1. Amorison Frederic - Landbouwkrediet
2. Steels Stijn - Qin Cycling Team
3. Tronborg Kristensen Michael - Glud & Marstrand/LRO Radgivning
4. Vangenechten Jonas - Verandas Willems
5. Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Bauknecht
6. Havik Yoeri - Van Vliet EBH Elshof
7. Asselman Jesper - Van Vliet EBH Elshof
8. Krauwel Bas - Van Vliet EBH Elshof
9. Stevens Thimoty - PWS Eijsen Cycling Team
10. Kuyckx Jan - Qin Cycling Team
11. Burton Jeremy - Lotto-Bodysol
12. Verbist Evert - Van Goethem Prorace CT
13. Vanthourenhout Dieter - BKCP-Powerplus
14. Berden Ben - Qin Cycling Team
15. Schets Steve - Jong Vlaanderen Bauknecht
16. Retschke Robert - Team Differdange
17. De Wilde Sjef - Verandas Willems
18. De Baerdemaeker Kjell - Van Goethem Prorace CT
19. Lisabeth Kenny - An Post Sean Kelly Team
20. Wippert Wouter - Davo Lotto Davitamon
21. Horton Tobyn - Team Sprocket Pro Cycling
22. Debusschere Maxim - An Post Sean Kelly Team
23. Delme Davy - Hand in Hand Baal
24. Claes Joris - Heist Zuiderkempen
25. Pardini Olivier - Beveren 2000
26. De Kerf Erwin - Hand in Hand Baal
27. Neirynck Kevin - Landbouwkrediet
28. Vanbecelaere Tom - Palmans - Cras
29. Ghyllebert Pieter - An Post Sean Kelly Team
30. Juodvalkis Egidius - Palmans - Cras
31. Vanroy Glenn - Heist Zuiderkempen
32. Verhelst Louis - Beveren 2000
33. Kaupas Vytautas - Team Differdange
34. Leys Birger - Rock Werchter-Chocolade CT
35. De Schrooder Benny - An Post Sean Kelly Team
36. Gilham Kit - Sigma Sport-Specialized
37. Nooytens Sven - Beveren 2000
38. Bosmans Wietse - BKCP-Powerplus
39. Planckaert Baptiste - Landbouwkrediet
40. Avery Clinton - PWS Eijsen Cycling Team
41. Daems Nick - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT
42. Lefever Nico - VL Technics Abutriek CT
43. Habeaux Gregory - Verandas Willems
44. Cappelle Dieter - Verandas Willems
45. Van Hoecke Gijs - Beveren 2000
46. Gallagher Stephen - Sigma Sport-Specialized
47. Segers Joren - Davo Lotto Davitamon
48. Goudket Jeroen - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT
49. Karnulin Denys - ISD Continental Team
50. Wagemans Joris - Davo Lotto Davitamon
51. Brammeier Matt - An Post Sean Kelly Team
52. Van den Bossche Hendrik - Verandas Willems
53. De Vries Wim - Heist Zuiderkempen
54. Bleukens Jan - Profel Cycling Team
55. Geysen Kurt - PWS Eijsen Cycling Team
56. De Beer Pim - Cycling Tean Jo Piels NL
57. Dockx Bart - Landbouwkrediet
58. Delfosse Sebastien - Landbouwkrediet
59. Mykhaylov Rostylav - ISD Continental Team
60. Wetterhall Alexander - Team Sprocket Pro Cycling
61. Vangheel Timothy - Palmans - Cras
62. Vermeiren André - Terra Footwear Bicycle Line
63. Van den Brande Kay - Van Goethem Prorace CT
64. Verheyen Geert - Landbouwkrediet
65. Van Beylen Jens - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT
66. Van Zummeren Stef - Scott Cycling Team
67. England Michael - Profel Cycling Team
68. Schoonbrood Bob - Van Vliet EBH Elshof
69. Yates Jeremy - Qin Cycling Team
70. Dressler Frank - Team Differdange
71. Franken Marc - Van Goethem Prorace CT
