1
Alan
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 3:40:21 14.00
2
David
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 3:40:21 5.00
3
Patrick
REIßIG
MALOJA PUSHBIKERS
28 GER 3:40:21 3.00
4
Viktor
POTOČKI
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
23 CRO 3:40:21
5
Aljaž
JARC
ADRIA MOBIL
23 SLO 3:40:21
6
Felix
RITZINGER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
26 AUT 3:40:21
7
Alexandr
SEMENOV
VINO SKO TEAM
23 KAZ 3:40:21
8
Lennert
TEUGELS
TARTELETTO - ISOREX
29 BEL 3:40:21
9
Filippo
FORTIN
MALOJA PUSHBIKERS
33 ITA 3:40:33
10
Francesco
DI FELICE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
25 ITA 3:40:33
11
Marceli
BOGUSLAWSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 3:40:33
12
Thibau
VERHOFSTADT
TARTELETTO - ISOREX
24 BEL 3:40:33
13
Andrea
BIANCALANI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 3:40:33
14
Dušan
KALABA
26 SRB 3:40:33
15
Patryk
STOSZ
VOSTER ATS TEAM
28 POL 3:40:33
16
Tilen
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 3:40:33
17
Daniel
AUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
28 AUT 3:40:33
18
Jacob
RELAES
TARTELETTO - ISOREX
26 BEL 3:40:33
19
Thomas
PESENTI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
23 ITA 3:40:33
20
Bartosz
RUDYK
SANTIC-WIBATECH
24 POL 3:40:33
21
Andreas
GOEMAN
TARTELETTO - ISOREX
23 BEL 3:40:33
22
Jaka
ŠPOLJAR
ADRIA MOBIL
19 SLO 3:40:33
23
Matic
MAČEK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 3:40:33
24
Pawel
SZOSTKA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 3:40:33
25
Célestin
WATTELLE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
19 FRA 3:40:33
26
Vladimir
MULAGALEYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:40:33
27
Mihael
ŠTAJNAR
22 SLO 3:40:33
28
Jovan
DIVNIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
20 SRB 3:40:33
29
Robert
JENKO
32 SLO 3:40:33
30
Matej
DRINOVEC
CYCLING TEAM KRANJ
31 SLO 3:40:33
31
Leo
KERSCHBAUMER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
19 AUT 3:40:33
32
Vedad
KARIC
MERIDIANA KAMEN TEAM
34 BIH 3:40:33
33
Declan
IRVINE
TEAM NOVO NORDISK
23 AUS 3:40:33
34
Doriand
PERCRULE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
23 FRA 3:40:33
35
Jakub
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 3:40:33
36
Antonio
BARAC
MERIDIANA KAMEN TEAM
25 CRO 3:40:33
37
Matteo
FREDDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 3:40:33
38
Walter
CALZONI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 3:40:33
39
Jaka
VOVK
CYCLING TEAM KRANJ
20 SLO 3:40:33
40
Lukáš
KUBIŠ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 3:40:33
41
Luka
TURKULOV
CYCLING TEAM KRANJ
19 SRB 3:40:33
42
Jeroen
EYSKENS
TARTELETTO - ISOREX
29 BEL 3:40:33
43
Vid
JEROMEL
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 3:40:33
44
Felix James
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
25 NZL 3:40:33
45
Gianni
MARCHAND
TARTELETTO - ISOREX
32 BEL 3:40:33
46
Jonas
RAPP
HRINKOW ADVARICS
28 GER 3:40:33
47
Bartlomiej
PROC
SANTIC-WIBATECH
23 POL 3:40:33
48
Jernej
HRIBAR
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 3:40:33
49
Adam
FOLTÁN
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 3:40:33
50
Marius
WOLD
TARTELETTO - ISOREX
24 NOR 3:40:33
51
Matias
FITZWATER
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
24 NZL 3:40:33
52
Sergej
MAKSIMOVIĆ
20 BIH 3:40:33
53
Piotr
PEKALA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 3:40:33
54
Lorenzo
MARENZI
