Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Vuelta de la Juventud Colombia, U23 2016
Vuelta a Colombia
Colombia
Datum :
04-09-2016
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Vuelta de la Juventud Colombia, U23
Index 2016
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Diego Fernando Cano Malaver
COL
in 21h 54m 52.00s
2
Cristian Camilo Muñoz Lancheros
COL
op 11.00s
3
Hernan Ricardo Aguirre Calpa
COL
op 13.00s
4
Wbeimar Andres Gaviria Ruiz
COL
op 26.00s
5
Julian Cardona Tabares
COL
op 01m 30.00s
Details
1 COL19940203 CANO,Diego Fernando SUB23 STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER 21:54:52
2.- 26 COL19960320 MUÑOZ,Cristian Camilo SUB23 COLDEPORTES CLARO a 11
3.- 180 COL19951213 AGUIRRE,Hernan Ricardo SUB23 MIX POSTOBON 472 SERV POS a 13
4.- 12 COL19960326 GAVIRIA,Wbeimar SUB23 AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 26
5.- 11 COL19970119 CARDONA,Julian SUB-N AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 1:30
6.- 126 COL19960920 GARCIA, Mateo SUB23 EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 1:31
7.- 160 COL19940703 CONTRERAS,Yuber Alberto SUB23 MIX MOVISTAR-ALCARAVAN a 1:33
8.- 112 COL19940703 QUIROZ, Oscar Adalberto SUB23 MDIAL TORNILL MUL RP BOSA a 2:28
9.- 127 COL19970706 CASTAÑO,Elkin Manuel SUB-N EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 2:29
10.- 17 COL19940819 DIAZ,Edward Fabian SUB23 GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 2:58
11.- 34 COL19940221 SIERRA,Cristian Andres SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 3:02
12.- 13 COL19970512 CASTAÑO,Sebastian Alexa SUB-N AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 3:46
13.- 44 COL19950825 GUTIERREZ,Carlos Albert SUB23 SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 4:15
14.- 148 COL19940401 CASTRO,Wilmar Andres SUB23 IMRD CHIA a 4:20
15.- 141 COL19950504 ESPINEL,Juan Alcides SUB23 INDENORTE ARROZ ZULIA a 6:12
16.- 15 COL19961022 OROZCO,Mauricio SUB23 AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 6:45
17.- 52 COL19960826 NARVAEZ,Raul Ernesto SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 7:27
18.- 59 COL19970407 MORA,Luis Felipe SUB-N BAKANO a 8:13
19.- 20 COL19970214 REYES,Yeison Sebastian SUB-N GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 8:20
20.- 57 COL19970401 ATAPUMA,Duvan Camilo SUB-N BAKANO a 8:32
21.- 18 COL19940508 HERNANDEZ,Jose Tito SUB23 GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 9:05
22.- 132 COL19960114 BETANCUR,Walter Stiven SUB23 EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 9:16
23.- 28 COL19951006 QUICENO,Luis Hernan SUB23 COLDEPORTES CLARO a 9:16
24.- 82 COL19970818 RINCON,Yeison Alejandro SUB-N ALCALDIA DE MANIZALES a 9:21
