Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Essen, Cyclocross 2018
GP Rouwmoer
België
Datum :
08-12-2018
24,3 km
Cross - Wedstrijd
Start
Essen (Antwerpen), België
Aankomst
Essen (Antwerpen), België
Website
http://www.molenheidevrienden.be/
Hoofdindex Essen, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Laurens Sweeck
BEL
in 01h 15.00s
2
Gianni Vermeersch
BEL
op 19.00s
3
David Van Der Poel
NED
op 00.00s
Details
1
SWEECK Laurens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
1H00´15"
2
VERMEERSCH Gianni
STEYLAERTS - 777
BEL19921119
EL.CMC
1H00´34"
+0´19"
3
VAN DER POEL David
CORENDON - CIRCUS
NED19920615
EL.CMC
1H00´34"
+0´19"
4
AERNOUTS Jim
TELENET FIDEA LIONS
BEL19890323
EL.CMC
1H00´42"
+0´27"
5
MEEUSEN Tom
CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
EL.CMC
1H00´45"
+0´30"
6
PAUWELS Kevin
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19840412
EL.CMC
1H00´48"
+0´33"
7
SOETE Daan
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19941219
EL.CMC
1H00´52"
+0´37"
8
ADAMS Jens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19920605
EL.CMC
1H01´13"
+0´58"
9
AERTS Thijs
TELENET FIDEA LIONS
BEL19961103
U23CMC
1H01´21"
+1´06"
10
MERLIER Tim
CRELAN - CHARLES
BEL19921030
EL.CP
1H02´09"
+1´54"
11
VANDEPUTTE Niels
IKO-BEOBANK
BEL20000919
JUNIOR
1H02´25"
+2´10"
12
TURNER Ben
CORENDON - CIRCUS
GBR19990528
U23
1H02´41"
+2´26"
13
UYTDEWILLIGEN Ingmar
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008
EL.CZC
1H03´02"
+2´47"
14
MERLIER Braam
CREAFIN - TUV SUD
BEL19940211
EL.CMC
1H03´37"
+3´22"
15
CAMPS Jelle
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990405
U23.C
1H04´03"
+3´48"
16
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
1H04´14"
+3´59"
17
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
1H04´37"
+4´22"
18
VAN COMPERNOLLE Kenneth
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19880330
ELITE
1H04´52"
+4´37"
19
JANSSON Henrik
ART- V CYCLING CLUB
SWE19951010
ELITE
1H05´13"
+4´58"
20
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
1H05´42"
+5´27"
21
DE BOCK Yoni
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
U23
1H06´14"
+5´59"
22
MILLBURN Garry
MAAP ENVE
AUS19870202
ELITE
1H06´18"
+6´03"
23
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H06´20"
+6´05"
24
DE BOCK Jelle
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
2 r
25
EDHOFER Thomas
RSV SEEHEIM 1971
GER19851015
ELITE
7 r
DNF
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19951212
EL.CMC
DNF
SMETS Gert
STEYLAERTS - 777
BEL19970926
U23.C
DNF
ERIKSSON David
ART-V CYCLING TEAM
SWE19951121
ELITE
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close