OdenseDenemarken  

Land:  Denemarken

Regio:  Syddanmark



 Bevoegdheden


Geboren en overleden

Nicolai Schou Andersen

werd hier geboren op 26-08-1994

Carl Andreasen

werd hier geboren op 00-00-1874

Annette Dam Fialla

werd hier geboren op 13-04-1975

Anders Fialla

werd hier geboren op 03-10-1975

Mette Fischer Andreasen Svendborg

werd hier geboren op 13-04-1983

Jimmy Hansen

werd hier geboren op 08-02-1974

Edmund Hansen

werd hier geboren op 09-09-1900

Tobias Aagaard Hansen

werd hier geboren op 10-03-2002

Kaj Erik Jensen

werd hier geboren op 19-02-1942

Jørgen Jensen

werd hier geboren op 06-01-1947

Preben Johansen

stierf hier op 13-12-2008

Stig Larsen

werd hier geboren op 18-02-1962

Leif Larsen

werd hier geboren op 30-09-1942

Rasmus Hestbek Lund

werd hier geboren op 10-10-1993

Amalie Winther Olsen

werd hier geboren op 12-01-1994

Mikkel Øritsland

werd hier geboren op 25-07-1995

Matias Fúhring Pedersen

werd hier geboren op 01-09-1997

Rasmus Lund Pedersen

werd hier geboren op 09-07-1998

Alex Rasmussen

werd hier geboren op 09-06-1984

Sebastian Kildemand Schjødt

werd hier geboren op 13-09-1997

Starts/Aankomsten

Odense was start- en/of aankomstplaats voor:

Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken

1964 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Preben Isaksson
1964 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Kurt vid Stein
1964 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Mogens Frey
1964 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Bent Hansen
1967 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Jan Ingstrup Mikkelsen
1967 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Reno Olsen
1967 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Preben Isaksson
1967 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Erling Laursen
1970 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Niels Fredborg
1970 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Gunnar Jonsson
1970 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Gunnar Asmussen
1970 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Poul Nielsen
1973 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Reno Olsen
1973 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Ivar Jakobsen
1973 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Bjarne Sørensen
1973 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Finn Clausen
1976 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Niels Fredborg
1976 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Gert Frank
1976 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Gunnar Asmussen
1976 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Denemarken: Kurt Frisch
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken

1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Michael Sandstød
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Ronny Lerche
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Frederik Bertelsen
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Michael Nielsen
1995 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Lars Otto Olsen
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Jimmi Madsen
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Tayeb Braikia
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Michael Sandstød
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Frederik Bertelsen
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Jimmi Madsen
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Tayeb Braikia
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Jakob Piil
1998 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Kim Marcussen
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Michael Berling
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Casper Jørgensen
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Alex Rasmussen
2004 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Jakob Dyrgaard
2017 Startplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Casper Von Folsach
2017 Startplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Casper Pedersen
2017 Startplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Mikkel Bjerg
2017 Startplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Rasmus Quaade
2022 Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Theodor Storm
2022 Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Tobias Svarre
2022 Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Patrick Frydkjær
2022 Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Noah Wulff
2022 Finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken: Nicolai Wandahl
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken

1980 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Anders Petersen
1980 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Steen E. Jensen
1980 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Claus Mikkelsen
1980 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Pascal Carrara
1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Marek Dabrowski
1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Per Verdi
1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Arv Hvam
1993 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Peter Jensen
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Morten Christiansen
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Andreas Kloster
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Nicolai Palm
1996 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Thue Hansen
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Jens-Erik Madsen
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Kristian Busk Jensen
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Jacob Filipowicz
1999 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Lars Rasmussen
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Mikkel Kristensen
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Alex Rasmussen
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Jakob Dyrgaard
2001 Start- en finishplaats voor Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken: Mads Christensen
Odense