25.- 39 COL19940715 CRUZ,Juan Carlos SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 9:24
26.- 81 COL19971018 LARGO,Daniel Alejandro SUB-N ALCALDIA DE MANIZALES a 9:25
27.- 88 COL19950425 REINOSA,Juan Sebastian SUB23 ALCALDIA DE MANIZALES a 10:06
28.- 33 COL19940222 RODRIGUEZ,Wilson Enriqu SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 11:16
29.- 125 COL19950125 ESTRADA,Eduardo SUB-N EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 12:35
30.- 25 COL19950309 CHAVES,German Enrique SUB23 COLDEPORTES CLARO a 13:25
31.- 167 COL19951213 GONZALEZ,Javier Steven SUB23 ALC GIRARDOT-CICLO VALLE a 13:46
32.- 36 COL19960620 ORTEGA,Robinson Armando SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 13:49
33.- 16 COL19950114 VARGAS,Johan Sebastian SUB-N AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 13:53
34.- 130 COL19940811 SUESCA,Marco Tulio SUB23 EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 14:42
35.- 102 COL19960813 CARMONA,Chrystian David SUB-N MERKEPAISA JUNKOS a 15:18
36.- 66 COL19960424 TOBAR,Cristian Camilo SUB-N GOBERNACION DE NARIÑO a 16:16
37.- 181 COL19940816 SIERRA,Yecid Arturo SUB23 MIX POSTOBON 472 SERV POS a 16:18
38.- 10 COL19970427 TEJADA,Harold Alfonso SUB-N AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 16:32
39.- 3 COL19950704 PINEDA,Miguel Angel SUB23 STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER a 16:46
40.- 41 COL19971118 GOYENECHE,Elkin Rafael SUB-N SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 16:58
41.- 51 COL19950418 ARANGO,Edwin Leandro SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 17:11
42.- 129 COL19951006 MEDINA,Ivan Danilo SUB23 EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 18:07
43.- 42 COL19960413 GUZMAN,Andres Felipe SUB23 SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 20:11
44.- 159 COL19951226 SANTOFIMIO,Yors Anderso SUB23 MIX MOVISTAR-ALCARAVAN a 20:46
45.- 19 COL19950925 CARDONA,Wilson Steeven SUB23 GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 20:57
46.- 146 COL19950531 GUTIERREZ,Edwin Fabian SUB23 INDENORTE ARROZ ZULIA a 21:50
47.- 62 COL19950112 URBANO,Jerson Ruben SUB23 BAKANO a 22:20
48.- 43 COL19961007 MATEUS,Cesar Augusto SUB-N SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 22:33
49.- 128 PAN19940521 GONZALEZ,Roberto SUB23 EPM TIGO-UNE-AREA METROPO a 24:20
50.- 73 COL19941231 RODAS,Sebastian SUB23 GOBERNACION LOT RISARALDA a 24:43
51.- 161 COL19960207 CARRERO,Juan Jose SUB23 AG NECTAR INDEPORTES CUND a 25:47
52.- 72 COL19960117 LIEVANO,Carlos Andres SUB23 GOBERNACION DE NARIÑO a 26:21
53.- 37 COL19970423 BUITRAGO,Flanklin Albei SUB-N BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 28:48
54.- 76 COL19961102 CAÑAVERAL,Johnatan SUB23 GOBERNACION LOT RISARALDA a 30:13
