michael Wayne


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


David Wholers


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Neil Wilson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kerry Wood


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


John Woodman


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Ian Yates


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Hidehito Yoshii


Japan
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Brett Youdan


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1984 tot 31-12-1984


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Ian Fagan:

16.67

% Geoff Skaines:

16.67

% Peter Stevenson:

66.67


Fotoalbum individueel 1984


  Afbeelding toevoegen