1894 Start- en finishplaats voor Odense : Hans Gregersen
1895 Start- en finishplaats voor Odense : Knud Mortensen
1896 Start- en finishplaats voor Odense : J.P. Andersen
1896 Start- en finishplaats voor Odense : Knud Mortensen
1897 Start- en finishplaats voor Odense : J.P. Andersen
1898 Start- en finishplaats voor Odense : O. Wahlquist
1899 Start- en finishplaats voor Odense : O. Jensen
1900 Start- en finishplaats voor Odense : Hans Nielsen
1901 Start- en finishplaats voor Odense : H.P. Larsen
1902 Start- en finishplaats voor Odense : H.P. Larsen
1903 Start- en finishplaats voor Odense : Carl Andreasen
1904 Start- en finishplaats voor Odense : H. P. Hansen
1905 Start- en finishplaats voor Odense : Ernst Jensen
1906 Start- en finishplaats voor Odense : H.P. Larsen
1907 Start- en finishplaats voor Odense : Ernst Jensen
1908 Start- en finishplaats voor Odense : Godtfred Olsen
1910 Start- en finishplaats voor Odense : F. Rosted
1911 Start- en finishplaats voor Odense : Niels Poulsen
1912 Start- en finishplaats voor Odense : Johan Jensen
1913 Start- en finishplaats voor Odense : Carl Andreasen
1923 Start- en finishplaats voor Odense : Svend Aage Johansen
1924 Start- en finishplaats voor Odense : Hans Eriksen
1925 Start- en finishplaats voor Odense : Erik Eloe Andersen
1926 Start- en finishplaats voor Odense : Eigil Jensen
1927 Start- en finishplaats voor Odense : Henry-Peter Hansen
1928 Start- en finishplaats voor Odense : Orla Jørgensen
1929 Start- en finishplaats voor Odense : Oluf Clausen
1930 Start- en finishplaats voor Odense : Henry-Peter Hansen
1931 Start- en finishplaats voor Odense : Valdemar Christiansen
1933 Start- en finishplaats voor Odense : Arthur Johansen
1935 Start- en finishplaats voor Odense : Arthur Johansen
1936 Start- en finishplaats voor Odense : Arthur Johansen
1937 Start- en finishplaats voor Odense : Emanuel Hansen
1938 Start- en finishplaats voor Odense : Bent A. Madsen
1939 Start- en finishplaats voor Odense : Georg Sørensen
1940 Start- en finishplaats voor Odense : Frode Sørensen
1941 Start- en finishplaats voor Odense : Rudolf Rasmussen
1942 Start- en finishplaats voor Odense : Christian Pedersen
1943 Start- en finishplaats voor Odense : Georg Sørensen
1944 Start- en finishplaats voor Odense : Christian Pedersen
1945 Start- en finishplaats voor Odense : Tor Mikkelsen
1946 Start- en finishplaats voor Odense : Rudolf Rasmussen
1947 Start- en finishplaats voor Odense : Viggo Hansen
1948 Start- en finishplaats voor Odense : Bent A. Nielsen
1949 Start- en finishplaats voor Odense : Poul Dideriksen
1950 Start- en finishplaats voor Odense : Evert Larsson
1951 Start- en finishplaats voor Odense : Stig Nedergaard
1952 Start- en finishplaats voor Odense : Leif Johs. Nielsen
1953 Start- en finishplaats voor Odense : Helmuth Hansen
1954 Start- en finishplaats voor Odense : Henrik Rasmussen
1955 Start- en finishplaats voor Odense : Leif Lund Nielsen
1956 Start- en finishplaats voor Odense : Bendy Pedersen
1957 Start- en finishplaats voor Odense : Bendy Pedersen
1958 Start- en finishplaats voor Odense : Mogens Tvilling
1959 Start- en finishplaats voor Odense : Poul Nielsen
1960 Start- en finishplaats voor Odense : Knud Enemark Jensen
1961 Start- en finishplaats voor Odense : Leif Larsen
