1. VAN DIJK Stefan VERANDAS WILLEMS 03:39:00
2. TYLER Farrar GARMIN
3. VIERHOUTEN Aart CT P3 Transfer
4. VANDOUSSELAERE Sven JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
5. KAISEN Olivier SILENCE-LOTTO
6. PEETERS Rob LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
7. ROSSELER Sebastien QUICK STEP
8. CAPPELLE Dieter PALMANS-CRAS
9. VEUCHELEN Frederik VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM
10. HULSMANS Kevin QUICK STEP :00:13
11. VERVECKEN Erwin REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM
12. COCQUYT Patrick JOHN SAEY CYCLING TEAM
13. CAETHOVEN Steven AGRITUBEL :00:21
14. VAN GROEN Arnoud PCT VANCANSOLEIL :00:50
15. DEKKERS HANS PCT JARTAZI
16. OMLOOP Geert PALMANS-CRAS
17. LEEMANS Wim BKCP - POWERPLUS
18. HAYNES Hamish YAWADOO - COLBA - ABM
19. VANTHOURENHOUT Sven SUNWEB-PROJOB
20. MEIRHAEGHE Filip LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
21. VERSTRAETEN Jan KDL TRANS NV
22. VAN GOOLEN Jurgen TEAM SAXO BANK
23. HABEAUX Gregory VERANDAS WILLEMS
24. KUYCKX Jan VERANDAS WILLEMS
25. DE VRIESE Stijn TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
26. MC LAUGHLIN RONAN SEAN KELLY TEAM
27. SPRAGG James MARCO POLO
28. SEELDRAEYERS Kevin QUICK STEP
29. ZEN Jean
30. PEETERS Kevin LANDBOUWKREDIET-COLNAGO :02:35
31. MAES Jo TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
32. CLAEYS Kevin TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
33. PRONK Matthé VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM
34. FRANCOIS Jurgen PALMANS-CRAS
35. VAN DEN NOORTGATE Kevin NEW HEEBRA-LOMBARDEN
36. COOMANS Björn PALMANS-CRAS
37. CAPPELLE Andy PALMANS-CRAS
38. VERWAEST Kevin WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
39. LAVA Kevin WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
40. RETSCHKE ROBERT CONTINETAL CYCLINGTEAM CCI DIFFERDANGE
41. ANUAWAR A Harde MARCO POLO
42. JOHR Oliver
43. PIETERSMA JELMER MARCO POLO CLUB
44. DEMUYNCK Koen MBK BICYCLE LINE
45. BERTHOLET Quentin FIDEA CYCLING TEAM
46. SUAREZ Kevin ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
47. RIEMAEKER Maarten KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
48. DECLERCQ Tim WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
49. DE KERF Erwin WSC HAND IN HAND BAAL
50. GALL Georg MILRAM
51. BEELEN Sven FREDIR
52. MERTENS Tim TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
53. MYCKE Stijn KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
54. VANNEVEL Dries TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
55. KUBIAS Petr WHIRPOOL
56. GREEN Matthew CINELLI-DOWN UNDER
57. LEPLA Jeroen WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
58. DE BUYSSCHER Lorenzo YAWADOO - COLBA - ABM
59. DLOUHY Vojtech WHIRPOOL
60. VANHOUTTE Jan YAWADOO - COLBA - ABM
61. MERTENS Marc MILRAM
62. VAN COMPERNOLLE Kenneth SUNWEB-PROJOB
63. LOUAGIE Lorenzo RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
64. RICCI POGGI Martil LANDBOUWKREDIET - COLNAGO
65. NEIRYNCK Stijn TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
66. VAN MINGEROET Jarno YAWADOO - COLBA - ABM
67. RYCKAERT Johan YAWADOO - COLBA - ABM
68. VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
69. D´AMELIO CHRISTOPHER CINELLI-DOWN UNDER
70. GIL Mariusz VC LIEVESPURTERS
71. VELLE Kevin YAWADOO - COLBA - ABM
72. PAUWELS Serge CERVELO TEST TEAM
73. TAMSIN Kenny KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
74. VANBECELAERE Tom PALMANS-CRAS
75. LALLA Michael Midwestern State University
76. DEBACKER Lander TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
77. WILLEMS Tommy TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
78. VERNAECKT Thomas SUNWEB-PROJOB
79. BERTLING Matthias TEAM REGIOSTORM
80. EECKHOUT Kevin SUNWEB-PROJOB
81. VAN DE MEENT Eric CT KROLSTONE
