Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ruddervoorde, Cyclocross 2020
België
Datum :
24-10-2020
Cross - Superprestige
Start
Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Ruddervoorde, Cyclocross
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Eli Iserbyt
BEL
in 59m 23.00s
2
Toon Aerts
BEL
op 15.00s
3
Lars Van Der Haar
NED
op 19.00s
Details
1
ISERBYT Eli PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19971022 EL.CMC
59´23"
2
AERTS Toon TELENET LIONS
BEL19931019 ELITE
59´38" +0´15"
3
VAN DER HAAR Lars TELENET LIONS
NED19910723 ELITE
59´42" +0´19"
4
VANTHOURENHOUT Michael PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931210 EL.CMC
59´56" +0´33"
5
SWEECK Laurens PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19931217 EL.CMC
1H00´00" +0´37"
6
SOETE Daan GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19941219 EL.CMC
1H00´05" +0´42"
7
ORTS LLORET Felipe PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
ESP19950401 EL.CP
1H00´12" +0´49"
8
VAN KESSEL Corne CIRCUS - WANTY GOBERT
NED19910807 ELITE
1H00´23" +1´00"
9
HERMANS Quinten CIRCUS - WANTY GOBERT
BEL19950729 ELITE
1H00´30" +1´07"
10
MEEUSEN Tom GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19881107 EL.CMC
1H00´38" +1´15"
11
VANDEBOSCH Toon PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990619 U23
1H00´50" +1´27"
12
CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19990405 U23.C
1H01´05" +1´42"
13
BAESTAENS Vincent GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19890618 EL.CMC
1H01´11" +1´48"
14
AERNOUTS Jim TELENET - BALOISE LIONS
BEL19890323 EL.CMC
1H01´13" +1´50"
15
KUHN Kevin VC Eschenbach
CHE19980218 Elite
1H01´16" +1´53"
16
KAMP Ryan PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20001212 U23
1H01´23" +2´00"
17
FERDINANDE Anton PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL20000802 U23.C
1H01´25" +2´02"
18
SWEECK Diether ALPECIN - FENIX
BEL19931217 EL.CP
1H01´27" +2´04"
19
VAN DER POEL David ALPECIN - FENIX
NED19920615 EL.CP
1H01´38" +2´15"
20
VANDEPUTTE Niels ALPECIN - FENIX
BEL20000919 U23.C
1H01´44" +2´21"
21
AERTS Thijs TELENET - BALOISE LIONS
BEL19961103 EL.CMC
1H01´49" +2´26"
22
SUAREZ FERNANDEZ Kevin NESTA UCI CYCLO-CROSS TEAM
ESP19940614 EL.MC
1H02´05" +2´42"
23
NYS Thibau TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021112 U23
1H02´30" +3´07"
24
GODRIE Stan PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL - ORANGE
NED19930109 EL.CP
1H02´42" +3´19"
25
KUYPERS Gerben TARTELETTO - ISOREX
BEL20000201 U23
1H02´51" +3´28"
26
VAN DER HEIJDEN Maik PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL - ORANGE
NED19970403 ELITE2
1H02´55" +3´32"
27
BEKAERT Yentl TELENET - BALOISE LIONS
BEL19990718 U23.C
1H02´56" +3´33"
28
HENDRIKX Mees CREDISHOPS-FRISTADS
NED20000805 U23
1H03´05" +3´42"
29
WYSEURE Joran ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010109 U23
1H03´12" +3´49"
30
BOROŠ Michael CREAFIN - TUV SUD
CZE19920809 EL.CMC
1H03´22" +3´59"
31
LOOCKX Lander GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL19970425 EL.CMC
1H03´34" +4´11"
32
RONHAAR Pim PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
NED20010720 U23
1H03´37" +4´14"
33
DE VET Sander CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000916 U23
1H03´44" +4´21"
34
VAN DIJKE Tim JUMBO VISMA DEVELOPMENT
NED20000315 U23
1H03´44" +4´21"
35
UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM
BEL19911008 ELITE2
1H03´57" +4´34"
36
AGTERBERG Kyle G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219 U23
1H04´00" +4´37"
37
