individueel 1990

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1990
vanaf - tot
01-01-1990 - 31-12-1990
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1990
vanaf - tot   01-01-1990 - 31-12-1990
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Jeetendra Adsule


India
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Theo Akkermans


Nederland
vanaf 01-01-1990 tot 01-03-1990


Ross Allen


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Andrews


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Raymond Appleby


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Naoki Arisaka


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hirofumi Atagi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Chris Bailey


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-01-1990


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tony Barnes


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Craig Bartlett


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shane Bartley


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Perry Benjamin


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Werner Betz


Duitsland
vanaf 01-01-1990 tot 31-01-1990


Pierangelo Bincoletto


Italië
vanaf 01-01-1990 tot 15-05-1990


Warren Bishop


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Robert Boag


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul Bof


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kent Bowen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Phil Bramich


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Anthony Bryan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Troy Buckley


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Bush


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ross Bush


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Damian Buswell


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ian Campigli


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David Capuano


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gino Carmelli


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Simon Carter


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Casey


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul Cattapan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dan Chew


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Guiseppe Chiesa


Italië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Linard Cimermanis


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Danny Clark


Australië
vanaf 01-03-1990 tot 31-07-1990


Jon Clay


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 30-09-1990


Brent Coe


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Collins


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Robert Collins


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Murray Collins


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Alex Collins


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Simon Cope


Groot-Brittannië
vanaf 15-06-1990 tot 31-12-1990


Manuel Correia


Portugal
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Murray Crawford


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michael Crowe


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Rodney Crowe


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Russel Crowe


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul Curran


Groot-Brittannië
vanaf 15-06-1990 tot 31-12-1990


Wayne Dafter


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ron Dart


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Julio De Las Heras


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Cameron Dean


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masahiro Deguchi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dick Dekker


Nederland
vanaf 01-01-1990 tot 31-03-1990


Wayne Dellar


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bill Dempsey


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Andrew Dick


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Alan Dipple


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul Dobson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gary Dorrington


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Steve Doughty


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mark Dove


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Dowditch


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Warren Doyle


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dale Eastick


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Markus Eberli


Zwitserland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Juan María Eguiarte


Spanje
vanaf 01-01-1990 tot 28-02-1990


Hiroshi Enokida


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kim Eriksen


Denemarken
vanaf 01-01-1990 tot 31-01-1990


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Rick Flood


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David Fornes


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Noburu Fujitani


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mark Gero


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Agostino Giramondo


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shinichi Gokan


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darius Goral


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Goudie


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Andrew Gray


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michael Grenda


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Greg Griffiths


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Steve Griffiths


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bob Hackworth


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Len Hammond


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Robert Hands


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Harings


Nederland
vanaf 01-01-1990 tot 28-02-1990


Jamie Harrington


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Terry Harrington


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gibby Hatton


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bill Hayes


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Wayne Hildred


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hans Hindelang


Duitsland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Neil Hoban


Groot-Brittannië
vanaf 15-06-1990 tot 31-12-1990


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bruno Holenweger


Zwitserland
vanaf 01-01-1990 tot 31-03-1990


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Brett Holmes


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshibaru Horibata


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Glen Hutchinson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mark Hyland


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshihiro Iida


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-03-1990


Noriyuki Iijima


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hirofumo Iryo


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tim Jamieson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michael Jarzin


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Greg Jeal


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Stephen Jean


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kent Johnston


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 28-02-1990


Michael Jones


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Robert Jordan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kazuhiro Kaita


Japan
vanaf 01-04-1990 tot 31-12-1990


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshiaki Kawagoe


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Malcolm Keegan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Lincoln Kelly