55.- 60 COL19971226 AVELLANEDA,Daniel Eduar SUB-N BAKANO a 30:15
56.- 38 COL19960917 LOPEZ,Robinson Fabian SUB23 BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 30:57
57.- 8 COL19960820 ACOSTA,Ruben Dario SUB-N STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER a 32:01
58.- 47 COL19940413 SORACA,Ruberth Alexande SUB23 SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 32:50
59.- 78 COL19960517 BERMUDEZ,Francisco Albe SUB23 GOBERNACION LOT RISARALDA a 33:55
60.- 61 COL19970821 PANTOJA,Richard Danilo SUB-N BAKANO a 35:04
61.- 83 COL19961210 HOYOS,Juan Diego SUB23 ALCALDIA DE MANIZALES a 35:43
62.- 179 COL19961121 MUÑOZ,Daniel SUB23 MIX POSTOBON 472 SERV POS a 35:50
63.- 32 COL19940619 SOTO,Nelson Andres SUB-N COLDEPORTES CLARO a 36:09
64.- 53 COL19941212 ARANGO,Sebastian SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 36:44
65.- 134 COL19940602 BENAVIDES,Brayan Daniel SUB23 PRIMER V.LEYVA ALC COMBIT a 39:21
66.- 163 COL19950304 CUESTA,Steven Manuel SUB23 AG NECTAR INDEPORTES CUND a 39:27
67.- 31 COL19970425 MONTOYA,Javier Santiago SUB-N COLDEPORTES CLARO a 39:50
68.- 30 COL19970718 MOLANO,Julian David SUB-N COLDEPORTES CLARO a 39:58
69.- 40 COL19970911 ALBA,Juan Diego SUB-N BOYACA RAZA DE CAMPEONES a 41:21
70.- 9 COL19970311 HERNANDEZ,Brayan SUB-N AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 41:27
71.- 2 COL19950206 VALBUENA,Gabriel Jaime SUB23 STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER a 41:38
72.- 6 COL19940117 MUÑOZ,William David SUB23 STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER a 42:02
73.- 55 COL19940706 ARIAS,Alvaro SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 42:49
74.- 158 COL19941026 RAMIREZ,Carlos Mario SUB23 MIX MOVISTAR-ALCARAVAN a 43:02
75.- 56 COL19940704 LARROTA,Bryam Camilo SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 43:10
76.- 54 COL19960912 DAZA,Johan Fernando SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 45:03
77.- 46 COL19950524 RINCON,Johan Camilo SUB23 SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 45:33
78.- 63 COL19950714 MARTINEZ,Sergio Andres SUB23 BAKANO a 46:15
79.- 162 COL19941218 BOHORQUEZ,Jonathan SUB23 AG NECTAR INDEPORTES CUND a 46:31
80.- 67 COL19961224 PORTILLO,Jesus Hernando SUB23 GOBERNACION DE NARIÑO a 47:00
81.- 86 COL19950214 RUIZ,Alejandro SUB23 ALCALDIA DE MANIZALES a 47:12
82.- 14 COL19951010 ESTRADA,Daniel Esteban SUB23 AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME a 48:52
83.- 123 COL19940616 RUIZ,Diego Fernando SUB23 INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX a 50:27
84.- 147 COL19960422 ALFONSO,Diego Felipe SUB-N INDENORTE ARROZ ZULIA a 51:24
85.- 48 COL19970418 BARRERA,Edwin Yancir SUB-N SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 51:54
