Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Assebroek (b) 2022
België
Datum :
07-05-2022
113,4 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Hoofdindex Assebroek (b)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Stijn De Bock
BEL
in 02h 26m 31.00s
2
Mathias Vanoverberghe
BEL
op 00.00s
3
Ylber Sefa
ALB
op 00.00s
4
Lars Van Coppenolle
BEL
op 17.00s
5
Ciske Aneca
BEL
op 00.00s
Details
1
DE BOCK Stijn S-BIKES DOLTCINI
BEL19930930 ELITE2
2H26´31"
2
VANOVERBERGHE Mathias WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19980205 ELITE2
2H26´31"
3
SEFA Ylber VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
ALB19910211 ELITE2
2H26´31"
4
VAN COPPENOLLE Lars Individueel
BEL19970530 EL319+
2H26´48" +0´17"
5
ANECA Ciske WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL19940810 ELITE2
2H26´48" +0´17"
6
DESMECHT David S-BIKES DOLTCINI
BEL19921222 ELITE2
2H26´48" +0´17"
7
VANDEN HEEDE Niels DOVY KEUKENS - FCC
BEL20000616 U23
2H27´45" +1´14"
8
SLABINCK Indiana Individueel
BEL19930423 EL319+
2H27´45" +1´14"
9
VOLKAERT Jonas VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19991215 ELITE2
2H27´57" +1´26"
10
OMACHI Kento GAVERZICHT-BE-OKAY
JPN19980428 U23
2H27´57" +1´26"
11
SANDRIE Brent KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20010710 U23
2H27´57" +1´26"
12
DIERICKX Anthony VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19951024 ELITE2
2H27´57" +1´26"
13
VAN CAUTER Jarne VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20010912 U23
2H27´57" +1´26"
14
CLAES Dries SHIFTING GEARS x BLACK SHEEP
BEL19880817 EL319+
2H27´57" +1´26"
15
CONLY Lukas DC BANK / PROBACLAC
CAN19970524 ELITE
2H27´57" +1´26"
16
TRIO Niels CAMPE CYCLING TEAM
BEL19930904 ELITE2
2H27´57" +1´26"
17
MAES Jo DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19850330 ELITE2
2H28´27" +1´56"
18
DE NEVE Joerik VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990830 ELITE2
2H28´27" +1´56"
19
HUENS AXEL
FRA20010905 U23
2H28´27" +1´56"
20
LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19890612 ELITE2
2H28´27" +1´56"
21
MAGINET Steve HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19801227 ELITE2
2H28´27" +1´56"
22
BRAET Axel VIND! CYCLING PROJECT
BEL19990519 ELITE2
2H28´27" +1´56"
23
VAN STERTHEM Jelle VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19990519 ELITE2
2H28´27" +1´56"
24
DE KEYSER Ewout DOVY KEUKENS - FCC
BEL20010512 U23
2H28´27" +1´56"
25
DECABOOTER Lance VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL20010822 U23
2H28´27" +1´56"
26
VAN WAAS Pieter URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030424 U23
2H28´27" +1´56"
27
MUS Aloïs SHIFTING GEARS x BLACK SHEEP
BEL19920522 ELITE2
2H28´27" +1´56"
28
LEPOUTRE Tomàs Individueel
BEL19970708 EL319+
2H28´27" +1´56"
29
BOUTTÉ Kenzie WIELERTEAM IEPER
BEL19920924 ELITE2
2H28´27" +1´56"
30
SIMON Kenn S-BIKES DOLTCINI
BEL19940602 ELITE2
2H28´27" +1´56"
31
PESSEMIER Tom CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL19990322 ELITE2
2H28´27" +1´56"
32
CHRISTIAENS Jonas CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV
BEL20020430 U23
2H28´27" +1´56"
33
TEMMERMAN Jasper CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19931006 ELITE2
2H28´27" +1´56"
34
CLAEYS Timothy CAMPE CYCLING TEAM
BEL19920312 ELITE2
2H28´27" +1´56"
35
VANDEN HEEDE Jens DOVY KEUKENS - FCC
BEL20020315 U23
2H28´27" +1´56"
36
DHAENENS Jitse ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20030908 U23
2H28´27" +1´56"
37
VANDENDRIESSCHE Jelte ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20030211 U23
2H28´27" +1´56"
38
JACQUES Jarne VIND! CYCLING PROJECT
BEL19990216 ELITE2
2H28´27" +1´56"
39
DENOLF Ritchie DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19911105 ELITE2
2H28´27" +1´56"
40
DEBOOT Bruce CT FRITUUR DE FLANDRIEN - YPRAUTO
BEL19960724 ELITE2
2H28´27" +1´56"
41
VAN DE STEENE Thibau VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19911127 ELITE2
2H28´27" +1´56"
42
VANLUCHENE Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20011127 U23
2H28´27" +1´56"
43
WYFFELS Jonas DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19980209 ELITE2
2H28´27" +1´56"
44
AHMAD JOYO Mohammad Faisal .
