Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Driedaagse van De Panne 2010
Brugge - De Panne
België
Datum :
01-04-2010
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Driedaagse van De Panne
Index 2010
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
David Millar
GBR
in 12h 20m 36s
2
Andriy Grivko
UKR
op 35s
3
Luca Paolini
ITA
op 01m 07s
4
Frédéric Amorison
BEL
op 01m 25s
5
Lieuwe Westra
NED
op 02m 16s
6
Jens Mouris
NED
op 02m 26s
7
Hayden David Roulston
NZL
op 02m 44s
8
Sébastien Turgot
FRA
op 02m 45s
9
Nikolai Trusov
RUS
op 02m 58s
10
Manuel Quinziato
ITA
op 02m 59s
11
Mirco Lorenzetto
ITA
op 03m 32s
12
Stijn Vandenbergh
BEL
op 05m 24s
13
Stefan Van Dijk
NED
op 06m 58s
14
Johan Coenen
BEL
op 08m 07s
15
Francisco José Ventoso Alberdi
ESP
op 09m 49s
Details
1 62 David MILLAR Garmin - Transitions 12:20:36
2 43 Andry GRIVKO Astana 00:00:35
3 131 Luca PAOLINI Acqua e Sapone 00:01:07
4 145 Frédéric AMORISON Landbouwkrediet 00:01:25
5 117 Lieuwe WESTRA Vacansoleil Pro Cycling Team 00:02:16
6 118 Jens MOURIS Vacansoleil Pro Cycling Team 00:02:26
7 26 Hayden ROULSTON Team HTC - Columbia 00:02:44
8 158 Sébastien TURGOT BBox Bouygues Telecom 00:02:45
9 58 Nicolay TRUSSOV Team Katusha 00:02:58
10 4 Manuel QUINZIATO Liquigas - Doimo 00:02:59
11 71 Mirco LORENZETTO Lampre - Farnese Vini 00:03:32
12 54 Stijn VANDENBERGH Team Katusha 00:05:24
13 213 Stefan VAN DIJCK Verandas Willems 00:06:58
14 181 Johan COENEN Topsport Vlaanderen - Mercator 00:08:07
15 125 Francisco José VENTOSO ALBERTI Carmiooro - NGC 00:09:49
16 91 Alessandro BALLAN BMC Racing Team 00:14:02
17 72 Danilo HONDO Lampre - Farnese Vini 00:14:53
18 73 Simon SPILAK Lampre - Farnese Vini 00:15:11
19 78 Mauro DA DALTO Lampre - Farnese Vini 00:15:49
20 167 Romain ZINGLE Cofidis le crédit en ligne 00:16:36
21 28 Aleksejs SARAMOTINS Team HTC - Columbia 00:16:48
22 121 Laurent BEURET Carmiooro - NGC 00:17:28
23 31 Stijn DEVOLDER Quick Step 00:17:50
24 23 Gert DOCKX Team HTC - Columbia 00:17:56
25 146 David BOUCHER Landbouwkrediet 00:18:03
26 143 Baptiste PLANCKAERT Landbouwkrediet 00:18:12
27 42 Allan DAVIS Astana 00:18:19
28 211 Andy CAPPELLE Verandas Willems 00:18:22
29 57 Marco BANDIERA Team Katusha 00:18:22
30 142 Koen BARBE Landbouwkrediet 00:18:45
31 37 Nikolas MAES Quick Step 00:18:56
32 203 Pieter GHYLLEBERT An Post - Sean Kelly Team 00:19:17
33 36 Wouter WEYLANDT Quick Step 00:19:31
34 104 Floris GOESINNEN Skil - Shimano 00:19:49
35 111 Bobbie TRAKSEL Vacansoleil Pro Cycling Team 00:25:34
36 148 Kevin NEIRYNCK Landbouwkrediet 00:26:14
37 218 James VAN LANDSCHOOT Verandas Willems 00:26:39
38 95 Michael SCHÄR BMC Racing Team 00:27:15
39 83 Javier ARAMENDIA LORENTE Euskaltel - Euskadi 00:27:17
40 5 Tiziano DALL'ANTONIA Liquigas - Doimo 00:27:21
41 141 Bert SCHEIRLINCKX Landbouwkrediet 00:27:55
42 127 Enrico PERUFFO Carmiooro - NGC 00:28:16
43 154 Damien GAUDIN BBox Bouygues Telecom 00:28:59
44 103 Piet ROOIJAKKERS Skil - Shimano 00:29:01
45 201 Niko EECKHOUT An Post - Sean Kelly Team 00:29:26
46 108 Job VISSERS Skil - Shimano 00:29:34
47 112 Romain FEILLU Vacansoleil Pro Cycling Team 00:29:43
48 147 Dirk BELLEMAKERS Landbouwkrediet 00:29:46
49 106 Robert WAGNER Skil - Shimano 00:30:04
50 105 David DEROO Skil - Shimano 00:30:33
51 195 Piergiorgio CAMUSSA Vorarlberg - Corractec 00:30:33
52 65 Danny PATE Garmin - Transitions 00:30:37
53 182 Klaas LODEWYCK Topsport Vlaanderen - Mercator 00:30:38
54 35 Kevin HULSMANS Quick Step 00:31:55
55 6 Jacopo GUARNIERI Liquigas - Doimo 00:31:59
56 115 Matthé PRONK Vacansoleil Pro Cycling Team 00:32:37
