Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Meyerton 2024
Fast One
Zuid-Afrika
Datum :
28-01-2024
103 km
Weg - Wedstrijd
Start
Aankomst
Hoofdindex Meyerton
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Kent Warwick Main
RSA
in 02h 20m 05.00s
2
Ryan Gibbons
RSA
op 01.00s
3
Blaine Kieck
RSA
op 02m 18.00s
4
Rohan Du Plooy
RSA
op 03m 20.00s
5
Nolan Hoffman
RSA
op 00.00s
Details
Rank Race No Name StartGroup Club Category Time Behind
1 102 Kent Main Elite Men M22-29 2:20:05
add to my favourites
2 24 Ryan Gibbons Elite Men M30-39 2:20:06 + 1
add to my favourites
3 161 Blaine Kieck Under 23 Men M19-22 2:22:23 + 2:19
add to my favourites
4 104 Rohan Du Plooy Elite Men M30-39 2:23:25 + 3:20
add to my favourites
5 165 Nolan Hofman Elite Men M30-39 2:23:25 + 3:20
add to my favourites
6 27 Joshua Lubbe Elite Men TEAM MCG RACING M22-29 2:23:25 + 3:20
add to my favourites
7 167 Ethan Kalsen Under 23 Men M19-22 2:23:25 + 3:20
add to my favourites
8 96 Caluin Beneke Elite Men M30-39 2:23:25 + 3:20
add to my favourites
9 1461 Alexander Erasmus Junior Boys M19-22 2:23:25 + 3:20
add to my favourites
10 75 Matome Machaba Elite Men M22-29 2:23:25 + 3:21
add to my favourites
11 94 Jaco Van Dyk Elite Men TEAM HONEYCOMB M30-39 2:23:25 + 3:21
add to my favourites
12 60 Stian Landsberg Junior Boys LUSO ACDC M17-19 2:23:26 + 3:21
add to my favourites
13 159 Warren Moolman Under 23 Men M19-22 2:23:27 + 3:22
add to my favourites
14 34 Daniyal Matthews Elite Men TEAM SIATA ACADEMY M22-29 2:23:31 + 3:26
add to my favourites
15 51 Joshua Dike Under 23 Men LUSO ACDC M19-22 2:23:32 + 3:27
add to my favourites
16 25 Ivan Harkema Elite Men FULLGAZ M22-29 2:23:32 + 3:28
add to my favourites
17 89 Brad Scott Elite Men TEAM HONEYCOMB M22-29 2:23:33 + 3:28
add to my favourites
18 103 Chris Jooste Elite Men M30-39 2:23:33 + 3:28
add to my favourites
19 162 Alwin Steenkamp Elite Men M22-29 2:23:41 + 3:37
add to my favourites
20 92 Casper Kruger Elite Men TEAM HONEYCOMB M22-29 2:23:45 + 3:41
add to my favourites
21 158 Jason Eggett Under 23 Men M19-22 2:23:48 + 3:43
add to my favourites
22 93 Johan Trotsky Elite Men TEAM HONEYCOMB M22-29 2:23:53 + 3:49
add to my favourites
23 56 Ethan Van Den Berg Under 23 Men WWE TRACK ACADEMY M19-22 2:24:07 + 4:03
add to my favourites
24 53 Trsztyn Fulop Under 23 Men N/A M22-29 2:24:07 + 4:03
add to my favourites
25 105 Keanan Reode Elite Men M22-29 2:24:16 + 4:12
add to my favourites
26 164 Reynard Butler Elite Men M30-39 2:27:08 + 7:04
add to my favourites
27 268 Johan Van Rooyen VB Vets 40 - 49 PREMIER LOGISTICS M40-49 2:33:30 + 13:26
add to my favourites
28 280 Alexander Pavlov VB Vets 40 - 49 M40-49 2:33:31 + 13:26
add to my favourites
29 206 Kyle Dodd VA Vets 30 - 39 PREMIER LOGISTICS M30-39 2:34:26 + 14:21
add to my favourites
30 197 David Maree VA Vets 30 - 39 M30-39 2:34:26 + 14:21
add to my favourites
31 202 Miguel Carvalho VA Vets 30 - 39 PREMIER LOGISTICS M30-39 2:34:26 + 14:22
add to my favourites
