Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Circuit Franco-Belge 2017
Tour de l'Eurométropole
België
Datum :
01-10-2017
188,6 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Website
http://circuitfrancobelge.lunarpark.be/
Hoofdindex Circuit Franco-Belge
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Daniel McLay
GBR
in 04h 20m 20s
2
Kenny Dehaes
BEL
op
3
Anthony Turgis
FRA
op
4
Jasper De Buyst
BEL
op
5
Jean-Pierre Drucker
LUX
op
6
Oliver Naesen
BEL
op
7
Maxime Vantomme
BEL
op
8
Dries Van Gestel
BEL
op
9
Baptiste Planckaert
BEL
op
10
Amund Grøndal Jansen
NOR
op
11
Emiel Vermeulen
BEL
op
12
Dries Devenyns
BEL
op
13
Oscar Riesebeek
NED
op
14
Maarten Wynants
BEL
op
15
Alexey Vermeulen
USA
op
16
Timo Roosen
NED
op
17
Aimé De Gendt
BEL
op
18
Alex Kirsch
LUX
op
19
Martin Elmiger
SUI
op 07s
20
Twan Castelijns
NED
op
Details
1 93 MCLAY Daniel
GBR
FORTUNEO - OSCARO 25 04:20:20 200
2 131 DEHAES Kenny
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 33 00:00:00 150
3 76 TURGIS Anthony
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 23 00:00:00 125
4 34 DE BUYST Jasper
BEL
LOTTO SOUDAL 24 00:00:00 100
5 22 DRUCKER Jean-Pierre
LUX
BMC RACING TEAM 31 00:00:00 85
6 17 NAESEN Oliver
BEL
AG2R LA MONDIALE 27 00:00:00 70
7 148 VANTOMME Maxime
BEL
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 31 00:00:00 60
8 116 VAN GESTEL Dries
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:00:00 50
9 55 PLANCKAERT Baptiste
BEL
TEAM KATUSHA ALPECIN 29 00:00:00 40
10 2 JANSEN Amund Grøndahl
NOR
TEAM LOTTO NL - JUMBO 23 00:00:00 35
11 195 VERMEULEN Emiel
BEL
ROUBAIX - LILLE METROPOLE 24 00:00:00 30
12 42 DEVENYNS Dries
BEL
QUICK - STEP FLOORS 34 00:00:00 25
13 106 RIESEBEEK Oscar
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 00:00:00 20
14 8 WYNANTS Maarten
BEL
TEAM LOTTO NL - JUMBO 35 00:00:00 15
15 7 VERMEULEN Alexey
USA
TEAM LOTTO NL - JUMBO 23 00:00:00 10
16 5 ROOSEN Timo
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 24 00:00:00 5
17 111 DE GENDT Aime
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:00:00 5
18 144 KIRSCH Alex
LUX
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 25 00:00:00 5
19 23 ELMIGER Martin
SUI
BMC RACING TEAM 39 00:00:07 5
20 1 CASTELIJNS Twan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 00:00:30 5
21 184 GEUENS Alexander
BEL
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 23 00:00:32 5
22 73 VAN STAEYEN Michaël
BEL
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 29 00:00:32 5
23 126 DUPONT Timothy
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 30 00:00:32 5
24 168 RAIBAUD Jimmy
FRA
ARMEE DE TERRE 26 00:00:32 5
25 101 ASSELMAN Jesper
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 27 00:00:32 5
26 177 STALLAERT Joeri
BEL
CIBEL - CEBON 26 00:00:32 5
27 117 VAN LERBERGHE Bert
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 00:00:32 5
28 143 NAESEN Lawrence
BEL
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 25 00:00:32 5
29 157 DEBUY Anthony
BEL
AGO - AQUA SERVICE 21 00:00:32 5
30 45 LAMPAERT Yves
