1 501 ORTS LLORET Felipe ESP CYCLO - CROSS TEAM TEIKA - GSPORT - BH M 24 01:01:15
2 502 VANTHOURENHOUT Dieter BEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL M 34 01:01:42
3 503 ESTEBAN AGUERO Ismael ESP M 36 01:02:08
4 504 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM M 25 01:02:34
5 520 PEETERS Yannick BEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL M 23 01:02:51
6 78 CULLELL ESTAPE Jofre ESP M 20 01:03:00
7 602 FEIJOO ALBERTE Ivan ESP NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM M 20 01:03:20
8 521 DE BIE Sean BEL M 28 01:03:45
9 604 INGUANZO MACHO Gonzalo ESP CYCLO - CROSS TEAM TEIKA - GSPORT - BH M 18 01:04:21
10 514 GUILLOUX Freddie FRA M 30 01:04:51
11 605 VERBURG Luke NED M 18 01:04:58
12 607 CANAL BLANCO Carlos ESP M 18 01:04:58
13 603 MURIAS GARCIA Xabier ESP M 20 01:05:07
14 506 SÄGESSER Severin SUI M 27 01:05:31
15 510 JUNQUERA SAN MILLAN Mario ESP M 22 01:06:00
16 601 CONROY David IRL M 21 01:06:13
17 1 SIMON SANCHEZ Isaac ESP M 33 01:06:23
18 509 ANIA GONZALEZ Daniel ESP NESTA - SKODA ALECAR CX TEAM M 32 01:06:49
19 508 MISSER VILASECA Tomas ESP M 45 01:07:18
20 4 POBLET DOT Albert ESP M 23 01:07:53
21 507 MICHALSKI Karol POL M 27 01:08:07
22 525 ARREGUI DOMINGUEZ Asier ESP M 41 01:08:09
23 86 ROGER Gabriel FRA M 19 01:08:14
24 75 ROMERO BARCELO Marc ESP M 21 01:09:02
25 25 EGEDA MALDONADO Pablo ESP M 40 01:10:12
26 3 PONS VILA David ESP M 40 01:10:22
27 30 ALVAREZ NESPLE David ESP M 28 2 LAP
28 2 CARNICER ROIG Francesc Xavier ESP M 48 2 LAP
29 16 MOYA CLAPERA Gerard ESP M 26 2 LAP
30 7 SOPEÑA MARTINEZ Pol ESP M 27 2 LAP
31 13 BADRENAS PEREZ Oriol ESP M 24 2 LAP
32 608 AZURMENDI DAÑOBEITIA Haritz Felix ESP M 18 2 LAP
33 84 VALLES MEJIAS Paquito ESP M 18 2 LAP
34 6 CODINA MIGUEL Eric ESP M 30 2 LAP
35 5 GARCIA VILA Francesc ESP M 30 2 LAP
36 87 SORIANO GATELL Adrian ESP M 20 2 LAP
37 91 DOMINGUEZ VILCHEZ David ESP M 19 2 LAP
38 59 JORNET SABATE Xavier ESP M 39 3 LAP
39 17 CULLELL ESTAPE Jorda ESP M 28 3 LAP
40 93 SIRERA JUTGLA Oriol ESP M 22 3 LAP
41 10 VILA VILA Joan ESP M 25 3 LAP
42 90 MIQUEL DELGADO Pau ESP M 19 3 LAP
43 94 VIVIAN FERNANDEZ Luis ESP M 18 3 LAP
44 15 FABRE ANGUITA Dani ESP M 42 3 LAP
45 24 RUBIO MARTINEZ Miguel Angel ESP M 40 3 LAP
46 18 COFINE GARCIA Cristian ESP M 28 3 LAP
47 8 ARIZA GARCIA Xavier ESP M 23 3 LAP
48 88 RUIZ ROLDAN Alex ESP M 21 3 LAP
49 34 MONTASELL JORDANA Xavier ESP M 30 3 LAP
50 11 PAYAN LOPEZ Cristian ESP M 27 4 LAP
51 26 DELGADO VINUESA Rafael ESP M 45 4 LAP
52 27 ROSO CAZAMAJOU Albert ESP M 23 4 LAP
53 76 VILLAR VINADE Albert ESP M 19 4 LAP
54 9 PAGES LAVANDERO Armand ESP M 35 4 LAP
55 39 RUIZ HERCE Jonathan ESP M 22 4 LAP
56 12 SANZ DE MESA Albert ESP M 38 4 LAP
57 33 GARCIA GUIMERA David ESP M 44 4 LAP
58 82 ROTA RUS Raul ESP M 20 5 LAP
59 22 BUSQUETS CALVET Albert ESP M 37 5 LAP
60 92 FONOLLOSA MIRALLES Arnau ESP M 19 5 LAP
61 43 MORA LIZANA Abel ESP M 39 5 LAP
62 85 NOTARIO RODEA Jesus ESP M 19 5 LAP
63 37 TORRES CALBET Miquel ESP M 27 5 LAP
64 80 GARRIGA SANCHEZ Pere ESP M 20 5 LAP
65 29 ALEJO GARCIA Lluis ESP M 40 5 LAP
66 28 FERNANDEZ CARRERE Samuel ESP M 39 DNF
67 32 GALISTEO CABANILLAS Sergio ESP M 41 DNF
68 36 ROTA CANO Arnau ESP M 41 DNF
69 524 FERNANDEZ RODRIGUEZ Sergio Ivan ESP M 41 DNF Sluiten