32 207 Etienne Jansen Van Vuuren VA Vets 30 - 39 NORTHCLIFF CYCLES M30-39 2:34:27 + 14:22
add to my favourites
33 219 Grant Page VA Vets 30 - 39 SHESHA FULL GAZ M30-39 2:34:27 + 14:22
add to my favourites
34 211 Henno Kirstein VA Vets 30 - 39 THE COOPETTO M40-49 2:34:27 + 14:22
add to my favourites
35 143 Dewald Malan VA Vets 30 - 39 M30-39 2:34:27 + 14:23
add to my favourites
36 71 Ruan Swanepoel VA Vets 30 - 39 LIFECYCLE M30-39 2:34:28 + 14:23
add to my favourites
37 209 Deane Kearns VA Vets 30 - 39 SHESHA FULL GAZ M40-49 2:34:28 + 14:23
add to my favourites
38 137 Kobus Botes VA Vets 30 - 39 M30-39 2:34:29 + 14:24
add to my favourites
39 204 Timo Cooper VA Vets 30 - 39 THE COOPETTO M30-39 2:34:29 + 14:24
add to my favourites
40 179 Sifiso Sigubudu VA Vets 30 - 39 M30-39 2:34:29 + 14:25
add to my favourites
41 170 Rhomo Khosa VA Vets 30 - 39 M30-39 2:34:29 + 14:25
add to my favourites
42 213 Carlos Loureiro VA Vets 30 - 39 TEAM VIEW M30-39 2:34:30 + 14:26
add to my favourites
43 290 Cullen Pasthmus Under 17 Boys M0-16 2:34:31 + 14:27
add to my favourites
44 200 Rory Button VA Vets 30 - 39 PREMIER LOGISTICS M30-39 2:34:31 + 14:27
add to my favourites
45 223 Daniel Rodeigues VA Vets 30 - 39 PREMIER LOGISTICS M30-39 2:34:40 + 14:36
add to my favourites
46 101 Matthew Lesrer Under 23 Men M19-22 2:34:50 + 14:45
add to my favourites
47 208 Henning Jooste VA Vets 30 - 39 VELO CYCLING CLUB M30-39 2:34:51 + 14:46
add to my favourites
48 20 Marius Coutaud Elite Men TEAM SIATA ACADEMY M30-39 2:34:52 + 14:47
add to my favourites
49 82 Ethan Wiesner Junior Boys M17-19 2:34:53 + 14:48
add to my favourites
50 54 Divan Landsberg Under 23 Men LUSO ACDC M19-22 2:35:26 + 15:21
add to my favourites
51 57 Daniel Wiesner Under 23 Men LIFECYCLE M19-22 2:35:27 + 15:23
add to my favourites
52 81 Butiki Ndebele Under 23 Men M19-22 2:35:29 + 15:24
add to my favourites
53 168 Stephan Aldum Junior Boys M17-19 2:35:57 + 15:52
add to my favourites
54 70 Thomas Van Schalkwyk VA Vets 30 - 39 TRAINIACS M30-39 2:35:57 + 15:53
add to my favourites
55 173 Venny Molefe Elite Men M22-29 2:36:06 + 16:02
add to my favourites
56 296 Jacques Fullard VC Vets 50+ M50-59 2:36:24 + 16:19
add to my favourites
57 294 Wayne Booysen VC Vets 50+ M50-59 2:36:24 + 16:20
add to my favourites
58 321 Colin-Allan Germs VC Vets 50+ PEAK CYCLING CLUB M60 2:36:25 + 16:20
add to my favourites
59 360 Jeandré Van Schalkwyk VC Vets 50+ RAF BICYCLE COMPANY M50-59 2:36:25 + 16:21
add to my favourites
60 376 Gert Nel VC Vets 50+ M60 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
61 320 Jean Fourie VC Vets 50+ CYCLE WORLD M50-59 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
62 190 Gavin Steyl VC Vets 50+ ALBION WHEELERS CYCLING CLUB M60 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
63 371 Steven Alberts VC Vets 50+ VELO CYCLING CLUB M50-59 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
63 298 Piet Laubscher VC Vets 50+ M50-59 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