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 CRO 3:40:33
55
Filip
LOHINSKÝ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
20 SVK 3:40:33
56
Aleksandar
BUKVIĆ
29 SRB 3:40:33
57
Marko
PAVLIČ
29 SLO 3:40:33
58
Ognjen
ILIĆ
24 SRB 3:40:33
59
Blaž
AVBELJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
21 SLO 3:40:33
60
Mateusz
KOSTANSKI
VOSTER ATS TEAM
23 POL 3:40:33
61
Rainer
KEPPLINGER
HRINKOW ADVARICS
25 AUT 3:40:33
62
Igor
ROMANOV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:40:33
63
Jonas
HOSP
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
25 AUT 3:40:33
64
Luca
CIBRARIO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
24 ITA 3:40:33
65
Armin
HOLZKNECHT
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
24 AUT 3:40:33
66
Teo
PEČNIK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 3:40:33
67
Michael
KONCZER
HRINKOW ADVARICS
29 AUT 3:40:33
68
Bauyrzhan
ZHAPARULY
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:40:33
69
Manuel
BOSCH
HRINKOW ADVARICS
33 AUT 3:40:33
70
Matic
ŽUMER
25 SLO 3:40:33
71
Marko
STANKOVIĆ
34 SRB 3:40:33
72
Szymon
REKITA
VOSTER ATS TEAM
28 POL 3:40:33
73
Jakob
REITER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
22 AUT 3:40:33
74
Djordje
DJURIC
22 SRB 3:40:33
75
Marko
KONDIĆ
21 BIH 3:40:33
76
Justin
MCQUERRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA 3:40:33
77
Jaka
PRIMOŽIČ
HRINKOW ADVARICS
24 SLO 3:40:33
78
Steva
KLISURIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
33 SRB 3:40:33
79
Jakub
MURIAS
VOSTER ATS TEAM
24 POL 3:40:33
80
Ilkhan
DOSTIYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 3:40:33
81
Viktor
FILUTÁS
ADRIA MOBIL
26 HUN 3:40:33
82
Kristjan
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 3:40:33
83
Timon
LODERER
HRINKOW ADVARICS
31 GER 3:40:33
84
Andrea
GATTI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 3:40:33
85
Žiga
HORVAT
ADRIA MOBIL
24 SLO 3:40:33
86
Husein
SELIMOVIĆ
21 BIH 3:40:33
87
Alexander
GRATZER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
22 AUT 3:40:33
88
Davide
BAUCE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
23 ITA 3:40:33
89
Philipp
HOFBAUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT 3:40:47
90
Bernhard
LUBE
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
20 AUT 3:40:47
91
Daniel
REITER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
31 AUT 3:40:47
92
Martin
HARING
DUKLA BANSKA BYSTRICA
36 SVK 3:40:47
93
Pavol
ROVDER
DUKLA BANSKA BYSTRICA
21 SVK 3:40:47
94
Erik
BAŠKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
28 SVK 3:40:47
95
Daniel
BICHLMANN
MALOJA PUSHBIKERS
34 GER 3:40:47
96
Riccardo
PERANI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
19 ITA 3:40:50
97
Andrej
ČERNE
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 3:41:03
98
Leon
ŠARC
CYCLING TEAM KRANJ
26 SLO 3:41:03
99
Enej
MERTELJ
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 3:41:03
100
Marcin
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 3:41:05
101
Vladimir
KOLTUNOV
VINO SKO TEAM
19 KAZ 3:41:05
102
Thomas
PEYROTON DARTET
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
37 FRA 3:41:05
103
Lucas
DAUGE
TEAM NOVO NORDISK
26 FRA 3:41:05
104
Pablo Alejandro
WILCHES RAMOS
FEREI-CCN METALAC
22 COL 3:41:05
105
Daniil
KIRNOS
VINO SKO TEAM
19 KAZ 3:41:05
106
Jonas
SONNLEITNER
SANTIC-WIBATECH
25 GER 3:41:05
107
Philip
WEBER
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 3:41:14
108
Norbert
