Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Volta a Tras os Montes e Alto Douro 2008
Portugal
Datum :
01-06-2008
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Volta a Tras os Montes e Alto Douro
Index 2008
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Nuno Jorge Gaspar Ribeiro
POR
in 13h 19m 48s
2
Eladio Jiménez Sánchez
ESP
op 01m 47s
3
Gustavo Rodríguez Iglesias
ESP
op 01m 50s
Details
2º 60 ESP19760310 Eladio JIMENEZ Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:01:47 81 0
3º 57 ESP19790916 Gustavo IGLESIAS Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:01:50 49 0
4º 43 POR19830220 Hélder OLIVEIRA Elite BARBOT/SIPER a 0:02:29 66 0
5º 23 POL19810426 Jacek MORAJKO Elite Madeinox / Boavista a 0:02:31 38 0
6º 54 POR19840903 André CARDOSO Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:03:25 62 0
7º 9 ESP19780116 Koldo GIL Elite Liberty Seguros a 0:03:38 61 0
8º 22 POR19851018 Tiago MACHADO Elite Madeinox / Boavista a 0:03:40 87 0
9º 61 POR19760529 Virgílio SANTOS Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:04:07 63 0
10º 86 POR19770108 Hugo VITOR Elite Centro Ciclismo Loulé a 0:05:38 110 0
11º 40 POR19750817 Nelson VITORINO Elite Palmeiras Resort/Tavira a 0:05:58 69 0
12º 6 POR19860309 Vitor RODRIGUES - J JSub23 Liberty Seguros a 0:06:07 68 0
13º 58 POR19820812 Micael ISIDORO Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:08:13 68 0
14º 67 ESP19820819 Antonio OLMO Elite Fuerteventura / Canarias a 0:08:28 73 0
15º 44 ESP19800119 Luís OLIVEIRA Elite BARBOT/SIPER a 0:08:44 87 0
16º 90 POR19840814 Arlindo FERNANDES Elite Centro Ciclismo Loulé a 0:14:17 118 0
17º 83 ESP19760325 Pedro HERMIDA Elite Centro Ciclismo Loulé a 0:14:52 133 0
18º 35 POR19830911 Ricardo MESTRE Elite Palmeiras Resort/Tavira a 0:17:44 151 0
19º 5 POR19810613 Hernâni BRÔCO Elite Liberty Seguros a 0:17:54 100 0
20º 63 POR19820422 David VAZ Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:19:57 120 0
21º 24 POR19800605 Luís PINHEIRO Elite Madeinox / Boavista a 0:20:05 144 0
22º 34 POR19831218 David LIVRAMENTO Elite Palmeiras Resort/Tavira a 0:22:16 158 0
23º 64 ESP19830318 David GARCIA Elite Fuerteventura / Canarias a 0:25:31 178 0
24º 8 POR19780704 José RODRIGUES Elite Liberty Seguros a 0:25:40 130 0
25º 99 ESP19800110 Jordi FITE Elite ECP - Aluminis St. Jordi a 0:27:00 163 0
26º 53 POR19830319 Bruno BARBOSA Elite Fercase / Rota dos Móveis a 0:27:34 152 0
27º 78 POR19830520 Rui SÁ Elite Maia - SEC - ABB a 0:32:38 102 0
28º 26 POR19770331 Célio SOUSA Elite Madeinox / Boavista a 0:32:46 164 0
29º 51 POR19860709 Ricardo HORTA - J JElite BARBOT/SIPER a 0:35:14 180 0
30º 69 ESP19850128 Vitor GARCIA Elite Fuerteventura / Canarias a 0:35:58 195 0
31º 87 POR19810917 Cláudio PAULINHO Elite Centro Ciclismo Loulé a 0:37:47 234 0