BEL
QUICK - STEP FLOORS 26 00:00:32 5
31 136 VAN MELSEN Kevin
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 30 00:00:32 3
32 67 GATE Aaron
NZL
AQUA BLUE SPORT 27 00:00:32 3
33 132 GIBBONS Thomas
USA
WANTY - GROUPE GOBERT 28 00:00:32 3
34 134 STENUIT Robin
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 27 00:00:32 3
35 114 RICKAERT Jonas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:00:32 3
36 24 GERTS Floris
NED
BMC RACING TEAM 25 00:00:32 3
37 58 HAVIK Piotr
NED
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 00:00:32 3
38 141 JANS Roy
BEL
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 27 00:00:32 3
39 81 CARDIS Romain
FRA
DIRECT ENERGIE 25 00:00:32 3
40 28 WELTEN Bram
NED
BMC RACING TEAM 20 00:00:32 3
41 163 GUYOT Yann
FRA
ARMEE DE TERRE 31 00:00:32
42 182 DRUYTS Gerry
BEL
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 26 00:00:32
43 207 PICOUX Maximilien
BEL
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 22 00:00:32
44 104 REINDERS Elmar
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 00:00:32
45 135 VAN KEIRSBULCK Guillaume
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 26 00:00:32
46 53 LAMMERTINK Maurits
NED
TEAM KATUSHA ALPECIN 27 00:00:32
47 41 DECLERCQ Tim
BEL
QUICK - STEP FLOORS 28 00:00:32
48 162 DUCULTY Bastien
FRA
ARMEE DE TERRE 25 00:00:32
49 196 JOLY Thomas
FRA
ROUBAIX - LILLE METROPOLE 22 00:00:32
50 154 LOY Antoine
BEL
AGO - AQUA SERVICE 21 00:00:32
51 156 DE WINTER Gordon
BEL
AGO - AQUA SERVICE 20 00:00:32
52 172 DE WITTE Mathias
BEL
CIBEL - CEBON 24 00:00:32
53 54 MATHIS Marco
GER
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 00:00:32
54 147 SPENGLER Lukas
SUI
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 23 00:00:32
55 52 KUZNETSOV Viacheslav
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 00:00:32
56 191 CALLEEUW Joeri
BEL
ROUBAIX - LILLE METROPOLE 32 00:00:32
57 166 MAINARD Jerome
FRA
ARMEE DE TERRE 31 00:00:32
58 6 TANKINK Bram
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 39 00:00:32
59 78 VAN GENECHTEN Jonas
BEL
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 31 00:00:32
60 74 HOFSTETTER Hugo
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 23 00:00:32
61 62 CHRISTIAN Mark
GBR
AQUA BLUE SPORT 27 00:00:32
62 75 SENECHAL Florian
FRA
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 24 00:00:32
63 178 COENEN Dennis
BEL
CIBEL - CEBON 26 00:00:32
64 85 PICHOT Alexandre
FRA
DIRECT ENERGIE 34 00:00:32
65 133 KREDER Wesley
NED
WANTY - GROUPE GOBERT 27 00:00:32
66 113 FARAZIJN Maxime
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:00:32
67 3 VAN HOECKE Gijs
BEL
TEAM LOTTO NL - JUMBO 26 00:00:32
68 127 LIVYNS Arjen
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 23 00:00:32
69 27 SCHÄR Michael
SUI
BMC RACING TEAM 31 00:00:32
70 21 DILLIER Silvan
SUI
BMC RACING TEAM 27 00:00:32
71 46 KEISSE Iljo
BEL
QUICK - STEP FLOORS 35 00:00:32
72 35 DEBUSSCHERE Jens
BEL
LOTTO SOUDAL 28 00:00:32
73 138 DHAENE Brecht
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 29 00:00:32