65 349 Peter Schmitt VC Vets 50+ THE PRACTICE M50-59 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
66 326 Wesley Irwin VC Vets 50+ BENEKE SPORTS M60 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
67 380 Ronnie Caralanbous VC Vets 50+ M50-59 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
68 357 Jonathan Tully VC Vets 50+ NORTHCLIFF CYCLES M50-59 2:36:26 + 16:21
add to my favourites
69 352 Marius Stevens VC Vets 50+ BENEKE SPORTS M50-59 2:36:27 + 16:22
add to my favourites
70 301 John Beneke VC Vets 50+ NCC M50-59 2:36:27 + 16:22
add to my favourites
71 384 Johan Fourie VC Vets 50+ M60 2:36:27 + 16:22
add to my favourites
72 339 Fazel Neethling VC Vets 50+ CIPRESSA CYCLING M50-59 2:36:27 + 16:23
add to my favourites
73 187 Danie Marais VC Vets 50+ ATC M50-59 2:36:27 + 16:23
add to my favourites
74 67 Frikkie Viljoen VC Vets 50+ VAN H M50-59 2:36:28 + 16:23
add to my favourites
75 359 Julien Van Der Pluyn VC Vets 50+ RAF BUDDY CYCLING CLUB M50-59 2:36:28 + 16:24
add to my favourites
76 379 Chris Van Rooyen VC Vets 50+ M50-59 2:36:28 + 16:24
add to my favourites
77 146 Maurice Williams VC Vets 50+ M50-59 2:36:29 + 16:24
add to my favourites
78 318 Alberto Jorge Faria VC Vets 50+ LUSO AFRICA M60 2:36:29 + 16:25
add to my favourites
79 68 Gerhard Wessels VC Vets 50+ PHAKISA M50-59 2:36:30 + 16:26
add to my favourites
80 295 James Crawley VC Vets 50+ M50-59 2:36:32 + 16:27
add to my favourites
81 382 Pedro Mendes VC Vets 50+ M50-59 2:36:32 + 16:27
add to my favourites
82 308 Roger Crawford VC Vets 50+ GERMISTON M60 2:36:32 + 16:28
add to my favourites
83 317 Chris Esterhuyse VC Vets 50+ ALBION M50-59 2:36:34 + 16:29
add to my favourites
84 144 Ettienne Malan VC Vets 50+ M50-59 2:36:36 + 16:31
add to my favourites
85 47 Kevin Scholtz Elite Men COACHES FITNESS CENTRE M22-29 2:36:43 + 16:39
add to my favourites
86 69 Jonathan Smit Under 23 Men M19-22 2:36:45 + 16:40
add to my favourites
87 62 Sikelela Qwabe Junior Boys TEAM SIATA ACADEMY M17-19 2:36:45 + 16:40
add to my favourites
88 228 Martin Van Der Walt VA Vets 30 - 39 PREMIER LOGISTICS M30-39 2:36:59 + 16:54
add to my favourites
89 257 Werner Roux VB Vets 40 - 49 PREMIER LOGISTICS M40-49 2:37:04 + 16:59
add to my favourites
90 279 Martin Pieterse VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:04 + 16:59
add to my favourites
91 281 Frans Fourie VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:05 + 17:01
add to my favourites
92 262 Jaco Storm VB Vets 40 - 49 CYCLE WORLD M40-49 2:37:05 + 17:01
add to my favourites
92 245 Tshokolo George Mashinini VB Vets 40 - 49 PROUD BEGINNERS CYCLING (PBC) M40-49 2:37:05 + 17:01
add to my favourites
94 55 Masood Sujee Under 23 Men CCL M19-22 2:37:06 + 17:01
add to my favourites
95 191 Brett Harrison VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:06 + 17:02
add to my favourites
96 283 William Ssozi VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:07 + 17:03
add to my favourites