82. ABAKOUMOV Igor ISD CYCLING TEAM
83. FLAHAUT Denis LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
84. VANDEWALLE Kristof TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
85. BOUCHER David LADBOUWKREDIET
86. SIMON Jean-Paul ISD - SPORT - DONETSK
87. POELS WOUT WILLEBORD WIL VOORUIT
88. VAN DAEL Jan SUNWEB-PROJOB
89. SERVRANCKX Michael WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
90. DENOLF Gianni BKCP - POWERPLUS
91. DE VOCHT Wim VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM
92. THOMAS SNAPE CINELLI-DOWN UNDER
93. NANKERVIS TOMMY INDIVIDUAL
94. ROESEMS Bert CINELLI-DOWN UNDER
95. JOSEPH Stijn TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
96. ZITTA Pavel WHIRPOOL
97. SIMUNEK Radomir BKCP - POWER PLUS
98. RAMMANT Stijn JOHAN BRUYNEEL CYCLING ACADEMY
99. BELLEMAKERS Dirk LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
100. DANACIK Jakub WHIRPOOL
101. VANLANDSCHOOT James VERANDAS WILLEMS
102. DEDECKEL Olivier KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
103. VANHEULE Bart TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
104. GALLE Pieter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
105. DE DECKER Bjorn DAVO - LOTTO - DAVITAMON
106. VANMARCKE Mathias NEW HEEBRA-LOMBARDEN
107. DE WILDE Sjef PALMANS-CRAS
108. GRINTER Pip DRAPAC PORSCHE
109. VAN PUYVELDE Jan YAWADOO - COLBA - ABM
110. HOSTE Leif SILENCE-LOTTO
111. DROUILLY Mathieu LANDBOUWKREDIET
112. 0´BRIEN MARK DRAPAC PORSCHE
113. VAN DEN HAUTE Tom NEW HEEBRA-LOMBARDEN
114. TRONET STEVEN ROUBAIX
115. DOCKX Bart SILENCE-LOTTO
116. BERTRAND Jonathan LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
117. BACH Christian MILRAM
118. ROELANDT Len NEW HEEBRA-LOMBARDEN
119. GILING Bas WV ALCMARIA VICTRIX
120. PRISTL SEBASTIAN TEAM 3 C GRUPPE LAMONTE
121. TRAKSEL Bobbie RABO
122. MOERENHOUT Koos RABO
123. BALDAUF Sebastien MILRAM
124. MOL WOUTER WILLEBRORD WIL VOORUIT
125. SCHMIEG Christopher MILRAM
126. FITZGERALD MICHAEL CINELLI-DOWN UNDER
127. VAN BRAECKEL Kenny REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM
128. MEISEN Marcel TEAM KUOTA
129. SCHEIRLINCKX Staf SILENCE-LOTTO
130. KELLER Patrick MILRAM
131. STUBBE Tom SILENCE-LOTTO
132. ALBERT Niels BKCP - POWERPLUS
133. VAN NUFFEL Tim RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW
134. D`HOLLANDER Glenn SILENCE-LOTTO
135. ELIJZEN Michiel SILENCE-LOTTO
136. PRATTE Philippe VERANDAS WILLEMS
137. WILLEMS Frederik LIQUIGAS
138. DE WEERT Kevin QUICK STEP
139. DE PAUW Joachim YAWADOO - COLBA - ABM
140. DE WEERDT Sven CINELLI-DOWN UNDER
141. HUTCHINGS Logan BEVEREN 2000
142. SHAW Stuart DRAPAC PORSCHE
143. JELITTO Mathias TEAM KUOTA
144. BONTENACKELS thomas VLASSAEROOT
145. RENDERS Sven TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
146. SOETENS Jan REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM
147. VANTHOURENHOUT Dieter BKCP - POWERPLUS
148. SCHULZE André WHIRPOOL
149. FRIEDEMANN Matthias WHIRPOOL
150. AERNOUTS Jim BKCP - POWERPLUS
151. INGELS Dries TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
152. HUYS Stijn PALMANS-CRAS
153. VENS Quincy REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM
154. HOORNAERT Stijn PALMANS-CRAS
155. PONT GUILLAUME GUY
156. VANNESTE Sammy KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
157. CRIQUIELION Mathieu VERANDAS WILLEMS
158. HEBIK Martin WHIRPOOL
159. CASSIDY Mark SEAN KELLY TEAM
160. STOFFERIS Rieno WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
161. CRIEL Tom TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
162. HOOGERLAND JOHNNY
163. SCHOONACKER Jehudi SUNWEB-PROJOB
164. MOURIS Jens Mitsubische-jartazzi
165. HONIG REINIER WILLEBRORD
166. VAN DER SCHUEREN Kenny PALMANS-CRAS
167. DE TROYER Tim WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS :04:10