Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Dijon 2013
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
Frankrijk
Datum :
07-04-2013
154,9 km
Weg - Wedstrijd
Start
Dijon (Bourgogne), Frankrijk
Aankomst
Dijon (Bourgogne), Frankrijk
Hoofdindex Dijon
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Yohan Cauquil
FRA
in 00.00s
2
Polychronis Tzortzakis
GRE
op 00.00s
3
Melvin Rulliere
FRA
op 00.00s
4
Christopher Agostini
FRA
op 00.00s
5
Thomas Bouteille
FRA
op 00.00s
Details
1 CAUQUIL Yohan CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 1ère
2 TZORTZAKIS Polychronis GUIDON CHALETTOIS 1ère
3 RULLIERE Melvin S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
4 AGOSTINI Christopher BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère
5 BOUTEILLE Thomas CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ère
6 SARREAU Marc GUIDON CHALETTOIS 1ère
7 POUILLY Félix CC NOGENT / OISE 1ère
8 DAENINCK Benoit CC NOGENT / OISE 1ère
9 CASTILLO SOTO Ulises CENTRE MONDIAL DU CYCLISME 1ère
10 THOMINET Camille CM AUBERVILLIERS 93 1ère
11 FERNANDES Mathieu CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ère
12 HOFSTETTER Hugo AMICALE CYCLISTE BISONTIN 2e
13 DEREPAS David PRODIALOG / DAVID DEREPAS 2ème
14 HENDRICKS Clint MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
15 GRATIOT Alexandre CC NOGENT / OISE 1ère
16 HOAREAU Sébastien VELO CLUB DE SAINT DENIS 1ère
17 LAVERY Philip AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
18 SCHULTZ Silver E.C. ST ETIENNE - LOIRE 1ère
19 FORESTIER Loïc VC TOUCY 1ère
20 KUDUS Merhawi CENTRE MONDIAL DU CYCLISME 1ère
21 FOUCHER Sébastien GUIDON CHALETTOIS 1ère
22 GORICHON Antoine S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
23 ROLLAND Sylvain AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
24 FAUSSURIER Romain C.R.4 CHEMINS/ROANNE 1ère
25 BILLON Alexandre CM AUBERVILLIERS 93 1ère
26 FAYOLLE Cedric CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 1ère
27 SONNERY Blaise V.C. CALADOIS 1ère
28 TEVENOT Antony GUIDON CHALETTOIS 1ère
29 SHUMOV Nikolai AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
30 POULARD Morgan CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 1ère
31 WELTER Thomas C.R.4 CHEMINS/ROANNE 1ère
32 LUTSEN Luc VC TOUCY 2e
33 ROMEDER Alexis VELO CLUB DE L`OUEST 1ère
34 TEGHILLO Florent V.C. CALADOIS 1ère
35 CANTOURNET Benjamin S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
36 PACOT Alexandre S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 2e
37 PINEL Maxime VC TOUCY 1ère
38 MAISON Jérémy VC TOUCY 1ère
39 ALBARET Damien CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 1ère
40 LAUBER Edouard CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ère
41 BOULONGNE Thomas S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
42 COZZI Theo GRENOBLE METROPOLE CYCLISME 38 1ère
43 CARISEY Clement V.C. CALADOIS 1ère
44 PAAJANEN Mikko CENTRE MONDIAL DU CYCLISME 1ère
45 LIONNET Aurélien VC TOUCY 2ème
46 DRAKAKIS Yiannis GUIDON CHALETTOIS 1ère
47 KNEISKY Morgan ROUBAIX-LILLE METROPOLE Elite
48 GOUMON Arthur GUIDON CHALETTOIS 1ère
49 VINCENT Lucas CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ère
50 BRUN Mickaël E.C. ST ETIENNE - LOIRE 1ère
51 LEROY Olivier ASPTT DIJON 2ème
52 FALASCHI Bryan AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
53 MARCHE Nicolas CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ère
54 BARJON Lucas C.R.4 CHEMINS/ROANNE 2e
55 LABOUS Quentin JURA CYCLISME PAYS DU REVERMONT 1ère
56 DAVID Cyril TEAM CHRIS NET 1ère
57 GENETIER Francis V.C. CALADOIS 1ère
58 DELALAIRE Jason MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
59 DROBISCH Till CENTRE MONDIAL DU CYCLISME 1ère
