1 1 יואב בר Israel Go Pro עילית גברים 19+ 20 1:04:47 - - 37
2 7 שחר גורן רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 20 1:05:50 01:03,7 01:03,7 36,5
3 4 גיא גבאי Israel Go Pro עילית גברים 19+ 20 1:06:39 01:52,7 49,001 36
4 11 טל גבאי TNT גליל עליון עילית גברים 19+ 20 1:06:40 01:53,5 0,785 36
5 3 אנטון מיכאלוב רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 20 1:06:42 01:55,5 2,005 36
6 21 עמוס וולף רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 20 1:06:43 01:56,8 1,24 36
7 9 רועי גולדשטיין טימישגב עילית גברים 19+ 19 1:05:16 1 Lp. 1 Lp. 34,9
8 15 חן שרייבר רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 19 1:05:17 1 Lp. 0,627 34,9
9 22 אורי סרולוביץ Israel Go Pro עילית גברים 19+ 19 1:05:17 1 Lp. 0,158 34,9
10 5 יובל דולין רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 19 1:05:17 1 Lp. 0,393 34,9
11 20 צחי בויגן Israel Go Pro עילית גברים 19+ 19 1:05:19 1 Lp. 1,829 34,9
12 26 גיא שנער Focus Cycling Team עילית גברים 19+ 19 1:05:19 1 Lp. 0,151 34,9
13 16 אמיר כלפה TEAM ORBEA-RECYCLING עילית גברים 19+ 19 1:05:19 1 Lp. 0,154 34,9
14 13 יובל בן מורדכי רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 19 1:05:20 1 Lp. 0,55 34,9
15 17 ולדיסלב דובינסקי רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 19 1:05:24 1 Lp. 4,103 34,9
16 10 ויקטור קיטייב TEAM ORBEA-RECYCLING עילית גברים 19+ 19 1:05:30 1 Lp. 6,387 34,8
17 24 רון שמעון ECO TEAM עילית גברים 19+ 19 1:06:22 1 Lp. 52,141 34,4
18 19 ירין פודולר רוכבי ת"א TACC עילית גברים 19+ 18 1:04:08 2 Lp. 1 Lp. 33,7
19 18 יריב גרינשפן CCC עילית גברים 19+ 18 1:05:21 2 Lp. 01:13,1 33,1
DNF 12 אילן קולטון Israel Go Pro עילית גברים 19+ 5 0:19:30 15 Lp. 13 Lp. 30,8
DNS 27 עמרי דביר TEAM ORBEA-RECYCLING עילית גברים 19+ 0 - - - -
DNS 25 דני צור TEAM ORBEA-RECYCLING עילית גברים 19+ 0 - - - -
DNS 14 אבי לזוביק Israel Go Pro עילית גברים 19+ 0 - - - -
DNS 8 אולג סרגייב TEAM ORBEA-RECYCLING עילית גברים 19+ 0 - - - -
DNS 6 אנדריי ימפולסקי TEAM ORBEA-RECYCLING עילית גברים 19+ 0 - - - -
DNS 2 אייל רהט VCI Canondale קניון רמת אביב עילית גברים 19+ 0 - - - -
A Yoav Bar Israel Go Pro Elite Men 19 + 1:04:47 20 - 37
7 Dawn Goren elite riders TA TACC Men 19 + 20 1:05:50 01:03,7 01:03,7 36,5
4 Guy Gabai Israel Go Pro Elite Men 19 + 20 49 001 36 1:06:39 01:52,7
11 Phone Gabbay Upper Upper TNT Men 19 + 20 1:06:40 01:53,5 0785 36
3 Anton Michaelov elite riders TA TACC Men 19 + 20 1:06:42 01:55,5 2005 36
21 Wolf riders Amos TA TACC Elite Men 19 + 20 1:06:43 01:56,8 1,24 36
9 Roy Goldstein Timisgb Elite Men 19 + 19 1:05:16 1 Lp. 1 Lp. 34,9
15 Chen Schreiber elite riders TA TACC men 19 + 19 1:05:17 1 Lp. 0,627 34,9
22 Uri Srolovic Israel Go Pro Elite Men 19 + 19 1:05:17 1 Lp. 0158 34,9
5 Yuval Aviv TACC Dolin elite riders Men 19 + 19 1:05:17 1 Lp. 0,393 34,9
20 Tzachi Boignon Israel Go Pro Elite Men 19 + 19 1:05:19 1 Lp. 1829 34,9
26 Guy Shinar Focus Cycling Team Elite Men 19 + 19 1:05:19 1 Lp. 0151 34,9
16 Amir here-RECYCLING TEAM ORBEA Elite Men 19 + 19 1:05:19 1 Lp. 0154 34,9
13 Yuval Ben Mordechai Aviv TACC elite riders Men 19 + 19 1:05:20 1 Lp. 0,55 34,9
17 Vladislav Dubinsky elite riders TA TACC Men 19 + 19 1:05:24 1 Lp. 4,103 34,9
10 Victor Kiteib ORBEA-RECYCLING TEAM Elite Men 19 + 19 1:05:30 1 Lp. 6387 34,8
24 Ron Simon ECO TEAM Elite Men 19 + 19 1:06:22 1 Lp. 52,141 34,4
19 Yarin Fodolr elite riders TA TACC Men 19 + 18 1:04:08 2 Lp. 1 Lp. 33,7
18 elite opponent Greenspan CCC men 19 + 18 1:05:21 2 Lp. 01:13,1 33,1
12 Ilan Colton Israel Go Pro Elite Men 19 + 5 0:19:30 15 Lp. 13 Lp. 30,8
27 Omri Dvir-RECYCLING TEAM ORBEA Elite Men 19 + 0 ----
25 Danny Create ORBEA-RECYCLING TEAM Elite Men 19 + 0 ----
14 Avi Lozowick Israel Go Pro Elite Men 19 + 0 ----
Oleg Sergeyev 8-RECYCLING TEAM ORBEA Elite Men 19 + 0 ----
6 Andre Yampolsky ORBEA-RECYCLING TEAM Elite Men 19 + 0 ----
2 deer VCI Canondale Rahat Ramat Aviv Mall Elite Men 19 + 0 ---