86.- 113 COL19940419 PARRA,Jordan Arley SUB23 MDIAL TORNILL MUL RP BOSA a 52:20
87.- 165 COL19971114 BONILLA,David SUB-N AG NECTAR INDEPORTES CUND a 52:50
88.- 92 COL 19940630 GOMEZ,Juan Esteban SUB23 NOS UNE STDER-LA BICICLET a 53:56
89.- 89 COL19970929 GUEVARA,Hotman Julian SUB-N NOS UNE STDER-LA BICICLET a 54:09
90.- 69 COL19950826 RUIZ,Ivan Jairo SUB23 GOBERNACION DE NARIÑO a 54:17
91.- 118 COL19951012 CADENA,Juan Carlos SUB23 INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX a 54:21
92.- 65 COL19960303 OCAMPO,Jhon Marlon SUB23 GOBERNACION DE NARIÑO a 54:26
93.- 49 COL19951022 OSORIO,Edison Estefan SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 54:39
94.- 103 COL19940717 CIFUENTES,Carlos Mauric SUB-N MERKEPAISA JUNKOS a 56:08
95.- 5 COL19960320 PEDROZA,Andres Camilo SUB-N STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER a 56:40
96.- 99 COL19940608 QUETAMA,Yeisson Ubarley SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 58:01
97.- 192 COL19970130 GUZMAN,Hadvin Santy SUB23 ICEBERG BIKES a 59:30
98.- 182 COL19970218 CHIA,Luis Carlos SUB-N MIX POSTOBON 472 SERV POS a 59:38
99.- 7 COL19971111 ARIZA,Heimarhanz SUB-N STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER a 1:00:05
100.- 50 COL19960624 OTALVARO,Daniel Francis SUB23 GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO a 1:00:29
101.- 77 COL19970123 BASANTE,Juan Camilo SUB23 GOBERNACION LOT RISARALDA a 1:00:46
102.- 183 COL19970604 CANO,Kevin Jhoan SUB-N MIX POSTOBON 472 SERV POS a 1:01:10
103.- 174 COL19971205 CELIS,Edinson Fabricio SUB-N SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD a 1:03:21
104.- 184 COL19970517 RUIZ,Cristian SUB-N MIX POSTOBON 472 SERV POS a 1:03:48
105.- 176 COL19951012 MARTINEZ,Luis Alfredo SUB23 SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD a 1:05:19
106.- 98 COL19940502 RODRIGUEZ,Jose Guillerm SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 1:06:00
107.- 45 COL19970313 PEREZ,Andres Ricardo SUB-N SOG INCLUYENTE ARGOS COS a 1:06:05
108.- 154 COL19960404 ALVAREZ,Nelson Augusto SUB-N MIX MOVISTAR-ALCARAVAN a 1:07:25
109.- 94 COL19971015 HERNANDEZ,Rafael SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 1:08:06
110.- 68 COL19960311 PASTAS,Jhon Albert SUB-N GOBERNACION DE NARIÑO a 1:08:50
111.- 95 COL19970423 LOPEZ,Juan Diego SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 1:09:19
112.- 75 COL19940408 ARIAS,Luis Miguel SUB23 GOBERNACION LOT RISARALDA a 1:11:35
113.- 21 COL19950131 TABARES,Andres Felipe SUB23 GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 1:12:24
114.- 119 COL19950620 CARDENAS,Yeison Heberto SUB23 INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX a 1:14:46
