1 4 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
COL
MITCHELTON - SCOTT 28 05:53:55 14
2 83 EVANS Alexander
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 21 05:54:37 5
3 15 GUERREIRO Rúben
POR
TREK - SEGAFREDO 24 05:55:04 3
4 7 MEYER Cameron
AUS
MITCHELTON - SCOTT 30 05:55:04
5 1 HOWSON Damien
AUS
MITCHELTON - SCOTT 26 05:55:04
6 22 EARLE Nathan
AUS
ISRAEL CYCLING ACADEMY 30 05:55:04
7 127 OVETT Freddy
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 24 05:55:04
8 25 NEILANDS Krists
LAT
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 05:55:04
9 143 WHELAN James
AUS
AUSTRALIA 22 05:55:04
10 72 CROME Sam
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 25 05:55:04
11 6 HAMILTON Lucas
AUS
MITCHELTON - SCOTT 22 05:55:04
12 73 SUNDERLAND Dylan
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 22 05:55:07
13 13 EG Niklas
DEN
TREK - SEGAFREDO 23 05:55:07
14 146 MAWDITT Lionel
AUS
AUSTRALIA 23 05:55:07
15 71 HARPER Chris
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 24 05:55:10
16 5 POWER Rob
AUS
MITCHELTON - SCOTT 23 05:56:37
17 94 CHRISTENSEN Ryan
NZL
OLIVER'S REAL FOOD RACING 22 05:57:19
18 41 WARBASSE Lawrence
USA
AQUA BLUE SPORT 28 05:57:19
19 144 LANE Patrick
AUS
AUSTRALIA 27 05:57:19
20 35 MEIJERS Jeroen
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 05:57:19
21 104 MONK Cyrus
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 22 05:57:19
22 76 BAYLY Cameron
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 28 05:57:31
23 111 VINK Michael
NZL
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 27 05:57:31
24 112 WHITE Calan
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 19 05:57:31
25 61 WHITEHOUSE Daniel
GBR
INTERPRO STRADALLI CYCLING 23 05:57:46
26 101 FEATONBY Jesse
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 31 05:58:59
27 53 BIBBY Ian
GBR
JLT CONDOR 32 05:59:39
28 11 DE KORT Koen
NED
TREK - SEGAFREDO 36 05:59:59
29 32 BUDDING Martijn
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 23 05:59:59
30 21 DEMPSTER Zakkari
AUS
ISRAEL CYCLING ACADEMY 31 05:59:59
31 135 MILLER Nick
NZL
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 27 05:59:59
32 54 STEWART Thomas
GBR
JLT CONDOR 28 05:59:59
33 124 POTTER Michael
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 21 05:59:59
34 62 ETXABE LETURIA Jokin
ESP
INTERPRO STRADALLI CYCLING 24 06:00:38
35 116 MARTIN Oliver
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 23 06:00:40
36 45 HANSEN Lasse Norman
DEN
AQUA BLUE SPORT 26 06:01:14
37 55 SLATER Alistair
GBR
JLT CONDOR 25 06:01:14
38 86 LYONS Angus
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 22 06:02:55
39 87 BERENDS Ethan
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 20 06:04:38
40 42 WATSON Calvin
AUS
AQUA BLUE SPORT 25 06:05:24
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
Go to the next page
Go to the last page
1 - 40 of 96 items
41 27 WILLIAMS Tyler
USA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 06:07:31
42 137 BICKEL Mathew
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 29 06:08:29
43 82 DONOHOE Alistair
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 23 06:10:27
44 105 KENT-SPARK Oliver
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 26 06:10:27
45 97 WHITE Nicholas
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 21 06:10:27
46 145 ROSS Mathew
AUS
AUSTRALIA 22 06:10:27
47 147 TUCKNOTT Reece
AUS
AUSTRALIA 22 06:10:27
48 134 RICHARDS Kane
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 22 06:10:27
49 102 KAESLER Tom
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 23 06:10:27
50 93 REDDISH Nicholas
NZL
OLIVER'S REAL FOOD RACING 22 06:10:27
51 95 ANDREWS Benjamin
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 21 06:10:27
52 24 JENSEN August
NOR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 27 06:10:27
53 117 ROBINSON Tom
AUS
29 06:10:27
54 52 GIBSON Matthew
GBR
JLT CONDOR 22 06:10:27
55 33 DE GREEF Robbert
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 27 06:10:27
56 75 COOPER Joseph
NZL
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 33 06:10:27
57 36 VAN GINNEKEN Sjoerd
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 26 06:10:27
58 123 KAMPERS Aidan
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 21 06:10:27
59 47 KONING Peter
NED
AQUA BLUE SPORT 28 06:13:35
60 92 SUTTON Jack
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 25 06:13:35
61 77 VON HOFF Steele
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 31 06:13:47
62 121 SHAW Stuart
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 41 06:13:47
63 107 YATES Theodore
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 23 06:13:47
64 3 HEPBURN Michael
AUS
MITCHELTON - SCOTT 27 06:13:47
65 106 WHITE Liam
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 24 06:13:47