60 COULOT Wilfrid JURA CYCLISME PAYS DU REVERMONT 1ère
61 CHARDON Nicolas TEAM CHRIS NET 1ère
62 FRANCAIS Jérémy JURA CYCLISME PAYS DU REVERMONT 1ère
63 DUTANG Kevin BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère
64 LEMPERRIERE Jocelyn S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
65 BEGHIN Gérard P.E. HAGUENAU - TRM 1ère
66 MOLINOT Clément VELO CLUB DOLOIS 2e
67 DOMANICO Baptiste S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
68 TRAUTMANIS Martin E.C. ST ETIENNE - LOIRE 1ère
69 CISSE Isiaka CENTRE MONDIAL DU CYCLISME 1ère
70 CATTET Robin GRENOBLE METROPOLE CYCLISME 38 1ère
71 CHEVALLIER Jérôme VELO CLUB ORNANS 1ère
72 BECASSEAU Benjamin P.E. HAGUENAU - TRM 1ère
73 OLAVARRIA ABARCA Arnold Cristobal E.C. ST ETIENNE - LOIRE 1ère
74 GRAS Irwin CC ETUPES LE DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ère
75 GRIMSEY Stuart BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère
76 GUYOT Lucas VELO CLUB ORNANS 2e
77 GUILLONNET Adrien VC TOUCY 1ère
78 WAGON Eric GRENOBLE METROPOLE CYCLISME 38 1ère
79 CASSINI Grégory GRENOBLE METROPOLE CYCLISME 38 1ère
80 YSSAAD Yannis CM AUBERVILLIERS 93 1ère
81 BRUN Frederic BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère
82 OLIVIER Benjamin V.C. CALADOIS 1ère
83 DURAND Yann MARTIGUES SPORT CYCLISME 2e
84 TALPIN Frédéric V.C. CALADOIS 1ère
85 DUGUENET Stéphane GUIDON CHALETTOIS 1ère
86 TURGIS Anthony CC NOGENT / OISE 1ère
87 DRUJON Benoit CM AUBERVILLIERS 93 Elite
88 SATRE BUISSON Mickaël P.E. HAGUENAU - TRM 1ère
89 BERLIN SEMON Joseph AMICALE CYCLISTE BISONTIN 2e
90 FONDARD Romain S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
91 LE CALVEZ Clément CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 1ère
92 PAILLARD Romain BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère
93 CHAINEL Raymond EC STEPHANOIS 1ère
94 FAVRET Sébastien JURA CYCLISME PAYS DU REVERMONT 2ème
95 KRUGER Henrik MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
96 CROUSAZ Adrien BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ère
97 LE FUSTEC Damien CM AUBERVILLIERS 93 1ère
98 LEBLOND Alliaume CM AUBERVILLIERS 93 1ère
99 RAMBIER Nicolas VELO CLUB ORNANS 2e
100 COLOMBATTO Laurent AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
101 VIENNET Ludovic P.E. HAGUENAU - TRM 1ère
102 DUBEST Alexandre CHARVIEU CHAVAGNEUX I.C. 1ère
103 FERAUD Marc P.E. HAGUENAU - TRM 1ère
104 PERROT Guillaume E.C. ST ETIENNE - LOIRE 1ère
105 LESECHE Jean CC NOGENT / OISE 1ère
106 MAURELET Flavien CC NOGENT / OISE 1ère
107 MEZANGE Landry E.C. ST ETIENNE - LOIRE 1ère
108 ROZ Damien S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 2ème
109 GEOFFROY Benoit VC TOUCY 1ère
110 FABIO Jérémy MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
111 CABOT Jérémy VC TOUCY 1ère
112 GAOUA Cédric S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
113 GASPARI Alexandre S.C.OLYMPIQUE DE DIJON 1ère
114 MIQUEL Thomas MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
115 ROCCHI Raphaël BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 2ème
116 NOEL Alexis AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
117 IVANOV Nikolay MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
118 JANIN Audric V.C. CALADOIS 1ère
119 KNEISKY Martial VELO CLUB ORNANS 2e
120 LESSCHAEVE Rudy TEAM CHRIS NET 1ère
121 BIBAUT Thomas MARTIGUES SPORT CYCLISME 1ère
122 ESTEVES Paul Victor AMICALE CYCLISTE BISONTIN 1ère
123 MAERTENS Clément TEAM CHRIS NET 1ère
124 BOUCHET David BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 2e
Sluiten
Weet je veel over fietsmerken?
Hier is nog veel aan te vullen...
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close