Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Arona 2006
GP Nobili Rubinetterie/Coppa Papà Carlo
Italië
Datum :
23-08-2006
180 km
Weg - Wedstrijd
Start
Arona (Piemonte), Italië
Aankomst
Arona (Piemonte), Italië
Hoofdindex Arona
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Paolo Longo Borghini
ITA
in 04h 31m 05s
2
Luis Félipe Laverde Jiménez
COL
op
3
Ruslan Pidgornyy
UKR
op
Details
1 Paolo Longo Borghini (Ita) Ceramica Flaminia 4.31.05 (39.84 km/h)
2 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare
3 Ruslan Pidgornyy (Ukr) Team Tenax Salmilano
4 Kanstantsin Siutsou (Blr) Acqua e Sapone
5 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas 0.05
6 Raffaele Illiano (Ita) Selle Italia-Serramenti Diquigiovanni
7 Devis Miorin (Ita) Team Endeka
8 Fabio Gilioli (Ita) Team Universal Caffe'-C.B. Immobiliare
9 Dainius Kairelis LTN Amore & Vita-McDonald's
10 Antonio Quadranti (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
11 Paolo Bailetti (Ita) Team Androni Giocattoli-3C Casalinghi
12 Massimiliano Maisto (Ita) Team Universal Caffe'-C.B. Immobiliare
13 Frank Schleck (Lux) Team CSC
14 Felixrafael Cardenas Ravelo (Col) Barloworld
15 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
16 Leonardo Moser (Ita) Acqua e Sapone
17 Andrea Masciarelli (Ita) Acqua e Sapone
18 Kristjan Fajt (Slo) Barloworld
19 Domenico Quagliarello (Ita) Ceramica Flaminia
20 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
21 Niklas Axelsson (Swe) Selle Italia-Serramenti Diquigiovanni
22 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
23 Jamie Burrow (GBr) OTC Doors-Lauretana 2.25
24 Pasquale Muto (Ita) Miche
25 Gabriele Bosisio (Ita) Team Tenax Salmilano 3.48
26 Ruggero Borghi (Ita) Team L.P.R.
27 Stefano Garzelli (Ita) Liquigas
28 Valerio Agnoli (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
29 Giuseppe Di Grande (Ita) Miche
30 Radoslav Rogina (Cro) Perutnina Ptuj
31 Philippe Schnyder (Swi) Selle Italia-Serramenti Diquigiovanni 4.20
32 Bo Hamburger (Den) Miche
33 Ryan Cox (RSA) Barloworld
34 Jakob Piil (Den) Team CSC
Sluiten
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie
Fotoalbum
Foto: Courtesy Foto Sirotti
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close