MENUT David CROSS TEAM LEGENDRE
FRA19920311 ELITE
1H04´15" +4´52"
38
FEIJOO ALBERTE Ivan CC NESTA
ESP19990411 U23
1H04´24" +5´01"
39
DEJONGHE Len GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20001013 U23.C
1H04´27" +5´04"
40
VERSTRYNGE Emiel TORMANS CYCLO CROSS TEAM
BEL20020204 U23
1H04´32" +5´09"
41
VAN DEN BROECK Arno VDB CYCLING TEAM
BEL20000404 U23
1H04´41" +5´18"
42
VERVOORT Wout IKO-CRELAN
BEL20010106 U23
1H04´44" +5´21"
43
LELANDAIS Remi CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20020827 U23
1H05´03" +5´40"
44
RICHARD ANDRADE Florian CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20020330 U23
1H05´07" +5´44"
45
HUYBS Ward TELENET - BALOISE LIONS
BEL20021121 U23
1H05´10" +5´47"
46
VERHEYEN Thomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19970214 ELITE2
1H05´15" +5´52"
47
JOT Hugo U.V.C.CHARLEVILLE-MEZIERES
FRA20010608 U23
1H05´17" +5´54"
48
CORTJENS Ryan ALPECIN - FENIX
BEL20010108 U23.C
1H05´22" +5´59"
49
VAN DIJKE Koen TWC HET SNELLE WIEL
NED19960416 ELITE2
1H05´28" +6´05"
50
ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201 ELITE2
1H05´32" +6´09"
51
ALDERWEIRELD Robin TEAM ATOM 6
BEL19961210 ELITE2
1H05´58" +6´35"
52
LAURYSSEN Yorben CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT
BEL20020125 U23
1H06´10" +6´47"
53
HUBY Antoine CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20010119 U23
2 r
54
KOPECKY Tomas PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
CZE20000408 U23
2 r
55
PEIRENS Yente ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20010806 U23
2 r
56
VAN COMPERNOLLE Kenneth ASFRA RACING TEAM
BEL19880330 ELITE2
2 r
57
CLARYSSE Elio PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20020927 U23
2 r
58
VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN
NED20020628 U23
2 r
59
CASTILLE Noé CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20021117 U23
2 r
60
VANKEIRSBILCK Berne DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
BEL19941021 ELITE2
2 r
61
SCHNEIDER Lilian CROSS TEAM LEGENDRE
FRA20000109 U23
3 r
62
CAREME Grégory ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19991003 U23
3 r
63
TEIRLINCK Jens CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL19960104 ELITE2
3 r
64
D´HOLLANDER Senne ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20020512 U23
4 r
65
ALVARADO Salvador WV ZEEUWS VLAANDEREN
NED20020317 U23
4 r
66
KOYEN Niels ELBOKA CYCLING TEAM
BEL19910727 ELITE2
4 r
67
COUZENS Tom MONTEZUMAS RACE TEAM
GBR19000101 U23
4 r
68
FREEMAN Sam HARGROVES - MONTEZUMAS
GBR20020929 U23
5 r
69
MEERT Noah PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20020123 U23
5 r
DNF
VAN COMPERNOLLE Jason ASFRA RACING TEAM
BEL20000128 U23
DNF
DNF
VANTHOURENHOUT Dieter PAUWELS SAUZEN - BINGOAL
BEL19850620 EL.CMC
DNF
DNF
CLEPPE Nicolas TELENET - BALOISE LIONS
BEL19951212 EL.CMC
DNF
DNF
MEIN Thomas TARTELETTO - ISOREX
GBR19990112 U23
DNF
DNF
KIELICH Timo CREDISHOP-FRISTADS
BEL19990805 U23.C
DNF
DNF
SIEMONS Julian AA DRINK YOUNG LIONS
BEL19991016 U23
DNF
DNF
ASKEY Lewis ECCG FDJ
GBR20010504 U23
DNF
DNF
LEMMENS Sander ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL19991208 U23
DNF
DNF
LAEVENS Justin PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010309 U23
DNF
DNF
VAN CAMPENHOUT Jetze GROUP HENS MAES CONTAINERS
BEL20020109 U23
DNF
DNF
SALOMEZ Ydris PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20010227 U23
DNF
DNF
VANDEN BUSSCHE Wannes PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504 U23
DNF
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close