66 23 GOLDSTEIN Roy
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 06:13:47
67 85 LIVINGSTONE Peter
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 21 06:13:47
68 142 RICE Michael
AUS
AUSTRALIA 22 06:13:47
69 66 HISHINUMA Yukinori
JPN
INTERPRO STRADALLI CYCLING 26 06:13:47
70 114 THOMAS Ryan
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 23 06:13:47
71 51 BRADBURY Edmund
GBR
JLT CONDOR 26 06:13:47
72 56 CLANCY Edward
GBR
JLT CONDOR 33 06:13:47
73 26 SCHREURS Hamish
NZL
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 06:13:47
74 136 LAYTON Cameron
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 27 06:13:47
75 74 GIACOPPO Anthony
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 32 06:13:47
76 103 MAGENNIS Liam
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 21 06:13:47
77 126 DRAKE Amarni
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 19 06:13:47
78 64 EIKELAND Ken-Levi
NOR
INTERPRO STRADALLI CYCLING 24 06:13:47
79 122 ORCHARD Toby
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 22 06:13:47
80 46 PEDERSEN Casper Phillip
DEN
22 06:13:47
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
Go to the next page
Go to the last page
41 - 80 of 96 items
81 132 RAY Alexander
NZL
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 28 06:13:47
82 84 EVANS Brad
NZL
MOBIUS BRIDGELANE 26 06:13:47
83 81 COYLE Jesse
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 24 06:13:47
84 43 ARCHBOLD Shane
NZL
AQUA BLUE SPORT 29 06:14:48
85 31 ARIESEN Tim
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 06:22:26
86 34 VAN EMPEL Etienne
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 06:22:26
87 131 STRACHAN Joel
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 37 06:22:26
88 16 PEDERSEN Mads
DEN
TREK - SEGAFREDO 23 06:22:26
89 91 WHITFIELD Sean
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 23 06:22:26
90 57 BRIGGS Graham
GBR
JLT CONDOR 35 06:23:35
91 14 FRAME Alex
NZL
TREK - SEGAFREDO 25 06:23:35
92 2 EDMONDSON Alexander
AUS
MITCHELTON - SCOTT 25 06:26:36
93 115 NOBLE Jonathon
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 22 06:26:50
94 96 SCHUURHUIS Rien
NED
OLIVER'S REAL FOOD RACING 36 06:26:50
95 133 PENG Yuan Tang
TPE
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 25 06:26:50
96 125 MACKAY Ashley
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 22 06:27:32
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
Go to the next page
Go to the last page
81 - 96 of 96 items
GC
1 4 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
COL
MITCHELTON - SCOTT 28 14:56:35 3
2 7 MEYER Cameron
AUS
MITCHELTON - SCOTT 30 14:57:07
3 1 HOWSON Damien
AUS
MITCHELTON - SCOTT 26 14:57:14
4 15 GUERREIRO Rúben
POR
TREK - SEGAFREDO 24 14:57:20
5 73 SUNDERLAND Dylan
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 22 14:57:41
6 71 HARPER Chris
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 24 14:57:44
7 83 EVANS Alexander
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 21 14:58:29
8 72 CROME Sam
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 25 14:58:33
9 25 NEILANDS Krists
LAT
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 14:58:37
10 127 OVETT Freddy
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 24 14:58:39
11 146 MAWDITT Lionel
AUS
AUSTRALIA 23 14:58:40
12 13 EG Niklas
DEN
TREK - SEGAFREDO 23 14:58:46
13 143 WHELAN James
AUS
AUSTRALIA 22 14:58:50
14 22 EARLE Nathan
AUS
ISRAEL CYCLING ACADEMY 30 14:58:51
15 6 HAMILTON Lucas
AUS
MITCHELTON - SCOTT 22 14:58:56
16 35 MEIJERS Jeroen
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 25 14:59:31
17 76 BAYLY Cameron
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 28 14:59:39
18 144 LANE Patrick
AUS
AUSTRALIA 27 14:59:54
19 41 WARBASSE Lawrence
USA
AQUA BLUE SPORT 28 14:59:57
20 111 VINK Michael
NZL
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 27 15:00:04
21 5 POWER Rob
AUS
MITCHELTON - SCOTT 23 15:00:12
22 61 WHITEHOUSE Daniel
GBR
INTERPRO STRADALLI CYCLING 23 15:00:31
23 94 CHRISTENSEN Ryan
NZL
OLIVER'S REAL FOOD RACING 22 15:00:53
24 104 MONK Cyrus
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 22 15:01:05
25 112 WHITE Calan
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 19 15:02:03
26 54 STEWART Thomas
GBR
JLT CONDOR 28 15:02:08
27 11 DE KORT Koen
NED
TREK - SEGAFREDO 36 15:02:09
28 21 DEMPSTER Zakkari
AUS
ISRAEL CYCLING ACADEMY 31 15:02:31
29 45 HANSEN Lasse Norman
DEN
AQUA BLUE SPORT 26 15:03:08
30 53 BIBBY Ian
GBR
JLT CONDOR 32 15:03:20
31 124 POTTER Michael
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 21 15:03:29
32 116 MARTIN Oliver
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 23 15:03:29
33 32 BUDDING Martijn
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 23 15:03:32
34 135 MILLER Nick
NZL
