Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Joyce Vanderbeken
Voornaam: Joyce
Achternaam: Vanderbeken
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 39 jaar
Geboortedatum: 26-08-1984
Geboorteplaats:
Kortrijk (West-Vlaanderen), België
Voornaam: Joyce
Achternaam: Vanderbeken
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 39 jaar
Geboortedatum: 26-08-1984
Geboorteplaats:
Kortrijk (West-Vlaanderen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2004
2004
19e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Vossem (Brabant), België
2004
26e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross (V))
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2004
25e in GP Mamma e Papa' Guerciotti,
(Milano, Cyclocross (V))
, Milano (Lombardia), Italië
2004
25e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross (V))
, Hofstade (Brabant), België
2005
2005
22e in # 1,
(Nommay, Cyclocross (V))
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2005
3e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V), Tervuren (Brabant), België
2005
16e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross (V))
, Kalmthout (Antwerpen), België
2005
15e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross (V))
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2005
17e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross (V))
, Hofstade (Brabant), België
2005
18e in Hooglede, Cyclocross (V), Hooglede (West-Vlaanderen), België
2006
2006
23e in Liévin, Cyclocross (V), Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2006
21e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross (V))
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2006
34e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Zeddam (Gelderland), Nederland
2006
2e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2006
1
e in Brussel/Bruxelles, Mountainbike, Elite/U23 (V), Brussel (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
2006
1
e in Knesselare, Cyclocross, Elite/U23 (V), Knesselare (Oost-Vlaanderen), België
2006
1
e in Vlaamse Houdlandcross,
(Eernegem, Cyclocross (V))
, Eernegem (West-Vlaanderen), België
2006
21e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross (V))
, Kalmthout (Antwerpen), België
2006
26e in Treviso, Cyclocross (V), Treviso (Veneto), Italië
2006
16e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross (V))
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2006
26e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2006
1
e in Lierop, Cyclocross (V), Lierop (Noord-Brabant), Nederland
2006
27e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross (V))
, Hofstade (Brabant), België
2007
2007
2e in Bakel, Cyclocross (V), Bakel (Noord-Brabant), Nederland
2007
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2007
3e in Knokke-Heist, Cyclocross (V), Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2007
1
e in De Pinte, Cyclocross, Elite/U23 (V), De Pinte (Oost-Vlaanderen), België
2007
1
e in Pereboom,
(Moerbeke, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Moerbeke (Oost-Vlaanderen), België
2007
2e in GP Région Wallone,
(Dottignies, Cyclocross (V))
, Dottignies (Hainaut), België
2007
1
e in Bredene, Cyclocross, Elite/U23 (V), Bredene (West-Vlaanderen), België
2007
2e in Dordrecht, Cyclocross (V), Dordrecht (Zuid-Holland), Nederland
2007
29e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross (V))
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2007
24e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2007
1
e in Nieuwkuijk, Cyclocross (V), Nieuwkuijk (Noord-Brabant), Nederland
2007
1
e in Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren,
(Reusel, Cyclocross (V))
, Reusel (Noord-Brabant), Nederland
2008
2008
4e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V), Hofstade (Brabant), België
2008
3e in Egmond-Pier-Egmond,
(Egmond aan Zee, Mountainbike (V))
, Egmond aan Zee (Noord-Holland), Nederland
2008
1
e in Bakel, Cyclocross (V), Bakel (Noord-Brabant), Nederland
2008
3e in Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V), Kasterlee (Antwerpen), België
2008
2e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2008
1
e in Zottegem, Mountainbike, Elite/U23 (V), Zottegem (Oost-Vlaanderen), België
2008
1
e in Boutonville, Mountainbike, Elite/U23 (V), Boutonville (Hainaut), België
2008
1
e in Vilvoorde, Mountainbike, Elite/U23 (V), Vilvoorde (Brabant), België
2008
3e in Hechtel, Mountainbike, Elite/U23 (V), Hechtel (Limburg), België
2008
1
e in Essen,
(Horendonk, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Horendonk (Antwerpen), België
2008
2e in Fort,
(Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Koningshooikt (Antwerpen), België
2008
3e in Putte,
(Stabroek, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Stabroek (Antwerpen), België
2008
2e in Nieuwkuijk, Cyclocross (V), Nieuwkuijk (Noord-Brabant), Nederland
2008
2e in Ruddervoorde, Cyclocross (V), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2008
2e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross (V))
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2008
1
e in Oostende Beach Race,
(Oostende, Mountainbike (V))
, Oostende (West-Vlaanderen), België
2008
12e in Tabor, Cyclocross (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2008
16e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross (V))
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2008
13e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross (V))
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2008
12e in # 1,
(Nommay, Cyclocross (V))
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2008
19e in Zolder, Cyclocross (V), Zolder (Limburg), België
2009
2009
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V), Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2009
15e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2009
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Merida Flanders Cup,
(Bambrugge, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, Bambrugge (Oost-Vlaanderen), België
2009
4e in Averbode, Mountainbike, Elite/U23 (V), Averbode (Vlaams-Brabant), België
2009
3e in Le Bizet (V), Le Bizet (West-Vlaanderen), België
2009
1
e in Vilvoorde, Mountainbike, Elite/U23 (V), Vilvoorde (Brabant), België
2009
4e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V), Malmédy (Liege), België
2009
1
e in Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 (V), Langdorp (Brabant), België
2009
2e in Fort,
(Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Koningshooikt (Antwerpen), België
2009
1
e in Albrandswaard,
(Poortugaal, Cyclocross (V))
, Poortugaal (Zuid-Holland), Nederland
2009
9e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Hoogstraten (Antwerpen), België
2009
1
e in Den Haag, Cyclocross (V), Den Haag (Zuid-Holland), Nederland
2010
2010
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V), Oostmalle (Antwerpen), België
2010
24e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2010
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2010
1
e in Fort,
(Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Koningshooikt (Antwerpen), België
2010
3e in Montfoort, Cyclocross (V), Montfoort (Utrecht), Nederland
2010
1
e in Rhenen, Cyclocross (V), Rhenen (Utrecht), Nederland
2011
2011
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V), Antwerpen (Antwerpen), België
2011
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2011
2e in Nitany Lion Cross # 1,
(Breinigsville, Cyclocross (V))
, Breinigsville (Pennsylvania), Verenigde Staten
2011
3e in Charm City Cross # 1,
(Baltimore, Cyclocross (V))
, Baltimore (Maryland), Verenigde Staten
2011
3e in Charm City Cross # 2,
(Baltimore, Cyclocross (V))
, Baltimore (Maryland), Verenigde Staten
2011
2e in # 1,
(Rochester, Cyclocross (V))
, Rochester (New York), Verenigde Staten
2012
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V), Hooglede (West-Vlaanderen), België
2012
24e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
3e in Flanders Indoor Tijdrit,
(Hasselt, Cyclocross (V) (b))
, Hasselt (Limburg), België
2012
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke-Heist (West-Vlaanderen), België
2012
2e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Cross Country Eliminator, België (V), België
2013
2013
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België (V), Mol (Antwerpen), België
2013
1
e in Pepingen, Mountainbike, Elite/U23 (V), Pepingen (Brabant), België
2013
2e in Paal, Mountainbike, Elite/U23 (V), Paal (Limburg), België
2013
3e in Fort,
(Kessel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Kessel (Antwerpen), België
2013
3e in Palmcross,
(Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Steenhuffel (Brabant), België
2014
2014
1
e in Palmcross,
(Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Steenhuffel (Brabant), België
2014
1
e in # 1,
(Wiekevorst, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Wiekevorst (Antwerpen), België
2014
1
e in Bredene, Cyclocross, Elite/U23 (V), Bredene (West-Vlaanderen), België
2014
1
e in Stene, Cyclocross, Elite/U23 (V), Stene (West-Vlaanderen), België
2014
1
e in Berlare,
(Uitbergen, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Uitbergen (Oost-Vlaanderen), België
2015
2015
1
e in Pepingen, Mountainbike, Elite/U23 (V), Pepingen (Brabant), België
2015
3e in Palmcross,
(Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Steenhuffel (Brabant), België
2015
2e in # 1,
(Wiekevorst, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Wiekevorst (Antwerpen), België
2015
2e in Fort,
(Koningshooikt, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Koningshooikt (Antwerpen), België
2015
1
e in Emelgem, Cyclocross, Elite/U23 (V), Emelgem (West-Vlaanderen), België
2015
1
e in Albrandswaard,
(Poortugaal, Cyclocross (V))
, Poortugaal (Zuid-Holland), Nederland
2015
2e in Polderscross,
(Kruibeke, Cyclocross (V))
, Kruibeke (Oost-Vlaanderen), België
2015
1
e in Marle, Cyclocross (V), Marle (Picardie), Frankrijk
2015
1
e in # 1,
(Pierric, Cyclocross (V))
, Pierric (Pays de la Loire), Frankrijk
2015
1
e in Val d'llle Cyclo-cross Tour,
(La Mézière, Cyclocross (V))
, La Mézière (Bretagne), Frankrijk
2015
2e in Bredene, Cyclocross (V), Bredene (West-Vlaanderen), België
2016
2016
3e in Centrumcross,
(Surhuisterveen, Cyclocross (V))
, Surhuisterveen (Friesland), Nederland
2016
1
e in Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Cyclocross, Elite, België (V), Otegem (West-Vlaanderen), België
2016
22e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Heusden-Zolder (Limburg), België
2016
3e in Vorselaar, Cyclocross, Elite/U23 (V), Vorselaar (Antwerpen), België
2016
3e in Berencross,
(Meulebeke, Cyclocross (V))
, Meulebeke (West-Vlaanderen), België
2016
3e in Grand-Prix de la Commune de Contern,
(Contern, Cyclocross (V))
, Contern (Luxembourg), Luxemburg
2016
5e in Hasselt, Cyclocross (V), Hasselt (Limburg), België
2016
1
e in Bensheim, Cyclocross (V), Bensheim (Hessen), Duitsland
2017
2017
3e in Grand Prix du Nouvel-An,
(Pétange, Cyclocross (V))
, Pétange (Luxembourg), Luxemburg
2017
1
e in Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Cyclocross, Elite, België (V), Otegem (West-Vlaanderen), België
2017
3e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross (V))
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2017
1
e in Fengtai, Cyclocross (V), Fengtai (Beijing), China
2017
1
e in China International Cyclo-cross event,
(Yanqing, Cyclocross (V))
, Yanqing (Beijing), China
2017
1
e in Putte,
(Stabroek, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Stabroek (Antwerpen), België
2017
1
e in Emelgem, Cyclocross, Elite/U23 (V), Emelgem (West-Vlaanderen), België
2017
14e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2017
3e in Trofeo Joan Soler,
(Manlleu, Cyclocross (V))
, Manlleu (Cataluña), Spanje
2018
2018
3e in Gullegem, Cyclocross, Elite/U23 (V), Gullegem (West-Vlaanderen), België
2018
1
e in Knokke Beach Challenge,
(Knokke-Heist, Mountainbike (V))
, Knokke (West-Vlaanderen), België
2018
1
e in Dessel, Mountainbike, Elite/U23 (V), Dessel (Antwerpen), België
2018
2e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V), Westouter (West-Vlaanderen), België
2018
2e in Aohan Qi, Cyclocross (V), Aohan Qi (Nei Mongol), China
2018
3e in Fengfeng, Cyclocross (V), Fengfeng (Hebei), China
2018
1
e in Putte,
(Stabroek, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Stabroek (Antwerpen), België
2018
2e in Unicov, Cyclocross (V), Unicov (Olomoucky Kraj), Tsjechië
2018
1
e in Razès, Cyclocross (V), Razès (Limousin), Frankrijk
2018
3e in Trofeo Joan Soler,
(Manlleu, Cyclocross (V))
, Manlleu (Cataluña), Spanje
2018
3e in Vic, Cyclocross (V), Vic (Cataluña), Spanje
2018
3e in Stadl-Paura, Cyclocross (V), Stadl-Paura (Oberösterreich), Oostenrijk
2019
2019
3e in Val d'llle Cyclo-cross Tour,
(La Mézière, Cyclocross (V))
, La Mézière (Bretagne), Frankrijk
2019
3e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België (V), Houffalize (Luxembourg), België
2019
1
e in Aohan Qi, Cyclocross (V), Aohan Qi (Nei Mongol), China
2019
1
e in Fengfeng, Cyclocross (V), Fengfeng (Hebei), China
2019
2e in Boulzicourt, Cyclocross (V), Boulzicourt (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2019
3e in # 1,
(Mlada Boleslav, Cyclocross (V))
, Mlada Boleslav (Stredocesky Kraj), Tsjechië
2019
3e in Kermiscross,
(Ardooie, Cyclocross (V))
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2019
3e in Ziklokross Laudio,
(Llodio, Cyclocross (V))
, Llodio (Pais Vasco), Spanje
2019
2e in Les Franqueses del Vallès, Cyclocross (V), Les Franqueses del Vallès (Cataluña), Spanje
2019
2e in Trofeo Joan Soler,
(Manlleu, Cyclocross (V))
, Manlleu (Cataluña), Spanje
2019
2e in Vic, Cyclocross (V), Vic (Cataluña), Spanje
2019
13e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), Silvelle (Veneto), Italië
2019
1
e in Stadl-Paura, Cyclocross (V), Stadl-Paura (Oberösterreich), Oostenrijk
2020
2020
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België (V), Antwerpen (Antwerpen), België
2020
1
e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België (V), La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2020
23e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, Elite (V), 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant), Nederland
2020
1
e in Jicin, Cyclocross (V), Jicin (Kralovehradecky Kraj), Tsjechië
2021
2021
2e in Baraque Fraiture,
(Vielsalm, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, Vielsalm (Luxembourg), België
2021
1
e in Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V), Kasterlee (Antwerpen), België
2021
1
e in # 1,
(Dohnany, Cyclocross (V))
, Dohnany (Zilina), Slowakije
2021
3e in Horná Mičiná # 1,
(Podbrezová, Cyclocross (V))
, Podbrezová (Banska Bystrica), Slowakije
2021
2e in Rymarov, Cyclocross (V), Rymarov (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2021
3e in # 1,
(Quelneuc, Cyclocross (V))
, Quelneuc (Bretagne), Frankrijk
2021
2e in # 1,
(Topolcianky, Cyclocross (V))
, Topolcianky (Nitra), Slowakije
2021
2e in # 2,
(Topolcianky, Cyclocross (V) (a))
, Slowakije
2021
2e in La Grandville, Cyclocross (V), La Grandville (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2021
3e in Gijón, Cyclocross (V), Gijón (Asturias), Spanje
2022
2022
1
e in Moerbeke, Mountainbike, Elite/U23 (V), Moerbeke (Oost-Vlaanderen), België
2022
5e in 1e etappe BeMC,
(Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2022
5e in 2e etappe BeMC,
(Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2022
5e in 3e etappe BeMC,
(Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2022
4e in 4e etappe BeMC,
(Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2022
5e in BeMC,
(Belgian Mountainbike Challenge, Mountainbike, Elite/U23 (V))
, La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2022
1
e in Kessel, Mountainbike, Elite/U23 (V), Kessel (Antwerpen), België
2022
1
e in Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België (V), La Roche-en-Ardenne (Luxembourg), België
2022
1
e in Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 (V), Langdorp (Brabant), België
2022
2e in Wuustwezel, Cyclocross, Elite/U23 (V), Wuustwezel (Antwerpen), België
2022
1
e in Herenthout, Cyclocross, Elite/U23 (V), Herenthout (Antwerpen), België
2022
5e in Maldegem, Cyclocross, Elite/U23 (V), Maldegem (Oost-Vlaanderen), België
2022
2e in Hever-Schiplaken/Ravestein,
(Boortmeerbeek, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Boortmeerbeek (Vlaams-Brabant), België
2022
3e in Waterbek,
(Ardooie, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2022
3e in Lichtervelde, Cyclocross, Elite/U23 (V), Lichtervelde (West-Vlaanderen), België
2022
3e in Balegem, Cyclocross, Elite/U23 (V), Balegem (Oost-Vlaanderen), België
2023
2023
1
e in Fonteinencross,
(Vilvoorde, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Vilvoorde (Brabant), België
2023
1
e in Zelzate, Cyclocross, Elite/U23 (V), Zelzate (Oost-Vlaanderen), België
2023
1
e in Palmcross,
(Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Steenhuffel (Brabant), België
2023
2e in Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V), Kasterlee (Antwerpen), België
2023
3e in Brionne, Cyclocross (V), Brionne (Haute-Normandie), Frankrijk
2023
2e in Ouistreham, Cyclocross (V), Ouistreham (Basse-Normandie), Frankrijk
2023
1
e in Waterbek,
(Ardooie, Cyclocross, Elite/U23 (V))
, Ardooie (West-Vlaanderen), België
2023
1
e in Rymarov, Cyclocross (V), Rymarov (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2023
1
e in Lichtervelde, Cyclocross, Elite/U23 (V), Lichtervelde (West-Vlaanderen), België
2023
1
e in Leiden, Cyclocross (V), Leiden (Zuid-Holland), Nederland
2023
3e in Drzonkow, Cyclocross (V), Drzonkow (Lubuskie), Polen
2023
1
e in Kerstveldrit om d'n Ouwe Brandtoren,
(Reusel, Cyclocross (V))
, Reusel (Noord-Brabant), Nederland
2023
1
e in Beernem, Cyclocross, Elite/U23 (V), Beernem (West-Vlaanderen), België
2023
1
e in Kerniel, Cyclocross, Elite/U23 (V), Kerniel (Limburg), België
2024
2024
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite zonder contract, België (V), Meulebeke (West-Vlaanderen), België
Ploegen
2005
Lotto (België)
2007
Lingier - Versluys (België)
2016
Decock - Van Eyck - Devos Capoen (België)
Fotoalbum Joyce Vanderbeken
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2009
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: © Decock - Van Eyck
2016
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2018
Foto: Courtesy Hugo Tack
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close