Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland 2008
Duitsland
Datum :
06-01-2008
Cross - Nationaal Kampioenschap
Start
Herford (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Aankomst
Herford (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Malte Urban
GER
in 01h 07m 04s
2
Johannes Sickmüller
GER
op 08s
3
René Birkenfeld
GER
op 59s
Details
1 Malte Urban (RC Endspurt Herford) 1.07.04
2 Johannes Sickmüller (Harvesterh.RV/Stevens CC Team) 0.08
3 Rene Birkenfeld (Harvesterh.RV/Stevens CC Team) 0.59
4 Finn Heitmann (RC Endspurt Herford) 2.02
5 Fabian Brzezinski (Team IGAS Wendland) 2.46
6 Sebastian Hannöver (RSG Lohne-Vechta) 3.24
7 Hannes Genze (Team ALB-Gold Moutainbike) 5.11
8 Thorsten Struch (RSV Stuttgart- Vaihingen) 5.24
9 Paul Voß (Team 3C Gruppe- Lamonta) 5.50
10 Benjamin Hill (Harvesterh.RV/Stevens CC Team) 6.04
11 Rene Obst (Team 3C Gruppe- Lamonta) 6.50
12 Karsten Volkmann (Team ISAAC) 7.01
One lap behind
13 Patrick Uhlig (RV Conc.Reute/Team Trenga DE)
Two laps behind
14 Alexander Theis (RSC Bad Homburg)
15 Torsten Wittig (BRC Zugvogel Berlin)
16 Felix Gniot (BRC Zugvogel Berlin)
17 Heiko Nordmann (RC Endspurt Herford)
18 Thomas Hannöver (RSG Lohne-Vechta)
Three laps behind
19 Michael Walter (RC Radl Express Feucht)
20 Vladi Riha (Radclub Bremen)
21 Stefan Freudenberg (Dresdener SC 1898 )
22 Christoph Ambroziak (RSC Betzdorf)
23 Philipp Becker (Harvesterhuder RV)
24 Michael Wegner (RV 1899 Kassel)
25 Michael Lutschewitz (Post SV Heide)
26 Sven Kuschla (RSV Braunschw./CC Team Senger)
27 Oliver Corpus (Weße Wölfe Merzig)
28 Sebastian Grospitz (RG Uni Hamburg)
29 Samuel Faruhn (RSV Göting - Bruckmühl)
30 Dominik Klemme (Team 3C Gruppe- Lamonta)
31 Dirk Wowerat (OSC Potsdam)
32 Thorben Woelki (RSV Trave Bad Oldesloh/PRISMA-)
33 Christopher Maletz (White Rock)
34 Andreas Hildebrandt (RC Endspurt Herford)
35 Sebastian Geuthner (White Rock)
36 Sebastian Rösch (SV Victoria Lauenau)
Four laps behind
37 Achim Scholz (Warsteiner All Terrain Team)
38 Rene Von Lipinski (RC Kleinmachnow)
39 Heiko Drechsel (RSC Wilhelmshorst)
40 Christian Schuldt (RG Kiel/PRISMA-Ferring CCT)
41 Sven Lorenzen (RV Concordia Hannover)
42 Andreas Keuser (Radsportteam Essen 19/2 )
DNF Florian Schröder (Harvesterh.RV/Stevens CC Team)
DNF Konrad Opitz (Svg Zehlendörfer Eichhörnchen)
DNF Mirco Holz (RC Endspurt Herford)
DNF Dino Cosentino (RC Endspurt Herford)
DNF Daniel Junietz (RC Die Schwalben München)
DNF Jörn Führing (RSC Wunstorf)
DNF Mathias Ellersiek (RC Endspurt Herford)
DNF Björn Tegel (RSC Rheine)
DNF Lars Geisler (RRG Osnabrück)
DNF Karsten Keunecke (Radsportteam Essen 19/2)
DNF Thomas Gruner (RC Endspurt Herford)
DNF Till Unland (RRG Osnabrück)
DNF Mirko Kottkamp (ESV Lingen/CC Team Senger)
DNF Christian Schaeperkötter (RC Endspurt Herford)
DNF Markus Kottenstette (RSC Rietberg)
DNF Stefan Danowski (RG BSV Hamburg)
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close