Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender 1973
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
00
Barkingside (a)
Redbridge Carnival Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Buxton
Peak Forest Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Division Championship Merseyside, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Regionaal kampioenschap
GBR
Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CC
Europees kampioenschap
Hartfield
Kingston Pheonix - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Middleton on the Wolds
Elvin Printers Ltd Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
NE
Nationaal kampioenschap
GBR
Penn Street
Chequers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Princes Risborough
High Wycombe C.C. - Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Shipston on Stour
Tour of the Cotswolds
NE
Wedstrijd
GBR
Stamfordham
Beaumont Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Stannington
Stannington Trophy Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Tunstall
Tunstall Wheelers Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wakefield (d)
Calder Clarion Summer Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Wolverhampton
Severn Valley Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
01
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
Wedstrijd
BEL
Kessel-Lo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nederzwalm-Hermelgem (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Pavullo
Criterium
ITA
3e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
1e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
13e etappe Vuelta a Colombia
Etappe
COL
02
Dendermonde, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Humbeek
Wedstrijd
BEL
Made, Criterium
Ronde van Made
Criterium
NED
4e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
2e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de France
Ploegentijdrit
FRA
03
5e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
3e etappe Tour de France
Etappe
FRA
04
6e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Scheldewindeke, Amateurs
Scheldewindeke
NE
Wedstrijd
BEL
Tielrode, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Wavre
Wedstrijd
BEL
05
Binche, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Bruinisse, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
1e etappe Dookola Mazowska
NE
Individuele tijdrit
POL
Melle
Omloop Gemeente Melle - Melle Ind.
Wedstrijd
BEL
7e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
5e etappe Tour de France
Etappe
FRA
06
Burgh-Haamstede, Amateurs
Wielerronde Burgh-Haamstede
NE
Criterium
NED
3e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
8e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
6e etappe Tour de France
Etappe
FRA
07
Boezinge (a)
Criterium
BEL
4e etappe Dookola Mazowska
NE
Etappe
POL
Ede (V)
NE
Criterium
NED
Maurage (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitse Democratische Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GDR
9e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
Wanfercée-Baulet
Circuit du Wallonie-Hainaut
Wedstrijd
BEL
08
Élouges, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Beerzel, Amateurs
Beerzel
NE
Wedstrijd
BEL
Destelbergen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Europees Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Europees Kampioenschap
Glabbeek
Kapellen-Glabbeek
Criterium
BEL
Harworth
Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race
Wedstrijd
GBR
Lubbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nandrin, Criterium
Criterium
BEL
Oostburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
10e etappe Ras Tailteann
An Post Ras
NE
Etappe
IRL
São Paulo (d)
Prova Ciclistica 9 de Julho
NE
Wedstrijd
BRA
Sint-Martens-Lierde
Wedstrijd
BEL
7e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
Vlezenbeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
09
Stal - Koersel
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
10
Hoegaarden, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ternat, Amateurs
Ternat Centrum
NE
Wedstrijd
BEL
Tessenderlo
Criterium
BEL
9e etappe Tour de France
Etappe
FRA
Proloog Tour de l'Avenir
Proloog
FRA
2e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Westdorpe, Amateurs
NE
Criterium
NED
11
Puurs, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Renesse, Amateurs
NE
Criterium
NED
10e etappe Tour de France
Etappe
FRA
1e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
12
Bornem, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
IJzendijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
Sinaai (a)
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour de France
Etappe
FRA
2e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
13
12e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
12e etappe deel a Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
14
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Neerheylissem
Criterium
BEL
Schoondijke, Amateurs
NE
Criterium
NED
4e etappe Tour de l'Avenir
Individuele tijdrit
FRA
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
15
Aalter, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Asper (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dussen (V)
NE
Criterium
NED
Geetbets, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Gooik, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kortemark, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Lede
GP Frans Melckenbeeck, GP J. Moerenhout
Wedstrijd
BEL
13e etappe Tour de France
Etappe
FRA
5e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
16
Duffel
Wedstrijd
BEL
Hingene, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Ingelmunster
Criterium
BEL
Philippine, Amateurs (a)
NE
Criterium
NED
Strijpen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
14e etappe Tour de France
Etappe
FRA
6e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Zele (c)
Criterium
BEL
17
Clinge, Amateurs
NE
Criterium
NED
Diksmuide, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Strijpen
Wedstrijd
BEL
Strijpen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
15e etappe Tour de France
Etappe
FRA
7e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
8e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
18
1e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Temse
Wedstrijd
BEL
16e etappe deel b Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
16e etappe deel a Tour de France
Etappe
FRA
8e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
9e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
Vilvoorde (a)
Mosselkoers - Houtem - Vilvoorde Ind.