115.- 100 COL19950314 CERQUERA,William Antoni SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 1:15:14
116.- 91 COL19951002 PEDRAZA,Franco Yesid SUB23 NOS UNE STDER-LA BICICLET a 1:15:44
117.- 23 COL19950826 COLON,Johan Antonio SUB23 GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 1:16:00
118.- 79 COL19950921 CARDONA,Alejandro SUB23 GOBERNACION LOT RISARALDA a 1:16:03
119.- 169 COL19960426 QUINTERO,Esteban SUB23 ALC GIRARDOT-CICLO VALLE a 1:17:43
120.- 116 COL19940517 RONCANCIO,Diego Alejand SUB23 MDIAL TORNILL MUL RP BOSA a 1:18:10
121.- 173 COL19950217 BAEZ,Brayan SUB23 SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD a 1:18:23
122.- 153 COL19940228 PIRAGUA,William Steeven SUB-N IMRD CHIA a 1:19:49
123.- 71 COL19951020 GUADIR,Yelenson James SUB-N GOBERNACION DE NARIÑO a 1:20:44
124.- 24 COL19970507 LOPEZ,Orlando SUB-N GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA a 1:21:43
125.- 87 COL19970605 ROMAN,Estiven Leandro SUB-N ALCALDIA DE MANIZALES a 1:22:08
126.- 121 COL19970208 RINCON,Yohan Sebastian SUB-N INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX a 1:22:27
127.- 29 COL19960916 HODEG,Alvaro Jose SUB-N COLDEPORTES CLARO a 1:22:48
128.- 150 COL19971215 PALMAR,Elkin Sebastián SUB-N IMRD CHIA a 1:24:50
129.- 172 COL19950924 CASTAÑO,Jhon Jairo SUB-N ALC GIRARDOT-CICLO VALLE a 1:28:56
130.- 152 COL19940420 SAMUDIO,Juan Carlos SUB-N IMRD CHIA a 1:31:33
131.- 58 COL19970211 LOPEZ,Juan Jose SUB-N BAKANO a 1:35:29
132.- 70 COL19970430 BURBANO,Roberth Dario SUB-N GOBERNACION DE NARIÑO a 1:37:53
133.- 64 COL19940119 ORTIZ,Daniel Alonso SUB23 BAKANO a 1:38:32
134.- 195 COL19950529 VARGAS,Cristian Camilo SUB23 ICEBERG BIKES a 1:40:38
135.- 97 COL19951214 ROMERO,Juan Felipe SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 1:40:52
136.- 151 COL19950319 CADENA,Johnathan Hernan SUB23 IMRD CHIA a 1:41:38
137.- 96 COL19971017 MONROY,Yeison Alexander SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 1:42:37
138.- 177 COL19960212 GAITAN,Juan Pablo SUB23 SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD a 1:43:10
139.- 171 COL19951228 ALARCON,Cristian Ivan SUB23 ALC GIRARDOT-CICLO VALLE a 1:45:49
140.- 143 COL19960517 RODRIGUEZ,Marlon Yesid SUB23 INDENORTE ARROZ ZULIA a 1:51:21
141.- 178 COL19960124 ARIZA,Michael Esneider SUB-N SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD a 1:55:25
142.- 193 COL19950531 ZAMBRANO,Jhon Sebastian SUB23 ICEBERG BIKES a 2:04:39
143.- 120 COL19960920 MACIAS,Miguel Angel SUB-N INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX a 2:04:45
144.- 117 COL19940707 HERRERA,Andres Felipe SUB23 INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX a 2:12:00
145.- 175 COL19971106 GAÑAN,Daniel SUB-N SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD a 2:17:40
