Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland 2003
Nederland
Datum :
29-06-2003
216 km
Weg - Nationaal kampioenschap
Start
Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
Aankomst
Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
Hoofdindex Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Rudi Kemna
NED
in 04h 40m 34s
2
Stefan Van Dijk
NED
op
3
Max Van Heeswijk
NED
op
Details
1 Rudi Kemna (BankGiroLoterij Cycling Team) 4.40.34 (46.192 km/h)
2 Stefan Van Dijk (Lotto-Domo)
3 Max Van Heeswijk (US Postal presented by Berry Floor)
4 Jeroen Blijlevens (BankGiroLoterij Cycling Team)
5 Marvin Van Der Pluijm (Bert Story-Piels)
6 Bram De Groot (Rabobank)
7 Roy Sentjens (Rabobank)
8 Julien Smink (Van Hemert Groep)
9 Martin Van Steen (Van Hemert Groep)
10 Jurgen Van Pelt
11 Steven De Jongh (Rabobank)
12 Bjorn Cornelissen (Flanders-IteamNova.com)
13 Aart Vierhouten (Lotto-Domo)
14 Bram Tankink (Quick.Step-Davitamon)
15 Marcel Nagengast
16 Arno Wallaard (Quick.Step-Davitamon-Latexco)
17 Paul Van Schalen (Axa Cycling Team)
18 Jos Lucassen (Axa Cycling Team)
19 Thijs Zonneveld (Cycling Team Löwik Meubelen-Tegeltoko)
20 Raymond Meijs (Fuji Bikes)
21 Arjan Elferink
22 Godert De Leeuw
23 Tristan Hoffman (Team CSC)
24 Marco Bos (Cycling Team Löwik Meubelen-Tegeltoko)
25 Laurens Ten Dam (Rabobank TT III)
26 Lex Nederlof
27 Maarten Lenferink (Cycling Team Löwik Meubelen-Tegeltoko)
28 Pascal Hermes (Axa Cycling Team)
29 Servais Knaven (Quick.Step-Davitamon)
30 Thorwald Veneberg (Rabobank)
31 Jelle Van Groezen
32 Martin Bekking (Apac Cycling Team)
33 Bram De Waard (Van Vliet-EBH advocaten)
34 Geert De Jong
35 Koos Moerenhout (Lotto-Domo)
36 Rik Reinerink (BankGiroLoterij Cycling Team)
37 Folkert De Haan (Apac Cycling Team)
38 Bert Hiemstra (BankGiroLoterij Cycling Team)
39 Maarten Den Bakker (Rabobank)
40 Otmar Beltman
41 Arthur Farenhout (Axa Cycling Team)
42 Cees Jeurissen
43 Ronald Mutsaars (Rabobank)
44 Marc Lotz (Rabobank)
45 Jans Koerts (BankGiroLoterij Cycling Team)
46 Matthé Pronk (BankGiroLoterij Cycling Team) 0.12
47 Jeroen Boelen (Van Hemert Groep) 0.23
48 Addy Engels (Rabobank) 0.48
49 Gerben Löwik (BankGiroLoterij Cycling Team)
50 Jan Van Velzen (BankGiroLoterij Cycling Team)
51 Bram Schmitz (BankGiroLoterij Cycling Team) 1.17
52 Wilco Zuijderwijk (Van Vliet-EBH advocaten) 1.32
53 Bart Voskamp (BankGiroLoterij Cycling Team) 1.34
54 Karsten Kroon (Rabobank) 1.51
55 Ferry Den Elzen 2.18
56 Peter Woestenberg 2.24
57 Remko Kramer
58 Niels Hamers (Fuji Bikes)
59 Jan De Leeuw
60 David Fictoor
61 Paul Van Den Akker
62 Peter Olde Dubbelink
63 Johnny Brouwer
64 Jeroen Rutten
65 Francois Franse
66 Remco Van Der Ven (BankGiroLoterij Cycling Team)
67 Bobbie Traksel (Rabobank)
68 Alain Van Katwijk (Axa Cycling Team)
69 Pieter Vries (BankGiroLoterij Cycling Team)
70 Gerhard Klijnhout
71 Wally Buurstede
72 Gerard Windhouwer
73 Daniel Van Elven (Axa Cycling Team)
74 Edward Dunning (Van Hemert Groep)
75 Ruud Aerts (Van Hemert Groep)
76 Maarten Nijland
77 Cas Graafmans
78 Frank Van Dulmen (Cycling Team Löwik Meubelen-Tegeltoko)
79 Jan Boven (Rabobank)
80 Maint Berkenbosch (Apac Cycling Team)
81 Remmert Wielinga (Rabobank)
82 Louis De Koning
83 Vincent Van Rijn (Van Hemert Groep)
84 Erwin Meijer (Van Vliet-EBH advocaten)
85 Jens Mouris (Rabobank TT III)
86 Aldo Klomp
87 Jan Hordijk
88 Bjorn Hoeben
89 Bart Boom
90 Sander Olijve
91 Paul Sneeboer
92 Tino Haakman
93 Gerben Nijmeijer 2.44
94 Nils Heinis (Fuji Bikes) 2.57
95 Fulco Van Gulik (Bert Story-Piels) 3.29
96 Alexander Van Bavel 3.44
97 Jan Verstraeten (Bel) Vlaanderen-T Interim 3.58
98 Rob Koole 4.26
99 Sander Hup
100 Marco Luyten
101 Germ Van De Burg (Bert Story-Piels) 6.49
102 Jeroen Straathof
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close