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 3:41:14
109
Matteo
PONGILUPPI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
22 ITA 3:41:14
110
Patrik
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK 3:41:18
111
Igor
NADOVEZA
19 SRB 3:41:18
112
Mateusz
GRABIS
VOSTER ATS TEAM
28 POL 3:41:18
113
Max
BIEN
FEREI-CCN METALAC
22 USA 3:41:18
114
Marko
TOMIC
FEREI-CCN METALAC
34 SRB 3:41:18
115
Stefan
MARBLER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT 3:41:22
116
Fabijan
KRALJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
19 SLO 3:41:22
117
Pietro
AIMONETTO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 3:41:22
118
Krzysztof
PARMA
VOSTER ATS TEAM
35 POL 3:41:22
119
Adam James
HANSEN
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
41 AUS 3:41:22
120
Rick
NOBEL
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
28 NED 3:41:22
121
Luka
VRHOVNIK
24 SLO 3:41:22
122
Mihajlo
BOLIĆ
19 SRB 3:41:22
123
Siméon
GREEN
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
43 GBR 3:41:22
124
Michael
PETER
SANTIC-WIBATECH
21 GER 3:41:31
125
Tobiasz
PAWLAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 3:42:35
126
Adrian
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 3:42:35
127
Guillaume
SOULA
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
42 FRA 3:43:08
128
Matteo
BERTRAND
MERIDIANA KAMEN TEAM
28 ITA 3:43:08
129
Paul
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 3:43:08
130
Mattia
GARDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 3:43:08
131
Marko
DANILOVIĆ
FEREI-CCN METALAC
29 SRB 3:43:08
132
Nigel
DE SOTA
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA 3:43:52
133
Gregor Matija
ČERNE
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 SLO 3:44:25
134
Aleksa
RADMILAC
FEREI-CCN METALAC
20 SRB 3:44:25
135
Sacha
BIETRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
22 FRA 3:44:54
Patrick
HALLER
SANTIC-WIBATECH
25 GER DNF
Đorđe
KUPUSOVIĆ
FEREI-CCN METALAC
26 SRB DNF
Pawel
CIESLIK
VOSTER ATS TEAM
36 POL DNS
Tim
WOLLENBERG
MALOJA PUSHBIKERS
22 GER DNS
gc
1
Lennert
TEUGELS
TARTELETTO - ISOREX
29 BEL 8:55:52 3.00
2
Jakub
KACZMAREK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 8:55:55
3
Gianni
MARCHAND
TARTELETTO - ISOREX
32 BEL 8:56:13
4
Jonas
RAPP
HRINKOW ADVARICS
28 GER 8:56:20
5
Rainer
KEPPLINGER
HRINKOW ADVARICS
25 AUT 8:56:26
6
Patrick
REIßIG
MALOJA PUSHBIKERS
28 GER 8:57:53
7
Felix
RITZINGER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
26 AUT 8:57:58
8
Andreas
GOEMAN
TARTELETTO - ISOREX
23 BEL 8:58:06
9
Jeroen
EYSKENS
TARTELETTO - ISOREX
29 BEL 8:58:06
10
Tilen
FINKŠT
ADRIA MOBIL
25 SLO 8:58:06
11
Žiga
HORVAT
ADRIA MOBIL
24 SLO 8:58:06
12
Francesco
DI FELICE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
25 ITA 8:58:09
13
Walter
CALZONI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 8:58:09
14
Marceli
BOGUSLAWSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 8:58:10
15
Piotr
PEKALA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 8:58:12
16
Lukáš
KUBIŠ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 8:58:13
17
Alexandr
SEMENOV
VINO SKO TEAM
23 KAZ 8:58:15
18
Jaka
PRIMOŽIČ
HRINKOW ADVARICS
24 SLO 8:58:16
19
Timon
LODERER
HRINKOW ADVARICS
31 GER 8:58:16
20
Manuel
BOSCH
HRINKOW ADVARICS
33 AUT 8:58:16
21
Jacob
RELAES
TARTELETTO - ISOREX
26 BEL 8:58:17
22
Marko
PAVLIČ
29 SLO 8:58:17
23
Matic
ŽUMER
25 SLO 8:58:17
24
Thomas
PESENTI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