146.- 140 COL19960610 REYES,Andres Guillermo SUB-N PRIMER V.LEYVA ALC COMBIT a 2:19:59
147.- 101 COL19950108 SIERRA,Jhan Carlos SUB-N CORPLAS-FLEJES BOMELO a 2:30:39
148.- 93 COL19960514 CANO,Jairo Andres SUB-N NOS UNE STDER-LA BICICLET a 2:40:36
149.- 144 COL19970609 NIÑO,Cristian Jair SUB-N INDENORTE ARROZ ZULIA a 2:48:16
150.- 108 COL19971207 GONZALEZ,Adrian Danilo SUB-N MERKEPAISA JUNKOS a 2:49:55
CLASIFICACION GENERAL FINAL POR EQUIPOS
1.- AG ANTIOQ-IND-IDEA-LOT ME 65:49:35
2.- EPM TIGO-UNE-AREA METROPO 65:55:46 a 6:11
3.- GWSHIMANO-CHAOYANG-ENVIA 66:02:36 a 13:01
4.- BOYACA RAZA DE CAMPEONES 66:02:44 a 13:09
5.- COLDEPORTES CLARO 66:06:01 a 16:26
6.- ALCALDIA DE MANIZALES 66:13:32 a 23:57
7.- BAKANO 66:20:25 a 30:50
8.- SOG INCLUYENTE ARGOS COS 66:23:00 a 33:25
9.- GANE PAL PIÑAS REDE GRIPO 66:29:28 a 39:53
10.- MIX POSTOBON 472 SERV POS 66:31:06 a 41:31
11.- STRONGM CAMPAÑOLO WILLIER 66:31:12 a 41:37
12.- MIX MOVISTAR-ALCARAVAN 66:50:03 a 1:00:28
13.- INDENORTE ARROZ ZULIA 67:00:24 a 1:10:49
14.- GOBERNACION DE NARIÑO 67:10:37 a 1:21:02
15.- GOBERNACION LOT RISARALDA 67:11:55 a 1:22:20
16.- MDIAL TORNILL MUL RP BOSA 67:12:27 a 1:22:52
17.- AG NECTAR INDEPORTES CUND 67:20:34 a 1:30:59
18.- IMRD CHIA 68:03:52 a 2:14:17
19.- INGEAUTOS-ZENU-RANGUIFLEX 68:22:58 a 2:33:23
20.- CORPLAS-FLEJES BOMELO 68:31:32 a 2:41:57
21.- SOACHA JUNTOS FORM CIUDAD 68:36:43 a 2:47:08
22.- ALC GIRARDOT-CICLO VALLE 68:37:41 a 2:48:06
23.- MERKEPAISA JUNKOS 68:45:58 a 2:56:23
24.- NOS UNE STDER-LA BICICLET 68:48:25 a 2:58:50
25.- ICEBERG BIKES 70:14:33 a 4:24:58
CLASIFICACION GENERAL FINAL POR PUNTOS
1 12 GAVIRIA,Wbeimar SUB23 39 Pts
2 26 MUÑOZ,Cristian Camilo SUB23 39 Pts
3 1 CANO,Diego Fernando SUB23 31 Pts
4 180 AGUIRRE,Hernan Ricardo SUB23 31 Pts
5 112 QUIROZ, Oscar Adalbert SUB23 28 Pts
6 113 PARRA,Jordan Arley SUB23 27 Pts
7 32 SOTO,Nelson Andres SUB-N 25 Pts
8 13 CASTAÑO,Sebastian Alex SUB-N 24 Pts
9 160 CONTRERAS,Yuber Albert SUB23 21 Pts
10 29 HODEG,Alvaro Jose SUB-N 21 Pts
11 192 GUZMAN,Hadvin Santy SUB23 18 Pts
12 34 SIERRA,Cristian Andres SUB23 16 Pts
13 193 ZAMBRANO,Jhon Sebastia SUB23 15 Pts
14 127 CASTAÑO,Elkin Manuel SUB-N 14 Pts
15 126 GARCIA, Mateo SUB23 13 Pts
16 195 VARGAS,Cristian Camilo SUB23 13 Pts
17 44 GUTIERREZ,Carlos Alber SUB23 12 Pts
18 148 CASTRO,Wilmar Andres SUB23 12 Pts
19 184 RUIZ,Cristian SUB-N 12 Pts
20 11 CARDONA,Julian SUB-N 11 Pts
21 82 RINCON,Yeison Alejandr SUB-N 10 Pts
22 163 CUESTA,Steven Manuel SUB23 9 Pts
23 6 MUÑOZ,William David SUB23 9 Pts
24 15 OROZCO,Mauricio SUB23 8 Pts
25 125 ESTRADA,Eduardo SUB-N 8 Pts
26 57 ATAPUMA,Duvan Camilo SUB-N 7 Pts
27 18 HERNANDEZ,Jose Tito SUB23 7 Pts
28 92 GOMEZ,Juan Esteban SUB23 7 Pts
29 176 MARTINEZ,Luis Alfredo SUB23 7 Pts
