Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Amstel Gold Race 2007
Nederland
Datum :
22-04-2007
252,2 km
Weg - Wedstrijd
Start
Maastricht (Limburg), Nederland
Aankomst
Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
Website
http://www.amstelgoldrace.nl
Hoofdindex Amstel Gold Race
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Stefan Schumacher
GER
in 06h 11m 49.00s
2
Davide Rebellin
ITA
op 21.00s
3
Danilo Di Luca
ITA
op 22.00s
4
Matthias Kessler
GER
op 23.00s
5
Michael Boogerd
NED
op 24.00s
6
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
op 27.00s
7
Paolo Bettini
ITA
op 27.00s
8
Óscar Freire Gómez
ESP
op 01m 07.00s
9
Riccardo Riccò
ITA
op 01m 07.00s
10
Fränk Schleck
LUX
op 01m 07.00s
11
Joaquim Rodríguez Oliver
ESP
op 01m 07.00s
12
Thomas Dekker
NED
op 01m 07.00s
13
Fabian Wegmann
GER
op 01m 07.00s
14
Kim Kirchen
LUX
op 01m 12.00s
15
Samuel Sánchez González
ESP
op 01m 14.00s
16
Martin Elmiger
SUI
op 01m 14.00s
17
Alexandre Botcharov
RUS
op 01m 14.00s
18
Johan Vansummeren
BEL
op 01m 14.00s
19
Mario Aerts
BEL
op 01m 14.00s
20
Francesco Bellotti
ITA
op 01m 14.00s
21
Carlos Barredo Llamazales
ESP
op 01m 14.00s
22
Maxim Iglinskiy
KAZ
op 01m 14.00s
23
Manuele Mori
ITA
op 01m 14.00s
24
Rinaldo Nocentini
ITA
op 01m 14.00s
25
Juan José Cobo Acebo
ESP
op 01m 14.00s
26
Egoi Martínez De Esteban
ESP
op 01m 14.00s
27
Laurent Brochard
FRA
op 01m 22.00s
28
Cristian Moreni
ITA
op 01m 23.00s
29
Matteo Carrara
ITA
op 01m 29.00s
30
Alessandro Spezialetti
ITA
op 01m 32.00s
Details
1 Stefan Schumacher (Ger) Gerolsteiner 6.11.49
2 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner 0.21
3 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas 0.22
4 Matthias Kessler (Ger) Astana 0.23
5 Michael Boogerd (Ned) Rabobank 0.24
6 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne 0.27
7 Paolo Bettini (Ita) Quickstep-Innergetic
8 Oscar Freire (Spa) Rabobank 1.07
9 Riccardo Riccò (Ita) Saunier Duval-Prodir
10 Fränk Schleck (Lux) Team CSC
11 Joaquím Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne
12 Thomas Dekker (Ned) Rabobank
13 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner
14 Kim Kirchen (Lux) T-Mobile 1.12
15 Samuel Sánchez (Spa) Euskaltel-Euskadi 1.14
16 Martin Elmiger (Swi) Ag2r Prévoyance
17 Alexandre Botcharov (Rus) Crédit Agricole
18 Johan Van Summeren (Bel) Predictor-Lotto
19 Mario Aerts (Bel) Predictor-Lotto
20 Francesco Bellotti (Ita) Crédit Agricole
21 Carlos Barredo (Spa) Quickstep-Innergetic
22 Maxim Iglinsky (Kaz) Astana
23 Manuele Mori (Ita) Saunier Duval-Prodir
24 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2r Prévoyance
25 Juan José Cobo (Spa) Saunier Duval-Prodir
26 Egoi Martínez (Spa) Discovery Channel
27 Laurent Brochard (Fra) Bouygues Telecom 1.22
28 Cristian Moreni (Ita) Cofidis 1.23
29 Matteo Carrara (Ita) Unibet.com 1.29
30 Alessandro Spezialetti (Ita) Liquigas 1.32
31 Karsten Kroon (Ned) Team CSC
32 Mirko Celestino (Ita) Milram 1.35
33 Yaroslav Popovych (Ukr) Discovery Channel
34 Bram Tankink (Ned) Quickstep-Innergetic 1.40
35 Iker Camaño (Spa) Saunier Duval-Prodir
36 Serguei Ivanov (Rus) Astana 1.49
37 Simon Gerrans (Aus) Ag2r Prévoyance 2.19
38 David De La Fuente (Spa) Saunier Duval-Prodir
39 Luca Paolini (Ita) Liquigas
40 Xavier Florencio (Spa) Bouygues Telecom
41 Michael Barry (Can) T-Mobile
42 Paul Martens (Ger) Skil-Shimano
43 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com
44 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi
45 Constantino Zaballa (Spa) Caisse d'Epargne
46 Pieter Weening (Ned) Rabobank
47 Vincent Jérôme (Fra) Bouygues Telecom 2.27