23 ITA 8:58:18
25
Vedad
KARIC
MERIDIANA KAMEN TEAM
34 BIH 8:58:19
26
Antonio
BARAC
MERIDIANA KAMEN TEAM
25 CRO 8:58:19
27
Davide
BAUCE
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
23 ITA 8:58:27
28
Bauyrzhan
ZHAPARULY
VINO SKO TEAM
20 KAZ 8:58:27
29
Matej
DRINOVEC
CYCLING TEAM KRANJ
31 SLO 8:58:28
30
Patryk
STOSZ
VOSTER ATS TEAM
28 POL 8:58:29
31
Viktor
POTOČKI
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
23 CRO 8:58:35
32
Vid
JEROMEL
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 8:58:36
33
David
PER
ADRIA MOBIL
27 SLO 8:58:39
34
Ilkhan
DOSTIYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 8:58:45
35
Michael
KONCZER
HRINKOW ADVARICS
29 AUT 8:58:50
36
Daniel
AUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
28 AUT 8:59:08
37
Sergej
MAKSIMOVIĆ
20 BIH 8:59:17
38
Ognjen
ILIĆ
24 SRB 8:59:18
39
Marcin
BUDZINSKI
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
24 POL 8:59:26
40
Matias
FITZWATER
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
24 NZL 8:59:41
41
Pavol
ROVDER
DUKLA BANSKA BYSTRICA
21 SVK 8:59:54
42
Pawel
SZOSTKA
SANTIC-WIBATECH
24 POL 9:00:01
43
Matteo
FREDDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 9:00:01
44
Kristjan
HOČEVAR
ADRIA MOBIL
23 SLO 9:00:21
45
Aljaž
JARC
ADRIA MOBIL
23 SLO 9:00:28
46
Luca
CIBRARIO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
24 ITA 9:00:43
47
Alan
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 9:00:52
48
Mihael
ŠTAJNAR
22 SLO 9:00:55
49
Philipp
HOFBAUER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT 9:01:06
50
Gregor Matija
ČERNE
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 SLO 9:02:11
51
Bartlomiej
PROC
SANTIC-WIBATECH
23 POL 9:03:03
52
Jakob
REITER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
22 AUT 9:03:06
53
Justin
MCQUERRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA 9:03:20
54
Patrik
TYBOR
DUKLA BANSKA BYSTRICA
35 SVK 9:03:47
55
Marius
WOLD
TARTELETTO - ISOREX
24 NOR 9:04:20
56
Leo
KERSCHBAUMER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
19 AUT 9:04:24
57
Andrea
BIANCALANI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 9:04:32
58
Doriand
PERCRULE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
23 FRA 9:04:33
59
Steva
KLISURIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
33 SRB 9:04:33
60
Dušan
KALABA
26 SRB 9:04:36
61
Jernej
HRIBAR
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 9:04:40
62
Martin
HARING
DUKLA BANSKA BYSTRICA
36 SVK 9:04:41
63
Luka
TURKULOV
CYCLING TEAM KRANJ
19 SRB 9:04:42
64
Andrea
GATTI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
21 ITA 9:04:52
65
Matteo
BERTRAND
MERIDIANA KAMEN TEAM
28 ITA 9:04:54
66
Adam
FOLTÁN
DUKLA BANSKA BYSTRICA
22 SVK 9:04:54
67
Norbert
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
25 POL 9:04:56
68
Bartosz
RUDYK
SANTIC-WIBATECH
24 POL 9:04:57
69
Daniel
REITER
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
31 AUT 9:05:04
70
Lucas
DAUGE
TEAM NOVO NORDISK
26 FRA 9:05:05
71
Riccardo
PERANI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
19 ITA 9:05:07
72
Jonas
HOSP
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
25 AUT 9:05:18
73
Viktor
FILUTÁS
ADRIA MOBIL
26 HUN 9:05:18
74
Fabijan
KRALJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
19 SLO 9:05:19
75
Pietro
AIMONETTO
BELTRAMI TSA TRE COLLI
21 ITA 9:05:31
76
Max
BIEN
FEREI-CCN METALAC
22 USA 9:05:50
77
Marko
KONDIĆ
21 BIH 9:05:58
78
Jaka
ŠPOLJAR
ADRIA MOBIL