30 132 BETANCUR,Walter Stiven SUB23 6 Pts
31 28 QUICENO,Luis Hernan SUB23 6 Pts
32 3 PINEDA,Miguel Angel SUB23 6 Pts
33 21 TABARES,Andres Felipe SUB23 6 Pts
34 33 RODRIGUEZ,Wilson Enriq SUB23 5 Pts
35 8 ACOSTA,Ruben Dario SUB-N 5 Pts
36 158 RAMIREZ,Carlos Mario SUB23 5 Pts
37 130 SUESCA,Marco Tulio SUB23 4 Pts
38 17 DIAZ,Edward Fabian SUB23 3 Pts
39 38 LOPEZ,Robinson Fabian SUB23 3 Pts
40 47 SORACA,Ruberth Alexand SUB23 3 Pts
41 83 HOYOS,Juan Diego SUB23 3 Pts
42 40 ALBA,Juan Diego SUB-N 3 Pts
43 150 PALMAR,Elkin Sebastián SUB-N 3 Pts
44 51 ARANGO,Edwin Leandro SUB23 2 Pts
45 60 AVELLANEDA,Daniel Edua SUB-N 2 Pts
46 31 MONTOYA,Javier Santiag SUB-N 2 Pts
47 95 LOPEZ,Juan Diego SUB-N 2 Pts
48 25 CHAVES,German Enrique SUB23 1 Pts
49 30 MOLANO,Julian David SUB-N 1 Pts
50 183 CANO,Kevin Jhoan SUB-N 1 Pts
51 116 RONCANCIO,Diego Alejan SUB23 1 Pts
CLASIFICACION GENERALFINAL DE LA MONTAÑA
1 148 CASTRO,Wilmar Andres SUB23 28 Pts
2 1 CANO,Diego Fernando SUB23 26 Pts
3 25 CHAVES,German Enrique SUB23 18 Pts
4 180 AGUIRRE,Hernan Ricardo SUB23 14 Pts
5 113 PARRA,Jordan Arley SUB23 13 Pts
6 3 PINEDA,Miguel Angel SUB23 12 Pts
7 12 GAVIRIA,Wbeimar SUB23 11 Pts
8 26 MUÑOZ,Cristian Camilo SUB23 11 Pts
9 18 HERNANDEZ,Jose Tito SUB23 10 Pts
10 126 GARCIA, Mateo SUB23 6 Pts
11 13 CASTAÑO,Sebastian Alex SUB-N 5 Pts
12 160 CONTRERAS,Yuber Albert SUB23 5 Pts
13 112 QUIROZ, Oscar Adalbert SUB23 5 Pts
14 11 CARDONA,Julian SUB-N 4 Pts
15 34 SIERRA,Cristian Andres SUB23 4 Pts
16 125 ESTRADA,Eduardo SUB-N 4 Pts
17 82 RINCON,Yeison Alejandr SUB-N 3 Pts
18 163 CUESTA,Steven Manuel SUB23 3 Pts
19 44 GUTIERREZ,Carlos Alber SUB23 2 Pts
20 130 SUESCA,Marco Tulio SUB23 2 Pts
21 37 BUITRAGO,Flanklin Albe SUB-N 2 Pts
22 31 MONTOYA,Javier Santiag SUB-N 2 Pts
23 161 CARRERO,Juan Jose SUB23 1 Pts
CLASIFICACION GENERAL FINAL DE LAS METAS VOLANTES
1 29 HODEG,Alvaro Jose SUB-N 35 Pts
2 113 PARRA,Jordan Arley SUB23 25 Pts
3 32 SOTO,Nelson Andres SUB-N 16 Pts
4 158 RAMIREZ,Carlos Mario SUB23 8 Pts
5 195 VARGAS,Cristian Camilo SUB23 8 Pts
6 163 CUESTA,Steven Manuel SUB23 7 Pts
7 38 LOPEZ,Robinson Fabian SUB23 5 Pts
8 83 HOYOS,Juan Diego SUB23 5 Pts
9 192 GUZMAN,Hadvin Santy SUB23 5 Pts
10 193 ZAMBRANO,Jhon Sebastia SUB23 5 Pts
11 21 TABARES,Andres Felipe SUB23 4 Pts
12 125 ESTRADA,Eduardo SUB-N 3 Pts
13 60 AVELLANEDA,Daniel Edua SUB-N 3 Pts
14 31 MONTOYA,Javier Santiag SUB-N 3 Pts
15 6 MUÑOZ,William David SUB23 3 Pts
16 184 RUIZ,Cristian SUB-N 3 Pts
17 12 GAVIRIA,Wbeimar SUB23 2 Pts
18 25 CHAVES,German Enrique SUB23 2 Pts
19 130 SUESCA,Marco Tulio SUB23 2 Pts
20 30 MOLANO,Julian David SUB-N 2 Pts
21 92 GOMEZ,Juan Esteban SUB23 2 Pts
22 183 CANO,Kevin Jhoan SUB-N 2 Pts
23 116 RONCANCIO,Diego Alejan SUB23 2 Pts
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close