Criterium
BEL
19
Domburg, Amateurs
NE
Criterium
NED
Mechelen, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
Sint-Laureins (a)
Criterium
BEL
17e etappe Tour de France
Etappe
FRA
9e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
10e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
20
3e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
18e etappe Tour de France
Etappe
FRA
10e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
2e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
11e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Etappe
POL
21
Hoboken, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Montelupo
GP Montelupo
Wedstrijd
ITA
4e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
19e etappe Tour de France
Etappe
FRA
11e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Derny
BEL
3e etappe deel a Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Individuele tijdrit
BEL
12e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
Individuele tijdrit
POL
22
Bassano - Monte Grappa
NE
Wedstrijd
ITA
Essen, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Merchtem (a)
Wedstrijd
BEL
Oedelem, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Scottish Milk Race
Tour of Scotland
NE
Etappe
GBR
20e etappe deel a Tour de France
Individuele tijdrit
FRA
20e etappe deel b Tour de France
Etappe
FRA
12e etappe Tour de l'Avenir
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Province de Liège
Ronde van Luik Liege / Province Cycling Tour
Etappe
BEL
Wuustwezel
Criterium
BEL
Zambana
Zambana di Trento
NE
Criterium
ITA
Zemst, Amateurs (a)
NE
Wedstrijd
BEL
23
Aalst, Criterium
Criterium
BEL
Tournai (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Westrozebeke, Ind.
GP Raf Jonckheere
Wedstrijd
BEL
Zwijnaarde
Criterium
BEL
24
Bornem, Amateurs
Branst - Bornem
NE
Wedstrijd
BEL
Callac
NE
Criterium
FRA
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Maldegem
Criterium
BEL
Ronse
Criterium
BEL
Zele, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
25
Alblasserdam (V)
Paardenmarktronde van Alblasserdam
NE
Criterium
NED
Balkan Championships, Op de weg, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Chaam, Amateurs
Acht van Chaam
NE
Criterium
NED
Scherpenheuvel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Proloog
SWE
Sint-Lambrechts-Woluwe
Criterium
BEL
Sint-Lambrechts-Woluwe, Amateurs
Sint-Lambrechts-Woluwe
NE
Criterium
BEL
Waarschoot, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
26
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs
Omloop Zuid Brabant
NE
Wedstrijd
BEL
De Panne, Criterium
Criterium
BEL
Eine
Criterium
BEL
Evere, Amateurs
Evere
NE
Wedstrijd
BEL
Grand-Hallet, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Grotenberge (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
27
Londerzeel
Criterium
BEL
2e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
28
Hoogersmilde (V)
NE
Criterium
NED
Lichtervelde (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Criterium
NED
3e etappe deel a Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
3e etappe deel b Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
29
Graauw, Amateurs
NE
Criterium
NED
Harlue, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Duitsland
Nationaal kampioenschap
GER
Reningelst
Internatie Reningelst IC 1
Wedstrijd
BEL
Schinnen
Criterium
NED
4e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
Wambeek, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
30
Biervliet, Amateurs
NE
Criterium
NED
Lommel
Wedstrijd
BEL
Ninove, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Plessala
Criterium
FRA
Seignelay
Ronde de Seignelay
Wedstrijd
FRA
5e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
5e etappe Tour of the North Elite Five Day
Etappe
GBR
31
Kapellen, Amateurs
Kapellen
NE
Wedstrijd
BEL
Schoten (a)
Scheldeprijs
Wedstrijd
BEL
6e etappe Sex-Dagars
Ronde van Zweden
Etappe
SWE
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis