Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
Polen
Wedstrijden
Stats
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
2023
Kacper Maciejuk
Kacper Maciejuk
2022
Mateusz Gajdulewicz
Mateusz Gajdulewicz
2021
Bartlomiej Proć
Bartlomiej Proć
2020
Adam Kuś
Adam Kuś
2019
Damian Bieniek
Damian Bieniek
2018
Patryk Gorecki
Patryk Gorecki
2017
Mikoŀaj Gutek
Mikoŀaj Gutek
2016
Jakub Soliński
Jakub Soliński
2015
Mark Padun
Mark Padun
2014
Roman Buzile
Roman Buzile
2013
Oleksandr Golovash
Oleksandr Golovash
2012
Grzegorz Haba
Grzegorz Haba
2011
Oleksandr Golovash
Oleksandr Golovash
2010
Maksym Vasilyev
Maksym Vasilyev
2009
Piotr Krajewski
Piotr Krajewski
2008
Piotr Krajewski
Piotr Krajewski
2007
Sergiy Lagkuti
Sergiy Lagkuti
2006
Mateusz Komar
Mateusz Komar
2005
Mateusz Taciak
Mateusz Taciak
2004
Wojciech Dybel
Wojciech Dybel
2003
Paweł Bentkowski
Paweł Bentkowski
2002
Mariusz Wiesiak
Mariusz Wiesiak
2001
Daniel Zych
Daniel Zych
2000
K. Slawski
K. Slawski
1999
Bogdan Bondariew
Bogdan Bondariew
1998
Youry Prokopenko
Youry Prokopenko
1997
Krzysztof Cieleski
Krzysztof Cieleski
1996
Oleg Pankov
Oleg Pankov
1995
Oleksandr Fedenko
Oleksandr Fedenko
1994
Serhiy Honchar
Serhiy Honchar
1993
Piotr Chmielewski
Piotr Chmielewski
1992
Vladimir Kirik
Vladimir Kirik
1991
Oleg Galkin
Oleg Galkin
1990
I. Szilo
I. Szilo
1989
Oleg Galkin
Oleg Galkin
1988
Zdzisław Krudysz
Zdzisław Krudysz
1987
Oleg Chuzhda Petrovitch
Oleg Chuzhda Petrovitch
1986
Valeri Schoumy
Valeri Schoumy
1985
Nikolay Kosyakov
Nikolay Kosyakov
1984
Vladimir Baranovskij
Vladimir Baranovskij
1983
Vasili Zhdanov
Vasili Zhdanov
1982
Josef Goscilo
Josef Goscilo
1981
Alexandre Yevpak
Alexandre Yevpak
1980
Yuri Tereshensko
Yuri Tereshensko
1979
Nikolai Mirkotan
Nikolai Mirkotan
1978
Florian Andrzejewski
Florian Andrzejewski
1977
Vladimir Savchenko
Vladimir Savchenko
1976
Rudolf Labus
Rudolf Labus
1975
Alexandre Pliuschin
Alexandre Pliuschin
1974
Viktor Tcherevko
Viktor Tcherevko
1974
Viktor Tcherevko
Viktor Tcherevko
1973
Boris Shukov
Boris Shukov
1971
Vlastimil Moravec
Vlastimil Moravec
1970
Benedykt Baścik
Benedykt Baścik
1969
Wojciech Matusiak
Wojciech Matusiak
1968
Władysław Kozłowski
Władysław Kozłowski
1967
Stanisław Pawłowski
Stanisław Pawłowski
1966
Józef Beker
Józef Beker
1965
Leonid Sobko
Leonid Sobko
1964
Józef Beker
Józef Beker
1963
Ryszard Zapała
Ryszard Zapała
1962
Józef Beker
Józef Beker
1961
Bogusław Fornalczyk
Bogusław Fornalczyk
1960
Józef Gawliczek
Józef Gawliczek
1959
Bogusław Fornalczyk
Bogusław Fornalczyk
1958
Bogusław Fornalczyk
Bogusław Fornalczyk
1957
Mieczysław Brzeziński
Mieczysław Brzeziński
1972
Eindklassement
Yuri Polupanov
Stats Polska - Ukraina
Eindklassementen per land
Eindklassementen per coureur
Ritzeges/etappes per land
Ritzeges/etappes per coureur
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link