MAL20020519 U23
2H28´27" +1´56"
45
MAEYAERT Baptiste VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010222 U23
2H28´27" +1´56"
46
MOORS Oliver Cycling Team Projectbouw Borgonjon-Pessemier nv
GBR19960924 ELITE2
2H28´27" +1´56"
47
DECOTTIGNIES Jordy RB ZELFBOUW UCT
BEL20020312 U23
2H28´27" +1´56"
48
DONIE Birger CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19800216 ELITE2
2H28´27" +1´56"
49
MAES Alec KD-BIKES CYCLING TEAM
BEL20020430 U23
2H28´27" +1´56"
50
BOELAERT Matisse CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20001121 U23
2H28´27" +1´56"
51
DEVENIJNS Sander VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19981106 ELITE2
2H28´27" +1´56"
52
WANTE Jari VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19980813 ELITE2
2H28´27" +1´56"
53
Houriez Basile ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20030211 U23
2H28´27" +1´56"
54
DE SCHUYTER Arne VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
BEL19920630 ELITE2
2H28´27" +1´56"
55
MATTHEWS Robert TWC MAASLANDSTER
BEL20021022 U23
2H28´27" +1´56"
56
MAEYAERT Nathan VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20030730 U23
2H28´27" +1´56"
57
DECOTTIGNIES Jason VIND! CYCLING PROJECT
BEL19941108 ELITE2
2H28´27" +1´56"
58
DESIMPELAERE Robbe KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20011030 U23
2H28´27" +1´56"
59
DECEUNINCK Andreas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
BEL20030526 U23
2H28´27" +1´56"
60
TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19820507 ELITE2
2H28´27" +1´56"
61
KEE Zhe Yie .
MAL20030118 U23
2H28´27" +1´56"
62
VANDENBROUCKE Niels VIND! CYCLING PROJECT
BEL19970530 ELITE2
2H28´27" +1´56"
63
DIERICKX Arno KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20030916 U23
2H28´27" +1´56"
64
DE BAETS Jarno VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20030813 U23
2H28´27" +1´56"
65
PIETERS Bart S-BIKES DOLTCINI
BEL19940211 ELITE2
2H28´27" +1´56"
66
SPENCELEY Benjamin Lidcombe Auburn CC
AUS19000101 ELITE MEN
2H28´27" +1´56"
67
BRUYNEEL Tristan CAMPE CYCLING TEAM
BEL20000804 U23
2H28´27" +1´56"
68
BOUSSAER Bryan TEAM ATOM 6
BEL19961119 ELITE2
2H28´27" +1´56"
69
VERDOOLAEGHE Bryan Individueel
BEL19911116 ELITE2
2H28´27" +1´56"
70
MOONS Steven DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19961110 ELITE2
2H28´27" +1´56"
71
VERVERKEN Pieter DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19860615 ELITE2
2H28´27" +1´56"
72
RASCHAERT Lander KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020106 U23
2H28´27" +1´56"
73
BEAUDOIN Arnaud TRA/MANDEVCO
CAN20020101 U23 MEN
2H28´27" +1´56"
74
DELESIE Berre SHIFTING GEARS x BLACK SHEEP
BEL19970825 ELITE2
2H28´27" +1´56"
75
MEERT Noah Individueel
BEL20020123 U23
2H28´27" +1´56"
76
HUYLEBROECK Lennert TBW 23 STUART HALL CYCLING
BEL20030627 U23
2H28´27" +1´56"
77
D´HOLLANDER Luca BINGOAL PAUWELS SAUCES WB DEVELOPMENT TEAM
BEL20031125 U23.C
2H28´27" +1´56"
78
DONIO Ron CITY CYCLING CLUB
ISR20030514 U 23
2H28´27" +1´56"
79
TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW
BEL19771028 ELITE2
2H28´27" +1´56"
80
DE SY Vincent DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19951023 ELITE2
2H28´27" +1´56"
81
VAN GANSEN Sam VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
BEL19890514 ELITE2
2H28´27" +1´56"
82
VAN RENTERGHEM Bram CAMPE CYCLING TEAM
BEL19950724 ELITE2
2H28´27" +1´56"
83
VAN IMPE Kevin WOONBEMIDDELING - VIJVERMAN SCREEDS CYCLING TEAM
BEL19810419 ELITE2
2H28´27" +1´56"
84
DEWACHTER Lucas KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020123 U23
2H28´27" +1´56"
85
LANNOO Koen VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20030502 U23
2H28´27" +1´56"
86
COUCKUYT Jens TRUST MTB TEAM VZW
BEL19940206 ELITE2
2H28´27" +1´56"
87
BRUYNEEL Giel DL CHEMICALS - RUWOMAT
BEL19890322 ELITE2
2H28´27" +1´56"
88
ZAINAL Zulhelmi .
BEL19000101 U23
2H28´27" +1´56"
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close