97 233 Malte Brosig VB Vets 40 - 49 NORTHCLIFF CYCLES M40-49 2:37:07 + 17:03
add to my favourites
98 74 Vivian Van Der Merwe VB Vets 40 - 49 NORTHCLIFF CYCLES M40-49 2:37:08 + 17:03
add to my favourites
99 186 Hlony Rakhomo VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:08 + 17:04
add to my favourites
100 272 Jacobus Visser VB Vets 40 - 49 BIKE IT M40-49 2:37:09 + 17:05
add to my favourites
101 254 Marc Rodrigues VB Vets 40 - 49 MELO VELO M40-49 2:37:09 + 17:05
add to my favourites
102 142 Pieter Avenant VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:11 + 17:07
add to my favourites
103 236 Nuno Cardoso Lopes VB Vets 40 - 49 TEAM VIEW CREW M40-49 2:37:16 + 17:11
add to my favourites
104 244 Timothy Mabela VB Vets 40 - 49 PROUD BEGINNERS CYCLING (PBC) M40-49 2:37:17 + 17:12
add to my favourites
105 180 Lonwabo Maseti VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:18 + 17:13
add to my favourites
106 243 Ettiene Luus VB Vets 40 - 49 PREMIER LOGISTICS M40-49 2:37:18 + 17:14
add to my favourites
107 240 Steven Holm VB Vets 40 - 49 PREMIER LOGISTICS M40-49 2:37:20 + 17:15
add to my favourites
108 184 Tebogo Thobejane VB Vets 40 - 49 M40-49 2:37:20 + 17:15
add to my favourites
109 270 Joseph Van Zyl VB Vets 40 - 49 VELO M40-49 2:37:21 + 17:16
add to my favourites
110 23 Ruan England Elite Men ALBION WHEELERS M22-29 2:38:17 + 18:12
add to my favourites
111 160 Emiele Van Niekerk Under 23 Men M19-22 2:38:17 + 18:13
add to my favourites
112 287 Brett May VC Vets 50+ M50-59 2:39:33 + 19:28
add to my favourites
113 166 Thando Zothe Elite Men M30-39 2:39:44 + 19:39
add to my favourites
114 344 Ryno Potgieter VC Vets 50+ CYCLE WORLD BLOEMFONTEIN M50-59 2:40:00 + 19:56
add to my favourites
115 323 Johan Griessel VC Vets 50+ DOUGLAS M60 2:40:01 + 19:56
add to my favourites
116 29 Samuel Lubbe Elite Men TEAM MCG RACING M22-29 2:41:20 + 21:15
add to my favourites
117 212 Matthew Lees Elite Men NEW GENERATION CYCLING CLUB M30-39 2:41:21 + 21:16
add to my favourites
118 238 Greg Herbst VB Vets 40 - 49 M40-49 2:41:31 + 21:27
add to my favourites
119 246 Arshaad Moosa VB Vets 40 - 49 FULL GAZ RACING M40-49 2:41:36 + 21:31
add to my favourites
120 221 Ricky Reynolds VA Vets 30 - 39 CYCLE LAB M30-39 2:42:44 + 22:40
add to my favourites
121 275 Owen Ncube VB Vets 40 - 49 VUKANI CYCLING CLUB M40-49 2:43:47 + 23:43
add to my favourites
122 193 Freddie Colitz VB Vets 40 - 49 M40-49 2:44:27 + 24:22
add to my favourites
123 249 Bongaan Ndlovu VB Vets 40 - 49 VUKANI CYCLING CLUB M40-49 2:44:27 + 24:23
add to my favourites
124 83 Kiernan Gordge Under 23 Men M19-22 2:44:46 + 24:42
add to my favourites
125 169 Thabiso Mokoena Elite Men M22-29 2:44:47 + 24:43
add to my favourites
126 282 Eugene Wilkins VB Vets 40 - 49 TRAINIACS M40-49 2:45:53 + 25:48
add to my favourites
127 98 Felix Rogotzki Elite Men M22-29 2:49:04 + 28:59
add to my favourites
128 78 Sphesihle Magwaza Under 23 Men M19-22 2:50:00 + 29:55
add to my favourites
129 22 Mitchell Cullum Elite Men M22-29 2:53:35 + 33:30