74 4 LOBATO DEL VALLE Juan Jose
ESP
TEAM LOTTO NL - JUMBO 29 00:00:41
75 94 VALLEE Boris
BEL
FORTUNEO - OSCARO 24 00:00:41
76 125 DEVOLDER Stijn
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 38 00:00:41
77 174 JANSSENS Jimmy
BEL
CIBEL - CEBON 28 00:00:47
78 142 ISTA Kevyn
BEL
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 33 00:00:47
79 115 SPRENGERS Thomas
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 27 00:00:47
80 38 GREIPEL André
GER
LOTTO SOUDAL 35 00:00:47
81 86 TULIK Angelo
FRA
DIRECT ENERGIE 27 00:00:47
82 44 KITTEL Marcel
GER
QUICK - STEP FLOORS 29 00:01:26
83 63 BRAMMEIER Matthew
IRL
AQUA BLUE SPORT 32 00:01:26
84 43 HODEG CHAGUI Alvaro Jose
COL
QUICK - STEP FLOORS 21 00:01:26
85 61 WATSON Calvin
AUS
AQUA BLUE SPORT 24 00:01:26
86 137 VEUCHELEN Frederik
BEL
WANTY - GROUPE GOBERT 39 00:01:26
87 118 VAN ROOY Kenneth
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 00:01:26
88 155 GOEBEERT Pierre
BEL
AGO - AQUA SERVICE 20 00:01:26
89 152 BAUDE Arthur
BEL
AGO - AQUA SERVICE 19 00:01:26
90 214 STOCKMAN Michiel
BEL
TARTELETTO - ISOREX 21 00:01:26
91 215 DE ROOZE Niels
BEL
TARTELETTO - ISOREX 25 00:01:26
92 213 STOCKMAN Abram
BEL
TARTELETTO - ISOREX 21 00:01:26
93 145 DUQUENNOY Jimmy
BEL
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 22 00:01:26
94 146 STASSEN Julien
BEL
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT 29 00:01:26
95 206 KØRNER Max Emil Boholm
NOR
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 26 00:01:26
96 14 DUVAL Julien
FRA
AG2R LA MONDIALE 27 00:01:26
97 108 VAN GOETHEM Brian
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 26 00:01:26
98 72 CLAEYS Dimitri
BEL
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 30 00:01:26
99 82 GENE Yohann
FRA
DIRECT ENERGIE 36 00:01:26
100 95 JEANNESSON Arnold
FRA
FORTUNEO - OSCARO 31 00:01:26
101 97 GUERNALEC Thibault
FRA
FORTUNEO - OSCARO 20 00:02:10
102 26 VAN HOOYDONCK Nathan
BEL
BMC RACING TEAM 22 00:03:14
103 32 DE GENDT Thomas
BEL
LOTTO SOUDAL 31 00:03:14
104 51 BIERMANS Jenthe
BEL
TEAM KATUSHA ALPECIN 22 00:03:14
105 96 MOLLY Kenny
BEL
AGO - AQUA SERVICE 21 00:03:14
106 103 MEIJERS Jeroen
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 00:03:55
107 13 DENZ Nico
GER
AG2R LA MONDIALE 23 00:03:59
108 18 VANDENBERGH Stijn
BEL
AG2R LA MONDIALE 33 00:03:59
109 102 BUDDING Martijn
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 22 00:03:59
110 33 HOFLAND Moreno
NED
LOTTO SOUDAL 26 00:05:22
111 122 GOOLAERTS Michael
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 23 00:05:22
112 107 VAN GINNEKEN Sjoerd
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 00:05:22
113 171 DE JONGHE Kevin
BEL
CIBEL - CEBON 26 00:06:36
114 173 DIELEMAN Michiel
BEL
CIBEL - CEBON 27 00:06:36
115 112 DELTOMBE Kevin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 00:06:36
116 194 VEREECKEN Nicolas
BEL
ROUBAIX - LILLE METROPOLE 27 00:06:36
117 98 RIOU Alan
FRA
FORTUNEO - OSCARO 20 00:06:36
118 216 LEIGH Andrew
GBR
TARTELETTO - ISOREX 22 00:06:36
119 37 ARMEE Sander
BEL
LOTTO SOUDAL 32 00:06:36