32º 84 POR19821228 Alexandre OLIVEIRA Elite Centro Ciclismo Loulé a 0:39:29 186 0
33º 47 POR19850608 Bruno PINTO Elite BARBOT/SIPER a 0:42:28 137 0
34º 39 BUL19740406 Krasimir VASILEV Elite Palmeiras Resort/Tavira a 0:45:37 191 0
35º 41 POR19850519 António AMORIM Elite BARBOT/SIPER a 0:50:47 214 0
36º 66 ESP19850127 Alexandre ACON Elite Fuerteventura / Canarias a 0:51:32 207 0
37º 38 GBR19841022 Tomás SWIFT-METCALFE Elite Palmeiras Resort/Tavira a 0:51:54 202 0
38º 65 COL19830401 Wiliam ESCOBAR Elite Fuerteventura / Canarias a 0:53:01 165 0
39º 110 POR19830901 Jorge FERRAZ Elite LA Sistemas / SSS / Trevomar a 0:53:26 218 0
40º 104 ESP19890515 Victor ITURAT - J JElite ECP - Aluminis St. Jordi a 0:54:15 226 0
41º 77 POR19850327 Bruno SARAIVA Elite Maia - SEC - ABB a 0:55:21 206 0
42º 21 POR19821122 André VITAL Elite Madeinox / Boavista a 0:56:44 234 0
43º 50 POR19861218 Samuel COELHO - J JElite BARBOT/SIPER a 0:57:18 200 0
44º 102 ESP19860417 Vicente MATEOS - J JElite ECP - Aluminis St. Jordi a 1:00:54 227 0
45º 62 POR19820331 Edgar ANÃO Elite Fercase / Rota dos Móveis a 1:01:28 287 0
46º 30 POR19840401 José MARTINS - J Elite Madeinox / Boavista a 1:07:29 212 0
47º 32 POR19830122 Paulo FERNANDES Elite Palmeiras Resort/Tavira a 1:08:07 234 0
48º 75 POR19870521 Jorge SILVA - J JSub23 Maia - SEC - ABB a 1:08:41 268 0
49º 91 POR19811201 Carlos LAMEIRA Elite A.C.R. Tourencius Xudreiros a 1:12:29 283 0
50º 70 ESP19830331 Gabriel RICO Elite Fuerteventura / Canarias a 1:13:34 268 0
51º 85 POR19830901 Alejandro MAGALLANES Elite Centro Ciclismo Loulé a 1:17:12 284 0
52º 114 POR19860305 Ricardo PEREIRA - J JSub23 LA Sistemas / SSS / Trevomar a 1:21:56 240 0
53º 31 POR19851125 Cláudio APOLO Elite Palmeiras Resort/Tavira a 1:37:00 278 0
54º 73 POR19871024 Luís PINELA - J JSub23 Maia - SEC - ABB a 2:00:15 338 0
55º 115 POR19860910 Leandro SANTOS - J JSub23 LA Sistemas / SSS / Trevomar a 2:01:46 325 0
56º 94 POR19790929 Jorge MACHADO Elite A.C.R. Tourencius Xudreiros a 2:21:17 337 0
57º 96 POR19820410 Pedro MENDONÇA Elite A.C.R. Tourencius Xudreiros a 2:30:18 356 0
GERAL EQUIPAS
Pos Abrev Equipa Tempo Dif 1º ECF Fercase / Rota dos Móveis 40:00:05
2º LIB Liberty Seguros 40:07:03 a 0:06:58
3º MBO Madeinox / Boavista 40:25:19 a 0:25:14
4º CCL Centro Ciclismo Loulé 40:26:38 a 0:26:33
5º BAR BARBOT/SIPER 40:34:46 a 0:34:41
6º PRT Palmeiras Resort/Tavira 40:39:21 a 0:39:16
7º FUE Fuerteventura / Canarias 40:51:38 a 0:51:33
8º ECP ECP - Aluminis St. Jordi 41:35:03 a 1:34:58
9º ABB Maia - SEC - ABB 42:35:27 a 2:35:22
10º LAS LA Sistemas / SSS / Trevomar 43:38:34 a 3:38:29
01-06-2008
11º TOU A.C.R. Tourencius Xudreiros 46:02:58 a 6:02:53
GERAL PONTOS - VERDE - CARNES SILVA
Pos Dorsal Nome Equipa Pontos 1º 2 Nuno RIBEIRO Liberty Seguros 77