1962 Start- en finishplaats voor Odense : Jens Peter Ilsøe
1963 Start- en finishplaats voor Odense : Jens Peter Ilsøe
1964 Start- en finishplaats voor Odense : Ole Højlund
1965 Start- en finishplaats voor Odense : Jens Andersen
1966 Start- en finishplaats voor Odense : Johnny Knudsen
1967 Start- en finishplaats voor Odense : Johnny Knudsen
1968 Start- en finishplaats voor Odense : Verner Blaudzun
1969 Start- en finishplaats voor Odense : Verner Blaudzun
1971 Start- en finishplaats voor Odense : Jørgen Schmidt
1972 Start- en finishplaats voor Odense : René Dillen
1977 Start- en finishplaats voor Odense : Henning Jørgensen
1978 Start- en finishplaats voor Odense : Jan Høegh
1979 Start- en finishplaats voor Odense : Jon Rangfred Hansen
1980 Start- en finishplaats voor Odense : Eigil Sørensen
1981 Start- en finishplaats voor Odense : René Byrgesen
1982 Start- en finishplaats voor Odense : René Byrgesen
1983 Start- en finishplaats voor Odense : Michael Marcussen
1984 Start- en finishplaats voor Odense : Niels Ole Hald
1985 Start- en finishplaats voor Odense : Kim Kronborg
1986 Start- en finishplaats voor Odense : Vagn Scharling
1987 Start- en finishplaats voor Odense : Benny Pedersen
1988 Start- en finishplaats voor Odense : Vagn Scharling
1989 Start- en finishplaats voor Odense : Benny Pedersen
1990 Start- en finishplaats voor Odense : Søren Christiansen
1991 Start- en finishplaats voor Odense : Claus Holm
1992 Start- en finishplaats voor Odense : Kim Marcussen
1993 Start- en finishplaats voor Odense : Kim Marcussen
1994 Start- en finishplaats voor Odense : Marc Jacobsen
1995 Start- en finishplaats voor Odense : Johan Fagrell
1996 Start- en finishplaats voor Odense : Michael Sandstød
1997 Start- en finishplaats voor Odense : Michael Nielsen
1998 Start- en finishplaats voor Odense : Brian Walton
1999 Start- en finishplaats voor Odense : Nicolai Bo Larsen
2000 Start- en finishplaats voor Odense : Morten Sonne
2001 Start- en finishplaats voor Odense : Nicolai Bo Larsen
2002 Start- en finishplaats voor Odense : Jacob Rasmussen
2003 Start- en finishplaats voor Odense : Jacob Rasmussen
2004 Start- en finishplaats voor Odense : Jacob Rasmussen
2005 Start- en finishplaats voor Odense : Jacob Rasmussen
2006 Start- en finishplaats voor Odense : Alex Rasmussen
2007 Start- en finishplaats voor Odense : Michael Berling
2008 Start- en finishplaats voor Odense : Lars Ulrich
2009 Start- en finishplaats voor Odense : Daniel Foder
2010 Start- en finishplaats voor Odense : Jens-Erik Madsen
2011 Start- en finishplaats voor Odense : Michael Mørkøv
2012 Start- en finishplaats voor Odense : Angelo Furlan
2013 Start- en finishplaats voor Odense : Asbjørn Andersen
2014 Start- en finishplaats voor Odense : Kasper Klostergaard
2015 Start- en finishplaats voor Odense : Andreas Vangstad
2016 Start- en finishplaats voor Odense : Mads Pedersen
2017 Start- en finishplaats voor Odense : Audun Fløtten
2018 Start- en finishplaats voor Odense : Mads Pedersen
2019 Start- en finishplaats voor Odense : Rasmus Quaade
2020 Start- en finishplaats voor Odense : X X

Zeges in database: Odense (Syddanmark), Denemarken

Sorteer op Aantal


Fotoalbum Odense (Syddanmark), Denemarken


  Afbeelding toevoegen