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 27 15:04:28
35 55 SLATER Alistair
GBR
JLT CONDOR 25 15:06:22
36 86 LYONS Angus
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 22 15:06:58
37 42 WATSON Calvin
AUS
AQUA BLUE SPORT 25 15:09:01
38 87 BERENDS Ethan
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 20 15:09:23
39 27 WILLIAMS Tyler
USA
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 15:11:47
40 145 ROSS Mathew
AUS
AUSTRALIA 22 15:12:55
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
41 33 DE GREEF Robbert
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 27 15:13:03
42 36 VAN GINNEKEN Sjoerd
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 26 15:13:07
43 134 RICHARDS Kane
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 22 15:13:34
44 52 GIBSON Matthew
GBR
JLT CONDOR 22 15:13:55
45 24 JENSEN August
NOR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 27 15:14:12
46 105 KENT-SPARK Oliver
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 26 15:15:33
47 77 VON HOFF Steele
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 31 15:15:39
48 117 ROBINSON Tom
AUS
29 15:16:10
49 114 THOMAS Ryan
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 23 15:16:20
50 62 ETXABE LETURIA Jokin
ESP
INTERPRO STRADALLI CYCLING 24 15:16:26
51 3 HEPBURN Michael
AUS
MITCHELTON - SCOTT 27 15:16:31
52 74 GIACOPPO Anthony
AUS
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 32 15:17:13
53 147 TUCKNOTT Reece
AUS
AUSTRALIA 22 15:17:41
54 142 RICE Michael
AUS
AUSTRALIA 22 15:17:50
55 26 SCHREURS Hamish
NZL
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 15:18:05
56 123 KAMPERS Aidan
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 21 15:18:16
57 51 BRADBURY Edmund
GBR
JLT CONDOR 26 15:18:29
58 75 COOPER Joseph
NZL
BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM 33 15:18:42
59 82 DONOHOE Alistair
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 23 15:18:56
60 97 WHITE Nicholas
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 21 15:18:58
61 43 ARCHBOLD Shane
NZL
AQUA BLUE SPORT 29 15:20:16
62 107 YATES Theodore
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 23 15:20:23
63 84 EVANS Brad
NZL
MOBIUS BRIDGELANE 26 15:21:01
64 103 MAGENNIS Liam
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 21 15:21:36
65 56 CLANCY Edward
GBR
JLT CONDOR 33 15:21:52
66 121 SHAW Stuart
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 41 15:22:05
67 106 WHITE Liam
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 24 15:22:10
68 126 DRAKE Amarni
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 19 15:22:17
69 136 LAYTON Cameron
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 27 15:22:22
70 132 RAY Alexander
NZL
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 28 15:22:30
71 95 ANDREWS Benjamin
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 21 15:22:49
72 93 REDDISH Nicholas
NZL
OLIVER'S REAL FOOD RACING 22 15:22:53
73 137 BICKEL Mathew
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 29 15:23:34
74 16 PEDERSEN Mads
DEN
TREK - SEGAFREDO 23 15:24:43
75 31 ARIESEN Tim
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 15:24:57
76 101 FEATONBY Jesse
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 31 15:25:22
77 23 GOLDSTEIN Roy
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 15:25:45
78 85 LIVINGSTONE Peter
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 21 15:25:58
79 122 ORCHARD Toby
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 22 15:26:10
80 81 COYLE Jesse
AUS
MOBIUS BRIDGELANE 24 15:27:36
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
81 46 PEDERSEN Casper Phillip
DEN
22 15:28:26
82 47 KONING Peter
NED
AQUA BLUE SPORT 28 15:28:50
83 34 VAN EMPEL Etienne
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 15:29:21
84 2 EDMONDSON Alexander
AUS
MITCHELTON - SCOTT 25 15:30:11
85 91 WHITFIELD Sean
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 23 15:30:40
86 64 EIKELAND Ken-Levi
NOR
INTERPRO STRADALLI CYCLING 24 15:31:19
87 115 NOBLE Jonathon
AUS
BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM 22 15:32:11
88 92 SUTTON Jack
AUS
OLIVER'S REAL FOOD RACING 25 15:33:24
89 14 FRAME Alex
NZL
TREK - SEGAFREDO 25 15:34:16
90 125 MACKAY Ashley
AUS
AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY - RIDE SUNSHINE COAST 22 15:35:02
91 133 PENG Yuan Tang
TPE
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 25 15:35:34
92 66 HISHINUMA Yukinori
JPN
INTERPRO STRADALLI CYCLING 26 15:36:04
93 102 KAESLER Tom
AUS
DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM 23 15:38:04
94 96 SCHUURHUIS Rien
NED
OLIVER'S REAL FOOD RACING 36 15:42:42
95 131 STRACHAN Joel
AUS
TEAM MCDONALDS DOWNUNDER 37 15:43:03
96 57 BRIGGS Graham
GBR
JLT CONDOR 35 15:45:46
Go to the first page
Go to the previous page