Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Lede 2022
België
Datum :
05-08-2022
72 km
Weg - Wedstrijd
Start
Lede (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Lede (Oost-Vlaanderen), België
Website
http://deoude8vanlede.be
Hoofdindex Lede
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kjell De Potter
BEL
in 01h 40m 46.00s
2
Leo Doyle
IRL
op 00.00s
3
Aviv Bental
ISR
op 00.00s
4
Bart Van Den Eeckhaut
BEL
op 00.00s
5
Brent Van Duren
BEL
op 42.00s
Details
1
DE POTTER KJELL VYPCO-DOLTCINI-CT
BEL19891111 EL319+
1H40´46"
2
DOYLE LEO TWC TEMPO HOPPENBOUWERS
IRL20000816 U23
1H40´46"
3
BENTAL AVIV CITY CYCLING CLUB
ISR20030530 U23 MEN
1H40´46"
4
VAN DEN EECKHAUT BART INDIVIDUEEL
BEL19901221 EL319+
1H40´46"
5
VAN DUREN BRENT MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL19951211 ELITE2
1H41´28"
+0´42"
6
VAN DAMME DAVY CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19811022 ELITE2
1H41´37"
+0´51"
7
LAVA KEVIN CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19890612 ELITE2
1H41´37"
+0´51"
8
ROGGEMAN SIEBEN RB ZELFBOUW UCT
BEL20021028 U23
1H41´37"
+0´51"
9
SMET JORRE DCR CYCLING TEAM
BEL20010704 U23
1H41´37"
+0´51"
10
DE PAEPE PIETER S-BIKES DOLTCINI
BEL19901130 ELITE2
1H41´37"
+0´51"
11
DONIO RON CITY CYCLING CLUB
ISR20030514 U 23
1H41´58"
+1´12"
12
DESMECHT DAVID S-BIKES DOLTCINI
BEL19921222 ELITE2
1H41´58"
+1´12"
13
VANACKER EMIEL URBANO-VULSTEKE CT
BEL20020508 U23
1H41´58"
+1´12"
14
CLARYSSE ELIO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20020927 U23
1H41´58"
+1´12"
15
TORNEY ARTUUR MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE
BEL20030901 U23
1H41´58"
+1´12"
16
BUYLE PIETER CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL19911113 ELITE2
1H41´58"
+1´12"
17
STERCK JOPPE DCR CYCLING TEAM
BEL20031204 U23
1H41´58"
+1´12"
18
BONTINCK JARNE CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
BEL20011205 U23
1H41´58"
+1´12"
19
KEINAN AMIT TACC
ISR20030812 U23
1H41´58"
+1´12"
20
LEVI PINI ISRAEL ACADEMY
ISR19961212 ELITE 2
1H41´58"
+1´12"
21
VAN STEENBERGE DAVID INDIVIDUEEL
BEL19891125 ELITE2
1H41´58"
+1´12"
22
RONSSE GAUTHIER JOHN SAEY CYCLING TEAM
BEL19961113 EL319+
1H41´58"
+1´12"
23
VAN DER PERRE DIEMER VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
BEL20020823 U23
1H42´09"
+1´23"
24
VAN BOVEN FREDERIK REYNAERTS - VAN DURME MICHIELS CYCLING TEAM
BEL19830817 MASM
1H42´09"
+1´23"
25
RASSCHAERT LANDER KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL20020601
1H42´09"
+1´23"
26
TIMOR GUY TACC
ISR20030506 U23
1H42´09"
+1´23"
27
JORDAN LUKE UCD CYCLING CLUB
IRL20020214
1H42´15"
+1´29"
28
BEKAERT LAURENS INDIVIDUEEL
BEL19870911 ELITE2
1H42´15"
+1´29"
29
WITMAN DIETER KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19990415 ELITE2
1H42´15"
+1´29"
30
BERTELS LENNERT URBANO-VULSTEKE CT
BEL20030309 U23
1H43´19"
+2´33"
DNF
GABAY IDO TACC
ISR20031212 U 23
DNF
DNF
VOS YANNICK ACROG-TORMANS
BEL20010702 U23
DNF
DNF
AMIR SHAHAR TACC
ISR20030819 U23
DNF
DNF
LANDERS SEAN UCD CYCLING CLUB
IRL19980815 U23
DNF
DNF
SHYMAN ROY CITY CYCLING CLUB
ISR20030318 U23
DNF
DNF
RASSCHAERT DAVY KDM-PACK CYCLING TEAM
BEL19920128
DNF
DNF
MURNANE CONOR UCD CYCLING CLUB
IRL19970920
DNF
DNF
KENNY RHYS UCD CYCLING CLUB
IRL20000706
DNF
DNF
KENNY JASON UCD CYCLING CLUB
IRL20000706 U23 MEN
DNF
DNF
FAINGEZICHT EMRY CITY CYCLING CLUB
ISR20030211 U23
DNF
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close