Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Frankrijk 2014
Frankrijk
Datum :
26-06-2014
47,8 km
Weg - Individuele tijdrit
Start
Futuroscope (Poitou-Charentes), Frankrijk
Aankomst
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Frankrijk
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Romain Bacon
FRA
in 01h 44.00s
2
Julien Morice
FRA
op 03.00s
3
Julien Loubet
FRA
op 09.00s
4
Sébastian Fournet-Fayard
FRA
op 23.00s
5
Bruno Armirail
FRA
op 28.00s
Details
1 BACON Romain TEAM VULCO-VC VAULX-EN-VELIN les 47,8 km en 1h00'44"49 (moy. 47,223 km/h)
2 MORICE Julien VENDEE U 1h00'47"32 03"
3 LOUBET Julien MIDI PYRENEES 1h00'53"38 09"
4 FOURNET-FAYARD Sébastien TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1h01'07"83 23"
5 ARMIRAIL Bruno ARMEE DE TERRE 1h01'12"58 28"
6 MAINARD Jérôme CR4C ROANNE 1h01'43"29 59"
7 MOULIN Aurélien OCEANE U TOP 16 1h01'57"12 01'13"
8 DUMONT Mathieu AQUITAINE 1h02'42"59 01'58"
9 LALOUETTE Kévin USSA PAVILLY BARENTIN 1h02'55"43 02'11"
10 PEREZ Anthony AVC AIX-EN-PROVENCE 1h03'04"92 02'20"
11 LE LAY David BREST IROISE CYCLISME 2000 1h03'06"31 02'22"
12 KOWALSKI Dylan VELOCE CLUB ROUEN 76 1h03'13"35 02'29"
13 DULIN Alexis AUVERGNE 1h03'16"11 02'32"
14 FOURNIER Marc CC NOGENT-SUR-OISE 1h03'21"38 02'37"
15 PLOUHINEC Samuel ILE-DE-France 1h03'35"09 02'51"
16 BOUDAT Thomas PAYS DE LA LOIRE 1h03'52"29 03'08"
17 NUNS Thibault POITOU-CHARENTES 1h04'05"51 03'21"
18 LEROUX Samuel ESEG DOUAI 1h04'21"47 03'37"
19 PETERS Nans CHAMBERY CYCLISME FORMATION 1h04'42"06 03'58"
20 LOUYEST Edouard NORMANDIE 1h05'04"88 04'20"
21 CAVAGNA Rémi AUVERGNE 1h05'05"41 04'21"
22 WASTIAUX Joey GUIDON CHALETTOIS 1h05'10"80 04'26"
23 GESBERT Elie BRETAGNE 1h05'49"81 05'05"
24 DEMESY Thomas ALSACE 1h06'39"49 05'55"
25 BETOUIGT-SUIRE Jauffrey POITOU-CHARENTES 1h06'41"85 05'57"
26 FILLON-MAILLET Boris FRANCHE COMTE 1h06'46"08 06'02"
27 MICHAUD David PAYS DE LA LOIRE 1h06'58"00 06'14"
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close