48 Luis Pasamontes (Spa) Unibet.com
49 Patrik Sinkewitz (Ger) T-Mobile 2.29
50 Andreas Klier (Ger) T-Mobile
51 Michael Rogers (Aus) T-Mobile
52 Leonardo Duque (Col) Cofidis 2.47
53 Alexandr Kolobnev (Rus) Team CSC 4.09
54 Jelle Vanendert (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 4.19
55 Mirco Lorenzetto (Ita) Milram 4.27
56 Serge Pauwels (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 4.44
57 Matthew Lloyd (Aus) Predictor-Lotto
58 Erik Zabel (Ger) Milram
59 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas
60 Steffen Wesemann (Swi) Wiesenhof-Felt 4.47
61 Josep Jufré (Spa) Predictor-Lotto
62 Aitor Galdos (Spa) Euskaltel-Euskadi
63 Peter Velits (Svk) Wiesenhof-Felt
64 Jurgen Van Goolen (Bel) Discovery Channel
65 Wim Van Huffel (Bel) Predictor-Lotto
66 Johan Coenen (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen
67 Cédric Vasseur (Fra) Quickstep-Innergetic
68 Dmitriy Fofonov (Kaz) Crédit Agricole
69 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano
70 Jesús Del Nero (Spa) Saunier Duval-Prodir
71 Jörg Ludewig (Ger) Wiesenhof-Felt
72 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel-Euskadi
73 Samuel Dumoulin (Fra) Ag2r Prévoyance 5.09
74 Jérôme Pineau (Fra) Bouygues Telecom
75 Lorenzo Bernucci (Ita) T-Mobile
76 Christophe Mengin (Fra) Française Des Jeux
77 Bingen Fernández (Spa) Cofidis
78 Patrick Calcagni (Swi) Liquigas
79 Michael Albasini (Swi) Liquigas
80 Marcus Burghardt (Ger) T-Mobile 5.21
81 Vladimir Gusev (Rus) Discovery Channel 5.31
82 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi 5.45
83 Jon Bru (Spa) Euskaltel-Euskadi 6.12
84 Christophe Laurent (Fra) Crédit Agricole 7.56
85 Iñigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi 8.01
86 Eros Capecchi (Ita) Liquigas 8.05
87 Daniele Righi (Ita) Lampre-Fondital 8.25
88 Andriy Grivko (Ukr) Milram 10.23
89 Jens Voigt (Ger) Team CSC
90 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank
91 Fabio Baldato (Ita) Lampre-Fondital
92 Enrico Franzoi (Ita) Lampre-Fondital
93 Andy Schleck (Lux) Team CSC
94 Mads Kaggestad (Nor) Crédit Agricole
95 Carlo Scognamiglio (Ita) Milram
96 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne
97 Alexander Khatuntsev (Rus) Unibet.com
98 Maarten Den Bakker (Ned) Skil-Shimano
99 José Alberto Benítez (Spa) Saunier Duval-Prodir
100 Christophe Kern (Fra) Crédit Agricole
101 Kjell Carlström (Fin) Liquigas
102 Koen De Kort (Ned) Astana
103 David López García (Spa) Caisse d'Epargne
104 Carlos Da Cruz (Fra) Française Des Jeux
105 Stijn Devolder (Bel) Discovery Channel
106 Gustav Erik Larsson (Swe) Unibet.com
107 Nicki Sørensen (Den) Team CSC
108 Christophe Edaleine (Fra) Crédit Agricole
109 Sylvain Chavanel (Fra) Cofidis
110 Steve Zampieri (Swi) Cofidis
111 Anthony Geslin (Fra) Bouygues Telecom
112 Thomas Ziegler (Ger) T-Mobile
113 Martin Velits (Svk) Wiesenhof-Felt
114 Floris Goesinnen (Ned) Skil-Shimano
115 Piet Rooijakkers (Ned) Skil-Shimano
116 Marcus Zberg (Swi) Gerolsteiner
117 Juan Antonio Flecha (Spa) Rabobank
118 Giovanni Visconti (Ita) Quickstep-Innergetic
119 Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux
120 Jurgen Van den Broeck (Bel) Predictor-Lotto
121 Nick Nuyens (Bel) Cofidis
122 Addy Engels (Ned) Quickstep-Innergetic
123 Pieter Mertens (Bel) Predictor-Lotto 12.54
124 Christophe Moreau (Fra) Ag2r Prévoyance 13.45
125 Jens Renders (Bel) Palmans Collstrop
126 Yuriy Krivtsov (Ukr) Ag2r Prévoyance
127 Evert Verbist (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Foto: Courtesy
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close