add to my favourites
130 269 Mike Van Til VB Vets 40 - 49 MELLO VELLO M40-49 2:54:26 + 34:21
add to my favourites
131 37 Eckhardt Naude Elite Men ALBION WHEELERS M30-39 2:55:13 + 35:09
add to my favourites
132 188 Danie Van Onselen VC Vets 50+ TRACK CYCLING SA M60 2:56:16 + 36:11
add to my favourites
133 307 Mariano Bruni VC Vets 50+ CYCLE NATION M50-59 2:56:31 + 36:26
add to my favourites
134 288 Russell Roy VC Vets 50+ M50-59 2:57:14 + 37:10
add to my favourites
135 347 Faizel Salie VC Vets 50+ VANH M60 2:57:14 + 37:10
add to my favourites
136 65 Suliman Ahmed VC Vets 50+ GARY BENEKE SPORTS AND CYCLING M60 2:57:15 + 37:10
add to my favourites
137 149 Fannus Alberts VC Vets 50+ M50-59 2:57:18 + 37:13
add to my favourites
138 319 Calvin Fennell VC Vets 50+ ROAG M50-59 2:57:19 + 37:15
add to my favourites
139 351 Jean Smit VC Vets 50+ BICYCLE LINE M50-59 2:57:20 + 37:15
add to my favourites
140 333 Matt Lotter VC Vets 50+ BICYCLE LINE M60 2:57:20 + 37:16
add to my favourites
141 215 Jason Mc Auliff VA Vets 30 - 39 SHESHA FULL GAZ M30-39 2:58:21 + 38:17
add to my favourites
142 311 Sjoerd Douwenga VC Vets 50+ VTCC M60 2:59:58 + 39:54
add to my favourites
143 366 Klaus Wiemann VC Vets 50+ CLUB100 M60 3:01:14 + 41:10
add to my favourites
144 237 Rian Dreyer VB Vets 40 - 49 NORTHCLIFF M40-49 3:03:25 + 43:21
add to my favourites
145 194 Didier Lamusse VC Vets 50+ M60 3:03:33 + 43:28
add to my favourites
146 343 Rick Potgieter VC Vets 50+ BICYCLE LINE BOKSBURG M60 3:05:39 + 45:34
add to my favourites
147 348 Jorge Santiago VC Vets 50+ CYCLE LAB ACTIVE M50-59 3:06:05 + 46:00
add to my favourites
148 284 Freddy Kapay VB Vets 40 - 49 M40-49 3:06:14 + 46:10
add to my favourites
149 80 Tshepo Mohajane Elite Men M22-29 3:06:17 + 46:13
add to my favourites
150 370 Alexander De Jonge Under 17 Boys ARCELOR MITTAL M17-19 3:06:26 + 46:21
add to my favourites
151 77 Tyron Olifant Under 23 Men M19-22 3:11:00 + 50:55
add to my favourites
152 286 Pieter Nel VC Vets 50+ M50-59 3:14:11 + 54:06
add to my favourites
153 64 Christiaan Van Der Linde Junior Boys EAST COAST CYCLE CLUB M19-22 3:14:29 + 54:24
add to my favourites
154 73 Brian Mumford VB Vets 40 - 49 TEAM VITALITY M40-49 3:16:24 + 56:19
add to my favourites
155 332 Thabo Lerotholi VC Vets 50+ M50-59 3:28:01 + 1:07:56
add to my favourites
156 325 Antonio Imbriolo VC Vets 50+ TEAM VITALITY M50-59 3:30:29 + 1:10:24
add to my favourites
157 87 Fhatuwani Ramagwede VA Vets 30 - 39 VUKANI CYCLING CLUB M40-49 3:31:40 + 1:11:35
add to my favourites
158 345 Willem Pretorius VC Vets 50+ NONE M50-59 3:47:06 + 1:27:02
add to my favourites
159 315 Khehla Dube VC Vets 50+ SOWETO CYCLERS CLUB M50-59 3:57:48 + 1:37:44
add to my favourites
160 176 Mxolisi Nxangashe VB Vets 40 - 49 M40-49 4:41:02 + 2:20:58
add to my favourites
161 302 Bongani Biyela VC Vets 50+ VUKANI M50-59 5:51:10 + 3:31:06
Sluiten
Wie is familie van wie?
Hier is het antwoord
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close