72. Kouwenhoven Sjoerd - Van Vliet EBH Elshof
73. Hall Bradley - Marco Polo Cycling Team
74. Linde Kasper - Glud & Marstrand/LRO Radgivning
75. Spragg James - Qin Cycling Team
76. Depraetere Hannes - VL Technics Abutriek CT
77. Odeyn Seppe - Rock Werchter-Chocolade CT
78. Criel Tom - Profel Cycling Team
79. heymans Jonas - Lotto Olympia Tienen
80. Simon Jean-Paul - Profel Cycling Team
81. Dubois Andy - Snake Cycling Team
82. Putseys Kevin - Heist Zuiderkempen
83. Abraham Daniel - Marco Polo Cycling Team
84. Rouet Rudy - Lotto-Bodysol
85. Polazzi Fabio - Verandas Willems
86. Gate Aaron - New Zeeland National Team
87. Smeyers Floris - PWS Eijsen Cycling Team
88. Montgomerie Gareth - Sigma Sport-Specialized
89. Vermeulen Stef - Heist Zuiderkempen
90. Beyens Yoeri - Snake Cycling Team
91. Anderson John - Team Sprocket Pro Cycling
92. Lindeman Bert Jan - Cycling Tean Jo Piels NL
93. Verboven Sven - Rock Werchter-Chocolade CT
94. Goris Rob - Palmans - Cras
95. De Jonghe Kevin - Beveren 2000
96. Vermote Julien - Beveren 2000
97. Rodger Shem - New Zeeland National Team
98. Albert Niels - BKCP-Powerplus
99. Christensen Mads - Glud & Marstrand/LRO Radgivning
100. Helven Sander - Davo Lotto Davitamon
101. Lovelock Jonathan - Marco Polo Cycling Team
102. Goos Marc - Cycling Tean Jo Piels NL
103. De Neef Steven - Jong Vlaanderen Bauknecht
104. De Weerdt Sven - Marco Polo Cycling Team
105. Labbe Alexander - Team Worldofbike.gr
106. Tesseur Kim - Rock Werchter-Chocolade CT
107. Mc Convey Connor - An Post Sean Kelly Team
108. Williamson james - Sigma Sport-Specialized
109. Van Uffel Willem - Hand in Hand Baal
110. Mergaerts Michel - Hand in Hand Baal
111. Schoolmeesters Atse - Hand in Hand Baal
112. David TOM - Davo Lotto Davitamon
113. Gough Westley - New Zeeland National Team
114. De Haan Sierk Jan - Cycling Tean Jo Piels NL
115. Verboven Bert - Snake Cycling Team
116. Bochman Lasse - Glud & Marstrand/LRO Radgivning
117. Biermans Gregory - Snake Cycling Team
118. janssens Jimmy - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT
119. Van Goidsenhoven Kurt - Van Goethem Prorace CT
120. De Witte Yannick - VL Technics Abutriek CT
121. Nys Kris - Lotto Olympia Tienen
122. Archbod Shane - New Zeeland National Team
123. Haers Joris - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT
124. Jorgensen Christian Moberg - Glud & Marstrand/LRO Radgivning
125. Keong Loh Sea - Marco Polo Cycling Team
126. Haidir Anuawar - Marco Polo Cycling Team
127. Rybin Volodymyr - ISD Continental Team
128. Van den Bulck Jeffry - Scott Cycling Team
129. Stuykens Nils - Scott Cycling Team
130. Torfs Jef - Profel Cycling Team
131. Finders Dirk - Team Worldofbike.gr
132. De Vos Gert Jan - Terra Footwear Bicycle Line
133. Abakoumov Igor - ISD Continental Team
134. De Jonge Maarten - Cycling Tean Jo Piels NL
135. De Gans Joop - Palmans - Cras
136. Rudenstam Filip - Team Sprocket Pro Cycling
137. Geerinckx Diewer - Bianchi Cornet & Kinsbergen CT
138. Broeders Garrit - Jong Vlaanderen Bauknecht
139. Durant Joaquim - Jong Vlaanderen Bauknecht