2º 23 Jacek MORAJKO Madeinox / Boavista 51
3º 57 Gustavo IGLESIAS Fercase / Rota dos Móveis 36
4º 43 Hélder OLIVEIRA BARBOT/SIPER 36
5º 60 Eladio JIMENEZ Fercase / Rota dos Móveis 31
6º 9 Koldo GIL Liberty Seguros 28
7º 39 Krasimir VASILEV Palmeiras Resort/Tavira 25
8º 54 André CARDOSO Fercase / Rota dos Móveis 22
9º 61 Virgílio SANTOS Fercase / Rota dos Móveis 18
10º 22 Tiago MACHADO Madeinox / Boavista 16
11º 6 Vitor RODRIGUES - J Liberty Seguros 16
12º 44 Luís OLIVEIRA BARBOT/SIPER 10
13º 40 Nelson VITORINO Palmeiras Resort/Tavira 8
14º 58 Micael ISIDORO Fercase / Rota dos Móveis 8
15º 67 Antonio OLMO Fuerteventura / Canarias 8
16º 5 Hernâni BRÔCO Liberty Seguros 8
17º 65 Wiliam ESCOBAR Fuerteventura / Canarias 6
18º 86 Hugo VITOR Centro Ciclismo Loulé 3
19º 47 Bruno PINTO BARBOT/SIPER 1
20º 30 José MARTINS - J Madeinox / Boavista 1
GERAL MONTANHA - AZUL - MARIETEL
Pos Dorsal Nome Equipa Pontos 1º 8 José RODRIGUES Liberty Seguros 22
2º 57 Gustavo IGLESIAS Fercase / Rota dos Móveis 20
3º 60 Eladio JIMENEZ Fercase / Rota dos Móveis 18
4º 2 Nuno RIBEIRO Liberty Seguros 16
5º 9 Koldo GIL Liberty Seguros 9
6º 61 Virgílio SANTOS Fercase / Rota dos Móveis 8
7º 86 Hugo VITOR Centro Ciclismo Loulé 6
8º 43 Hélder OLIVEIRA BARBOT/SIPER 6
9º 40 Nelson VITORINO Palmeiras Resort/Tavira 4
10º 65 Wiliam ESCOBAR Fuerteventura / Canarias 4
11º 29 Sérgio SOUSA Madeinox / Boavista 4
12º 63 David VAZ Fercase / Rota dos Móveis 3
13º 44 Luís OLIVEIRA BARBOT/SIPER 2
14º 53 Bruno BARBOSA Fercase / Rota dos Móveis 2
15º 6 Vitor RODRIGUES - J Liberty Seguros 1
GERAL METAS VOLANTES - ROSA - LABORATÓRIO PIOLEDO
Pos Dorsal Nome Equipa Pontos 1º 63 David VAZ Fercase / Rota dos Móveis 6
2º 60 Eladio JIMENEZ Fercase / Rota dos Móveis 5
3º 65 Wiliam ESCOBAR Fuerteventura / Canarias 3
4º 44 Luís OLIVEIRA BARBOT/SIPER 3
5º 8 José RODRIGUES Liberty Seguros 3
6º 86 Hugo VITOR Centro Ciclismo Loulé 2
7º 39 Krasimir VASILEV Palmeiras Resort/Tavira 2
8º 41 António AMORIM BARBOT/SIPER 2
9º 90 Arlindo FERNANDES Centro Ciclismo Loulé 1
GERAL SPRINTS - VERMELHA - INVICTA MARMORISTA
Pos Dorsal Nome Equipa Pontos 1º 44 Luís OLIVEIRA BARBOT/SIPER 5
2º 60 Eladio JIMENEZ Fercase / Rota dos Móveis 4
3º 39 Krasimir VASILEV Palmeiras Resort/Tavira 3
4º 65 Wiliam ESCOBAR Fuerteventura / Canarias 3
5º 63 David VAZ Fercase / Rota dos Móveis 3
6º 90 Arlindo FERNANDES Centro Ciclismo Loulé 2
7º 57 Gustavo IGLESIAS Fercase / Rota dos Móveis 1
01-06-2008
GERAL JUVENTUDE - BRANCA - SPRINT BIKE
Pos Dorsal Nome Equipa 1º 6 Vitor RODRIGUES - J Liberty Seguros
2º 51 Ricardo HORTA - J BARBOT/SIPER
3º 104 Victor ITURAT - J ECP - Aluminis St. Jordi
4º 50 Samuel COELHO - J BARBOT/SIPER
5º 102 Vicente MATEOS - J ECP - Aluminis St. Jordi
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close