Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren 2021
België
Datum :
23-10-2021
Cross - Superprestige
Start
Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
Aankomst
Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
Hoofdindex Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
David Haverdings
NED
in 44m 23.00s
2
Aaron Dockx
BEL
op 16.00s
3
Niels Ceulemans
BEL
op 24.00s
Details
1
HAVERDINGS David METEOOR ASSEN RODEN
NED20040401 JUNIOR
44´23"
2
DOCKX Aaron IKO-CRELAN
BEL20040628 JUNIOR
44´39" +0´16"
3
CEULEMANS Niels BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20041001 JUNIOR
44´47" +0´24"
4
CORSUS Yordi BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20051115 U17M
45´08" +0´45"
5
DE MOYER Kenay ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20040722 JUNIOR
45´29" +1´06"
6
VAN DEN EIJNDEN Guus APB
NED20051003 JUNIOR
45´40" +1´17"
7
VIJFVINKEL Mika WV ZEEUWS VLAANDEREN
NED20050601 U17M
45´51" +1´28"
8
DE BRUYCKERE Kay BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20040321 JUNIOR
46´09" +1´46"
9
JOCHEMS Jelte MBC BAR END
NED20050525 JUNIOR
46´17" +1´54"
10
VANDENBERGHE Viktor BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20050426 U17M
46´22" +1´59"
11
BAUWENS Senne C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20040608 JUNIOR
46´30" +2´07"
12
HUISING Menno WESTLAND WIL VOORUIT
NED20040408 JUNIOR
46´36" +2´13"
13
GEUDENS Robbe ACROG - TORMANS BALEN BC
BEL20040126 JUNIOR
46´43" +2´20"
14
KUSCHLA Silas WAC TEAM
GER20040309 JUNIOR
46´50" +2´27"
15
ASKEY Ben BACKSTEDT BIKE PERFORMANCE
GBR20040314 JUNIOR
47´01" +2´38"
16
GEVAERT Miles TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20040729 JUNIOR
47´05" +2´42"
17
PRINS Jari DIMITRI PRINS
NED20041018 JUNIOR
47´38" +3´15"
18
MARCHAND Robbe CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL20050923 U17M
47´58" +3´35"
19
VAN DER HEYDEN Dario AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20040215 JUNIOR
47´58" +3´35"
20
KORTLEVE Bart WV Noord-Westhoek
NED20041027 U17
48´04" +3´41"
21
DE NYS Milan Individueel
BEL20041116 JUNIOR
48´20" +3´57"
22
VAN DEN BERGH Toon AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20041013 JUNIOR
48´25" +4´02"
23
DE BRAUWERE Sil CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL20050411 U17M
48´35" +4´12"
24
VANHOUDT Yenthe OPTIMUS-ARGENTA CYCLING TEAM
BEL20040817 JUNIOR
48´37" +4´14"
25
DELBARGE Victor CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20041202 JUNIOR
48´37" +4´14"
26
BAERT Brent CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040823 JUNIOR
48´38" +4´15"
27
JEŽEK Václav Ivar cs-Author team
CZE20050308 kadet/ niewelingen 2 jaar
49´07" +4´44"
28
BELLON Damon BELLONI CYCLING TEAM
BEL20040901 JUNIOR
49´11" +4´48"
29
GREIJUS Paul TULLINGE SPORTKLUBB
SWE20050210 U17M
49´27" +5´04"
30
CEULEMANS Jarne IKO-CRELAN
BEL20040814 JUNIOR
49´36" +5´13"
31
NIELSEN Weis Daniel ROSKILDE CYCLE RING
DEN20050717 U17M
49´42" +5´19"
32
MOREELS Kilian AA DRINK YOUNG LIONS
BEL20040803 JUNIOR
49´52" +5´29"
33
WOUTERS Jelle TEAM KEMPEN
BEL20050522 U17M
50´06" +5´43"
34
VAN LOOCKE Lars CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL20051129 U17M
50´20" +5´57"
35
KLIJN Nick RC JAN VAN ARCKEL
NED20040823 JUNIOR
50´26" +6´03"
36
DE BACKER Arthur SMART CYCLING DOLTCINI GEN Z
BEL20040227 JUNIOR
50´34" +6´11"
37
LONGUEVILLE Nicolas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20040902 JUNIOR
50´46" +6´23"
38
DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20050718 U17M
50´53" +6´30"
39
DE CLERCQ Arne ASFRA RACING TEAM
BEL20040527 JUNIOR
1 r
40
VAN REES Christiaan GRC JAN VAN ARCKEL
NED20050428 JUNIOR
1 r
41
DE KEERSMAEKER Jens RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS
BEL20050719 U17M
1 r
42
GABRIELS Jasper TEAM KEMPEN
BEL20040310 JUNIOR
1 r
43
DHONDT Ibe BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
BEL20050503 U17M
1 r
44
VERSTRAETE Rune C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20050802 U17M
2 r
45
VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20040718 JUNIOR
2 r
46
NEERINCKX Sam SMART CYCLING DOLTCINI GEN Z
BEL20050318 U17M
2 r
47
DJELIL Yani Angelo UNA FORZA RACING
GBR20050212 U17M
2 r
48
NACHTERGAELE Diego BIKE-ADVICE CYCLING TEAM
BEL20050710 U17M
2 r
49
DELAERE Lewis CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL20050728 U17M
2 r
50
CASTELEYN Chaunes CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD
BEL20050620 U17M
2 r
51
DE CLERCQ Robin ASFRA RACING TEAM
BEL20040827 JUNIOR
2 r
52
VAN DE GEHUCHTE Daan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20050518 U17M
2 r
53
DE NEVE Hannes KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20050610 U17M
2 r
54
ROGGE Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20050816 U17M
3 r
55
THEUNISSE Arthur KVC NOORDZEEMEEUW
BEL20050914 U17M
3 r
56
ROTTEY Charles TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20050522 U17M
3 r
57
BROUWER Jordy WSV EMMEN
NED20040426 U17M
3 r
58
PAULART Adrien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
BEL20040723 JUNIOR
3 r
59
DE GROOTE Gaëtan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20041114 JUNIOR
3 r
60
DE GROOTE Loïc WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20041114 JUNIOR
4 r
61
RUYSSEVELDT Jan SMART CYCLING DOLTCINI GEN Z
BEL20050111 U17M
4 r
DNF
DE SMET Matteo PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM
BEL20041118 JUNIOR
DNF
DNF
ROMMELAERE Iben BERT CONTAINERS - PAUWELS SAUZEN CYCLING TEAM
BEL20041211 JUNIOR
DNF
DNF
NUYENS Wies SMART CYCLING DOLTCINI GEN Z
BEL20050217 U17M
DNF
DNF
BOUTEN Freek CYCLING TEAM LIMBURG
NED20050606 JUNIOR
DNF
DNF
TIMMERMANS Brett KZLWC - DAVO
BEL20050816 U17M
DNF
DNF
KOSTER Bjorn ACROG - TORMANS BALEN BC
NED20040211 U19M
DNF
DNF
VAN HERWAARDEN Thom WV SCHIJNDEL
NED20050612 U17M
DNF
Sluiten
We zoeken nog veel foto's van ploegleiders.
Help mee ze te verzamelen.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close