120 124 CORDEEL Sander
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 30 00:06:36
121 25 OSS Daniel
ITA
BMC RACING TEAM 30 00:06:36
122 31 VAN DER SANDE Tosh
BEL
LOTTO SOUDAL 27 00:06:42
123 151 VAHTRA Norman
EST
AGO - AQUA SERVICE 21 00:08:32
124 175 COBBAERT Robby
BEL
CIBEL - CEBON 27 00:08:32
125 83 OURSELIN Paul
FRA
DIRECT ENERGIE 23 00:08:32
126 12 BARBIER Rudy
FRA
AG2R LA MONDIALE 25 00:08:32
127 203 DIDIER Antoine
BEL
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 25 00:08:32
128 47 MARTINELLI Davide
ITA
QUICK - STEP FLOORS 24 00:08:32
129 185 STEVENS Timothy
BEL
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 28 00:08:32
130 123 PRÉMONT Christophe
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 28 00:08:32
212 BREYNE Jonathan
BEL
TARTELETTO - ISOREX 26 DNF
66 NORDHAUG Lars Petter
NOR
AQUA BLUE SPORT 33 DNF
15 GOUGEARD Alexis
FRA
AG2R LA MONDIALE 24 DNF
217 GOEMAN Jonas
BEL
TARTELETTO - ISOREX 24 DNF
64 FENN Andrew
GBR
AQUA BLUE SPORT 27 DNF
218 VERWAEST Kevin
BEL
TARTELETTO - ISOREX 28 DNF
204 ELLIOTT William
CAN
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 22 DNF
208 WALSH Edward
CAN
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 21 DNF
205 HAAG Guillaume
BEL
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 28 DNF
167 POULHIES Stéphane
FRA
ARMEE DE TERRE 32 DNF
68 HANSEN Lasse Norman
DEN
AQUA BLUE SPORT 25 DNF
105 VAN EMPEL Etienne
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 23 DNF
128 VAN BREUSSEGEM Elias
BEL
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 25 DNF
88 MAITRE Florian
FRA
DIRECT ENERGIE 21 DNF
87 ORCEAU Clement
FRA
DIRECT ENERGIE 22 DNF
84 PETIT Adrien
FRA
DIRECT ENERGIE 27 DNF
158 ARIMONT Charlie
BEL
AGO - AQUA SERVICE 21 DNF
77 VANBILSEN Kenneth
BEL
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 27 DNF
161 TRONET Steven
FRA
ARMEE DE TERRE 31 DNF
181 VAN DINGENEN Jordi
BEL
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 21 DNF
165 LEVASSEUR Jordan
FRA
ARMEE DE TERRE 22 DNF
36 WOUTERS Enzo
BEL
LOTTO SOUDAL 21 DNF
57 VICIOSO ARCOS Ángel
ESP
TEAM KATUSHA ALPECIN 40 DNF
56 RESTREPO VALENCIA Jhonatan
COL
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 DNF
176 RUYTERS Brecht
BEL
CIBEL - CEBON 24 DNF
121 KRUOPIS Aidis
LTU
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN 31 DNF
48 VELITS Martin
SVK
QUICK - STEP FLOORS 32 DNF
188 VAN DE KERKHOVE Brent
BEL
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 23 DNF
192 LECROQ Jérémy
FRA
ROUBAIX - LILLE METROPOLE 22 DNF
193 SEYNAEVE Lander
BEL
ROUBAIX - LILLE METROPOLE 25 DNF
201 BUNTINX Auxence
BEL
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 21 DNF
202 DECOSTER Merlijn
BEL
T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 23 DNF
164 LEBRETON Kevin
FRA
ARMEE DE TERRE 24 DNF
211 ANECA Ciske
BEL
TARTELETTO - ISOREX 23 DNS
153 PALM Martin
BEL
AGO - AQUA SERVICE 21 DNS
65 PEARSON Daniel
GBR
AQUA BLUE SPORT 23 DNS
Sluiten
Welke wielrenners zijn jarig vandaag?
Hier is een hele lijst!
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close