19 SLO 9:06:00
79
Andrej
ČERNE
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 9:06:05
80
Leon
ŠARC
CYCLING TEAM KRANJ
26 SLO 9:06:05
81
Mateusz
KOSTANSKI
VOSTER ATS TEAM
23 POL 9:06:08
82
Teo
PEČNIK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 9:06:10
83
Robert
JENKO
32 SLO 9:06:11
84
Declan
IRVINE
TEAM NOVO NORDISK
23 AUS 9:06:13
85
Célestin
WATTELLE
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
19 FRA 9:06:14
86
Tobiasz
PAWLAK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
27 POL 9:06:17
87
Rick
NOBEL
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
28 NED 9:06:18
88
Jovan
DIVNIĆ
MERIDIANA KAMEN TEAM
20 SRB 9:06:23
89
Marko
STANKOVIĆ
34 SRB 9:06:26
90
Igor
ROMANOV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 9:06:31
91
Jaka
VOVK
CYCLING TEAM KRANJ
20 SLO 9:06:32
92
Marko
TOMIC
FEREI-CCN METALAC
34 SRB 9:06:33
93
Felix James
MEO
MALOJA PUSHBIKERS
25 NZL 9:06:46
94
Enej
MERTELJ
CYCLING TEAM KRANJ
19 SLO 9:06:49
95
Pablo Alejandro
WILCHES RAMOS
FEREI-CCN METALAC
22 COL 9:07:07
96
Szymon
REKITA
VOSTER ATS TEAM
28 POL 9:07:21
97
Matic
MAČEK
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
20 SLO 9:07:25
98
Bernhard
LUBE
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
20 AUT 9:07:27
99
Luka
VRHOVNIK
24 SLO 9:07:27
100
Michael
PETER
SANTIC-WIBATECH
21 GER 9:07:27
101
Stefan
MARBLER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
20 AUT 9:07:27
102
Filip
LOHINSKÝ
DUKLA BANSKA BYSTRICA
20 SVK 9:07:32
103
Adrian
BANASZEK
HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
29 POL 9:07:36
104
Husein
SELIMOVIĆ
21 BIH 9:07:38
105
Vladimir
KOLTUNOV
VINO SKO TEAM
19 KAZ 9:08:00
106
Adam James
HANSEN
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
41 AUS 9:08:39
107
Filippo
FORTIN
MALOJA PUSHBIKERS
33 ITA 9:08:48
108
Jakub
MURIAS
VOSTER ATS TEAM
24 POL 9:08:51
109
Aleksandar
BUKVIĆ
29 SRB 9:08:53
110
Thibau
VERHOFSTADT
TARTELETTO - ISOREX
24 BEL 9:08:55
111
Jonas
SONNLEITNER
SANTIC-WIBATECH
25 GER 9:09:05
112
Marko
DANILOVIĆ
FEREI-CCN METALAC
29 SRB 9:09:20
113
Armin
HOLZKNECHT
UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL
24 AUT 9:09:25
114
Vladimir
MULAGALEYEV
VINO SKO TEAM
20 KAZ 9:09:28
115
Alexander
GRATZER
WSA KTM GRAZ P/B LEOMO
22 AUT 9:09:38
116
Djordje
DJURIC
22 SRB 9:09:38
117
Matteo
PONGILUPPI
GALLINA ECOTEK LUCCHINI
22 ITA 9:09:48
118
Lorenzo
MARENZI
MERIDIANA KAMEN TEAM
24 CRO 9:10:13
119
Mateusz
GRABIS
VOSTER ATS TEAM
28 POL 9:10:23
120
Thomas
PEYROTON DARTET
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
37 FRA 9:10:26
121
Blaž
AVBELJ
LJUBLJANA GUSTO SANTIC
21 SLO 9:10:45
122
Igor
NADOVEZA
19 SRB 9:10:49
123
Mattia
GARDI
BELTRAMI TSA TRE COLLI
22 ITA 9:10:53
124
Erik
BAŠKA
DUKLA BANSKA BYSTRICA
28 SVK 9:10:55
125
Krzysztof
PARMA
VOSTER ATS TEAM
35 POL 9:11:08
126
Daniel
BICHLMANN
MALOJA PUSHBIKERS
34 GER 9:11:44
127
Philip
WEBER
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 9:11:44
128
Mihajlo
BOLIĆ
19 SRB 9:11:45
129
Guillaume
SOULA
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
42 FRA 9:12:47
130
Paul
RUDYS
MALOJA PUSHBIKERS
24 GER 9:13:13
131
Daniil
KIRNOS
VINO SKO TEAM
19 KAZ 9:13:20
132
Nigel
DE SOTA
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
27 USA 9:13:33
133
Siméon
GREEN
EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING
43 GBR 9:13:38
134
Sacha
BIETRY
TEAM NOVO NORDISK DEVELOPMENT
22 FRA 9:16:03
135
Aleksa
RADMILAC
FEREI-CCN METALAC
20 SRB 9:18:20 Sluiten