57 12 Leif HOSTE Omega Pharma - Lotto 00:33:02
58 205 Mark MCNALLY An Post - Sean Kelly Team 00:34:51
59 52 Robbie MCEWEN Team Katusha 00:35:17
60 185 Thomas DE GENDT Topsport Vlaanderen - Mercator 00:36:57
61 144 Bart DOCKX Landbouwkrediet 00:37:18
62 88 Pablo URTASUN PEREZ Euskaltel - Euskadi 00:38:21
63 192 René WEISSINGER Vorarlberg - Corractec 00:38:59
64 67 Svein TUFT Garmin - Transitions 00:39:55
65 21 Bert GRABSCH Team HTC - Columbia 00:40:01
66 55 Mikhail IGNATIEV Team Katusha 00:40:20
67 86 Gorka IZAGIRRE INSAUSTI Euskaltel - Euskadi 00:40:21
68 87 Romain SICARD Euskaltel - Euskadi 00:40:33
69 172 Manuel BELLETTI Colnago - CSF Inox 00:40:34
70 24 Jan GHYSELINCK Team HTC - Columbia 00:40:36
71 33 Marco VELO Quick Step 00:40:40
72 162 Nico SIJMENS Cofidis le crédit en ligne 00:40:58
73 214 Sjef DE WILDE Verandas Willems 00:41:09
74 174 Marco FRAPPORTI Colnago - CSF Inox 00:41:15
75 94 Alexander KRISTOFF BMC Racing Team 00:41:20
76 155 Yohann GENÉ BBox Bouygues Telecom 00:41:38
77 153 Mathieu CLAUDE BBox Bouygues Telecom 00:42:12
78 77 Vitaliy BUTS Lampre - Farnese Vini 00:43:33
79 216 Sven VAN DEN HOUTTE Verandas Willems 00:46:30
80 212 Dieter CAPELLE Verandas Willems 00:47:38
81 102 Kenny Robert VAN HUMMEL Skil - Shimano 00:49:15
82 75 Alfredo BALLONI Lampre - Farnese Vini 00:49:57
83 204 Conor MCCONVEY An Post - Sean Kelly Team 00:50:23
84 101 Dominique CORNU Skil - Shimano 00:50:41
85 126 Eric BERTHOU Carmiooro - NGC 00:51:01
86 165 Kevin ISTA Cofidis le crédit en ligne 00:51:03
87 173 Federico CANUTI Colnago - CSF Inox 00:51:13
88 56 Lazlo BODROGI Team Katusha 00:51:15
89 166 Tristan VALENTIN Cofidis le crédit en ligne 00:51:31
90 18 Sebastian LANG Omega Pharma - Lotto 00:51:32
91 82 Inaki ISASI FLORES Euskaltel - Euskadi 00:51:46
92 15 Gerben LÖWIK Omega Pharma - Lotto 00:51:55
93 13 Kenny DE HAES Omega Pharma - Lotto 00:52:15
94 116 Borut BOZIC Vacansoleil Pro Cycling Team 00:52:41
95 74 Marcin SAPA Lampre - Farnese Vini 00:53:00
96 207 kenny LISABETH An Post - Sean Kelly Team 00:53:23
97 188 Michael VAN STAEYEN Topsport Vlaanderen - Mercator 00:53:31
98 113 Alberto ONGARATO Vacansoleil Pro Cycling Team 00:53:42
99 107 Ji CHENG Skil - Shimano 00:56:21
100 198 Philipp LUDESCHER Vorarlberg - Corractec 01:02:14
General Montaña
1 104 Floris GOESINNEN Skil - Shimano 36 Pts
2 43 Andry GRIVKO Astana 25 Pts
3 141 Bert SCHEIRLINCKX Landbouwkrediet 20 Pts
4 145 Frédéric AMORISON Landbouwkrediet 5 Pts
5 144 Bart DOCKX Landbouwkrediet 4 Pts
6 158 Sébastien TURGOT BBox Bouygues Telecom 3 Pts
7 12 Leif HOSTE Omega Pharma - Lotto 3 Pts
8 103 Piet ROOIJAKKERS Skil - Shimano 2 Pts
9 62 David MILLAR Garmin - Transitions 1 Pts
10 118 Jens MOURIS Vacansoleil Pro Cycling Team 1 Pts
General equipos
1 Vacansoleil Pro Cycling Team VAC 37:09:43
2 Team Katusha KAT 00:06:10
3 Garmin - Transitions GRM 00:13:57
4 BBox Bouygues Telecom BTL 00:16:39
5 Landbouwkrediet LAN 00:20:31
6 Verandas Willems WIL 00:20:49
7 Lampre - Farnese Vini LAM 00:23:26
8 Liquigas - Doimo LIQ 00:25:05
9 Team HTC - Columbia THR 00:28:38
10 Skil - Shimano SKS 00:33:13
11 Topsport Vlaanderen - Mercator TSV 00:36:28
12 Carmiooro - NGC CMO 00:46:21
13 Quick Step QST 00:47:40
14 Omega Pharma - Lotto OLO 00:53:09
15 An Post - Sean Kelly Team SKT 01:00:11
16 Euskaltel - Euskadi EUS 01:13:27
17 BMC Racing Team BMC 01:14:42
18 Cofidis le crédit en ligne COF 01:17:58
19 Colnago - CSF Inox CSF 01:42:37
20 Vorarlberg - Corractec VBG 02:03:47
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close