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Geoff Keogh


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Simon King


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren King


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Brent Kircher


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroshi Kodama


Japan
vanaf 01-08-1990 tot 31-12-1990


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Adrie Kools


Nederland
vanaf 01-01-1990 tot 15-05-1990


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Erich Krinsky


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Des Lane


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Laurenzo Lapage


België
vanaf 01-01-1990 tot 28-02-1990


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Warwick Leggo


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darryl Letchford


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Wayne Leviston


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Denis Lightfoot


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Grant Lobb


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kanotoshi Madoba


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Fajime Makoto


Japan
vanaf 01-04-1990 tot 31-12-1990


David Malady


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dave Mann


Nieuw-Zeeland
vanaf 15-04-1990 tot 15-07-1990


Robert Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


André Massard


Zwitserland
vanaf 01-01-1990 tot 28-02-1990


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Carl Matolat


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mark Matthews


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Peter McAuley


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Vin McCarthy


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ian McGeogh


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul McHugh


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Jim McPhearson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shin Miyake


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tom Moloney


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Clint Moore


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Frank Moore


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tony Mortimore


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hideo Murakami


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-03-1990


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David O'Brien


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bernard O'Dea


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Brian Ohlson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshiyuki Okabe


Japan
vanaf 01-08-1990 tot 31-12-1990


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Nathan Page


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kvetoslav Palov


Tsjechoslowakije
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Stephen Pate


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tony Petch


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Warwick Phillips


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Stephen Pickles


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tony Pickles


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Pollard


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tommy Post


Nederland
vanaf 01-01-1990 tot 15-04-1990


George Powles


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Imre Pribek


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David Procak


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Pugh


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Max Rainsford


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Alistair Rau


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Graham Raymond


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Anthony Rebesco


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bill Robertson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Grant Rogers


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Eichi Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masatoshi Sako


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Eric Saltzman


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 30-06-1990


Laurie Sams


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tadashi Sangu


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David Saunders


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Sauvarin


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Joachim Schlaphoff


Duitsland
vanaf 01-01-1990 tot 31-01-1990


Glen Schneider


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 15-06-1990


Leo Schönenberger


Zwitserland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michael Secrest


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Steve Sefton


Groot-Brittannië
vanaf 15-04-1990 tot 15-07-1990


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hubert Seiz


Zwitserland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Wayne Selby


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Thomas Sell


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 14-06-1990


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David Sharpe


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Stephen Shaw


Groot-Brittannië
vanaf 15-06-1990 tot 31-12-1990


Masafumi Shihara


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


John Siotas


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Rick Sloane


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Adam Smith


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kevin Spencer


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Neil Stephens


Australië
vanaf 01-02-1990 tot 15-05-1990


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Stewart


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Blair Stockwell


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Geoff Stoker


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Bruce Storrie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ian Strang


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darren Strauch


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Colin Sturgess


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 31-03-1990


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Matthew Sumner


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Jamie Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Don Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gary Sutton


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Takahiro Takagi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gerrie Takens


Nederland
vanaf 01-01-1990 tot 31-01-1990


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Craig Taylor


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Cayn Theakston


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 30-04-1990


Adrian Timmis


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Wayne Towler


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Dave Townsend


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shane Toy


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tomonobu Toyota


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gary Trowell


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Raymond Turner


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michel Vaarten


België
vanaf 01-01-1990 tot 30-06-1990


Wayne Van Moorsel


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Michael Viavattene


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Warren Vigor


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Jon Walshaw


Groot-Brittannië
vanaf 15-06-1990 tot 31-12-1990


Raymond Walters


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yasuo Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Greg Watkins


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Ray Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Doug Willing


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Mark Wishart


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Adam Wojciechowski


Polen
vanaf 01-01-1990 tot 28-02-1990


Tony Wood


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Alastair Wood


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Karl Wood


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


David Woodhouse


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Paul Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Neil Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yuji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Koji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Minoru Yoshioka


Japan
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1990 tot 31-12-1990


Samuel Zara


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1990 tot 29-07-1990


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database

% Paul Evans:

25

% Bruno Holenweger:

25

% Alistair Rau:

25

% Gary Sutton:

25


Fotoalbum individueel 1990


  Afbeelding toevoegen